Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2015., 14:38   #1
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Automatsko slanje mailova

Pozdrav svima, molio bi nekog ko zna kako najlakše, i kojim programom organizirati automatsko slanje jednog te istog maila svako 20tak dana na istu mail adresu?
Postoji li u gmail-u opcija organizacije tako nečeg?Ili nekom drugom poslužitelju ili programu?
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:13   #2
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Nisam nikada koristio, ali negdje sam načuo da bi se to trebalo moći napraviti kombinacijom gmaila s Boomerangom i/ili Boomerang Calendarom.

Isto bi se trebalo moći napraviti i s Mozilla Thunderbirdom (kratki opis) i MS Outlookom. Ako već imaš MS Outlokk i VBA ti nije nepoznat, možeš probati samostalno isprogramirati to što želiš (opis). Za one malo debljeg džepa, tu je MS Outlook + Auto Follow Up (30 dana trial).

Pojam koji tražiš zove se recurring email, pa ako ti ništa od navedenog ne odgovara, pitaj Google/Bing/Yahoo što zna o tome.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2015., 21:33   #3
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Nevjerovatno je da 300 000 nezaposlenih netriba takav program za prijavu na burzu koju su pokvarenjaci iz sabora pomakli na manje od misec dana.
Donedavno je bilo da si se moga u toku bilo kojeg datuma u misecu prijavit sad nije više tako.
Ovakav program bi mnogima dobro doša.
Hvala, probat ću nešto iskopat pod tim nazivima..
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2015., 21:38   #4
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor sttipe Pregled postova
Nevjerovatno je da 300 000 nezaposlenih netriba takav program za prijavu na burzu koju su pokvarenjaci iz sabora pomakli na manje od misec dana.
Donedavno je bilo da si se moga u toku bilo kojeg datuma u misecu prijavit sad nije više tako.
Ovakav program bi mnogima dobro doša.
Hvala, probat ću nešto iskopat pod tim nazivima..
Čekaj, tebi je stvarno ljeno posvetiti 2min vremena svakih 20 dana da bi poslao mail zavodu za zapošljavanje??? Đizs...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2015., 17:41   #5
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Da Bill Gates posjećuje PCE forum, sttipe bi već odavno bio zaposlen: "I choose a lazy person to do a hard job. Because a lazy person will find an easy way to do it."
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na