Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2018., 11:41   #7291
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Bnet je u pitanju, broj retention službe je 08001311.

Koliko sam skužio, koriste iste brojeve, dapače kad su me zvali sa tog broja za dogovor za dostavu DECT uređaja (50 kn uz ugovor na 24 mjeseca) predstavili su se kao VIP SZK.
Sve skupa , dobra ponuda .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 12:19   #7292
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Kažem, nema bolje.
Garro je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2018., 15:27   #7293
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Probao ovu iptv listu i slika je blago receno katastrofa.To je meni negledljivo.Jedino kaj je prolazno su hd kanali makar to nije vidlo hd kanala.
Ja sam mislio da je to bar usporedivo sa dvbt2 i satelitskim programima kaj se tice kvalitete slike ali niti blizu.I to sam probao na optici kod buraza 500/120 tak da se moze eliminirat spora brzina neta.
Ako je tak kod svih providera na iptv zali boze novaca.Bolje se uzme total tv prek satelita.Gledao sam preko kodi-a
A gledaj znam kako je preko KODI-ija ja sam koristio to znam da nije preko toga slika bog zna kakva. Ja sad gledam preko MAG 254 recivera i slika na HD kanalima je JEBENO dobra evo već nekoliko dana gledam na EUROSPORT HD 1 i 2 Australia open i nijedan meč mi nije prekidao i sve mi je išlo glatko sinoć na Areni 4 HD sam gledao Espanol-Barcelona kup kralja i slika je stvarno bila kristalno čista i cijelu utakmicu niti jedan trzaj baš sam uživao a i bila je dobra tekma. A da se nekad zna dogodit da nekaj zašteka pa to je ok dok nije previše puta i ako se ponekad dogodi nije problem. Ja sam zadovoljan pratim sve od sportova što me zanima a to nemogu dobit na naša dva "najveća" providera žalosno.Ovdje imam sve Arene sve sport klubove oba eurosport kanala i sve u HD slika više nego odlična i stabilna.

Iako se slažem sa tobom da je slika puno kvalitetnija kad ide npr. preko coax kabla na Bnet-u i VIP-u ili prek satelita a valjda i preko MAXtv optike al ja sam bio prisiljen sad uzet i ovako pratit što me zanima a imam sve pokriveno. Kvalitetom na HD kanalima preko ovog mog MAG 254 recivera sam zadovoljan SD je druga priča to je baš negledljivo iako to zavisi od kanala do kanala ima SD kanala koji su jako blizu HD po kvaliteti tipa NAT GEO ili ANimal Planet,TLC, Discovery....svak bira šta mu paše ja sam zasad zadovoljan.

Zadnje izmijenjeno od: Mate22. 18.01.2018. u 15:43.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 16:57   #7294
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Kad će nova generacija routera? Ovi Technicolor su smeća samo takva. Jedan mi je već krepao, a drugi je izgleda na putu da krepa. Treba ga restartati svakih par dana jer izgubi konekciju, a sve LED-ice normalno rade.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 17:01   #7295
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Meni radi uredno već dvije godine, ali WiFi mu je kriminalno slab.

Susjed sa Fritzboxom na udaljenosti sedam-osam metara kroz nosivi zid i pod ima skoro puni signal, ovo đubre varira između jedne i dvije crtice na manje od pet metara, pregradni zid i jedna drvena vrata...
Garro je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 17:09   #7296
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zato koristim TC2000 + Fritz 7360. Pokrivam zgradu i pol ulice sa WajFajem. TC2000 za sobu u kojoj jesam, Fritz za ostalo i ne sekiram se.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 17:24   #7297
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
WiFi mi ne treba, bitno mi je da internet stabilno radi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 17:42   #7298
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,506
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kad će nova generacija routera?
Sjedi 1 jer ne paziš na nastavi.
Sve smo već objavili, potraži, pomalo ih mijenjaju / postavljaju, za sada obećava mada su opet interne lata antene, dual band WiFi, ...
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 20:01   #7299
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zato koristim TC2000 + Fritz 7360. Pokrivam zgradu i pol ulice sa WajFajem. TC2000 za sobu u kojoj jesam, Fritz za ostalo i ne sekiram se.

Sent from Mobara
To je onaj modem koji se prije nekoliko godina dobivao u H1 Paketu ? Imao sam priliku raditi sa njim, ali ne sjećam se da je bio tako dobar WIFI. Davno je bilo, pa sam zaboravio vjerojatno. Znam da se na njemu bez problema mogao naštimati storage i print server, a internet+voip su na njemu radili besprijekorno.

Pala mi je na pamet, ovo bi Nikky moga znat, pošto ih se da nabavit jeftino polovne...jel se može naštimat na Fritzu one 1500 postavke da kupi sa ONTA samo za internet?
Speedporta bi ostavio samo za Voip+Maxtv, a Fritza za Wifi i internet. Mislim karakteristike su mu skroz ok, storage i print server znam da radi odlično, ima 4×gigabitne lan portove...

Pa i ako triba uflešat neki neskuzbeni firmware da se malo pozabavim.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 21:06   #7300
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,506
Svašta toga ja znam
- ovo je Bnet tema a ti tu pitaš za T-Komu ... je, je ponjelo te ...
- prvi uvjet je da je Fritz podešen kao WAN Router (čitaj da su konekcije preko WAN ili odr. Lan porta)
- drugo ima dvije opcije:

a)
- na Speedšrotu Internet dio prebačen u Bridge mode
- spajaš Speedšrot Lan1 na WAN port Fritz - a
- Speedšrot se brine oko Vlan - ova pa to ne trebaš na Fritz - u
- na Fritz - u podesiš PPPoE konekciju sa user / pass koji valjda znaš
- vozi miško

b)
- na Speedšrotu Internet dio ugašen / neaktivan
- spajaš ONT izlaz na WAN port Fritz - a, ako treba staviš mali GB mrežni switch
- na Fritz - u treba postaviti Vlan=100 (optika) za Internet konekciju preko WAN porta i PPPoE konekcije
- na Fritz - u podesiš PPPoE konekciju sa user / pass koji valjda znaš
- vozi miško
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2018., 21:43   #7301
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kad će nova generacija routera? Ovi Technicolor su smeća samo takva. Jedan mi je već krepao, a drugi je izgleda na putu da krepa. Treba ga restartati svakih par dana jer izgubi konekciju, a sve LED-ice normalno rade.
Evo ga:
http://www.ubeeinteractive.com/produ...-voice-gateway
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 23:19   #7302
zookey
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Sisak
Postovi: 7
Da li ima još tko da koristi Ubee router? Koja je sad fora da MyIP pokazuje jednu adresu, a router (WAN) sasvim neku drugu...problem je u forwardanju portova, ako će kome trebati neće vam raditi forwardanje sa MyIP adresama nego sa ovom iz routera. Nadam se da je fiksna! Inače u routeru su maknuli DDNS postavke, iako bi originalno trebale biti tu, ali budem ih zvao kad uhvatim vremena pa da pitam za objašnjenje.
zookey je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2018., 03:52   #7303
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Sjedi 1 jer ne paziš na nastavi.
Sve smo već objavili, potraži, pomalo ih mijenjaju / postavljaju, za sada obećava mada su opet interne lata antene, dual band WiFi, ...
Ne, ne, vidio sam ja to, ali očito B.net, tj. njihovi tehničari nemaju pojma jer mi opet hoće uvaliti isto smeće. Sad sam krenuo skidati neki file od 10 GB i na pola padne u komu. Nakon restarta se dio postavki po*ebe i treba ponovno namjestiti. Zvat ću ih onda da mi dostave novi router, treći u 6 mjeseci. Dok nisam prešao na 120 Mbps, imao sam običan modem s jednim LAN portom, na to spojen Linksys router i sve je radio besprijekorno, a ovo kida živce jer ne možeš predvidjeti kad će se dogoditi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 21:22   #7304
smaug
Registered User
 
smaug's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nakon natezanja sa retentionom, malčice oštrijeg pristupa zbog ukidanja Discoverya i odugovlačenja s realizacijom ugovora, uspio sam iskamčiti 3D paket za 188 kn (30% popusta na 24 mjeseca), besplatno povećanje brzine na 120mbit i besplatan HD Komplet paket 24 mjeseca. Nudili su mi prošireni paket za 24,5 kn na 24 mjeseca, ali mi se ne isplati jer doslovce dva programa me u njemu zanimaju (24kitchen i Food network). Nisam baš 100% sretan jer sam prije imao 50% popusta 24 mjeseca, ali nije ni loše jer nemam bolje ponude konkurencije.

Uglavnom, pravac VIP prodajno mjesto, zatraži raskid, dobit ćeš broj obrasca za raskid, zoveš 08001113 ili 08001311 (nisam siguran više), izrecitiraš broj obrasca i pregovaraš.
Očito imaš dobre pregovaračke vještine
Kako si uspio ubaciti HD paket nije mi jasno. Ja sam upravo završio vrlo sličan razgovor, ali dalje od 30% popusta (188kn s uključenih 120mbit) nikako nije išlo.
Ne odustajem naravno, jer eto dokazao si da mogu popraviti ponudu, pokušat ću ponovo za koji dan.

Iznenađujuće, za Vip ne daju baš ništa. 219kn osnovni Trio i to je to, čak ni brzina uključena.
smaug je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:37   #7305
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ni meni se nisu htjeli maknuti ni milimetra od te ponude, čak sam je i prihvatio, ali su onda u međuvremenu ukinuli Discovery, nisu odradili taj ugovor skoro dva tjedna i dva dana nisam mogao doći do tipa s kojim sam odradio produženje ugovora.

Onda sam jadnog čovjeka pozvao na red i ponudio mi je HD paket besplatno kad je vidio da je vrag odnio šalu i da odlazim od njih. Na kraju sve ispalo super, čak prihvatio ponudu za DECT telefon za 49 kn.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 09:36   #7306
cici
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 19
Znam da nije vezano za temu interneta ali zanima me ako netko zna za Split koji sve programi i na kojim kanalima idu u digitali nekodirani u osnovnom paketu programa
cici je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 11:38   #7307
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor cici Pregled postova
Znam da nije vezano za temu interneta ali zanima me ako netko zna za Split koji sve programi i na kojim kanalima idu u digitali nekodirani u osnovnom paketu programa
Prvih 9 TV programa:
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 17:02   #7308
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Nisam ni znao da B-net ima Talijanki paket programa ???
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 17:11   #7309
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To istarsko-kvarnerski paket

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 18:48   #7310
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
6 RAI-a za 40 kn mjesečno !!! Oni nisu normalni.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 10:12   #7311
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Cool

Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
6 RAI-a za 40 kn mjesečno !!! Oni nisu normalni.
Ja to nebi platio ni 2 kn da mi daju popust ja mislim da to pretežno uzimaju ovi iz talijanske naci manjine, i ovi tamo iz istre i kvarnera jedan dio. Sumnjam baš da je velika potražnja za tim paketom to su ubacili reda radi jer nemaju ili nemogu ništa pametnije ili ih boli briga a prije ovo zadnje.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2018., 16:51   #7312
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Prijatelj mi kaže da su ga zvali iz B-neta i nude 120 Mbit/s net za 10 kn, ali da ima vremena samo do 28.02. Da nakon toga idu velike promjene i da ne znaju što će biti. Zna li tko šta o tome ili ga samo muljaju? Iako, pogledao sam na stranici i sve promotivne akcije su do 28.02., pa možda ima i istine u tome.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2018., 19:43   #7313
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moguće da ih VIP usisava kao i Amis i da će Bnet kao Bnet lagano početi nestajati...

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 16:06   #7314
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Koji su pristupni podaci za TC7200 za admin sučelje routera?
Probao admin/admin i user/user, ne pali. Nije mi ništa smisleno ispalo na Google o tome.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 16:09   #7315
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Username: prazno (nemoj pisati prazno, nego ostavi prazno )
Password: admin

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 16:12   #7316
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Zahvaljujem, znači hacker_proof lozinka.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 16:15   #7317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da. Ako trebaš upute za port forward, javi da ne lutaš

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 16:26   #7318
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Username: prazno (nemoj pisati prazno, nego ostavi prazno )
Password: admin

Sent from Mobara
Dobra
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2018., 16:49   #7319
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Discovery odlazi i sa MaxTV-a od 01.02. Mi smo vjerovatno jedina zemlja u EU koja nema Dicovery kanale u ponudi kabelskih i IPTV operatera.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2018., 17:23   #7320
Joo1
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Split
Postovi: 21
Citiraj:
Autor cici Pregled postova
Znam da nije vezano za temu interneta ali zanima me ako netko zna za Split koji sve programi i na kojim kanalima idu u digitali nekodirani u osnovnom paketu programa

pretpostavljam da pitas jer su vecina analogni?

Ja imam isti problem, planiram poci do njih vidjeti u cemu je problem
Joo1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na