Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2017., 13:34   #541
lion406
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Afghanistan
Postovi: 57
Čitam vaš iskustva sa prodajnim predstavnicima HT-a i ne znam tko je tu lud i kako to funkcionira kod njih.

Meni je ugovorna obveza istekla krajem 8.mj., u međuvremenu su me nazvali i rekli "vama je istekao ugovor jeste li zainteresirani produžiti..." - cijena skoro pa ista (nešto niža) koju sam do sad imao, a to je 300kn.
Na to im kažem da mi je to previše i da ima drugih operatera koji nude nižu cijenu, a oni na to "žao mi je, a onda nađite povoljniju tarifu"

Odem na MojTelekom i razmišljam si poslat im mail kad iskoči mi pop up za chat sa službom za korisnike, ajde idem probat, ali naravno isto ništa ne nude.

Ok, ja nakon par dana odlučim se nazvat SZK da pitam koji je postupak da isključim MaxTV jer želim smanjiti račun i da bi da mi ostane internet i telefon (iako niti on mi ne treba), a usput pitam koliko će mi račun biti za ovaj 9.mj. pošto nisam više pod ugovorm tj. je li i dalje sve isto.
Na to SZK "a ne, sad će vam biti račun veći za 40kn jer ste ugovorm imali neki popust koji sad se ne primjenjuje jer je ugovor isteka" again !!!

Naravno, ne sjećam se je li tako bilo u tom razgovoru, ali rekoh, pa mogao mi je netko javit na bilo koji način da će mi sada računi biti uvećani iz xy razloga...ali ništa neobično za Hrvatsku.

I sad prije par dana zovem ja opet SZK (dosadan sebi i vragu) sa željom da isključim MaxTV i da vidim koja je cijena za Internet i telefon plus jel' mogu kako ovih 40 kn extra maknuti ako uzmem novi ugovor.
Na to meni SZK da je danas petak i da služba koja mi može to maknuti/skinuti radi do 16h i da će me u toku ovog tjedna nazvati netko iz službe za zadržavanje korisnika koji mogu odlučivati o cijenama više nego oni putem SZK.

I eto danas nazove lik i da mu je prosljeđena poruka da bi isključio MaxTV i kao zašto.
Ja na to da mi je 300kn previše, da bih htio smanjiti troškove iz financijskih razloga i plus da sam saznao da će mi račun za ovaj mjesec biti uvećan još za 40kn, on na to da mi može ponuditi Max 3 paket za 254kn!
Ja na to jel' može ponuda bez MaxTV-a.
Može ali je 239kn i nažalost ne može niže od toga...ja na to da mi kum ima net+tel. za 169kn...a on "nažalost ne znam pod kojim uvjetima i kad je dobio takav ugovor ali da sad ne može ništa niže od ovoga ići, ali da može ukoliko se odlučim uzeti Max 3 da umjesto 254kn vidi sa službom financija jel' mogu još 20kn spustit cijenu paketa i plus dobit ću još extra Arene"

Pa sad ja opet pitam, tko je tu lud???

Znači može mi spustit za 5 kn Max3 paket od cijene Max2 paketa, ali mi ne može spustiti Max2 od trenutnih 239kn.

Na koju foru onda mogu vama drugima ponuditi ispod 200kn!
Je li to od osobe do osobe, o čemu to ovisi, jesu li svjesni da ne mogu recimo uzeti Bnet, Amis itd. pa zbog toga znaju da nemam prevelik izbor (a da ne govorim da su sada vlasnici H1 i Optime).
lion406 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 13:37   #542
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ne znam ni ja iskreno, evo hebem se s njima već tjedan i pol, ne daju ništa ispod 250kn max3. Nema šanse ni pod ne znam kakvim prijetnjama, odustajanjem i sl.
A prodajni predstavnik, pazi ovo, neće doći k meni ako nisam u nekom od većih gradova (tipa Zagreb).
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 13:43   #543
lion406
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Afghanistan
Postovi: 57
Ma ne treba on meni dolaziti doma, koji će mi vrag, da mu još kavu kuham
Razumijem da oči u oči je drugačiji način komunikacije itd., ali ako oni ne žele iz xy razloga spustiti niže od toga, kako ste vi drugi dobili niže?
Pa nije ni meni strano svaki mjesec imati 30-50kn manje x24 mj.!
lion406 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 13:52   #544
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ne znam ni ja iskreno, evo hebem se s njima već tjedan i pol, ne daju ništa ispod 250kn max3. Nema šanse ni pod ne znam kakvim prijetnjama, odustajanjem i sl.
A prodajni predstavnik, pazi ovo, neće doći k meni ako nisam u nekom od većih gradova (tipa Zagreb).
Meni je prodajni predstavnik rekao prvo da mogu li doći u njegov ured u gradu no kada je skužio gdje sam onda je došao do mene(ugovorio 209kn Max3 + gratis telefon i extender)
Stoga ako vi niste iz grada gdje su prodajni predstavnici, telefonom dogovorite da se negdje nađete.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 14:05   #545
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor lion406 Pregled postova
Ma ne treba on meni dolaziti doma, koji će mi vrag, da mu još kavu kuham
Razumijem da oči u oči je drugačiji način komunikacije itd., ali ako oni ne žele iz xy razloga spustiti niže od toga, kako ste vi drugi dobili niže?
Pa nije ni meni strano svaki mjesec imati 30-50kn manje x24 mj.!
Nazoveš optimu ili h1 i dogovoriš prijenos broja. I imat ćeš uslugu po cijeni koju si gore naveo.
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 14:32   #546
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Što s nama koji imamo za 209kn paket nakon 2g?
Hoće se i onda praviti grbavi i reći da takav paket ne postoji ili odmah dobivamo po toj cijeni?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 15:46   #547
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
nakon isteka ugovora ide full cijena bez popusta koji su vezani za ugovor.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 11:48   #548
vex69
Premium
 
vex69's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 55
Ako je netko zainteresiran za Iskon trio i opciju sa samsung TV-om za 239 kn/mj neka se javi na pm.
vex69 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 19:38   #549
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Bok

Tražim samo internet, ne treba mi tv/telefon.
Bnet nudi 149 kn/mj, prvih 6 mj besplatno -> ispadne me 112kn/mj, ali s ugovorom, ili 144 kn/mj, bez ugovora, brzina do 30up/nešto down.

Je li znate ima li trenutnk kaj bolje od toga?
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 20:29   #550
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
bnet ti daje brzinu 120 mbit ak nadoplatis 10 kn vise
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 20:47   #551
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
bnet ti daje brzinu 120 mbit ak nadoplatis 10 kn vise
Imam to doma, ali pokušavam naći neki najjeftiniji net za drugu lokaciju.
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 08:16   #552
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Ako nekome treba trio kod HT-a za trio paket cijena je 209 a duo 149. (Dobijete i nekakve poklone- samo zainteresirani dobiju informaciju)
Slobodno se javite.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 09:08   #553
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor xXTheLuka1998xX Pregled postova
Ako nekome treba trio kod HT-a za trio paket cijena je 209 a duo 149. (Dobijete i nekakve poklone- samo zainteresirani dobiju informaciju)
Slobodno se javite.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Privatni korisnici ili i firme?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 09:29   #554
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Privatni korisnici ili i firme?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Privatni.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 09:36   #555
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja i dalje plaćam max3 paket 50mbit s uključenim sportskim arena paketom 209kn
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2017., 10:10   #556
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Privatni korisnici ili i firme?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja sam se natezao s njima za firme...

Dobio sam ovu ponudu:
START 60
289,00 kn

Uz komentar:
Citiraj:
Ukoliko uzmete struju preko HT-a cijena fiksnog računa se umanjuje za 33,33 kn mjesečno, iduća 24 mjeseca (ukupno fiksna linija i Internet 255,67 kn)
I dodatan komentar ako bi uzeo i struju preko njih:
Citiraj:
Uz sve navedeno, naša cijena je do 30% povoljnija od HEP- ove cijene i još Vam na sve to mogu dati 25% popusta na našu redovnu cijenu kWh-a.

Na kraju od VIP-a uzeo Biz Duo - telefon XS i internet M - ista brzina interneta kao kod HT-a za 185.5kn s PDVom
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2017., 19:18   #557
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Koliki bi se penali platili ako bi migrirao cca malo manje od 3 mjeseca na drugog operatera ? Ugovor sa H1 istječe u 01/2018.,a zahtjev za prijenos broja bi se napravio ovih dana.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2017., 19:49   #558
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Koliki bi se penali platili ako bi migrirao cca malo manje od 3 mjeseca na drugog operatera ? Ugovor sa H1 istječe u 01/2018.,a zahtjev za prijenos broja bi se napravio ovih dana.
A racunajte 3 puta cijena mjesecne naknade mozda i vise ako ste imali neke popuste ili poklone.



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2017., 22:54   #559
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xXTheLuka1998xX Pregled postova
Ako nekome treba trio kod HT-a za trio paket cijena je 209 a duo 149. (Dobijete i nekakve poklone- samo zainteresirani dobiju informaciju)
Slobodno se javite.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Može info. Frend bi uzeo duo paket net+tv uz Sport Klub HD paket. Ima optiku do stana. Loakcija ST. Koja brzina neta i koja cijena?
Hvala
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2017., 00:25   #560
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Ja sam uzeo optiku preko T-Coma, Ultra MAX2 L paket na 24 mjeseca s Halo+ (flat telefon prema fiksnim i 1.000 minuta prema mobilnim mrežama) i brzinom 100/20 Mbps za 159 kn.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2017., 05:22   #561
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Može info. Frend bi uzeo duo paket net+tv uz Sport Klub HD paket. Ima optiku do stana. Loakcija ST. Koja brzina neta i koja cijena?
Hvala
Javite mi se u pm .
U ponedjljak cu vam dati detaljnu ponudu

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2017., 13:34   #562
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Koliko je npr. klasična, bakrena instalacija od T-Coma lošije rješenje od optike ? A i jedno i drugo bi imalo brzino 100 mbit/s ?

Da li bakrena instalacija teže podnosi reprodukciju HD kanala na Max tv-u, paralelno korištenje više uređaja na istoj mreži, više je podložna smetnjama kod nevremena ?? Ili brzina od 100 mbit/s bi trebala biti dovoljna za normalno korištenje usluge ?

Imam dogovorenu optiku, ali kad dođe tehničar, nadam se za koji dan, ako ne budem spreman na njegove ideje što se tiče instalacije, provlačenja transparentne niti i ostalog, da imam backup odluku.
spilice je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2017., 14:39   #563
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Bakar je puno losije rjesenje od optike, em po pitanju zastarjelosti, em po pitanju trajnosti kvalitete, em po pitanju mogucih brzinama. Nema teorije da bi na bakru dobio 100mbit/s (osim mozda ako zivis u centrali koliko je na optici pocetna brzina, a uskoro ce u ponudi biti puno vece brzine...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 10:20   #564
gogo2409
Premium
Moj komp
 
gogo2409's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Pozdrav,nisam pametan koji net uzet,jer sad sam citao vecina nije terakomom zadovoljna,tcom isto skup,b net mi nudi vip homebox signal mozda max 3g ako bi hvatao,b net nemoze isporucit nista,jer imam samo HT infrastrukturu...Treba mi znaci samo net,ali koliko sam skuzio skuplje mi je ako samo net uzmem tako da ok nek bude i tel ukljucen samo da je sto jeftinije,20mb brzina jer je centrala zakurac i vec 40 godina takvu centralu imamo i vecu brzinu nemoze centrala isporucit..lokacija novi zagreb rubni dio..Ajde od upucenih da cujem sta se nudi..
__________________
gogo2409 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2017., 08:48   #565
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
Dali netko zna postoji li operater u europi koji nudi paket i ruter koji koristi 4G mrezu tako da taj ruter mogu koristiti bilo gdje u europi?
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2017., 09:02   #566
Dundimonio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 66
Citiraj:
Autor gbijelic Pregled postova
Dali netko zna postoji li operater u europi koji nudi paket i ruter koji koristi 4G mrezu tako da taj ruter mogu koristiti bilo gdje u europi?
Čisto sumnjam, EU roaming regulacija odnosi se na govornu uslugu koja podržava pozive, SMS i prijenos podataka, a u što ne ulazi "stand alone" usluga prijenosa podataka koja podržava prijenos podataka i SMS.

edit: prema tome bi mogao odvojeno uzeti govornu uslugu i router pa karticu od iste staviti u router i udri, imajući na umu da se takvo korištenje izvan matične zemlje prati, odnosno prati se količina u kojoj se usluga koristi.
Dundimonio je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2017., 09:07   #567
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
S time da svaki postpaid paket ima ograničenu količinu GB koje se mogu koristit u inozemstvu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 16:35   #568
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Bump teme.
Da skratim, konačno sam izvan Tcom ugovora, i trebao bi odabrati novi internet. Zanima me, koji je najbolje uzeti? Nakon dugo razmišljanja, odlučio sam odustati od Tele2 pokućnog. Brzina preko TCom bakar mi je 4.5D i 0.4UP. Tako da ne vjerujem da će se bitno šta popraviti u infrastrukturi. Bitno mi je da je flat i da ima čim manje pucanja veze.
Sad - ne bi uzimao TV i Telefon, samo internet. Moje pitanje je; moram imati aktivranu telefonsku liniju za internet ili? Kompletno bi odjavili kučni telefon, pa .... Koliko bi me to sve skupa koštalo? I još jedan uvijek, trebam imati spojena 2 kompjutora na internet.
Hvala.

EDIT:

I da, volio bi skidati stvari preko interneta, i to mi je isto bitno. Ne bi volio da mi opomene stižu svako malo kao nekima. To je sve, hvala.

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 06.12.2017. u 16:56.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 10:35   #569
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Sada smo kod kuće već svi ludi jer ekipa u Tele2 ne može napraviti ugovor dok ne dobe i routere i prijamnike za Evo TV, a uzimamo oboje pošto nam treba TV....ako kasnije naknadno uzimam TV onda me ispada dosta novca.
Do sada sam bio na t-comu još od vremena ISDN-a, ali kako smo se selili nismo bili u mogućnosti prenijeti broj zbog nekih njihovih problema.
Sada su u kući gdje stanujemo odjavljene sve usluge i svi brojevi pa sada ako opet uzimamo t-com jednostavno možemo napraviti novi ugovor.
Vidim da se neki žale na cijene i uistinu su skupi, ali što da ja kažem koji sam davao cca 360 kn svaki mjesec za cca 10 Mbps net, osnovni Max TV paket i telefon koji apsolutno nikada nisam ni uključio u utičnicu! Nikada u životu se nije dogodilo da smo jedan dan kanili s plaćanjem i na kraju su nam toliko muljali i doslovno lagali kod prebacivanja broja da smo sve odjavili! Prvo su rekli da je sve ok, onda su na isti dan zvali navečer oko 20 h da nam prodaju nove pakete, nakon toga je došlo riješenje kako imamo sve uvjete za preseljenje broja i na kraju nakon što se nitko nije javio cca dva tjedna saznamo da su isti dan, pola sata nakon što smo podnijeli zahtjev za preseljenje broja, oni taj zahtjev odbili jer nema "tehničkih uvjeta".
Nema tehničkih uvjeta, a dobili smo riješenje da imamo sve uvjete i isti dan su nam htjeli prodati neke pakete?
Najzanimljivije je što u toj kući gdje kako nema uvjete već stoji linija koja je sada odjavljena i ne možeš im objasniti da će za dan-dva biti slobodna parica pošto se tu već nalazi adsl, MaxTV i telefon.
Sada se dogodilo to da ne da su izgubili jednu osobu s punom uslugom, izgubili su dvije jer je sada u kući sve odjavljeno, a nas su odhebali kada smo htjeli prenijeti broj iz stana u kuću.
Koja drama! Santa Barbara, Marisol i Dinastija u jednom!
Sada ako želim uzeti t-com, moram uzeti novi ugovor, ali to nam i odgovara jer ne želimo telefon već samo net i MaxTV....i ne pada mi na pamet više plaćati 360kn za nešto što ne koristim.
Treća opcija je Optima, ali vidim da se dosta ljudi žali na ping i sl. pa kakvo je vaše iskustvo s njima ako imate njihov adsl? Vidim da mi je tu kod mene dostupna njihova opcija s max brzinom 60 Mbps i minimalnom 14 Mbps....samo se nadam da bi se držali bar te minimalne brzine.
Ili čekati da Tele2 dobije routere i prijamnike za EvoTV..
Treba nam stabilan net, flat i TV...naglasak je na stabilnoj mreži koja ne puca....tu je recimo t-com bio ok jer nisam nikada imao problema s njima te bi i dalje bio kod njih da su sve odradili kako treba.
Ako netko ovdje radi za njih i misli da može izvesti da napokon sve spoje (sada 'bemu miša imamo sve uvjete pošto u kući nema više niti jedne linije) i da ponude bar neku normalnu brzinu u kombinaciji s MaxTV, samo neka se javi na PM.
Optima na prvu zvuči ok, ali ljudi imaju svakakva iskustva.
Tele2 mi izgleda dobra opcija, ali zvao sam jučer par centara i u drugim gradovima te trenutno nemaju EvoTV prijamnike i ne mogu napraviti nikakavu ponudu (glavno da reklamiraju EvoTV i net na TV-u).
2018. godina je, a meni nitko u gradu (Virovitica) ne može doći riješiti tako glupu stvar kao što je net i TV! Za ne povjerovati!

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2018., 11:47   #570
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
uzmi optimu bez ugovorne obaveze pa ako ne bude dobra raskineš.
ili tele 2 pokučni bez ugovorne obaveze pa raskineš.
kod pokučnog nema tv-a, ali za 500 kuna kupiš tv box i peglaš sedamsto hiljada programa bez da nekome plaćaš.
tizhu je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na