Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2009., 10:44   #1
GoGoGamerS
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG/ST
Postovi: 105
"Ja i moje bistre ideje". PC na zid.

Malo sam se raspitivao, ali kako već to biva sa cudnim stvarima kakve ja preferiram se nitko nije bavio.
Mozda vise srece ovdje...

Zelim slozit konfiguraciju bez kucista, znaci da sve komponente budu na otvorenom i da plocu ne palim pomocu kucista vec pomocu neceg drugog (Ni sam neznam pomocu cega, zato sam i otvorio ovaj topic).

Sad imam par pitanja te se iskreno nadam da je netko to pokusavao

1. Pomocu cega zapalit maticnu plocu tj. pc?
2. Maticna ploca ima sa donje strane one sitne iglice, koje pretpostavljam nesmijem naslanjati na bilo kakav materijal da ne dodje do kratkog spoja i ne crkne ploca...
Na sto staviti plocu bez bojazni da ce mi se kuca zapaliti?

Kada bi to sve bilo slozeno, to bi islo na zid iznad vrata (npr. kao slika) i bilo bi oukvireno staklenom kupolom.
Pokusao bi jos nekako spojiti plocu na bravu, da kad otkljucam vrata da se ploca pali.

Svaki prijedlog i savjet dobrodosao
GoGoGamerS je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:12   #2
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
1 uzmi bilo kakvo tipkalo za paljenje i isto takvo i za reset
2 slozi joj gumene nogice

a ovo s bravom ,otkljucavanjem i paljenjem zaboravi
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2009., 11:16   #3
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
a ovo s bravom ,otkljucavanjem i paljenjem zaboravi
Zasto?

Treba samo slozit da kada otkljuca kljucem zatvori strujni krug i to je to.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:17   #4
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
1. pc se pali tako da se napravi kratki spoj na odredjenim pinovima (neznam sad kojim) na onom 24 pinskom kablu sto ide na maticnu...

2. napravi nekakve odstojnike, gumene
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:20   #5
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor n30n Pregled postova
1. pc se pali tako da se napravi kratki spoj na odredjenim pinovima (neznam sad kojim) na onom 24 pinskom kablu sto ide na maticnu...
Ne. Tipkalo za paljenje spajas na pinove na maticnu. Tako isto spojis 2 zicice i u bravu i kada otkljuca zatvori strujni krug i posalje signal ploci da se upali tj. da tek onda napravi spoj na 24 atx konektoru.
Kako onda po tebi ljudi pale komp srafcigerom?
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:25   #6
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
1. mozes paliti pomocu bilo kakve tipke, cak i pomocu dvije zice koje kad kratko spojis komp se pali
ono ko u filmovima kad aute kradu, stavis 2 zice pod stol

2. ploca vjerojatno moze bez problema i ovako na zid, samo ju nekako odvojiti malo od zida.
uzmes neke duze sarafe i kroz one rupe na ploci usarafis u zid, ono tiplovi i to, a izmedju ploce i zida, na te sarafe neke plasticne prstene, cak i matice mogu ici

a brava, vjerojatno se da to napraviti, ja sam svakako palio komp, tako da se vjerojatno i to da napraviti
mozda bolje kad udjes u sobu staviti jos jedan prekidac za svjetlo kraj vrata i kad udjes opalis to i palis komp xD
treba ti onaj koji se vraca u pocetni polozaj, znaci kao za zvono, ili u stubistima zgrada sto ima.
svast se moze, svakako dobra ideja sa tim na zid, doduse negdje sam to vidio, al ne kao sliku

EDIT: sumljam svakim trenom sve vise za bravu
imao bi problem da bi se komp palio i kod zakljucavanja, vjerojatno, nebi bas bilo prakticno
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:26   #7
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Slozis u BIOS-u paljenje preko tipkovnice...
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:32   #8
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
1. mozes paliti pomocu bilo kakve tipke, cak i pomocu dvije zice koje kad kratko spojis komp se pali
ono ko u filmovima kad aute kradu, stavis 2 zice pod stol

2. ploca vjerojatno moze bez problema i ovako na zid, samo ju nekako odvojiti malo od zida.
uzmes neke duze sarafe i kroz one rupe na ploci usarafis u zid, ono tiplovi i to, a izmedju ploce i zida, na te sarafe neke plasticne prstene, cak i matice mogu ici

a brava, vjerojatno se da to napraviti, ja sam svakako palio komp, tako da se vjerojatno i to da napraviti
mozda bolje kad udjes u sobu staviti jos jedan prekidac za svjetlo kraj vrata i kad udjes opalis to i palis komp xD
treba ti onaj koji se vraca u pocetni polozaj, znaci kao za zvono, ili u stubistima zgrada sto ima.
svast se moze, svakako dobra ideja sa tim na zid, doduse negdje sam to vidio, al ne kao sliku

EDIT: sumljam svakim trenom sve vise za bravu
imao bi problem da bi se komp palio i kod zakljucavanja, vjerojatno, nebi bas bilo prakticno


misliš gasio...
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:43   #9
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Ne, nego palio
a da se negasi preko toga se da sredit u biosu ili u samim windowsima, vjerojatno se moze i u drugim OS-ovima ali nemam pojma

jer ploca bi svaki put kad bi dobila signal se palila, bezobzira tko otkljucava ili zakljucava, kako god se ostvari kontakt izmedju te dvije "nogice" na ploci ona se pali
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 11:48   #10
sysyphus
Premium
Moj komp
 
sysyphus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ši
Postovi: 90
mozes sve rijseiti... samo mucni galvon..brava ti moze sluziti ko sklopka i to cak u oba smjera tj.. da bi s njom moga i paliti i gasiti... e sada to ti bas iskreno i nije pametna ideja jer .. hmmm kako god ti dode neko u kucuili otvara ulazna vrata tebi ce komp ili se paliti ili gasiti...pa i nije bas top ensto ali ja ako vec oces egzibicirati bi ti prelozija da komp palis .. ka sta se svitla pale na shemu pljeska... to bi meni bilo baza a i lakse je kontolirati... ali khm i tu imas problem ali evo iden u ot pa c ustati ugl njie tesko bravu rijesiti ali je jako neprakticno:P
sysyphus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2009., 11:49   #11
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Eventualno postaviti u windowsima da kad stisne tipku za paljenje staviti na Do Nothing, pa gasiti komp normalno, a paliti preko kljuca, al onda mora trcat zakljucat prije nego sto se komp ugasi .
Ali moze se i namjestiti odgodeno gasenje. Npr. 60sec i onda ne moras trcat.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 12:01   #12
sysyphus
Premium
Moj komp
 
sysyphus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ši
Postovi: 90
ma sveskupa zakljucak izvedivo ali neprakticno....
sta se tice maticne na zid i to nemas bada... samo bi ti ja preporucija da stavis ispod maticne tipa spuzvu za zvucnu izolaziju ili tako nesto jer prividana na zid maticna je poprilicno krta ako kuzis sta mislin...ali opet ako ide u okvir ni to nije problem... a sansa da ce ti se nesto dogoditi na zidu je hmm usiduija bi se reci manja od sase da ce ti se isto dogoditi u kucistu...a vidis ako ti je to toliko napeto da se kom pali kad ulazis u kucu kraj zvona napravi prekidac normalni i gustaj...
sysyphus je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 12:08   #13
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Ne. Tipkalo za paljenje spajas na pinove na maticnu. Tako isto spojis 2 zicice i u bravu i kada otkljuca zatvori strujni krug i posalje signal ploci da se upali tj. da tek onda napravi spoj na 24 atx konektoru.
Kako onda po tebi ljudi pale komp srafcigerom?
ma znam ja da ide preko pinova na maticnoj, ja sam samo reko kako se "direkt" pali komp.

nego jos bi bilo zanimljivo da preko senzora pokreta palis komp, neznam sad kako on radi, al vjerojatno kao sklopka sa dvi zice...
njega mozes nac u onom mirisu airwick ili koji je sad neznam
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 12:19   #14
sysyphus
Premium
Moj komp
 
sysyphus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ši
Postovi: 90
Citiraj:
Autor n30n Pregled postova
ma znam ja da ide preko pinova na maticnoj, ja sam samo reko kako se "direkt" pali komp.

nego jos bi bilo zanimljivo da preko senzora pokreta palis komp, neznam sad kako on radi, al vjerojatno kao sklopka sa dvi zice...
njega mozes nac u onom mirisu airwick ili koji je sad neznam
ovo ti bas i nema smisla... da bi profunkcioniralo i radilo triba gro elektronike...
je racunaj da ga triba negdi uvaliti taj senzor.... da ga mora staviti na misto di ljudi bas ne prolaze... a isto tako on zeli funkcionalno stoga ga nece zabiti u neku rupu i onda do nje svaki put ici i mavati rukama isprid...
koliko san ga skuzija on zeli da komp pali daleko od kompa... po mom misljenju ako zelis da te onako fino doceka...komp upaljen kad dolazis u kucu fino sklopke vani... isprid ulaza lipo ih zamskiras da samo ti znas di su i ko bog...sve ostalo previse elektronike ...
sysyphus je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 12:23   #15
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
da ste ikada vidjeli cilindar iz brave, znali bi da nema teorije da išta na njega spojiš pri otključavanju/zaključavanju...

i onda bi bilo manje ovakvih gluposti.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 12:41   #16
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Slozis u BIOS-u paljenje preko tipkovnice...
Potpisujem. Koristim to godinama. Čemu uopće razbijati glavu s nekakvim bravama, prekidačima itd?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 13:22   #17
sysyphus
Premium
Moj komp
 
sysyphus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ši
Postovi: 90
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
da ste ikada vidjeli cilindar iz brave, znali bi da nema teorije da išta na njega spojiš pri otključavanju/zaključavanju...

i onda bi bilo manje ovakvih gluposti.
lol.. da mi smo svi tudumi i nikad nismo prominili bravu... to sta je tebi masta ogranicena.. sry ali nemas pravo govoriti.. pogotovo da nema teorije....sve sta triba a najednostavnije je spojiti klip sta gura jezik brave na jedan kontakt a bas taj jezik na drugi stoga ne trkeljaj... ako jos jednom cu ti ponoviti ti je masta ogranicena...
i koliko smo svi svatili.. svi znamo za bios ali covik ocito oce nesto specificno i dajte lipo prijedlog ni ja osobno nebi nikad izvodija ko zna sta ali eto ima nas svakakvih i to bar triba postivati
sysyphus je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 13:27   #18
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Ako brava onda brava od auta i na kljuc privjesak od ferarija
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 13:44   #19
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor sysyphus Pregled postova
lol.. da mi smo svi tudumi i nikad nismo prominili bravu... to sta je tebi masta ogranicena.. sry ali nemas pravo govoriti.. pogotovo da nema teorije....sve sta triba a najednostavnije je spojiti klip sta gura jezik brave na jedan kontakt a bas taj jezik na drugi stoga ne trkeljaj... ako jos jednom cu ti ponoviti ti je masta ogranicena...
i koliko smo svi svatili.. svi znamo za bios ali covik ocito oce nesto specificno i dajte lipo prijedlog ni ja osobno nebi nikad izvodija ko zna sta ali eto ima nas svakakvih i to bar triba postivati
bas bi to volio vidjet ...s bravom se neisplato opce zamarat...nebude funkcioniralo
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 14:11   #20
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
bila bi baza kad bi riješio da kad ti se recimo pali sobna lampa (ako ti je recimo soba uvijek u mraku), da kad upalis lampu da se pali i komp... a ako zelis kojim slucajem odma i ugasit lampu, postelas da kad ti se stisne ta tipka (u tvom slucaju prekidac) da ti se nsita ne desi.... to se moze u windowsima brijem....
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 14:17   #21
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Slozis u BIOS-u paljenje preko tipkovnice...
jedino u slučaju nestanka struje bi morao (pri sljedećem paljenju), uključivati računalo kratkim spajanjem pinova na ploči... inače i ja koristim uključivanje preko tipkovnice

a što se tiče "specifičnog" uključivanja računala, po meni bi najveća fora bilo izvesti nešto preko nekakvog IC senzora i daljinskog upravljača
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 15:03   #22
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Komp se može palit i sa klikom miša, a može se stavit iMON komplet receiver i daljinski tipa iMON Knob (15m daljina), pa se komp pali gasi sa daljinskim i usput simulira i miš i tipkovnicu...
Cele303 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 15:51   #23
eyeballl
Premium
Moj komp
 
eyeballl's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 132
Što se tiče paljenja i gašenja preko brave ... mora postojati za nabaviti elektronska brava. Na njoj pomoću elektronike izvedeš da ti da impuls za paljenje/gašenje svaki puta kad okreneš ključ... moralo bi biti jednostavno jer ionako brava za otvaranje vjerojatno koristi elektromagnet kojem da impuls, a onda magnet pomakne polugu da se otvore vrata... ti samo izvedeš da kada ti ključ da impuls na elektromagnet od brave da pomoću elektronike usput okineš neki relej koji će držati sekundu kratki spoj na pinovima matične... sada veza od brave do matične se može izvesti ili pomoću žica ili bez njih... u slučaju bez žica treba raditi predajnik na bravi koji će impuls za opalenje poslati prijemniku kraj matične koji bi trebao onda dati impuls za opalenje kompa...
Sve skupa je izvedivo ali zahtijeva podosta truda, znanja i preinaka...
Na tvome mjestu bi razmislio o nekom drugom možda lakše izvedivom ili isplatljivijem načinu...

Što se pak tiče montaže na zid ...
Probaj razmisliti o plexiju.... uzmeš jedno 4mm plexi i na njemu napraviš rupe za napajanje, matičnu, nosače za disk, dvd .... i onda sa dvije/četri tipke sve skupa nabiješ na zid .... mislim da bi bilo efektnije a usput imaš i izolaciju...
Druga ideja ako imaš malo umjetničkog duha... napraviš okvir ko od slike i na pozadinu slike montiraš komponente i voila dobio si jedinstveno remek djelo modern art umjetnosti...
eyeballl je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 15:55   #24
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Jednostavno si produžiš kablovinje za paljenje / gašenje. Znam da je TomRi pisao o tome u jednom od svojih posteva, dok nađem stavim na što sam konkretno mislio ( produžene reset i on/off tipke + 2 USB priključka )
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 01:03   #25
GoGoGamerS
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG/ST
Postovi: 105
Nisam bio u mogucnosti zahvalit na savjetima, pa eto zahvaljujem svima koji su dali savjet.
Uzeo sam o obzir sve postove i nesto cu skombinirati

Pc mislim palit na okret kljuca o bravi, nadam se da ce mi to uspjeti
GoGoGamerS je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 12:31   #26
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ja mislim da je bolje rijesenje nekakav daljinski.Modas neki daljinski od auta ili slicno,i palis i gasis pc s njime. Imho se zajebavat sa bravom,koja ce mozda radit,mozda stekat i sta ja znam,napraviti toliki posao a na kraju da stvar steka, zgrizao bih se. Ja volim da stvar ili radi ili ne radi,najludji sam kad steka.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 21:57   #27
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor sysyphus Pregled postova
...pa i nije bas top ensto ali ja ako vec oces egzibicirati bi ti prelozija da komp palis .. ka sta se svitla pale na shemu pljeska... to bi meni bilo baza a i lakse je kontolirati...
radili smo prosle godine takav sklop na radionickim vjezbama, i bas sam rekao profesoru da cu ugradit PC za paljenje, ali je rekao da moze nastat problem ako negdje glazba svira, pa ono , mislim da mu to nije dobra ideja ;D
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na