Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2009., 14:35   #1
karuro
Premium
Moj komp
 
karuro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Mala pomoc oko odabira komponenti za vodeno

Posto sam oduvjek htjeo imat vodeno doso i taj cas da si ga nabavim.. malo sam pretrazio foum i doso do ove kombinacije http://www.imagesforme.com/show.php/203447_vodeno.jpg . Hladio bih samo cpu pa me zanima dal je to okej slozeno il je nesto visak pa bi se moglo zamjenit.. tipa uzet manji rezervoar il radijator?
karuro je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 17:26   #2
MilanVU
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 5
komponente su ok samo se mani hardveraja to su lopovi. ja sam narucio komponente kao tvoje samo jos fullcover block za graficku hd4870 sve skupa 2300kn. narucio sam u 22.02.2009 do dana danasnjeg nisam dobio a platio sam preko predracuna.sad nemam ni vodeno ni novaca.sad se vise ni nejavljaju kad ih zovem.nazalost neznam dali u postoji kod nas jos koja trgovina gdje mozemo kupiti kvalitetne komponente tj blokove
MilanVU je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2009., 18:16   #3
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor MilanVU Pregled postova
komponente su ok samo se mani hardveraja to su lopovi. ja sam narucio komponente kao tvoje samo jos fullcover block za graficku hd4870 sve skupa 2300kn. narucio sam u 22.02.2009 do dana danasnjeg nisam dobio a platio sam preko predracuna.sad nemam ni vodeno ni novaca.sad se vise ni nejavljaju kad ih zovem.nazalost neznam dali u postoji kod nas jos koja trgovina gdje mozemo kupiti kvalitetne komponente tj blokove
zato ja nikad neplacam unaprijed heh,dok su komponente ispred mene onda se moze platit ovak nista .


sve mozes kupit u slovenij kod EK. mislim da cak imaju i dostavu robe ako se kupi preko njihovog online shopa
i sve to dođe cca 1570 kn u EK (ako se dođe po to).
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 06.05.2009. u 18:42.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 19:18   #4
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor karuro Pregled postova
Posto sam oduvjek htjeo imat vodeno doso i taj cas da si ga nabavim.. malo sam pretrazio foum i doso do ove kombinacije http://www.imagesforme.com/show.php/203447_vodeno.jpg . Hladio bih samo cpu pa me zanima dal je to okej slozeno il je nesto visak pa bi se moglo zamjenit.. tipa uzet manji rezervoar il radijator?
Znam da vodeno hladjenje olaksava erekciju, ali razmisli, jel ti se isplati davat 1750 kn za fucking hladjenje procesora iako za tu namjenu mozes kupiti jako dobar zracni cooler koj ce isto obavljat svoju zadacu-odvoditi suvisnu toplinu sa proca?


Edit: Bolje si kupi neki veci disk, ili veci monitor, od toga ces imat vise koristi nego od vodenog..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 19:21   #5
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
sorry, dupli..Mod delete
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 01:11   #6
karuro
Premium
Moj komp
 
karuro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Citiraj:
Autor MilanVU Pregled postova
komponente su ok samo se mani hardveraja to su lopovi. ja sam narucio komponente kao tvoje samo jos fullcover block za graficku hd4870 sve skupa 2300kn. narucio sam u 22.02.2009 do dana danasnjeg nisam dobio a platio sam preko predracuna.sad nemam ni vodeno ni novaca.sad se vise ni nejavljaju kad ih zovem.nazalost neznam dali u postoji kod nas jos koja trgovina gdje mozemo kupiti kvalitetne komponente tj blokove
Nebi naurcivao. Isss lol pa sad sam tek vidio da oni nemaju izlozbeni prostor neg se samo i moze narucit. Posto su stavili adesu mislio sam da je to adresa od ducana a kad ono... za sve kaj kupujem odem ak to nije moguce onda u vecini slucajeva nit ne kupim jer sam pehist sa semom naruđba-dostava. Al da cuo sam vec svakakve dogodovstine sa njima. Nis od hardveraja onda..
Srale7 apsolutno si u pravu al jebga kad ga stvarno zelim imat i uvjek kad sam bil pri lovi sam si uzeo nes drugo bas iz razloga koj si reko al nisam bil sretniji jer je ostala zelja za vodenim. Kaj mislite o onim setovima od 800kn kaj ih imaju u linksu i vemilu? Jel to valja kaj?

Eh da koj je ovo vrag? ZALMAN Reserator 1 V2, cpu Kaj je to samo rezervoar?

Zadnje izmijenjeno od: karuro. 07.05.2009. u 01:23.
karuro je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 01:53   #7
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
P kada sam apsolutno u pravu, jbte, pa ulozi pare u nesto bolje, odnosno u nesto sto ce ti vise koristiti..To vodenog je mislim najzanimljivi dio kad ga stavljas i kad ga jednom stavis onda je gotovo. samomoras godissnje cistit cijeli sistem i ostale zajebancije. Oni gotovi setovi su obicno losiji od postenog zracnog coolera..tak da ces kupnjom toga napravit sranje od posla..ne znam kako d ate jos razuvjerim da ti vodeno ne sluzi nicemu..i jos pogotovo vodeno od 1750 kn..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 02:18   #8
karuro
Premium
Moj komp
 
karuro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Tnx. Posto sam odusto od hardveraja jer sam totalno zabrijo da je to ducan a ne online ducan...a vidim da u drugim ducanima imaju samo ti setovi i jos neke sitnice nit neam izbora neg cekat "bolja vremena" (kao sto sam i do sad) kad bu jeftinije sve to i malo veci izbor.. ak se to ikad desi..
karuro je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 10:46   #9
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
probaj bacit oko na COOLERMASTER Aquagate max to je jedan od boljih AIO hlađenja .neki vele da blok nije dobro obrađen ,ali i za to ima rjesenje ,kupis neki od EK blokova...
mozes s tim prosirit hlađenje i na GPU ....(tak da nije samo proc)...... i ima ga za kupit kod nas http://www.nabava.net/
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na