Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.11.2013., 20:21   #31
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nevezano za sam servis(a imao sam dobra iskustva sa njima prije,isključivo) al ovo nemogu igrati igrice paraliziran sam....to strašno zvuči tak sam se ja izražavao kad sam imao 13 godina i kad mi je 486ica bila na servisu 2 tjedna....a svi znamo da djeca znaju svašta izmišljat


Ako vec nekog citiras onda bar citiraj onako kako je covjek napisao i ne vadi rijeci iz konteksta.
Riječ "igrice" je covjek koristio samo jednom i to da kaze da se mob gasi nakon sat vremena igranja igrice.
Riječ paraliziran je koristio NEVEZANO za igrice nego da dočara kako ga servis j*e*b*e vec danima.

Ili pročitaj sve sto je covjek napisao pa onda komentiraj ili nemoj komentirati nikako, pogotovo ako je offtopic i to takav da vrijedjas postera.



Ontopic - osobno nisam imao jos nikakvih iskustava sa servisima sto se tice mobilnih uredjaja a promijenio sam ih dosta (racunala su druga stvar a i sa njima nisam imao nekih vecih problema) ali istina je da je malo servisa koji su profesionalci i onda kada je najteze za njih (sumnjivi kvarovi, nervozni kupci, odobravanje novog uredjaja, zamjenski uredjaj, itd.).
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 20:43   #32
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Danas je neki specijalan dan. Maloprije se registrira netko iz onog RedFoxa, sad netko iz Agrama. Već imam grickalice u pripremi...
A registrirao se i netko ko pljuje po Agramu, ako ćemo već tom logikom.
Danas se prelako registrirat na bilo koji forum, popljuvat firmu, ne priložit nikakav dokaz i nikad se više ne pojavit.

Ali ajmo reći da je sve istina od riječi do riječi iz autorovog posta, najveći problem mu je koliko vidim to što je on bez mobitel mjesec dana, pošto je 25 puta ponovio da je paraliziran, tjeskoban (o bože) i sl. izraze.

Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Milijun puta je ponovljeno da po zakonu nema roka u kojem moraju popraviti, okvirno se drže 45 dana, a u tome periodu se ti snađi kako znaš.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2013., 20:51   #33
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ako vec nekog citiras onda bar citiraj onako kako je covjek napisao i ne vadi rijeci iz konteksta.
Riječ "igrice" je covjek koristio samo jednom i to da kaze da se mob gasi nakon sat vremena igranja igrice.
Riječ paraliziran je koristio NEVEZANO za igrice nego da dočara kako ga servis j*e*b*e vec danima.

Ili pročitaj sve sto je covjek napisao pa onda komentiraj ili nemoj komentirati nikako, pogotovo ako je offtopic i to takav da vrijedjas postera.
Ko prvo,ne kužim kakva paraliziranost...kad je moj išao na servis,dobio sam zamjenski obični i nisam bio hendikepiran i paraliziran,dapače,produktivnost mi se POVEĆALA zbog duljeg trajanja baterije...jer ono šta svaki iole normalni čovijek radi kad ima svoju firmu je javlja se na pozive i eventualno mailove i SMSove....a svi znamo koji je mob tu dovoljan. Nema mjesta dramaturgiji i neznam čemu.

Drugo,ako ne shvačaš da je ovaj post s registracijom člana 5min prije njegovog pisanja stvar furstracije,olajavanja,potencijalno i laži,onda se zapitaj za svoj IQ i racionalnost. Čudi me uopće šta se daju ovakvi postovi objavljivati na ovome forumu....aj da je od nekog provjerenog člana....ali ovak se biloko može registrirat i prvim postom olajavat konkurenciju.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:10   #34
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
znači ne kupujemo više HTC, lg i samsunge .... koliko znam jedini ovlašteni za htc je agram... ili se varam? mesc je ovlašteni za lg i samy ,a tim servisom sam i ja osobno imao lošeg iskustva...
Zaboravio si Sony

Čitao sam svašta vezano za Agram. Ne kažem da vam ne vjerujem, ali sa njima sam samo jednom imao posla i mogu reći sve najbolje što se tiče moje zbrickane Xperije Z...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:23   #35
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova

Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Ovaj tvoj komentar je za bananu i nema veze sa temom...

Covjek je uzeo telefon na pretplatu. Ako ista, trebali su mu ponudit zamjenski telefon. Naravno, takva stavka u bontonu nasih operatera ne postoji.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:27   #36
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
A registrirao se i netko ko pljuje po Agramu, ako ćemo već tom logikom.
Danas se prelako registrirat na bilo koji forum, popljuvat firmu, ne priložit nikakav dokaz i nikad se više ne pojavit.
Da žalostno jeste što se moram na forum prijaviti baš iz razloga što moram pljuvati dotičnu firmu,jer i međuostalom ne vidim nikakvoga izlaza pa tražim savjete od ostalih malo iskusnijih ljudi;upravo zato jer znam da nisam jedini-što sam naknadno saznao.
Inače pišem i registriran sam po ostalim forumima već dobrih 8 godina,ako ćemo mjeriti količinu frustracija kao razlog moga javljanja.
Slična tema je postavljena na malo vše foruma;negdje imam više-negdje manje postova.

Citiraj:
Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Oprosti,ali razmišljanje ti je u blagu ruku djetinjasto-mogu ti ga i obrazložiti,no nisam se ovdje došao svađati.
Došao sam razmjeniti iskustva i tražiti savjete,te stati na kraj ovome šarlatanstvu i ponašanju,točnije odnosu prema mušterijama kao prema stoki.

Citiraj:
Milijun puta je ponovljeno da po zakonu nema roka u kojem moraju popraviti, okvirno se drže 45 dana, a u tome periodu se ti snađi kako znaš.
?
Ovakvo nešto zbilja nisam znao.Ukoliko je tako;ne da više neću kupovati proizvode na "hrvatskome"tržištu,već ću na svakome koraku biti pobornik dotične teorije-propagandom.

Koja je bit ovoga tvoga posta,osim što nekonstruktivno argumentiraš već provociraš?
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:29   #37
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
da, trebali su ponuditi mob, al kad vec nisu...nije problem kupiti zamjenski ukolliko je bitno
http://www.nabava.net/mobiteli__100?...ojProizvoda=30

a ovaj agram, neću se uopce truditi komentirati...vec je sve receno na forumu
domis je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:32   #38
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ovaj tvoj komentar je za bananu i nema veze sa temom...

Covjek je uzeo telefon na pretplatu. Ako ista, trebali su mu ponudit zamjenski telefon. Naravno, takva stavka u bontonu nasih operatera ne postoji.
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Ovakvo nešto zbilja nisam znao.Ukoliko je tako;ne da više neću kupovati proizvode na "hrvatskome"tržištu,već ću na svakome koraku biti pobornik dotične teorije-propagandom.

Koja je bit ovoga tvoga posta,osim što nekonstruktivno argumentiraš već provociraš?
Bit mog posta je da te uputim u zakone koje i sam kažeš da ne znaš.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:36   #39
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Ko prvo,ne kužim kakva paraliziranost...
Svatko drugačije gleda na "funkcionalnost"i iskorištavanje potencijala današnjih pametnih telefona.Tako su tebi i većini dovoljne sms poruke i pozivi(karikiram),a drugoj skupini ljudi poput mene je u svakome momentu bitan mail,njegovo ažuriranje...da ne pričam o skypeu-razgovorima vezanim uz posao itd,programe koje sam imao instalirane i koji su me činili jednostavno fleksibilnim...


Citiraj:
dobio sam zamjenski obični i nisam bio hendikepiran i paraliziran,dapače,produktivnost mi se POVEĆALA zbog duljeg trajanja baterije.
Nemoj shvatiti ovo napadački,ali ovo tvoje poimanje mi je smješno...Ako sam za mobitel koji sam uzeo na pretplatu,dao,točnije dati ću 6000 kuna,očekujem da mi se u slučaju kvara vrati telefon koji će mi biti barem na sličnoj razini produktivnosti kao onaj kojega sam uzeo.
Nemogu dobiti telefon trećega ranga;ako već govorimo o zamjeni.
Citiraj:
.a svi znamo koji je mob tu dovoljan. Nema mjesta dramaturgiji i neznam čemu.
Molim te da ne generaliziraš,jer je problem striktno vezan uz katastrofalno poslovanje Agram servisa,uz gornje navedeni razlog.




Da se razumijemo,meni sada po drugi puta iz Agram servisa nije bio niti ponuđen zamjenski telefon;već me se brzinski obmanuli da ne brinem i kako će telefon biti popravljen u roku odmah.
Čovjek u sebi misli,pouzdati ću se;ipak je to ovlašteni servis.

Citiraj:
Drugo,ako ne shvačaš da je ovaj post s registracijom člana 5min prije njegovog pisanja stvar furstracije,olajavanja,potencijalno i laži,onda se zapitaj za svoj IQ i racionalnost.
Oprosti ali ovo boldano me vrijeđa.
Ružno je podcjenjivati nekoga i manipulirati na temelju broja izrečenih postova.
Moj forumski staž je jako dug,a mislim da se vidi i iz priloženoga(pisanoga).
Nema smisla da ova rasprava ode u po mene neželjenome smjeru,zato te molim,drži se teme.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:38   #40
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.
Aj ti ne lupaj. Problem je operatera jer dok je mobitel na servisu, pretplata i dalje ide.

Normalno, citamo stajaliste covjeka kojemu je jedno vrijeme pisalo da radi u T-Comu
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2013., 21:42   #41
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Aj ti ne lupaj. Problem je operatera jer dok je mobitel na servisu, pretplata i dalje ide.
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Dobivam zamjensku "sirotinju"od telefona koja mi uopće ne dopušta normalan način funkcioniranja i korištenja potencija telefona takvoga kalibra,pa sam u narednih 10 dana,točnije 12 paraliziran.
Šta ti nije jasno?
Ali on plače jer je dobio 'slabiji' telefon, ma gdje to stoji u kojem zakonu da on mora dobiti ekvivalent tom HTC-u od 6k kn?
I ako je to problem operatera, kakve veze ima s agramom?

Citiraj:
Normalno, citamo stajaliste covjeka kojemu je jedno vrijeme pisalo da radi u T-Comu
O bože...
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:46   #42
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne lupaj, dali su mu zamjenski, samo očito ne toga kalibra, zato i kažem, ako ti treba dobar smartphone dok je tvoj na popravku - onda si ga kupi, nije problem servisa to što ti nemaš uređaj.
Da se razumijemo!Tele 2 je prilikom prvoga ostavljanja telefona dao zamjenski koji je bio po funkcionalnosti mobitel trećega reda,nisam se žalio iako sam trebao.Da ne spominjem pristup tuđim podacima,točnije podacima osobe koja ga je koristila prije mene.

Drugi puta točnije sada,zamjenski telefon mi niti nije ponuđen.
Imam Nokiu C5 trenutno....no da sam htjeo Nokiu C5,kupio bi si Nokiu C5 a ne mobitel mnogo većega razrednoga ranka ...
Moja frustriranost nema veze sa sms porukama i pozivima.

Citiraj:
Bit mog posta je da te uputim u zakone koje i sam kažeš da ne znaš.
Oprosti,ali tvoji "zakoni"i poimanje istih nemaju veze sa razumom jednoga potrošaća.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:50   #43
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Ali on plače jer je dobio 'slabiji' telefon, ma gdje to stoji u kojem zakonu da on mora dobiti ekvivalent tom HTC-u od 6k kn?
I ako je to problem operatera, kakve veze ima s agramom?
Počeo si izvlačiti iz konteksta;u tome jeste problem.
Kažem,molim te da se držiš teme ili ću te prijaviti.Poanta teme nije moja žalopojka za zamjenskim telefonom,već mojim stvarnim telefonom kojega plaćam još godinu i pol dana,a nemam ga .
Strah me;hoće li ponovo doći izgreban,u jednome komadu,popravljaju li se tuđi telefoni mojom garancijom(da li je moguće da se baterija prazni poradi neispravne matične ploče?),da li je normalno da na telefon čekam toliko dugo bez odgovora.....koja su moja prava kao potrošaća i kupca te korisnika nezadovoljnom uslugom.uređajem?

Jer me očito netko radi klaunom,ovca nisam.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:51   #44
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Drugi puta točnije sada,zamjenski telefon mi niti nije ponuđen.
Normalno da ti nije ponuđen kad si zaobišao tele2 i išao si slati direktno u servis, a neće ti servis davati zamjenski uređaj nego tele2, daj čitaj šta sam pišeš.

Citiraj:
Oprosti,ali tvoji "zakoni"i poimanje istih nemaju veze sa razumom jednoga potrošaća.
To nisu 'moji' zakoni nego zakoni u RH, i umjesto da tu pišeš romane od postova bolje ih prouči.

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Počeo si izvlačiti iz konteksta;u tome je problem.
Kažem,molim te da se držiš teme ili ću te prijaviti.Posanta teme nije moja žalopojka za zamjenskim telefonom,već mojim stvarnim telefonom kojega plaćam još godinu i pol dana,a nemam ga .
Jer me očito netko radi klaunom.
Ova cijela tema i tvoji postovi su trolanje, ne prihvaćaš činjenice niti zakone, samo blebećeš po svome.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 21:59   #45
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Čitam ovo i vidim da si ti ono što mi serviseri nazivamo "mušterija iz pakla"
Dragi moj forumski kolega, ma koliko tebi to čudno bilo, ti nisi jedini koji je svoj telefon toga dana poslao na servis u Agramservis. Dečki gore dnevno odrade cca 600 različitih uređaja i vjeruj mi da nemaju ništa protiv tebe osobno pa ti ne žele popraviti telefon. HTC ima striktne propise kojima se serviseri vode pri popravci tvoga i bilo kojeg drugog telefona, te nemaju ništa od toga što će tvoj telefon zadržati na servisu mjesec dana. Ovo naravno ne stoji ako imaš neke privatne razmirice sa Denisom Č.
I da, to da su ti dečki u servisu oštetili telefon pričaj negdje drugo. Volio bih da možeš baciti pogled u servis, pa da vidiš s kakvom pažnjom rade, to ti sigurno ne bi palo na pamet. Garantiram ti da je telefon oštećen bilo gdje drugo, ali kod njih nije.
Nadalje, nitko ti nije kriv tome što si ti postao ovisan o smartphoneu, pa sada pokazujes kliničke znakove ovisnosti. Kod nas takve šalju u komune. Iziđi malo vanka, prošetaj, druži se sa ljudima. Tehnologija je zlo.
Nemoj šta zamjeriti na ovakvom postu, ali evo našao sam se indirektno prozvan jer sam vlasnik jednoga sličnog servisa (puuuno manjeg nego što je navedeni), pa ponekad dođem u doticaj sa klijentima tvoga kalibra. Naježim se od same pomisli...
Ugodan dan i želim ti da ti uređaj dođe brzo i da budeš zadovoljan.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:14   #46
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Čitam ovo i vidim da si ti ono što mi serviseri nazivamo "mušterija iz pakla"
Dragi moj forumski kolega, ma koliko tebi to čudno bilo, ti nisi jedini koji je svoj telefon toga dana poslao na servis u Agramservis. Dečki gore dnevno odrade cca 600 različitih uređaja i vjeruj mi da nemaju ništa protiv tebe osobno pa ti ne žele popraviti telefon. HTC ima striktne propise kojima se serviseri vode pri popravci tvoga i bilo kojeg drugog telefona, te nemaju ništa od toga što će tvoj telefon zadržati na servisu mjesec dana. Ovo naravno ne stoji ako imaš neke privatne razmirice sa Denisom Č.
I da, to da su ti dečki u servisu oštetili telefon pričaj negdje drugo. Volio bih da možeš baciti pogled u servis, pa da vidiš s kakvom pažnjom rade, to ti sigurno ne bi palo na pamet. Garantiram ti da je telefon oštećen bilo gdje drugo, ali kod njih nije.
Nadalje, nitko ti nije kriv tome što si ti postao ovisan o smartphoneu, pa sada pokazujes kliničke znakove ovisnosti. Kod nas takve šalju u komune. Iziđi malo vanka, prošetaj, druži se sa ljudima. Tehnologija je zlo.
Nemoj šta zamjeriti na ovakvom postu, ali evo našao sam se indirektno prozvan jer sam vlasnik jednoga sličnog servisa (puuuno manjeg nego što je navedeni), pa ponekad dođem u doticaj sa klijentima tvoga kalibra. Naježim se od same pomisli...
Ugodan dan i želim ti da ti uređaj dođe brzo i da budeš zadovoljan.

Ja vjerujem kako ti barem po ovome što si napisao mnogo stručnije i pedantnije obavljaš posao,od tvojih dotičnih kolega u Agramu koji svoj posao rade ofrlje.
Oprosti,ali nemožeš mi mobitel nakon što je 10 dana prvi puta proveo u servisu vratiti "nazat"sa istom greškom sa kojom je i poslan u Zagreb,uz odgovor kako je kvar uočen i kako si napravio ažuriranje sustava koje je rađeno netom prije li nego je telefon došao u servis(hard reset)?
Možeš li?
Što mi to govori o tebi?...da si nestručan i šlampav,te da je tvoj odnos prema klijentu-površan,a plaćen si da budeš upravo suprotno-zadovoljstvo klijenta.


Citiraj:
Volio bih da možeš baciti pogled u servis, pa da vidiš s kakvom pažnjom rade, to ti sigurno ne bi palo na pamet.
Volio bih ti vjerovati na riječ.Točnije vjerovao sam dok nisam čuo slična iskustva ljudi iz prve ruke,a tiču se fizičkoga oštećenja telefona.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:28   #47
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Ja vjerujem kako ti barem po ovome što si napisao mnogo stručnije i pedantnije obavljaš posao,od tvojih dotičnih kolega u Agramu koji svoj posao rade ofrlje.
Oprosti,ali nemožeš mi mobitel nakon što je 10 dana prvi puta proveo u servisu vratiti "nazat"sa istom greškom sa kojom je i poslan u Zagreb,uz odgovor kako je kvar uočen i kako si napravio ažuriranje sustava koje je rađeno netom prije li nego je telefon došao u servis(hard reset)?
Možeš li?
Ažuriranje sustava nikako nije isto sto i hard reset. Greška u SW dijelu uređaja je jako čest uzrok kvara kakvog si naveo i lako moguće da je dotični serviser bio uvjeren da je time rješio problem. Nakon svakog servisa, uređaji se testiraju 24 sata minimalno, te vjerujem da takvo mišljenje kolege servisera nije bilo bezrazlozno. Sto se kasnije desavalo, ne zelim komentirati jer scenarija ima mnogo.
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Volio bih ti vjerovati na riječ.Točnije vjerovao sam dok nisam čuo slična iskustva ljudi iz prve ruke,a tiču se fizičkoga oštećenja telefona.
Ovo sto ti ja kazem po pitanju pedantnosti servisera u Agramu je iz prve ruke i potpuno je objektivno. Proveo sam sa deckima gore neko izvjesno vrijeme i vjeruj mi kad ti kazem da ti nitko od njih nije ostetio telefon, a o nekakvom igranju nogometa sa tvojim telefonom definitivno nema govora.
Imam osobne razloge da pljujem po firmi i vodstvu do Božića, ali kad su serviseri u pitanju, samo riječi hvale za njih.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:28   #48
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ovaj tvoj komentar je za bananu i nema veze sa temom...
Ovaj njegov komentar je za isprintati i pribiti klamericom za celo svim pomodarima koji imaju ovakve izdrkane postove, jako su pametni i jos zicaju ZAMIJENSKI MOBITEL (to si samo polufirma tipa Tele2 moze dozvoliti na ovakav nacin) kad nisu vise u mogucnosti odigrati Kendi Kreš na svom omiljenom Androidu.

Frajer je paraliziran 15 dana bez mobitela? Daj zamisli mission critical operacije koji taj izvodi a ima:

a) Fail no1: Tele 2
b) Fail no2: mobitel na pretplatu
c) Faul no3: igra se na istom

Nista od ovog samo po sebi nije problem (uvjetno receno), ali tripl-dabl i jos ovakav post baca apsolutnu dubioznost na njegov post, iskustvo i tuznu zivotnu pricu.

Tako da, jos jednom, apsolutni potpis na pricu koju si citirao! To je isti tip kakav ce kupiti plocu u Protisu ili nekakvom slicnom garaza-ducanu za 3 kn jeftinije pa ce onda kukat, plakat i jadikovat kako su se prema njemu odnosili kao smecu i ploca mu je bila cetristo godina na servisu, dok je njegov skor na omiljenoj online igri tada trpio grozomorne gubitke.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:43   #49
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Gluposti. Najbolje da debeloj guski maže vrat pa kupi još jedan HTC One dok mu ovaj ne stigne sa servisa? Ako mu se pokvario Android, daj mu zamjenski Android (bilokakav). Moguće, kažem moguće da stvarno čovjek treba telefon zbog posla....

To ne umanjuje činjenicu da servisi igraju na odjeb, flashat ću novi softver za 5 minuta pa ako prođe, ti se useru j..i, a mi smo kupili još 10 dana. Nisam rekao da su serviseri krivi, kriv je retardiran menadžment...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:46   #50
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ovaj njegov komentar je za isprintati i pribiti klamericom za celo svim pomodarima koji imaju ovakve izdrkane postove, jako su pametni i jos zicaju ZAMIJENSKI MOBITEL (to si samo polufirma tipa Tele2 moze dozvoliti na ovakav nacin) kad nisu vise u mogucnosti odigrati Kendi Kreš na svom omiljenom Androidu.

Frajer je paraliziran 15 dana bez mobitela? Daj zamisli mission critical operacije koji taj izvodi a ima:

a) Fail no1: Tele 2
b) Fail no2: mobitel na pretplatu
c) Faul no3: igra se na istom

Nista od ovog samo po sebi nije problem (uvjetno receno), ali tripl-dabl i jos ovakav post baca apsolutnu dubioznost na njegov post, iskustvo i tuznu zivotnu pricu.

Tako da, jos jednom, apsolutni potpis na pricu koju si citirao! To je isti tip kakav ce kupiti plocu u Protisu ili nekakvom slicnom garaza-ducanu za 3 kn jeftinije pa ce onda kukat, plakat i jadikovat kako su se prema njemu odnosili kao smecu i ploca mu je bila cetristo godina na servisu, dok je njegov skor na omiljenoj online igri tada trpio grozomorne gubitke.
Ti si vrlo neugodan čovjek
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:57   #51
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Jedina greška koju si napravio jeste ta što si preuzelo oštećen mob. Imaš papir da si ga predao čitavoga, prijava Tele2-u (servis nema veze sa tobom), i gotovo.
  Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 23:09   #52
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Gluposti. Najbolje da debeloj guski maže vrat pa kupi još jedan HTC One dok mu ovaj ne stigne sa servisa? Ako mu se pokvario Android, daj mu zamjenski Android (bilokakav).
Kakav mrtvi zamijenski mobitel? Pod kojim pravom? S kojom logikom? Jer je kvazi-operateru cija je pokrivenost ekvivalentna plohi prosaranoj ekvidistantnim rupama promjera Cicciolinih otvora uvaljo liku mobitel koji krepaje kao i svaki drugi komad hardvera u univerzumu, ali ovaj sad hoce zamijenski mobitel jer... Dafuq?

Citiraj:
Moguće, kažem moguće da stvarno čovjek treba telefon zbog posla....
Pa tim vise stoji izjava tipa koji ga je pohrackao!

Cu's trebao mu je za posao.

Aaaaahahahahhahahahah!

Like.

Seriously.

a) Tele2
b) ...ne, necu dalje.

Da, jamacno mu treba za posao. Zato nema sto kuna za rezervni Android. Morebit da je iz Siska, pa ispucali na A6 sve pare, nema se za mobitel.

Citiraj:
To ne umanjuje činjenicu da servisi igraju na odjeb, flashat ću novi softver za 5 minuta pa ako prođe, ti se useru j..i, a mi smo kupili još 10 dana. Nisam rekao da su serviseri krivi, kriv je retardiran menadžment...
Servis je najmanje bitan u ovoj cijeloj prici, i to je najzalosnije. Servis je posljedica poimanja prava bez prihvacanja obaveza. Nesto sto je modus operandi prosjecnog hrvata od stoljeca sedmog. Keč 22 na mediteranski nacin.

Poanta price - od potencijalno tuzne i srcedrapajuce price (u koju, eto, biti cu blagonaklon, i nemam pretjerane sumnje) dobijes lika kojemu nije dosta sto su ga naguzili u servisu ko mladog majmuna, nego sa nekoliko lose plasiranih recenica od sebe pravi redikula prve klase. Petljajuci se tamo gdje ne bi trebao.

Sto dovodi do pitanja bi li se tamo nasao na pocetku da prica nije zapetljana s obe strane.

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Jedina greška koju si napravio jeste ta što si preuzelo oštećen mob. Imaš papir da si ga predao čitavoga, prijava Tele2-u (servis nema veze sa tobom), i gotovo.
Odnosno, sazetak cijele Hurem-Sulejman trakavice u par jednostavnih koraka! Bravo! Samo, da je tip ovo napravio, usredio bi Kresi par megabajta bandwidtha, nesto prostora u bazi no ucinio ponedeljak navecer kud i kamo tmurnijim! 5 zvjezdica za OP-a i ban. Cisto da zadovoljimo ying i yang!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 23:14   #53
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Plačem, ali ozbiljno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 23:49   #54
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
E, sta neki ljudi ovdje znaju gnojiti to je cudo jedno...

Covjek je dao mob na servis prije mjesec dana i jos ga nije dobio ispravnog, tocka.
Njegov dugacki i siroki post i preuvelicavanje svog psiholoskog stanja ne mijenja cinjenicu da je servis u njegovom slucaju zakazao.
Ali ne, treba gnojiti i dalje sa raznoraznim mudrolijama...
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 23:51   #55
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
ne bih previše ulazio tko je kriv i za šta..mislim da bubba samo mrvicu preoštar i traži svašta od prosječnog korisnika ja mislim da je zamjenski mobitel svakako u redu dati..netko je već spomenuo da pretplata i dalje ide a ti ju ne možeš koristiti ako nemaš mobitel..ja se ne bih osjetio dužan sam sebi kupiti još jedan mobitel dok mi je onaj koji plaćam na popravku..

ono što me jedino zanima i zašto sam se uključio u raspravu je da zamolim gospodina koji je postavio temu da pokelji te slike koje je uslikao prije nego je mob drugi puta slao na servis da i mi vidimo o kakvim se oštećenjima radi..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 00:12   #56
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Ma sve je to individualno.
Dok sam bio pretplatnik VIP-a, imam samo dobro iskustva sa Agramom.

Naravno, vjerujem da je važan posrednik->servis.

Dakle, HTC desire. Prvi put se ispraznila baterija - mrtav. Mijenjana MBO,
nisu vratili VOID nalijepnice, bez ikakvog oštećenja i ogrebanog kućišta displaya - čisto.

Drugi put je gubio SIM karticu - mijenjana MBO - vraćene VOID nalijepnice na vijke,
sve uredno i čisto.

Treći put se random restartao i blokirao - mijenjana MBO - vraćene VOID nalijepnice,
sve uredno i čisto - od tad radi kao singerica, makar više nije u mom vlasništvu.


Svaki put je HTC slan iz VIP centra u Sisku, preko kolege, dakle nikakvih problema.
Servis je trajao cca 2-3 tjedna svaki put, no sve uredno odrađeno.


No kako i sam radim u jednom servisu u SK, razumijem da može doći do propusta,
ali potrebno ih je ispraviti radi imena, osobito kod manjih servisa koji se orijentiraju
samo na lokano poslovanje (grad i okolica).

Sa MESC-om imam samo jedno iskustvo - Nokia 6300 - out of the box iz Tele2,
nije radio vibro. Dobio sam skroz novi uređaj, na moj zahtjev, jer je to za mene DOA.
(dobro, nije baš Dead, ali nefunkcionalan je u startu i zahtjevao sam skroz novi,
makar nisam tražio da mi dečki iz Techno2000 daju odmah novi, nego da traže financijsko
ili novi uređaj, bez da njih oštetim)


No opet napominjem, bitan je posrednik-> servis. Ista stvar je i u mom servisu,
imaš stalne mušterije koje poznaješ dobro, koji su OK, i njima em gurneš
malo preko reda, em se dodatno potrudiš, jer dobar glas se daleko širi,
a loš još dalje i brže.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 07:17   #57
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Ja za sve velike servise s kojima sam imao posla mogu reći sve najgore. To su uvijek oni servisi koji bi trebali servisirati sve od veš-mašine do iphonea. U to se čovjek može uvjeriti samo ako im pošalje upit na mail bilo koje tematike, jer je i sama komunikacija u većini slučajeva odraz njihove neprofesionalnosti i nesposobnosti. Balkanski mentalitet upravo kod njih najprije izlazi na usta, jer eto u biznisu u koji su ušli nekad bi morali pomoći korisniku na svoju štetu, a to im baš nikad nije isplativo pa im se najveći dio posla uglavnom svodi na manevriranje oko izbjegavanja posla koji bi stvarno trebali raditi. Nedavno sam proživio vrlo bizaran primjer kad mi ovlašteni servis odbijao važeću garanciju zato jer je se hardverski problem ne manifestira u DOSu s kojim je računalo došlo nego samo u Windowsu kad se podignu driveri (gle čuda). Jer, njihovim riječima; "ako sam bio dovoljno nepromišljen da kupujem komp bez windowsa, onda je i ok da mi se ne prihvati garancija". Za tu briljantnu konstataciju i jednu finu ogrebotinu na kućištu su mi naplatili 200kn nakon 2 dana čekanja i vratili komp kakav sam i predao. Naravno da je normalni servis riješio problem u 3 dana.
Ili drugi slučaj; nosim mobitel na servis na kojemu je opako pošlo nešto po krivu s lcdom i koji ne prikazuje topli spektar boja. Serviser na zaprimanju gleda taj uredjaj u jednoj ruci i drugi ispravan u drugoj (razlika nebo i zemlja) i okružen kolegama izjavljuje; "...meni je to isto. Možete vi ostaviti mobitel na servisu, ali mi nećemo naći problem". Naravno da nisam ostavio, nego sam mob prodao da se neko drugi igra s njima. Nadam se da je bila neka "mušterija iz pakla".

Po meni su zamjenski uredjaji zbilja nepotrebni, ali mjesec dana za ažuriranje softvera i zamjenu matične je samo po sebi kriminal. Bez cijele ostale priče. I naravno da smrdi do neba. Možda je OP sa ovakvim stavom i pričom stvarno customer from hell, ali su i ti mega-servisi isto!
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz



Zadnje izmijenjeno od: estugarda. 12.11.2013. u 07:24.
estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 07:42   #58
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Do sada sam imao 2 kvara na mobitelima. Jedan je uspješno otklonjen u relativno brzom roku (VIP Samsung se random gasio sam od sebe, zamijenjena matična), a drugi nije iako je zamijenjen hardverski dio (na Nokiji nije radila kako treba tipka 3, zamijenjena membrana tipkovnice sa flat kabelom). Ni u jednom slučaju nisam dobio zamjenski mob.
Mjesec dana za promjenu matične mi je i donekle razumljivo (iako je i to previše) obzirom da vjerojatno nijedan servis nema taj dio na lageru već se nabavlja izvana. Razumni rok za takav servis bi mi bio 2 tjedna.
Što se tiče ažuriranja softvera, sve preko 3 dana je previše.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 09:08   #59
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
ja jučer bašm odnio svoj one u agram radi gornjeg zvučnika i kamere s greškom poznatom..

nadam se da ce se vratit kak treba jer je perfektan izvana :/
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 09:25   #60
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Citiraj:
Autor thezero Pregled postova
ja jučer bašm odnio svoj one u agram radi gornjeg zvučnika i kamere s greškom poznatom..

nadam se da ce se vratit kak treba jer je perfektan izvana :/
Nadam se da si ga poslikao detaljno zajedno s računom prilikom predaje. Ja bez toga servisu više ne predajem ni šaraf.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz


estugarda je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na