Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.02.2015., 18:23   #1
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Zaključani folder ne prihvaća lozinku

Dakle, bolja polovica je prije nekog vremena odlučila zaključati jedan folder na računalu pomoću SensiGuarda. No, problem je taj što folderu više ne može nikako pristupiti jer program javlja da je lozinka netočna, što je apsurd budući da program prilikom pokretanja zahtjeva lozinku i ne bi se niti pokrenuo da ona nije točna. Da apsurd bude veći, ista stvar se dogodila i meni nakon nekog vremena jer sam išao testirati to "#$%$% od programa. Zanima me mogu li ikako pristupiti ponovno tom folderu i spasiti podatke iz njega? Trenutno je "spakiran" kao *.sensiguard file, što mi baš i ne djeluje ohrabrujuće.
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 22:36   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Dakle, bolja polovica je prije nekog vremena odlučila zaključati jedan folder na računalu pomoću SensiGuarda.
Hehe, drugi puta kad skriva u istom folderu selfije poslane zagondziji i diplomski s temom "Fitopatologija na tromeđi Duboševica - Udvar, Batina - Bezdan, Bački Breg - Hercegszántó" neka dvaput mucne glavom prije nego koristi no-name program za "zakljucavanje".

Po onom sto pise na stranici, dvije su stvari sigurne - ti nikad neces saznati sto je i kome slala, ali bome sa 256-bitnim AES-om ona nece dobiti natrag ni diplomski ni slike sa maturalca i posjeta spomeniku palim borcima u Vrginmostu '82.

BTW, to s passwordima ti je lijepo objasnjeno u njihovom FAQ-u, tako da nije nista "apsurdno".

https://www.sensiguard.com/faq#recoverpassword

Citiraj:
Important: use this option with caution because all files locked with the previous password will be erased!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2015., 22:58   #3
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Ma zakljucani su recepti :-D salu na stranu, mislim da se nismo dobro sporazumjeli, ili ja nisam bas dobro objasnio. Stvar je u tome da program za ispravnu lozinku jednostavno nakon nekog vremena pocne javljati da je netocna. Kopao sam malo po netu i postoji jos ljudi s istim ili slicnim problemom.

Zadnje izmijenjeno od: Wuchko. 21.02.2015. u 19:10.
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 23:13   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Ma zakljucani su recepti :-D salu na stranu, mislim da se nismo dobro sporazumjeli, ili ja nisam bas dobro objasnio. Stvar je u tome da program za ispravnu lozinku jednostavno nakon nekog vremena pocne javljati da je netocna. Kopao sam malo po netu i postoji jos ljudi s istim ili slicnim problemom. Gdje od svih programa nadje ovaj...
Mozda je carobno "otkljucas" tako da kupis full verziju?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na