Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2019., 13:27   #1
sinka3
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Krapina
Postovi: 15
RX 580 - 0 MH/h

Imam problem s jednom grafičkom na mineru i ne znam kako ga riješiti. Složen je od 6x RX 580 Asus Dual OC. Miner radi već nekih godinu danas i sve je u redu dok se sad nije pojavio problem na jednoj grafičkoj. Kad se miner pokrene DAG epoch i -dcri vrijednosti se učitaju za sve ostale kartice dok za tu ne, nakon toga miner radi nekoliko minuta (ostale kartice normalno, ova cijelo vrijeme 0 MH/h) te nakon toga se pojavi WATCHDOG: GPU 3 hangs in OpenCL call, exit, te resetira Clymore.
Probao sam odspojiti ostale grafičke pa da radi samo ta, staviti ju na drugi riser, stavio ju na drugi miner, stavio nove drivere, novi bios, ništa od toga ne pomaže, uvijek isti problem.
Da li netko zna u čemu je problem i kako ga riješiti?
sinka3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 13:37   #2
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
prvo prebaci se sa claymor-a.. to je mrtav miner, nema vise podrske...
probaj vratiti sve na stock kod te karte i vidi da li ces ista dobiti..
podigni virtualnu memoriju....

takodje koristi hwinfo i vidi da li ta krafika baca error-e i uopste ocitanja sa nje...
malo je tesko ovako na daljinu....
koja je grafika 4gb ili 8gb
_________________________________________


ju ju ju.. tek sad vidio datum objave.... sry za dizanje stare teme....
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.03.2021., 08:23   #3
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Citiraj:
Autor sinka3 Pregled postova
Imam problem s jednom grafičkom na mineru i ne znam kako ga riješiti. Složen je od 6x RX 580 Asus Dual OC. Miner radi već nekih godinu danas i sve je u redu dok se sad nije pojavio problem na jednoj grafičkoj. Kad se miner pokrene DAG epoch i -dcri vrijednosti se učitaju za sve ostale kartice dok za tu ne, nakon toga miner radi nekoliko minuta (ostale kartice normalno, ova cijelo vrijeme 0 MH/h) te nakon toga se pojavi WATCHDOG: GPU 3 hangs in OpenCL call, exit, te resetira Clymore.
Probao sam odspojiti ostale grafičke pa da radi samo ta, staviti ju na drugi riser, stavio ju na drugi miner, stavio nove drivere, novi bios, ništa od toga ne pomaže, uvijek isti problem.
Da li netko zna u čemu je problem i kako ga riješiti?
Smanji clockove ...


Makni claymorea, stavi TRM (team red miner) i u dodatku stavi --log_file=C:\log\trm.log (ili kako već želiš nazvati log ... ) pa kad nekaj ispiše tamo,daj pošalji pa možemo dalje ...


To ti je problem,znači u biti smanji clock memorije ako je sad na 2150 stavi na 2100, iako su sve kartice iste,nemora značiti da će i sve raditi na istim clockovima ...

BTW : jesu 4 ili 8 GB kartice ... ???
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2021., 09:10   #4
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Smanji clockove ...


Makni claymorea, stavi TRM (team red miner) i u dodatku stavi --log_file=C:\log\trm.log (ili kako već želiš nazvati log ... ) pa kad nekaj ispiše tamo,daj pošalji pa možemo dalje ...


To ti je problem,znači u biti smanji clock memorije ako je sad na 2150 stavi na 2100, iako su sve kartice iste,nemora značiti da će i sve raditi na istim clockovima ...

BTW : jesu 4 ili 8 GB kartice ... ???

ma star je ovo post.. 03.03.19. ili je sredio ili je bacio grafiku do sada..
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na