Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.11.2016., 14:37   #3241
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Imam 1/8 verziju i vrtim samo kodi gore. Nakon jedno 2 tjeda se javio problem sa stekanjem kodija gdje sam mu obrisao cache i to je rijesilo problem.
Ovo bas i nije rijesilo problem.
Spajao sam se putem WIFI-a i to se je javljalo, sada zadnjih par dana sam spojen preko kabla i sve sljaka OK.
zgmmax je offline  
Staro 23.11.2016., 16:16   #3242
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Sto su libreelec i openelec uopce, ukratko ako se kome da pojasniti?
rak21 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2016., 16:43   #3243
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Nestručno sa moje strane , to su ti ''nazovimo'' operativni sustavi zasnovani na Linuxu koji su u biti samo KODI.
Osnovna namjena im je isključivo multimedijalna, mada možeš u pozadini i da torrentiraš npr.
Kad se bootaš odmah si u Kodi sučelju. Prednost je puno brži i fluidniji rad u Kodiju, uzrokovan lakšim Os-om pa tako i na ''low cost hardweru''.

Ukratko Kodi kao operativni sustav.
Ante M je offline  
Staro 23.11.2016., 19:05   #3244
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
znaci ovaj 4k ima realnu primjenu negdje kao i h.265?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Kruške i jabuke?

segregator je offline  
Staro 24.11.2016., 08:37   #3245
+Tenja
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Sto su libreelec i openelec uopce, ukratko ako se kome da pojasniti?
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Nestručno sa moje strane , to su ti ''nazovimo'' operativni sustavi zasnovani na Linuxu koji su u biti samo KODI.
Osnovna namjena im je isključivo multimedijalna, mada možeš u pozadini i da torrentiraš npr.
Kad se bootaš odmah si u Kodi sučelju. Prednost je puno brži i fluidniji rad u Kodiju, uzrokovan lakšim Os-om pa tako i na ''low cost hardweru''.

Ukratko Kodi kao operativni sustav.
Objašnjenje je i više nego dobro!

Dodao bih samo da je OpenELEC stao s razvojem. Dio programera je odustao i otišao "dalje", tako je nastao/nastavio LibreELEC. Ako se odlučiš koristiti isti gledaj LibreELEC verziju. Koristih Open/LibreELEC na Raspberry Pi2 i Raspberry Pi3. Skineš, instaliraš i "zaboraviš", za svo vrijeme korištenja apsolutno nula problema.
+Tenja je offline  
Staro 24.11.2016., 09:28   #3246
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ako planirate kupiti TV Box - tople preporuke za Alfawise S92 (amlogic s912).
Naručio sam ga prekjučer i pročitao na netu sve što se dalo pročitat.
Košta $50, klon je boxa Beelink GT1 (dijele isti softver) i sve na njemu radi kako treba.
Na freaktabu ima custom rom a pojavio se i Armbian (Debian linux za Amlogic)
za Beelink GT1:
https://forum.armbian.com/index.php/...-amlogic-s912/
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 24.11.2016., 09:51   #3247
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ako planirate kupiti TV Box - tople preporuke za Alfawise S92 (amlogic s912).
Naručio sam ga prekjučer i pročitao na netu sve što se dalo pročitat.
Košta $50, klon je boxa Beelink GT1 (dijele isti softver) i sve na njemu radi kako treba.
Na freaktabu ima custom rom a pojavio se i Armbian (Debian linux za Amlogic)
za Beelink GT1:
https://forum.armbian.com/index.php/...-amlogic-s912/

Jedino što bi mu dobro došlo još 1gb rama pride.
Ja sam prekjučer za nešto malo veće novce (ali dostava iz UK) kupio H96pro što je isto što i R-BOX pro (isto s912) samo što je 3Gb/16Gb varijanta i sad se nadam da će i za njega biti dobra podrška. A ako i ne... kažu da radi odlično s androidom. A zaseban libreelec box ionako imam.
divacic je offline  
Staro 24.11.2016., 11:24   #3248
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Gearbest?
Ide li to bez PDV-a ili ne? Izgleda da ima svakakvih iskustava po tom pitanju.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 24.11.2016., 11:48   #3249
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
4 od 4 stvari sa eu gearbesta sam platio pdv i paypal me odjebao. dealsmachine 3 kupovine od cca 35 eura svaka. šalju iz kine i za nijednu nisam platio ništa. vjerojatno sreća ali jbg

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je offline  
Staro 24.11.2016., 12:37   #3250
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Pozdrav!

Ima li tko na forumu nvdiia Shiled TV ?
Namjeravam uzeti sutra ako budu popusti neki.

__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2016., 13:15   #3251
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
S92 sa carinom 507 kn, koliko vidim ovaj H96 je oko 570 sa dostavom?

http://www.ebay.co.uk/itm/New-H96-Pr...rukW2QXFgnuCpw
zupy je offline  
Staro 24.11.2016., 13:26   #3252
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
hej ekipa, imam Kodi i SPMC instaliran na android nexboxu n95x. Uređaj je spojen preko LAN-a na synology NAS. Sve radi bez problema osim externih titlova koji se nalaze na mreži. Ako u Kodiu probam otvoriti externi titl koji se nalazi pored video fajla Kodi se ruši, a SPMC prikazuje kao da su titlovi učitani, ali ih ne prikazuje. Da li Kodi ne podržava titlove s mreže ili je problem do uređaja?
theobromine je offline  
Staro 24.11.2016., 14:19   #3253
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
S92 sa carinom 507 kn, koliko vidim ovaj H96 je oko 570 sa dostavom?

http://www.ebay.co.uk/itm/New-H96-Pr...rukW2QXFgnuCpw
otprilike.
i s 1 gigom rama više kod H96.
s androidima rama nikad dosta.
divacic je offline  
Staro 24.11.2016., 19:20   #3254
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Stavio na nexbox a95x 1/8 zadnji libreelec. Za sada sve radi super, reza koju prikazuje je 4k, filmovi 4k i ostali idu fluidno. Puštao sam filmove nasumce pa nisam pustio niti jedan da vrti sat-dva pa da možda primjetim nešta. Trenutno se libreelec vrti sa sd kartice i zadovoljan sam.

https://forum.libreelec.tv/showthrea...18556#pid18556
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Zadnje izmijenjeno od: Kruno M. 26.11.2016. u 19:54.
Kruno M je offline  
Staro 24.11.2016., 20:29   #3255
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova
hej ekipa, imam Kodi i SPMC instaliran na android nexboxu n95x. Uređaj je spojen preko LAN-a na synology NAS. Sve radi bez problema osim externih titlova koji se nalaze na mreži. Ako u Kodiu probam otvoriti externi titl koji se nalazi pored video fajla Kodi se ruši, a SPMC prikazuje kao da su titlovi učitani, ali ih ne prikazuje. Da li Kodi ne podržava titlove s mreže ili je problem do uređaja?
ja imam dlink 320l nas, Low budget i rade titlovi

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je offline  
Staro 24.11.2016., 20:36   #3256
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
probao sam bsplayer i normalno čita externe titlove, ali neće preko Kodia
theobromine je offline  
Staro 25.11.2016., 09:26   #3257
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Jesi probao direktno iz kodija skinuti titlove?
rendula je online  
Staro 25.11.2016., 10:21   #3258
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Pozdrav!

Ima li tko na forumu nvdiia Shiled TV ?
Namjeravam uzeti sutra ako budu popusti neki.

Imam 2 komada doma
Odlican uredaj sve guta od sadrzaja (lossless formate i sve ostalo). Po mom misljenju najbolji uredaj koji je na tržištu od andrioida. Updateovi su redovni i više manje je sve ispeglano. Meni jedino ne radi geforcenow (igre preko clouda) iz nekog razloga. Malo je radilo ali jako loše. Sync i igranje preko kompa na tv-u preko njega radi odlično.

E da moram pohvaliti njihovu youtube aplikaciju najbolje rjesenje za gledanje youtuba. ako imas kakvih pitanja pitaj
jurbAs je offline  
Staro 25.11.2016., 15:13   #3259
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Samo ih nema ovog black fridaya po popustima, vjerojatno su došli u kraj sa zalihama.
Nagađa se na CES-u predstavljanje Shield2.
Ante M je offline  
Staro 26.11.2016., 18:57   #3260
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
a95x ne boota sa sd kartice neman onaj reset botun u rupi.
moze li mi neko objasnit kako instaliraz taj libreelec na ovo cudo
posto samba server na njemu ne radi bar u mom slucaju
glup sam za android pa moze mala pomoc ako ko ima volje
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline  
Staro 26.11.2016., 19:16   #3261
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
ima ti botun u rupi, pogledaj/pritisni malo bolje..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 26.11.2016., 19:26   #3262
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
ima ti botun u rupi, pogledaj/pritisni malo bolje..

from my Le X720 on TT
fala puno stvarno san glup :-)
kad je lino upalit lampadinu tako mi i triba
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline  
Staro 27.11.2016., 10:16   #3263
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Vidim da nema zasebne teme za 4K Media Player, pa pretpostavljam da je ovo mjesto gdje bi trebao postaviti upit. Naime, dojadio mi moj WDTVLive, fali mi podrška za 1440p, 2160p kao i HEVC i sad bi si kupio novi media player. Cijena mi nije bitna, bitno je da je odličan u svim pogledima.

Guglao sam zadnjih sat vremena i nisam našao ništa da je ono jednostavno najbolje. Najbitnije mi je da mogu streamat mediju sa mreže, odnosno sa svog Synology-a na kojem imam 12TB stvarčica.

Gledao sam:
Sony Ultra HD 4K Media Player, i on mi je nekako najviše pao za oko, ali nisam zasad našao da mu radi streaming preko mreže i smeta me što sučelje zna biti sporo odnosno laggy.

Nadalje, naišao sam i na:
Zappiti 4K player (mini) mi je OK, jer mi netreba za gurat HDD, ali može i s HDDom, pa stavim nutra i neki HDD, ono, za na more itd...
Link: http://www.zappiti.com/zappiti_player_4k.html

Ovo što tu spominju pod 5 najboljih, ima tko kakva iskustva:
http://4ktvmag.com/best-4k-media-players-uhd-4k-tvs/

Vidim da rijetko tko daje iznad 100€ za madia player, što mi je OK za FullHD playere, no ovdje sad ipak tražim dosta više od playera: 4K, HEVC, Netflix, Youtube, LAN streaming, ETC, i povodim se koliko para toliko muzike i zato sam spreman odvojiti novac koliko god treba samo da to sve radi ugodno i besprijekorno.

Našao sam još i:
HDI Dune HD Solo 4K
Syabas Technology Popcorn Hour A-500
Fantec 4KP6800 black
HiMedia Q10 PRO 4K
HiMedia Q5 PRO 4K

Sumsumarum:
Tražim PREMIUM player koji će vrtiti 1440p, 2160p, HEVC, Netflix, Youtube, Glazbu, Slike, Network Streaming, Brz i lijepo i korisno sučelje. Ako sam šta zaboravio, podsjetite me
__________________
MC
Sa_Stilom je offline  
Staro 27.11.2016., 11:20   #3264
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Bok svima, ostavio bih samo jedan post za buduće vlasnike A95X(i sličnih boxova, vjerujem da je isto budući da je cijeli board skoro isti kod većine). Neki dan mi je stigao iz Tomtopa(2/16 verzija), uključio sam ga i nije bilo signala preko HDMI-ja. Pri paljenju nije se pokazivao čak ni boot logo, izgledao je skroz mrtvo. Naravno provjerio sam HDMI kabel(radi li, jesam li ga gurnuo do kraja itd), isključiti/uključiti HDMI CEC na televizoru i još nekoliko stvari koje sam našao guglajući, ali izgledalo je kao da je uređaj došao mrtav. Obzirom da sam godinama Android entuzijast odmah sam odlučio vidjeti mogu li bar ući u recovery, što bi značilo da je software problem. Ni to nisam uspio, jer(neka me netko ispravi ako griješim) u njega je moguće ući tek stavljanjem SD kartice ili USB-a sa firmwareom, a čak i onda vas neće dočekati tipični recovery nego odmah kreće flashati.

Napokon sam stavio firmware sa službene stranice, na SD karticu prateći upute koje su došle uz njega. Stavio sam sd karticu u uređaj, probao stisnuti reset gumb(u AV portu, s donje strane) i paralelno uštekati kabel od napajanja. Prvih par puta mi nije uspjelo čak i duljim držanjem da bi najednom proradilo i krenuo flashati. Nakon toga sve je radilo. Eto da nekom uštedim malo živciranja, čak i ako nema nikakvog signala, postoji mogućnost da je samo software problem .
bg_4_l je offline  
Staro 27.11.2016., 11:38   #3265
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Vidim da nema zasebne teme za 4K Media Player, pa pretpostavljam da je ovo mjesto gdje bi trebao postaviti upit. Naime, dojadio mi moj WDTVLive, fali mi podrška za 1440p, 2160p kao i HEVC i sad bi si kupio novi media player. Cijena mi nije bitna, bitno je da je odličan u svim pogledima.

Guglao sam zadnjih sat vremena i nisam našao ništa da je ono jednostavno najbolje. Najbitnije mi je da mogu streamat mediju sa mreže, odnosno sa svog Synology-a na kojem imam 12TB stvarčica.

Gledao sam:
Sony Ultra HD 4K Media Player, i on mi je nekako najviše pao za oko, ali nisam zasad našao da mu radi streaming preko mreže i smeta me što sučelje zna biti sporo odnosno laggy.

Nadalje, naišao sam i na:
Zappiti 4K player (mini) mi je OK, jer mi netreba za gurat HDD, ali može i s HDDom, pa stavim nutra i neki HDD, ono, za na more itd...
Link: http://www.zappiti.com/zappiti_player_4k.html

Ovo što tu spominju pod 5 najboljih, ima tko kakva iskustva:
http://4ktvmag.com/best-4k-media-players-uhd-4k-tvs/

Vidim da rijetko tko daje iznad 100€ za madia player, što mi je OK za FullHD playere, no ovdje sad ipak tražim dosta više od playera: 4K, HEVC, Netflix, Youtube, LAN streaming, ETC, i povodim se koliko para toliko muzike i zato sam spreman odvojiti novac koliko god treba samo da to sve radi ugodno i besprijekorno.

Našao sam još i:
HDI Dune HD Solo 4K
Syabas Technology Popcorn Hour A-500
Fantec 4KP6800 black
HiMedia Q10 PRO 4K
HiMedia Q5 PRO 4K

Sumsumarum:
Tražim PREMIUM player koji će vrtiti 1440p, 2160p, HEVC, Netflix, Youtube, Glazbu, Slike, Network Streaming, Brz i lijepo i korisno sučelje. Ako sam šta zaboravio, podsjetite me
Ove iz linkanog članka zaboravi. Od njih je Sony najbolji ali ti reproducira jedino komercijalni 4K sadržaj u nekom njihovom formatu, imao ga par dana,ne vrti mkv- ove ili iso-e.
Ovaj Dune 4K duo izgleda dobro, mala kopija Oppo-a sa xlr audio izlazima ali mislim da nema Netflix i YT.
Ako hoćeš trenutno najbolje baš za sve što si naveo evo: http://sonusart.hr/kucno-kino/bluray...dmp-ub900.html
Čak je i na akciji. Pogledaj reviewe, dobra mašina.

Sent from my LG-D802
9800pro je offline  
Staro 27.11.2016., 14:44   #3266
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Ove iz linkanog članka zaboravi. Od njih je Sony najbolji ali ti reproducira jedino komercijalni 4K sadržaj u nekom njihovom formatu, imao ga par dana,ne vrti mkv- ove ili iso-e.
Ovaj Dune 4K duo izgleda dobro, mala kopija Oppo-a sa xlr audio izlazima ali mislim da nema Netflix i YT.
Ako hoćeš trenutno najbolje baš za sve što si naveo evo: http://sonusart.hr/kucno-kino/bluray...dmp-ub900.html
Čak je i na akciji. Pogledaj reviewe, dobra mašina.

Sent from my LG-D802
Za te pare bi mi Panasonic mogao dati 2 godine Netfilx. Hvala na preporuci, pogledati ću review-e i viditi hoće li me oboriti s nogu
edit: Malo sam bacio oko i brine me kompatibilnost s Samsung televizorima. Fakat mi se neda provesti 2 sata podešavajući sliku. Morat ću još to sve preispitat.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 27.11.2016. u 15:10.
Sa_Stilom je offline  
Staro 28.11.2016., 12:50   #3267
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
Ima li neko iskustva sa xiaomi boxom i moze li se nabavit iz eu, jer bi mi trebao kroz 10ak dana max, tako da sta blize igra.
chuspy je offline  
Staro 28.11.2016., 18:30   #3268
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Imam Minix x6, na Kitkatu i ne mogu staviti Kodi 17 a razlog zbog kojeg ga želim je brzina prebacivanja kanala u Simple IPTV clientu.
Na Minix forumu nema čini mi se lollipop romova pa me zanima zna li netko ima li ih uopće za ovaj uređaj?
goran1985 je offline  
Staro 28.11.2016., 21:24   #3269
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Imam 2 komada doma
Nabasao na amazon.co.uk primjerak NVIDIA SHIELD TV + remote = 169£
Doslo za 3 dana doma pred vrata. Popusta za BF nije bas bilo osim nvidijinog salesa sa igrama. Za shield 2 je prerano jer nema nove tegre na vidiku.
A manjak uređaja pripisuju nintendu u kojeg je sad otislo gro cipova... tako kazu

MINI REVIEW
Imao sam jedno pola sata foruma kako spojit kontroler na uređaj ali proradilo je. Mislio sam da mi je spor net (sa MXIII boxom i 30/10mbps) kad tamo, sporo je bilo ucitavanje youtubea i slicnih pizdarija sa strane hardwarea Sad mi ide live stream 4k instantno, radi kao komp.

Instalirao i podesio smpc, display refresh rate radi savršeno sa 4k philipsom (sve na 4k60hz deafult, pa sam mjenja ovisno o contentu na 23.9, 24, bla bla). DD 5.1 passthrouh radi odmah iz njega. Netflix 4k radi ali bez refresh rate change (valjda budu jednom i oni napravili posteni update...).Borim se samo dobit 5.1 van iz netflixa.

Igre nisam još probao preko geforce now jer čekam proc sa reklamacije pa sam bez kompa... Ali to mi je i cilj da iz kreveta igram na telki sa kompom iz druge sobe
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline  
Staro 28.11.2016., 21:36   #3270
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Vidim da nema zasebne teme za 4K Media Player, pa pretpostavljam da je ovo mjesto gdje bi trebao postaviti upit. Naime, dojadio mi moj WDTVLive, fali mi podrška za 1440p, 2160p kao i HEVC i sad bi si kupio novi media player. Cijena mi nije bitna, bitno je da je odličan u svim pogledima.
Bio u istom 'problemu' i uzeo nvidia Shield TV. Guglaj
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na