Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2018., 13:32   #1441
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Sada sam mislio uzeti Tele2 jer mi izgleda bolji zbog brzine, malo je povoljnije i nemam zezanja s kablovinjem...jedino mi je frka oko same stabilnosti veze.
Iskreno, puca li vam veza ili nemate tih problema?
Imam/koristim Pokucni na 3 mjesta (od 5. mjeseca), okolica ZG-a i na moru, i ni na jednom mjestu nemam nikakvih problema sa pucanjem veze. Koristim njihove Huawei B315 routera i na sva 3 mjesta sam se potrudio sredit dobar signal pomocu vanjskih antena. Nisam ni jednom morao restartat routere glede nekog sranja...

Ono sto mogu jos reci je da mi na sva tri mjesta brzina download-a varira (doma 30-60 a na moru 20-40) a upload i ping su redovito stabilni.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 13:50   #1442
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Imao sam prije VIP Homebox kada sami bio u Palmotićevoj (Zagreb) i odlijepio sam pošto mi se brzina kretala oko par sto kbps...radilo je u HSDPA, računali su mi promet kada je uređaj bio fizički isključen i dobio sam račun oko 700kn (bio sam na putu, a Homebox je stajao u ladici isključen iz struje).
Na kraju su mi poništili ugovor, vratili mi neke novce uz obrazloženje da se nalazim na "mikro lokaciji".
Dok sam ga imao u testnom periodu radio je super, nakon toga je bio kaos.
Ovdje sada imam u Virovitici dostupan samo t-com, Optimu, Tele2 i Pro Ping.
Maknuo sam se s t-coma jer je bilo problema kod prebacivanja linije i sl., a sada mi sve smrdi da ću opet kod njih.
Uistinu bi volio uzeti nešto brže, ali bi skrenuo da mi puca veza i sl.
Evo mobiteli nam rade super i brzina im je odlična na Tele2, ali ne znam kako će to izgledati na routeru (vjerojatno me malo frka baš zbog lošeg iskustva s VIP Homebox-om).
Baš glupa situacija, a već polako svi pucamo bez neta i nekog oblika IPTV-a.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 15:20   #1443
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Evo mobiteli nam rade super i brzina im je odlična na Tele2, ali ne znam kako će to izgledati na routeru (vjerojatno me malo frka baš zbog lošeg iskustva s VIP Homebox-om).
Nazalost situacija sa routerom je prilican setback, jer da ga dobijes trebas potpisat ugovor na 12/24 mjeseca ili ga kupit. Ugovor bez kupnje/placanja routera ne mozes raskinut, pa ako nisi zadovoljan uslugom moras router prodavat da si vratis ulozene novce...

Jedna od mogucnosti koja ti stoji na raspolaganju je da uzmes na prodajnom mjestu uzet samo Tele2 Pokucni SIM karticu (moras dat podatke za placanje usluge) koju stavis u neki mobitel sa kojeg ces šerat net. To ti daje dosta vremena za isprobavanje, jer takvu uslugu mozes otkazat kad got hoces, bez jebemti, a platis samo potroseno u test periodu.

Ako ti sve bude kako si ocekivao, onda se isplati ulozit u router i eventualno u vanjske antene...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 18:28   #1444
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Hm, na Trešnjevci, Remiza, mi postiže 5/15... Izgleda da je 4G bazna stanica gadno opterećena, budući da 3G postiže 15/4. Ovo je dosta konzistentno, testirao sam 10 puta i to na više pozicija po stanu. Dva puta je 4G potegao do 18 download, ali to je to.

VIP kojeg isto imam kući skida 35/20 konzistentno tijekom dana i ide do 90 po noći, ali je limitiran na 100gb prometa.

Hm, izbori... Mjeriti ću još noćas kad padne promet.

Zadnje izmijenjeno od: Odinarius. 03.01.2018. u 19:00.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 20:58   #1445
..::Matej::..
Premium
 
..::Matej::..'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 390
Ima netko problema s ZTE ruterom? U zadnje vrijeme se cesto dešava da se ne mogu spojiti na wifi, žica isto ne radi. Proradi tek kad isključim/uključim ruter iz struje. Često se dešava da se odspoji sa 3g i neće se spojiti ponovno i neta opet nema. Ako prebacim na 4g, onda mail mogu pročitati sutra
..::Matej::.. je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 16:42   #1446
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
danas zvao tele 2 i rekli su da ako se telefonski uzima pokucni da je probni period 14 dana,a ako u nekom tele2 centru da je onda 5 dana...Cisto ako nekome bude trebalo da zna....
komer je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 17:16   #1447
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
trebao si još pitati jel tih 14 dana teče od poziva ili kada ti paket stigne doma što može biti po hrvatskoj pošti za 6 ili 8 radnih dana da bi ti na kraju ostalo punih 3 dana probe.
imho tri dana su dosta za testove izvrtiti - znači dva radna dana navečer kada svi sjednu za komp i vikend
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 17:45   #1448
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Ja sam uzeo samo karticu bez ugovorne obveze (i bez routera) tako da mogu prekinuti kad god hoću. Cijena te probe je manje više 5kn na dan...
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 17:57   #1449
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Otišao sam u Tele2 pošto mi je hitno trebao flat.*

Na njihovoj stranici stoji da se fat može aktivirati na sljedećim pretplatama: raspali, ekipna i čisto tristo.

Imamo pretplate "čisto tristo" i na toj tarifi ne mogu aktivirati flat (probali i ne ide).*

Nije ok pošto to reklamiraju i onda ne mogu aktivirati.*

Ok, nema veze, uzeo sam drugu karticu te kako imam dual sim Huawei Mate9 tako sam tu karticu stavio uz postojeću u mob, aktivirao si hot spot i sada sheram sve preko ovog moba....komp i još jedan smartphone sam spojio na hot spot i sve radi bez greške tj. sve dok je moj uređaj u dometu ostalih uređaja koji se spajaju na njega.

Za sada sam zadovoljan, brzine se svakako kreću, ali nisu nikada otišle ispod 36 Mbps i treba uzeti u obzir da ipak koristim smartphone kao hot spot.

Nešto si razmišljam da ne bi uzeo router na ugovor ako ne moram pa me zanima mogu li kupiti od nekoga onaj ZTE mf286 router i samo u njega staviti ovu SIM karticu koju su mi danas dali?

To bi mi bila super opcija, već sam našao novi mf286 router pa me zanima trebaju li mi iz Tele2 aktivirati nešto drugo kada bi samo ovu karticu prebacio u taj router ili ipak moram ići kod njih po drugu karticu (ili u najgoroj opciju uzeti od njih uređaj i pretplatu)?

Ovo bi mi bila uistinu najbolja opcija jer ne bi bio vezan ugovorom pa ako mi se nešto ne bi sviđalo uvijek mogu kod nekog drugog uzeti ugovor te mi je jedini trošak sam router, no ok je cijena samo što ga ne bi kupio od Tele2.

Pitam vas ovo da ne bi ispalo da kupim router i onda ovi u Tele2 kažu da to iz nekog xx razloga ne može raditi (tko zna što im može pasti na pamet ).

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 18:16   #1450
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Tele2 Pokusni SIM karticu mozes stavit u BILOKOJI OTKLJUCANI LTE router, bez ikakvih dodatnih zahvata.
Ako kupujes od privatne osobe provjeri prvo ispravnost i otkljucanost routera
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 09:53   #1451
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Tele2 Pokusni SIM karticu mozes stavit u BILOKOJI OTKLJUCANI LTE router, bez ikakvih dodatnih zahvata.
Ako kupujes od privatne osobe provjeri prvo ispravnost i otkljucanost routera
E, ali ja sam uzeo onu opciju bez pretplate tj. SIM za mobitel...nije pokusni SIM već SIM koji daju ljudima koji uzimaju net bez pretplate.

Radi se o ovome:

https://www.tele2.hr/privatni-korisn...-uz-pretplatu/

Prva opcija za 169kn.

To sam uzeo jučer i stavio u mob koji sada koristim kao hot spot.
Kako mi to nije super opcija pošto se to nalazi u mome mobu, tako sam našao novi Tele2 mf286 uređaj i samo me zanima mogu li tu SIM karticu staviti u taj uređaj i hoće li raditi ili moram uzeti neki drugu SIM karticu tj. razlikuje li se nešto SIM i njihove postave za smartphone od onih za router?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 12:52   #1452
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
E, ali ja sam uzeo onu opciju bez pretplate tj. SIM za mobitel...nije pokusni SIM već SIM koji daju ljudima koji uzimaju net bez pretplate.

Radi se o ovome:

https://www.tele2.hr/privatni-korisn...-uz-pretplatu/

Prva opcija za 169kn.

To sam uzeo jučer i stavio u mob koji sada koristim kao hot spot.
Kako mi to nije super opcija pošto se to nalazi u mome mobu, tako sam našao novi Tele2 mf286 uređaj i samo me zanima mogu li tu SIM karticu staviti u taj uređaj i hoće li raditi ili moram uzeti neki drugu SIM karticu tj. razlikuje li se nešto SIM i njihove postave za smartphone od onih za router?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
radit će normalno

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 13:37   #1453
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
E, ali ja sam uzeo onu opciju bez pretplate tj. SIM za mobitel...nije pokusni SIM već SIM koji daju ljudima koji uzimaju net bez pretplate.

Radi se o ovome:

https://www.tele2.hr/privatni-korisn...-uz-pretplatu/

Prva opcija za 169kn.

To sam uzeo jučer i stavio u mob koji sada koristim kao hot spot.
Kako mi to nije super opcija pošto se to nalazi u mome mobu, tako sam našao novi Tele2 mf286 uređaj i samo me zanima mogu li tu SIM karticu staviti u taj uređaj i hoće li raditi ili moram uzeti neki drugu SIM karticu tj. razlikuje li se nešto SIM i njihove postave za smartphone od onih za router?
To i je ta "Pokucni internet" SIM kartica pa ce ti radit svugdje jednako. Nema posebne SIM kartice za Tele2 Pokucni router/tablet/USB-stick/mobitel.
To je samo naziv za uslugu u kojoj za 169 kuna dobijas flat (ustvari 1Tera) na bilokojem uredjaju sa tom istom SIM karticom...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2018., 23:02   #1454
thechosentwo
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Kuca
Postovi: 8
Ima li kojim slučajem netko iz Belog Manastira ili neki slični gradić da koristi pokućni? Trenutačno imam na iskonu 20down, 1.2 up što mi je preslabo i nestabilno.

Ako netko ima u nekom manjem gradu pa da kaže iskustva, jer ovdje ima samo jedna bazna stanica i udaljena je od mene zračnom linijom nekih 1.5-2 km. Pa me baš zanima kakve bi to brzine bilo otprilike i jel mi se ima smisla prebacivati. Puno mi je naravno važniji upload, download mi još može biti i manji što se mene tiče.
thechosentwo je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 00:24   #1455
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Hm, na Trešnjevci, Remiza, mi postiže 5/15... Izgleda da je 4G bazna stanica gadno opterećena, budući da 3G postiže 15/4. Ovo je dosta konzistentno, testirao sam 10 puta i to na više pozicija po stanu. Dva puta je 4G potegao do 18 download, ali to je to.

VIP kojeg isto imam kući skida 35/20 konzistentno tijekom dana i ide do 90 po noći, ali je limitiran na 100gb prometa.

Hm, izbori... Mjeriti ću još noćas kad padne promet.
slicno i na podrucju zagorske/stubicke/voltino, vikendom puno gore, a u nekim peak satima cak i neupotrebljivo...
radnim danom zna bit 20-30mbit, prije je islo do 40
(hotspot preko moba, lemax2)
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 01:03   #1456
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor thechosentwo Pregled postova
Ima li kojim slučajem netko iz Belog Manastira ili neki slični gradić da koristi pokućni? Trenutačno imam na iskonu 20down, 1.2 up što mi je preslabo i nestabilno.

Ako netko ima u nekom manjem gradu pa da kaže iskustva, jer ovdje ima samo jedna bazna stanica i udaljena je od mene zračnom linijom nekih 1.5-2 km. Pa me baš zanima kakve bi to brzine bilo otprilike i jel mi se ima smisla prebacivati. Puno mi je naravno važniji upload, download mi još može biti i manji što se mene tiče.
Ne moze ti nitko ni donekle tocno odgovorit, bez prethodne probe s tvoje pozicije. Jedino sto ti moze svako rec je da ce ti, u slucaju da imas LTE vezu, upload uvjek biti dobar i stabilan, sto se za download ne moze rec bez probe...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 02:29   #1457
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Ah ni za upload se ne moze tvrditi da je uvijek dobar i stabilan. Relativna stvar. Kako kome.

Win32 ti bi voice karticu sa kojom imas i pozive stavio u ruter? Hm. Hajde neka.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 10:55   #1458
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Da li Tele2 i dalji ima opciju za probu pokućnog, da li na probu dobijes i njihov modem ili samo sim karticu? Prije je bila neka akcija da isprobaš pokućni i platis samo dane u kojima si koristio net.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 11:08   #1459
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Mislim da da, zasniva se ugovor koji se može raskinuti unutar 5 dana. Onda se dobije modem i SIM kartica.

Druga opcija je samo kartica. Onda se zasniva ugovor bez obveze, dakle, dobije se samo kartica koja se može vratiti bilo kad i plate se samo dani do datuma vraćanja.

Naime, mislim da se modem može uzeti samo uz pretplatu na 2 godine, zato tih 5 dana.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 12:11   #1460
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Moze se kod njih i kupit router, bez ugovorne obveze...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 12:46   #1461
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Ali nisam siguran da se onda može vratiti. Sigurno može ako se naruči preko interneta (14 dana), nisam siguran za poslovnicu. Možda se i može...
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 14:56   #1462
p0laris
Premium
 
p0laris's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb Hrvatska
Postovi: 88
Tele2 prodaje ZTE modem za 1000 kuna (ne znam da li je zakljucan na njihovu mrezu). I to je bez ikakvog ugovora, mozes otkazat bez sankcija kad zelis.
Ako potpises ugovor na 24 mjeseca onda te isti modem kosta 600 kuna, postoje 3 opcije, platit sve odmah, mozes dio platit odmah, a ostalo u 24 rate, i mozes cijeli iznos 600 kuna na 24 rate.
Znaci razlika ugovor ili ne ugovor je 400 kuna.

Mislim da zakon o zastiti potrosaca nudi 2 opcije ako prijevremeno zelis raskinuti ugovor, biras sto ti je povoljnije platit kao penale za raskid, ili platis iznos koji si dobio kao popust jer si potpisao ugovor, ili broj preostalih rata platis. Po tome bi svatko tko razvrgne ugovor trebao platit 400 kuna koje je dobio kao popust na modem zbog potpisivanja ugovora (ako mu je to povoljnije od placanja preostalih rata)?
p0laris je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 15:20   #1463
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor p0laris Pregled postova
Tele2 prodaje ZTE modem za 1000 kuna (ne znam da li je zakljucan na njihovu mrezu)
Nije, ja sam probao TCom karticu unutra i radi normalno.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 15:21   #1464
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Ne, neces platit razliku tih 400 kn nego ces platit tarifu do kraja. Uredjaj sigurno cijene vise od tih 1000 kn kad ide na ugovor, a tih 600 kn je cijena uz tarifu.

Ista stvar HT radi s onim Huawei na tipke. U simpa paketu mobitel je 248 kn, a na pretplati ga cijene 1300-1400 kn
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 16:58   #1465
p0laris
Premium
 
p0laris's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb Hrvatska
Postovi: 88
Razlika ugovor/bez ugovora je 400 kuna, to je popust koji dobijes ako potpises ugovor. I jedno i drugo je pretplata, nemoj to mijesati sa bonovima, samo je razlika da li ima ugovor ili ne.

Pogledaj zakon o elektronickim komunikacijama clanak 41.stavak 5.
Pretplatnik ima pravo na raskid pretplatničkog ugovora u bilo kojem trenutku. Pretplatničkim ugovorom može se utvrditi da pretplatnik, koji raskine ugovor prije isteka razdoblja obveznog trajanja ugovora, mora platiti mjesečnu naknadu za ostatak razdoblja obveznog trajanja ugovora, ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario ako je plaćanje te naknade povoljnije za pretplatnika, osim u slučaju iz članka 42. stavka 7. ovoga Zakona

https://www.zakon.hr/z/182/Zakon-o-e...komunikacijama

Mislim da u skladu sa cl.41. zakona bi svatko tko potpise ugovor za pokucni na 24 mjeseca mogao se oslobodit ugovora uz placanje 400 kuna? Jer tarifa je uvijek 170 kuna uz ugovor ili bez, jedina razlika je cijena modema 600 uz ugovor, 1000 bez ugovora, druge razlike ne vidim sto je ostvareno kao popust ako potpises ugovor?
p0laris je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 18:56   #1466
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor p0laris Pregled postova
Razlika ugovor/bez ugovora je 400 kuna, to je popust koji dobijes ako potpises ugovor. I jedno i drugo je pretplata, nemoj to mijesati sa bonovima, samo je razlika da li ima ugovor ili ne.

Pogledaj zakon o elektronickim komunikacijama clanak 41.stavak 5.
Pretplatnik ima pravo na raskid pretplatničkog ugovora u bilo kojem trenutku. Pretplatničkim ugovorom može se utvrditi da pretplatnik, koji raskine ugovor prije isteka razdoblja obveznog trajanja ugovora, mora platiti mjesečnu naknadu za ostatak razdoblja obveznog trajanja ugovora, ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario ako je plaćanje te naknade povoljnije za pretplatnika, osim u slučaju iz članka 42. stavka 7. ovoga Zakona

https://www.zakon.hr/z/182/Zakon-o-e...komunikacijama

Mislim da u skladu sa cl.41. zakona bi svatko tko potpise ugovor za pokucni na 24 mjeseca mogao se oslobodit ugovora uz placanje 400 kuna? Jer tarifa je uvijek 170 kuna uz ugovor ili bez, jedina razlika je cijena modema 600 uz ugovor, 1000 bez ugovora, druge razlike ne vidim sto je ostvareno kao popust ako potpises ugovor?
Tako je, s time da, ako ruter nije jednokratno plačen već na rate, mora se otplatiti i uređaj dokraja, zajedno s ostvarenim popustom.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 23:47   #1467
..::Matej::..
Premium
 
..::Matej::..'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 390
Citiraj:
Autor ..::Matej::.. Pregled postova
Ima netko problema s ZTE ruterom? U zadnje vrijeme se cesto dešava da se ne mogu spojiti na wifi, žica isto ne radi. Proradi tek kad isključim/uključim ruter iz struje. Često se dešava da se odspoji sa 3g i neće se spojiti ponovno i neta opet nema. Ako prebacim na 4g, onda mail mogu pročitati sutra
Izgleda da se modem svako malo odspaja/spaja i da onda negdje zaglavi?

Ovo mi je ispis spajanja koji je na 5 stranica:



Jeli to normalno?
..::Matej::.. je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2018., 10:54   #1468
Nikox
Premium
Moj komp
 
Nikox's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,060
Matej
Da to je normalno, Moraju očitati potrošnju podataka u nekom trenutku, ali to nema veze s prekidanjem veze na tvom routeru. Ili ti je slab signal ili neka greška u routeru.
Nikox je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 17:01   #1469
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
trebao si još pitati jel tih 14 dana teče od poziva ili kada ti paket stigne doma što može biti po hrvatskoj pošti za 6 ili 8 radnih dana da bi ti na kraju ostalo punih 3 dana probe.
imho tri dana su dosta za testove izvrtiti - znači dva radna dana navečer kada svi sjednu za komp i vikend
14 dana od dana preuzimanja sada sam dogovorio probni rok
komer je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 18:35   #1470
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Citiraj:
Autor ..::Matej::.. Pregled postova
Izgleda da se modem svako malo odspaja/spaja i da onda negdje zaglavi?

Ovo mi je ispis spajanja koji je na 5 stranica:



Jeli to normalno?
kako vidjeti ispis spajanja.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na