Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2022., 16:14   #151
zlocesti
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 110
Ok, hvala, samo sam htio provjeriti da ne bi kupio stick bezveze...
zlocesti je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 19:59   #152
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 186
samo da pitam , jer još netko na firesticku 4k svaki put treba paliti titlove, mada je namješteno da stalno budu upaljeni...ako da onda mi je to malo glupasto
G.ost je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 20:39   #153
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor G.ost Pregled postova
samo da pitam , jer još netko na firesticku 4k svaki put treba paliti titlove, mada je namješteno da stalno budu upaljeni...ako da onda mi je to malo glupasto
Nije to do firesticka

Na android Tv , na Xiaomi mi stick, mi box s, svaki puta moram paliti titlove.

Dok nisu radili hr titlovi onda su se engleski sami palili ali otkad su to popravili ne ostaju upaljeni
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 21:46   #154
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Hbo max app koja je skinuta direktno sa Amzon store nema taj problem, tj. pamti titlove. Ali ima drugi problem, pozicija titlova je previsoka i ne moze se spustiti. Problem je dugo prisutan, nikako da to rijese
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:24   #155
zlocesti
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 110
Pozdrav svima, imam jedan upit za frenda rekao sam da ću probati provjeriti ovdje ako tko zna. Ima smart tv na koji ne može instalirati HBO Max...
1. Dali tko koristi Chromecast 4k player? Hoće to kupiti a ne zna dali će HBO Max raditi sve ok?
2. Dali postoji mogućnost instalacije HBO Max-a na USB i pokretanja programa sa USB sticka priključenog na smart tv?
zlocesti je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:26   #156
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor zlocesti Pregled postova
2. Dali postoji mogućnost instalacije HBO Max-a na USB i pokretanja programa sa USB sticka priključenog na smart tv?
Ne.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:30   #157
zlocesti
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 110
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ne.
Tnx, to sam i ja rekao na prvu, a što je sa ovim Chromecast playerom, nisam ni znao da to ima, ja kupio firestick... Kaže da je gledao po youtube solucije razne i da mu se taj Chromecast 4k player čini najbolji i da ga je našao kod nas za 550kn novi...
zlocesti je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:38   #158
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor zlocesti Pregled postova
1. Dali tko koristi Chromecast 4k player? Hoće to kupiti a ne zna dali će HBO Max raditi sve ok?
2. Dali postoji mogućnost instalacije HBO Max-a na USB i pokretanja programa sa USB sticka priključenog na smart tv?
1. Imam Google Chromecast with Google TV. Aplikacija se normalno instalira i radi ok. Jedino i dalje perzistira bug s hr titlovima (potrebno ih je stalno ručno uključivati). Ako treba više detalja - stojim na raspolaganju.

(imam i hbomax instaliran i na PS5 - isto šljaka kao i na Chromecastu)

2. ne.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 16:40   #159
zlocesti
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 110
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
1. Imam Google Chromecast with Google TV. Aplikacija se normalno instalira i radi ok. Jedino i dalje perzistira bug s hr titlovima (potrebno ih je stalno ručno uključivati). Ako treba više detalja - stojim na raspolaganju.

(imam i hbomax instaliran i na PS5 - isto šljaka kao i na Chromecastu)

2. ne.
A lako mu je ručno učitati titl, samo nije bio siguran dali sve šljaka dobro...
Hvala!
zlocesti je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 17:02   #160
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor zlocesti Pregled postova
A lako mu je ručno učitati titl, samo nije bio siguran dali sve šljaka dobro...
Hvala!

Ma stvarno nije to neki problem. samo je čudno kad bingeaš i završi jedna epizoda, kreneš drugu, a nema titlova. Onda se sjetiš da opet trebaš ući u izbornik i ponovno aktivirati titlove.

Na mobitelima koliko sam čuo nema tog buga.

Svakako preporučam Chromecast taj s Android TVom. Ima čak i Bluetooth pa je fora gledati programe bez da se smeta ukućanima putem bežičnih slušalica - samo neka budu 5.0 verzije da nema laga.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 17:19   #161
zlocesti
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 110
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
Ma stvarno nije to neki problem. samo je čudno kad bingeaš i završi jedna epizoda, kreneš drugu, a nema titlova. Onda se sjetiš da opet trebaš ući u izbornik i ponovno aktivirati titlove.

Na mobitelima koliko sam čuo nema tog buga.

Svakako preporučam Chromecast taj s Android TVom. Ima čak i Bluetooth pa je fora gledati programe bez da se smeta ukućanima putem bežičnih slušalica - samo neka budu 5.0 verzije da nema laga.
Hvala, budem mu rekao pa neka kupi...

Imam ja jedno pitanje ako netko zna, ako na mobu pokreneš hbo max i streamaš sa moba na tv, dali troši internet kućni na kojem je tv ili od moba? To mi sad palo na pamet jer ako troši mobilni pošto je pokrenuto na mobu imam brzinu neta preko 100 Mbps a kućni net je 30tak Mbps...
zlocesti je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 17:43   #162
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor zlocesti Pregled postova
Hvala, budem mu rekao pa neka kupi...



Imam ja jedno pitanje ako netko zna, ako na mobu pokreneš hbo max i streamaš sa moba na tv, dali troši internet kućni na kojem je tv ili od moba? To mi sad palo na pamet jer ako troši mobilni pošto je pokrenuto na mobu imam brzinu neta preko 100 Mbps a kućni net je 30tak Mbps...
Pa ako je stream sa moba onda troši net od moba. Ako na telki imaš hbo app ne znam kako komuniciraju njih dve skupa, da li ova sa telke preuzme ili ne...ako preuzme onda telka troši net.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2022., 17:49