Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.09.2009., 10:51   #31
grandima8
Registered User
 
grandima8's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: rijeka
Postovi: 27
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ništa te ne košta da deinstaliraš audio drivere, restart i onda staviš MS UAA HD audio driver i onda opet od audio kartice (Realtek/SoundMAX).

Je, tako i uradih (prije nego sam vidjela tvoj post , ipak je odustati najzadnjija stvar ) .

Hvala na reply-ju .


Bye (susjede ),
Marija
grandima8 je offline  
Staro 13.09.2009., 14:03   #32
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
točku valjda
Naj me na croejšn zezat, vidi uru kad sam to pisao
Citiraj:
Autor grandima8 Pregled postova
Nije, SP3 je.
>
Citiraj:
Autor grandima8 Pregled postova
Radiiiii !! ) Potražila sam taj kb888111 za SP3 i sad šljaka .

Hvaaaaaalaaa!


LP, Marija
Eto još jedan primjer za dokaz i moju tvrdnju da je SP3 za kua. Najbolja i najstabilnija (obzirom na raznoliki hw) je SP2. Ako baš želite ili imate potrebu biti u skladu sa zakrpama onda samo nužne i odabrane zakrpe instalirajte po instalaciji ili "sljepite" na install cd. O ovome više informacija možete naći na web stranicama dva nalpoznatija integratora nLite i RayanVM.
Nikky je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2009., 18:28   #33
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
moram bit malo ot i pitat se zar zaista netko dođe sa 3-4k kn u džepu i kaže sam sebi: "hm... šta ću, šta ću... znam šta ću, kupit ću emašin ejsera" + član je pce-a

da kvotam klarksona iz top gira za porše panameru: od svih mjesta za godišnji odmor na svijetu odabereš dortmund
Neznam dal ovo ide direkt mene, al ako ide onda valja pročitati prvi post u kojem stoji da je kolegica kupila lap i to naravno bez nekih konzultacija sa muškim djelom odjela.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 15.09.2009., 10:24   #34
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma ne... in general pričam.

zapravo bilo tko sa pristupom interneta ne može opravdat kupovinu ovih lapova
syss je offline  
Staro 16.09.2009., 14:18   #35
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Ejoj Emašins strike back

Ovi kinezi su slobodno mogli napravit nagradnu igru "Pogodite koji hw imate u laptopu", makar nagrada bila ona mala dječja žvaka.

Jućer mi je bio na "tretmanu" još jedan E725 i naravno da je opcionalni hw bio drugačiji od onog primjerka od prije neki dan.

Očito ih sastavljaju po principu:
Žblj-Jao govori sa nekim iz susjednog sela: Daj mi 100 wireless kartica da imam šta zavidat popodne, nije bitno koje su.

Ako vam se ugrađena bežična javlja sa (Device ID):
VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_E016105B
VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_E016105B&REV_01

revizija 01 nije bitna, onda unutra imate:
Atheros AR5B95 Wireless Network Adapter

To je (čak) 802.11n bežična
Drajver za Windows XP 32/64bit imate ovdje: xp3264-7.7.0.329-whql.zip
i ovdje: xp3264-7.7.0.329-whql.zip.
Slika iz Device Managera
UPDATE: Tko želi koristiti Atheros Client umjesto win WZC evo instalacije sa ubaćenim drajverima ver 7.7.0.329: Wireless_Atheros_v7.7.0.329_XPx86.zip

Početna zafrkancija sa detekcijom ove kartice (detetktirana kao drugi model), je posljedica šta je friški model na tržištu i nije u bazi podataka za detekciju.

Na support stranici emašins ima samo za starije Atheros modele.

Još jedan bezobrazan detalj: U threadu smo spominjali Acer support via Kanada na kojem ima support za XP.
Od jutros je i tamo MAKNUT support za XP
BEZOBRAZLUK

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 18.10.2009. u 14:44. Razlog: Nadopuna
Nikky je offline  
Staro 17.09.2009., 20:13   #36
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Kako neki vole pljuvat po aceru nevjerovatno, pa bolje da kupim acera od 4 soma sa 4gige rama i to ddr3 i 500gb harda i grafičku 4570 nego hp ili tošibu sa 2gb rama ddr2, 160gb harda i 4500 grafikom za iste pare pa nisam lud, koji je vama? hebeš ime bitna je snaga.
Old friend je offline  
Staro 17.09.2009., 20:46   #37
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
ima nešto i u podršci kupcima...
mymoon je offline  
Staro 17.09.2009., 20:57   #38
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
... i zdravom razumu.
syss je offline  
Staro 17.09.2009., 20:58   #39
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
A dobro kad nešto nečeš moći na lapu obrati se podršci, nek te podrže, ne bez zajebancije ne znam zašto ne stave makar vistu sp2 na novi lap, zašto xp danas? drugo ljudi nemaju para kriza je a htjeli bi se malo obnoviti kao i ja i uzeo sam acera i sve radi jako sam zadovoljan posebno za te novce, s obzirom da sam prije imao celera, 38gb harda i 768rama ovo je avion čovječe po bilo ćemu, mogu čak i nešto odigrati wau stari konj pa se igra, ne ko prije tu i tamo, ali eto mene služi nemojte pljuvat po aceru daj bog da svi imaju takve cijene...
Old friend je offline  
Staro 17.09.2009., 21:17   #40
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kad nećeš moć instalirat wlan, onda ćeš se obratit 4gb rama? kad ti neće davat znakove života, onda ćeš se grafi obratit? kad oštetiš ekran zbog bakelitnog kućišta i traže te 3-4k kn za novi, onda će ti to vjerovatno cpu riješiti.

to šta si ti napisao vrijedi za "složenac" kompove, ali za laptope nikako pošto su to malo ntegriraniji igrači.

drago mi je da si zadovoljan sa acerom, ali vjeruj mi da je to jako daleko od dobrog laptopa kao kompletnog proizvoda (hardware, software, support)... jesi kad vidio system update lenova? pa i toshiba/hp idu tim nekim putem... a ove dotepence kad instaliraš moraš jedan po jedan driver sa službenog cd-a i još imaš unknown devices, a na kraju nit znaš koje sve si instalirao. da tu sad ne spominjem kućišta i tastature t43, magnezijski barebone t60 itd. itd. (da se razumijemo rađe bi uzeo rabljeni t60/61 nego 30 novih emašina in a heart beat).

da sad ne drljam tu ono što svatko tko je vidio bar 10 laptopa u životu već zna... samo se zapitaj zašto acer daje max. nadoplatu za garanciju 3 godine, dok je 4 godine standard već oho-ho.
syss je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2009., 21:23   #41
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Zašto ljudi žele XP ?
Pa jednostavno žele u što kraćem roku radit (samo nemojte sad spominjat suspend / sleep mode, to sada nije bitno) a ne čekat xy minuta dok Vista / W7 ne odvrti svoje i koliko - toliko se "smiri". Pogotovo na lapu gdje uvjek ima više servisa / procesa u pozadini u odnosu na std kantu.
Nikky je offline  
Staro 17.09.2009., 21:32   #42
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma tog se nisam ni htio hvatat... evo neki dan sam bio na "optimizaciji" novog laptopa, neka tošiba sa vistom, cpu tipa 7/8xxx, 4gb etc.

brate mili frend mislio da je strgan laptop kupio kolko mu je trajao load i kako je bio responsive.

sat vremena peglanja i ajde nekak se već dalo živjet, ali isto tako rađe ću živjet bez eye candya nego da čekam 5 minuta loadanja windoza.
syss je offline  
Staro 17.09.2009., 21:33   #43
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Čuj nakon ovoga stvarno ne znam zašto je moj poznanik dečko koji je duplo mlađi od mene i studira s odličnim informatiku i ima to sve u malom prstu ima acera 8930g? zašto nema te tri koje si nabrojao jer je za te novce mogao i nešto od njih kupiti? svako zna svoje, i ne, ne volim ljude koji pljuju po tuđem a hvale svoje tj. dižu u nebo svoje a ničije tuđe ne valja, hvala na pitanju w-lan mi radi, uvijek se snađem nekako na googleu zato i postoji, teško da već netko nije imao takav nekakav problem u svijetu, a i s druge strane se dam kladiti da se bilo kojem proizvođaču mogu nači mane, meni nije bitno što piše na kutiji, zašto? zato što imam recimo ne jeftini u ono vrijeme kenwood cd player, kojem je otišao laser, da bi na kraju shvatio da se taj isti laser ugrađuje i u sony i u još neke firme, tako i kod laptopa sve su to u biti iste komponente, malo drugačije konfigurirane ili isto, samo je drugo ime na kutiji, e ja ne želim plačati ime ako ti mene uopće shvačaš? vidim da ti po svome, pljuješ po tuđoj muci, to ne vodi nigdje, meni je dobro, kom ne valja nek preskoči i acer...

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Zašto ljudi žele XP ?
Pa jednostavno žele u što kraćem roku radit (samo nemojte sad spominjat suspend / sleep mode, to sada nije bitno) a ne čekat xy minuta dok Vista / W7 ne odvrti svoje i koliko - toliko se "smiri". Pogotovo na lapu gdje uvjek ima više servisa / procesa u pozadini u odnosu na std kantu.

Pa ubij procese čovječe ima ih nepotrebnih koliko hočeš, sredi start up, sredi boot, nije problem... u daqnašnje vrijeme nije blentavo da proizvođači ne daju podršku sad već prošlom xp-u, a zašto i bi kad su mašine kud i kamo puno snažnije, od onih nekad proceva na 800mhz neznam 256rama itd...

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 17.09.2009. u 22:22.
Old friend je offline  
Staro 17.09.2009., 21:46   #44
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Čuj nakon ovoga stvarno ne znam zašto je moj poznanik dečko koji je duplo mlađi od mene i studira s odličnim informatiku i ima to sve u malom prstu ima acera 8930g?
ako ti je to referentna točka kvalitete laptopa i zvijezda vodilja prilikom kupovine, onda nemam riječi. student informatike može piskarat cijeli život u nekom od programskih jezika, a da ni ne zna kako matična izgleda (provjereno).

Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
zašto nema te tri koje si nabrojao jer je za te novce mogao i nešto od njih kupiti?
zato što je za relativno malo para htio jaku grafu i cpu da se može poigrat na lapu.

Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
svako zna svoje, i ne, ne volim ljude koji pljuju po tuđem a hvale svoje tj. dižu u nebo svoje a ničije tuđe ne valja
ne pljujem po tvojemu nego po aceru, asusu, forcebooku, msi i ostalim pevec brandovima koji jesu upravo ono što si ti rekao - isti drek sa drugim logom, tj. isti barebone i poslovično loša završna obrada.

Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
zato što imam recimo ne jeftini u ono vrijeme kenwood cd player, kojem je otišao laser, da bi na kraju shvatio da se taj isti laser ugrađuje i u sony i u još neke firme
nhf, ali tako svijet funkcionira... samo jednu stvar zaboravljaš, da sony laser možeš naći i u accuphaseu od 30k kn, pa opet ne zvuči ko sony od 500kn. sam laser za cd player je bitan negdje kao i kvaliteta usb konektora na laptopu.

Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
vidim da ti po svome, pljuješ po tuđoj muci, to ne vodi nigdje, meni je dobro, kom ne valja nek preskoči i acer
osobno si shvatio moje postove, pišem ih in general i uopće ne idu tebe.
syss je offline  
Staro 17.09.2009., 21:53   #45
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
E vidiš htio je za relativno male novce jaku grafu i jaki quad i neznam blue ray snimanje ili full hd za 13000kn? dobio od staraca jer je odličan i pametan je neka zaslužio je, kapa dolje, kod neznam lenova bi to platio 35000kn, zašto pobogu? zato što piše lenovo? e hebemu....ajd živio ti meni...

Jao starog konja hehe krivi model sam naveo, dobro da sam pitao, ali tko bi ih sve više i zapamtio, eto radi se o ovom modelu, tko ga nebi poželio???


http://shop.netcom.hr/product_info.p...9d51b060583d57

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 17.09.2009. u 22:23.
Old friend je offline  
Staro 17.09.2009., 22:58   #46
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
4,6 kg. 18' monitor. laptop i pol.

koliko mu traje baterija?
mymoon je offline  
Staro 17.09.2009., 23:09   #47
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
4,6 kg. 18' monitor. laptop i pol.

koliko mu traje baterija?

kaže friend do 4 sata u power saveu.... nisam provjeravao...., da u onoj torbetini od 450kn skupa sa punjačem ga fakat imaš što za nositi nije baš doslovno prenosiv hehe
Old friend je offline  
Staro 19.09.2009., 00:57   #48
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Nemojte kupovat te eMachinese ni pod razno ma koliko jeftini bili. Nikad nisam vidio lošiji-đumbus složeni komad laptopa u životu. Driveri su toliko smrdani da se npr. driver za dodatne (ilitiga kvazi multimedijalne i pomoćne) tipke pokolje sa driverom za grafički podsustav i smanjuje nativnu rezoluciju na 1024x768 :zbunj:. Da ne pričam da mi je trebalo dva i pol sata da skužim to. Mislim da je čak bio E725 u pitanju. Driver za IDE kontroler nakon instalacije prebaci rad kontrolera s diskovima u PIO mode. Katastrofa. Izbjegavati (ilitiga koliko malo para imate toliko malo sviramo).

Da se razumijemo, ne govorim o Aspire i ostalim serijama koje su više-manje u redu.
tutix je offline  
Staro 19.09.2009., 12:00   #49
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Nešto sigurno radiš krivo ili krivim redosljedom jer kod dva primjerka koliko su mi prošla kroz ruke (za install) ništa od spomenutog se nije dogodilo. Osim napomena i procedure iz 22. posta evo još:
- integriraj drv za SATA kontroler sa nLite i u BIOS - u postavi AHCI mode
- instaliraj chipset (InfInstall) noviji sa Intelovih stranica
- jednako tako potraži jel ima novija ver drajvera za Graphic (po oznaci) na Intelovim stranicama
Nikky je offline  
Staro 19.09.2009., 16:51   #50
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nešto sigurno radiš krivo ili krivim redosljedom jer kod dva primjerka koliko su mi prošla kroz ruke (za install) ništa od spomenutog se nije dogodilo. Osim napomena i procedure iz 22. posta evo još:
- integriraj drv za SATA kontroler sa nLite i u BIOS - u postavi AHCI mode
- instaliraj chipset (InfInstall) noviji sa Intelovih stranica
- jednako tako potraži jel ima novija ver drajvera za Graphic (po oznaci) na Intelovim stranicama
Ma ne, ja sam samo naveo s kojim sam se problemima susreo, nisam rekao da ih nisam riješio . Ovaj program sam terminirao pri startupu jer je beskoristan, a IDE kontroler sam "maknuo" u Device Manageru te nakon restarta i ponovne instalacije drivera, isti je proradio u Ultra DMA 5 (ili kojem već je) modu (klasična fora).

Prijenosnik je došao k meni samo na lagani "servis", Winsi su već bili davno dignuti samo se vlasnik valjda pomirio da tako radi .
tutix je offline  
Staro 20.09.2009., 06:55   #51
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
I meni se jučer dogodilo isto kao Nikkyju. Novi E725-432G25Mi ima Atheros wlan za kojeg trenutni driver na proizvođačkoj stranici ne valja. Dok nisam stavio onoga iz posta #25, wlan nije proradio.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 20.09.2009., 13:07   #52
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
I meni se jučer dogodilo isto kao Nikkyju. Novi E725-432G25Mi ima Atheros wlan za kojeg trenutni driver na proizvođačkoj stranici ne valja. Dok nisam stavio onoga iz posta #25, wlan nije proradio.
Misliš post #35
Nikky je offline  
Staro 20.09.2009., 13:24   #53
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Ponukan neugodnim iskustvom predlažem tj. ukazujem vam da u širokom krugu barem za sad izbjegavate navedeni model laptopa. Laptop funkcionira sasvim ok i radi ok pod Win XP, al za njega barem zasad (???) nema drivera za wlan adapter Broadcom. Smatram to dosta velikim propustom jer ga ne mislim imati uštekanog u lan kabel, ipak je to prenosivo računalo.

Još jedna sitnica koja je promakla kolegici koja je kupila laptop je da dotični nema ni PCMCIA. Dakle, nedovršen proizvod plasiran na tržište.
Kolega. Ajde lijepo nemojte kupovati laptop bez prije instaliranih windowsa, jer očito neznate instalirati taj OS.

PCMCIA je ista stvar kao dvd-rom. Nekima treba, nekima ne treba na laptopu. Ja na svom recimo nemam niti jedno, ni drugo i uopce mi ne fali.

-

Ako ništa sljedeći put kada se netko bude žalio zašto baš laptopi dolaze za predinstaliranim OS-om, samo bum ga uputil na ovaj topic
 
Staro 21.09.2009., 07:31   #54
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Misliš post #35
Hebiga, nisam bio u školi kad se učio broj 35.
Inače, lap je ok za tu lovu iako se hard (Hitachi 250Gb) svinjski grije. Iznenadilo me što u trayu nisam nigdje imao nikakav soft alat za uključivanje wlana (ono tipa HP Wireless Assistant & co.) već je dovoljno bilo stisnuti tipku. Svi XP driveri sa službene stranice su se instalirali od prve osim navedenog wlana. OS je bio XPP SP3.
btw, požalio sam se Aceru zbog drivera pa se nadam da će ga updateati i na službenoj stranici.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 21.09.2009., 08:18   #55
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kolega. Ajde lijepo nemojte kupovati laptop bez prije instaliranih windowsa, jer očito neznate instalirati taj OS.

PCMCIA je ista stvar kao dvd-rom. Nekima treba, nekima ne treba na laptopu. Ja na svom recimo nemam niti jedno, ni drugo i uopce mi ne fali.

-

Ako ništa sljedeći put kada se netko bude žalio zašto baš laptopi dolaze za predinstaliranim OS-om, samo bum ga uputil na ovaj topic
Khm, ako malo bolje pročitaš kolega, nisam ja kupio taj lap nit sam bio upoznat s modelom a i firmom koja se kupuje. Da neznam instalirati OS,... mah neću trošiti riječi.

Kolko vidim putem ovog topica pomogao sam barem dvojici, koji su se i javili ovdje, smatram da ih ima još. Stoga, drago mi je ako sam uspio pomoći ljudima koji neznaju instalirati OS na svoj lap i koji su đumbusi ko i ja.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 21.09.2009., 21:26   #56
Adriatic
Premium
 
Adriatic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Jadera
Postovi: 23
I jel radi wlan na ovom aceru ili ne jel bih ga vjerojatno uzeo samo s525 i jel radi xp na njemu? http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=24078&servisID=1
hvala
Adriatic je offline  
Staro 21.09.2009., 21:46   #57
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Pa mogao si si dati truda i pročitati prošlu stranicu.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 22.09.2009., 05:07   #58
Centrix
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 2
Matt prijatelju pomagaj!!!
Prijatelj je kupio emachines g725 i ja kao dobar prijatelj podignem mu windowse...
Sve savrseno radi osim vec spominjanog wlana (nije tesko za pogodit), skinuo sam ga sa njihove stranice i normalno ne radi,isto tako probao i sa cd-a koji je dobio uz njega, isti broj ko u postu #24.
Na kraju naisao sam na ovo, skinio driver sa tvog linka,probao napravit po uputama koje si naveo...ali nula bodova...nisam neki osobiti strucnjak ali znam podic windowse i nikad nisam imao problema sa driverima...zato me zacudilo da ovo cudo po procitanim postovima svakom stvara probleme...
Problem je u sljedecem: nikad nisam imao potrebu instalirat driver rucno,zato bi te molio da mi malo bolje to pojasnis...raspakirao sam na desktop,kliknio na setup,instaliram,on kaze sve ok instalirano je...odem u device manager i na network kontroler jos stoji zuti usklicnik...probao sam rucno kako si opisao:
-----Odabereš ga desna tipka, Update driver, No, this time, Install from Specific location, najvažnije odabrati zadnju opciju Don't Search, pa next i tu se nalazi naš Broadcom. Kliknuti na Have Disk i browsanjem naći na hardu i kliknuti ok.------

Nisam mogao naci browsanjem jer ni neznam tocno di da ga nadjem...Ako mi mozes malo pojasnit di da ga tocno nadjem i koji je, bio bi ti jako zahvalan...mozda bi ga i uspio nac ali nemam vise zivaca se patit s jednim obicnim wlanom...vjerujem da je rjesenje tolko jednostavno da cu se samo nasmijat svojoj nesposobnosti i nerazmisljanju kad odgovoris na ovo...
Vratio sam prijatelju laptop jer mu je trebao pa nemogu sad tocno ti rec svaki detalj ali cu ga uzet nazad jer mu to trebam rijesit do kraja...

Unaprijed zahvalan...




Centrix je offline  
Staro 22.09.2009., 07:07   #59
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ne Broadcom nego Atheros. Trebaš naći Atheros wlan driver!
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.09.2009., 10:07   #60
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
@Centrix
Otvori Device Manager, odaberi wireless karticu (network kontroler sa zutim usklicnikom) i pogledaj Device ID,
ako je isti kao u #35 postu onda imaš i rješenje, svakako deinstaliraj taj krivi prije instalirani drajver,
ako je drugačiji Device ID onda ga ovde točno prepiši.
Nikky je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na