Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2018., 10:33   #1891
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
ne bih se slozio, tek sad vidim da i ova moja gore što sam linkao ima prefiks gaming isto

ne koristim ju za nikakav ''gaming'', nego u uredu 3 godine and counting

sigurno da s tim gaming pokušavaju doprijet do više kupaca, al ne mora nužno bit loše
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 10:35   #1892
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Ako neko bas zeli tu takozvanu "gamersku" stolicu mogu preporuciti OMP HA777.

To je model koji je izasao prije svih tih DXracera i slicnih stvarno sjedlao iz automobila preradjeno za uredsku stolicu, jako robusno i sve cvrsti metal iza presvlake/koze. Imao sam je 2 godine (prije sadasnjeg steel case akoji je kod mene evo 4.5 godina) i nikakvih problema, kostala me oko 1800kn (kod nas u ZG sam je uzeo) sa nekim popustom a cini mi se da je regularna cijna bila oko 2100kn

https://www.ompracing.com/en_gb/omp-chair-my2016.html
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2018., 10:39   #1893
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ne bih se slozio, tek sad vidim da i ova moja gore što sam linkao ima prefiks gaming isto

ne koristim ju za nikakav ''gaming'', nego u uredu 3 godine and counting

sigurno da s tim gaming pokušavaju doprijet do više kupaca, al ne mora nužno bit loše
Ok, ne mora nuzno bit.

@perix241 Ako vec zelis jysk, onda uzmi ovu sa konkretnom preporukom od mamutarke.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 10:41   #1894
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
btw. danas upravo moj kolega uzeo istu moju, pa ćemo vidit jel i ta dobra ili sam ja potrefio dobar primjerak
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 10:49   #1895
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor perix241 Pregled postova
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...rk-crna-zelena a kakva je onda ova? Dođe trenutno isto kao i Markus, al jysk mi je doslovno tu pred nosom, a Ikea ipak dosta dalje.
Probao sam tu stolicu u yisku kad sam gledao za sebe. Nije mi djelovala čvrsta, niti vrijedna tih para. Moja preporuka je kao i od većina ovdje na Markusa. Imam 2 u uredu. Tekstilnu naravno za ugodniju zimu, posebno ljeto
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 10:50   #1896
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Uzeo sam Skodsborga (jysk) prije više od godinu dana. Oko 50€ je koštala. Prvi dan je naštelana visina, i naslon (smanjeno naginjanje unazad jer ima lošu konstrukciju) i od tada se ne dira. Koriste ju dvije osobe u smjenama, znači u pogonu je sigurno 13+ sati dnevno, i osim što smo joj malo stisli onu spužvu pod guzicom izgleda kao i prvog dana. Kod tih jeftikanera je očito ključ u što manjem korištenju cilindra, i ukrućivanju naslona. Da ju sa 120+ upregnem u polu-ležećem položaju vjerujem da bi završio na podu.
  Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 19:39   #1897
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor perix241 Pregled postova
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...rk-crna-zelena a kakva je onda ova? Dođe trenutno isto kao i Markus, al jysk mi je doslovno tu pred nosom, a Ikea ipak dosta dalje.
Sjedio sam na njoj prije ikee... meni je pre uska, (183 i 100kg :P ) i izgleda puno jeftinije u zivo, da ti super pase i kosta 500kn, onda ok.. sjeo sam u onu skuplju gaming u jysku kostala je tad 2000kn, i izgledala je ok za stolicu od 1000kn al ne za 2000kn.. tam i je jedino ergonomijom odgovarala, al opet pitanje je koliko ce joj trebat da se rasklima.. imam fobiju od jysk stolica

ps, evo sad je na nekoj akciji...

https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...org-crna-naran
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 23:14   #1898
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Imam i ja Skodsborga iz jyska, isto sam ga bio kupio na akciji za 350kn prije sigurno 2 godine i služi solidno jedino me muči što je od skya pa se poprilično znojim na njemu po leđima

Danas sam baš uzeo Langemarka, probao sam sjesti i u Gamborga, ali mi nekako nije pasao, a najviše iz razloga jer je kožni ga nisam uzeo
Meni Langemark i ne djeluje toliko loše, dobro je što se mogu i nasloni za ruke spustiti/dići po želji

Ove jeftinije sam isto probao (snertinge, aggerstrup), ali mi niti jedna nije legla kako treba
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 02:34   #1899
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja imam Stakroge (bio izložbeni primjerak u jysku za nevjerovatnih 550kn). Meni najudobnija od svih koje sam probao tamo u poslovnici
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 10:19   #1900
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...na#store_stock

ova gold serija stolica, jer vrijedi to te novce, neka akcija za čini se ok novce.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2018., 18:24   #1901
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...na#store_stock

ova gold serija stolica, jer vrijedi to te novce, neka akcija za čini se ok novce.
Ja ju imam, ranije se zvala TRIGE, očito su rebrandali.
A gle, ne bih ju ponovno kupio za rad na računalu. To je fotelja za zavaliti se i rokat plejku ili gledat TV. Nije baš ergonomski nastrojena i ne možeš biti na njoj u nekom zdravom položaju, za neki ozbiljniji rad na kompu nije nikako stvorena. Imam ju nekih godinu i 3 mjeseca i krenula je škripiti već nakon pola godine, a i nije više toliko mekana kao na početku. Djelomično je to i zbog toga što nisam toliko lagan sa 95kg na 185cm. Dok sam ju kupovao bila je ista ovakva akcija, još sam dobio 50kn popusta dodatno zbog prijave na JYSK newsletter.

Usput pitam, postoji li ikakva stolica, za neku malu lovu (500kn max), da mi produra 3-4 godine? Bitno da ima kakvu takvu potporu za leđa i nekakav naslon za ruke, da je podesiva po visini te da nije kožna jer mi se ne kuha na njoj ljeti. Znači isključivo za rad na računalu mi treba, nikakva fotelja nego striktno uredska stolica.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 18:29   #1902
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Usput pitam, postoji li ikakva stolica, za neku malu lovu (500kn max), da mi produra 3-4 godine? Bitno da ima kakvu takvu potporu za leđa i nekakav naslon za ruke, da je podesiva po visini te da nije kožna jer mi se ne kuha na njoj ljeti. Znači isključivo za rad na računalu mi treba, nikakva fotelja nego striktno uredska stolica.

3-4 godine je puno za takvu cijenu (rasklimaju se prije ) ali ako ti je bas privremena za par sati dnevno mozes uzeti ovu mrezaste u emmezeti. Sjedio sam na takvoj par godina (na poslu), moze se malo podgurati pod ledja ovaj lumbalni dio ali nije neka sreca za 8h/dan.

https://www.emmezeta.hr/namjestaj/ur...edska-stolica/
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 19:20   #1903
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
3-4 godine je puno za takvu cijenu (rasklimaju se prije ) ali ako ti je bas privremena za par sati dnevno mozes uzeti ovu mrezaste u emmezeti. Sjedio sam na takvoj par godina (na poslu), moze se malo podgurati pod ledja ovaj lumbalni dio ali nije neka sreca za 8h/dan.

https://www.emmezeta.hr/namjestaj/ur...edska-stolica/
Djeluje ok, bitno je i da se naslon može fiksirati.
Dio stola gdje mogu gurnuti stolicu je 63cm širok, a ova stolica ima širinu 61, dakle taman. Ima i ajmo reći naslon za glavu i neki oslonac za lumbalni dio. Valja isprobat pa vidjet. Ne mislim biti na njoj 8 sati dnevno, radnim danima 3-4 sata nakon posla max, vikendima rijetko 8h dnevno.

Gledam i ovo:
https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S29208194/

Ono što čitam po netu kažu da nije loša.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 19:49   #1904
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
https://www.xxxlesnina.hr/p/xora-sto...a-002882000803

meni ova izgleda slična mojoj,tj mrežasta nije kožna,ima naslon za glavu i naslone za ruke podesive po visini.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 21:47   #1905
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
https://www.xxxlesnina.hr/p/xora-sto...a-002882000803

meni ova izgleda slična mojoj,tj mrežasta nije kožna,ima naslon za glavu i naslone za ruke podesive po visini.
Previše mi je to para atm i van budžeta je.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 16:07   #1906
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Evo, ako nekog svrbe pare ..
ne znam za bolje, ali skuplje od ovoga nećete naći.




__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 18:08   #1907
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...stenderup-crna

Koristim ovu već dobrih 5 godina i preko, više se niti ne sjećam kad sam ju točno kupio.
I mogu reći, ne da se. Osim što je postala škripava i opruga za naslon unatrag se već opustila pa više ne drži bez obzira koliko zategnuo.
Jedina mala zamjerka je na materijal, ova tkanina s kojom je obložena.
Ne da je loša i da se potrgala ili nešto, zapravo do sad se nigdje nije niti malo poparala. Već je hrapava na dodir kože. Dok ljeti znam biti bez majice i budem naslonjen leđima, počne iritirati, nekako je bockavo-žuljavo, ne znam kako opisati. Pa sam to riješio tako da prekrijem velikim ručnikom. Što bi vjerojatno radio sa bilo kojom stolicom, al dobro.

Eto ukratko ako nekom treba. Jako izdžljiva i sasvim udobna uredska stolica.
Preporuka.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 21:52   #1908
GdjeSuBikovi
Registered User
Moj komp
 
GdjeSuBikovi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Solin
Postovi: 22
Prije par dana usao u jysk sjeo na svaku i uzeo meni najudobniju.
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...trup-siva-crna
Kvaliteta cisto dovoljna za mojih 80 kg.
Izgled mi nije bitan, ali meni su direktorske stolice premekane i cili uronim u njih.
Tesko je davat preporuke, covjek najbolje procjeni kad sjedne.
GdjeSuBikovi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 07:42   #1909
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor GdjeSuBikovi Pregled postova
Prije par dana usao u jysk sjeo na svaku i uzeo meni najudobniju.
https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...trup-siva-crna
Kvaliteta cisto dovoljna za mojih 80 kg.
Izgled mi nije bitan, ali meni su direktorske stolice premekane i cili uronim u njih.
Tesko je davat preporuke, covjek najbolje procjeni kad sjedne.
nisi ti relevantan ovdje sa svojih 80 kg
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 08:15   #1910
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Ovo je moja homemade stolica iz suzuki swift gti


http://epvpimg.com/HM7abab
  Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 13:23   #1911
Kobe
Premium
Moj komp
 
Kobe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Ispod zvijezda
Postovi: 94
Razmišljam se da li je pametno kupiti Aeron Remastered, ili ići na nešto puno jeftinije tipa Ikea Markus, pa tako nešto mjenjati svakih 3-4 godine.
Razlika u cijeni je doslovno 10 puta. Ako Aeron može trajati 15 godina onda to nije problem, ali može li trajati toliko bez oštećenja ?

Lova nije problem, ali opet je ne treba ni bacati ...
Savjeti od onih koji imaju Aeron u usporedbi s low budget stolicama ?

Zadnje izmijenjeno od: Kobe. 22.09.2018. u 13:29.
Kobe je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 13:38   #1912
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
nisi ti relevantan ovdje sa svojih 80 kg
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2018., 20:28   #1913
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Kobe Pregled postova
Razmišljam se da li je pametno kupiti Aeron Remastered, ili ići na nešto puno jeftinije tipa Ikea Markus, pa tako nešto mjenjati svakih 3-4 godine.
Razlika u cijeni je doslovno 10 puta. Ako Aeron može trajati 15 godina onda to nije problem, ali može li trajati toliko bez oštećenja ?

Lova nije problem, ali opet je ne treba ni bacati ...
Savjeti od onih koji imaju Aeron u usporedbi s low budget stolicama ?

Novce definitivno nećeš baciti, to ti mogu odmah reći.
Nije toliko stvar u trajanju (što se toga tiče - imaš garanciju 12 godina,
pa si miran), koliko u načinu sjedenja -
na Aeronu efektivno sjediš "u zraku",
što je sasvim drugačiji osjećaj od standardnih stolica.

Uglavnom: ako ikako možeš, isprobaj negdje kod nas -
pa ako se na kraju odlučiš na kupnju, uzmi ga vani
(imaš link za njemačku trgovinu na prethodnim stranicama).
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 19:46   #1914
Kobe
Premium
Moj komp
 
Kobe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Ispod zvijezda
Postovi: 94
Kupio sam novog Remastered Aerona, hvala na savjetima !
Kobe je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 22:15   #1915
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Bravo! Se može znati gdi i za kolko?
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 22:57   #1916
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Ja ju imam, ranije se zvala TRIGE, očito su rebrandali.
A gle, ne bih ju ponovno kupio za rad na računalu. To je fotelja za zavaliti se i rokat plejku ili gledat TV. Nije baš ergonomski nastrojena i ne možeš biti na njoj u nekom zdravom položaju, za neki ozbiljniji rad na kompu nije nikako stvorena. Imam ju nekih godinu i 3 mjeseca i krenula je škripiti već nakon pola godine, a i nije više toliko mekana kao na početku. Djelomično je to i zbog toga što nisam toliko lagan sa 95kg na 185cm. Dok sam ju kupovao bila je ista ovakva akcija, još sam dobio 50kn popusta dodatno zbog prijave na JYSK newsletter.

Usput pitam, postoji li ikakva stolica, za neku malu lovu (500kn max), da mi produra 3-4 godine? Bitno da ima kakvu takvu potporu za leđa i nekakav naslon za ruke, da je podesiva po visini te da nije kožna jer mi se ne kuha na njoj ljeti. Znači isključivo za rad na računalu mi treba, nikakva fotelja nego striktno uredska stolica.
Uzeo na kraju Markusa, vrijedi te pare. Probao sam Flintan koji mi je preko neta upao u oči cijenom i neki reviewovima, ali uživo meh, osjećaj ko da padam s nje, čudan nagib sjedišta, nije podesivo i isto je na par komada koje sam isprobao. Svi drugi stolci uključujući i skuplje koje sam tamo isprobali mi nisu pasali kao Markus.
Neka izdura više od 3 godine, ja zadovoljan.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 23:40   #1917
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Kobe Pregled postova
Kupio sam novog Remastered Aerona, hvala na savjetima !
Čestitamo

Javi dojmove kad stigne.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 08:32   #1918
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Uzeo sam Skodsborga (jysk) prije više od godinu dana. Oko 50€ je koštala. Prvi dan je naštelana visina, i naslon (smanjeno naginjanje unazad jer ima lošu konstrukciju) i od tada se ne dira. Koriste ju dvije osobe u smjenama, znači u pogonu je sigurno 13+ sati dnevno, i osim što smo joj malo stisli onu spužvu pod guzicom izgleda kao i prvog dana. Kod tih jeftikanera je očito ključ u što manjem korištenju cilindra, i ukrućivanju naslona. Da ju sa 120+ upregnem u polu-ležećem položaju vjerujem da bi završio na podu.
Ja sam svog Skodsborga poklonio dalje. Još je bio u takvom stanju da je druga strana bila oduševljena. Nije loš stolac, za 50 eura.

Novi stol mi je u kutu, i takva je rupa da se Skodsborg nije mogao uvući, odnosno nije imao lufta za okenuti se. Ima li štogod do 1000 kuna da je uže, ili da nema velike naslone za ruke, čak bi sad mogao i bez njih jer u kutu imaš stol i lijevo i desno od sebe.
  Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 16:19   #1919
Kobe
Premium
Moj komp
 
Kobe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Ispod zvijezda
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Bravo! Se može znati gdi i za kolko?
Može, kupio sam Aerona Remastered na njemačkoj trgovini koju su svi dosad preporučivali: https://www.designcabinet.biz/en/
Cijenu vidiš na stranicama, ja sam dobio i mali popust i nisam trebao platiti poštarinu. Cijena je skoro duplo povoljnija nego u Hrvatskoj.

Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Čestitamo

Javi dojmove kad stigne.
Došao je novi Aeron Remastered prije 2 sata. Namještanje je trajalo 20-30 minuta, dok sam sve skužio i podesio prema svom tijelu. Osjećaj je definitivno premium, kad stolicu namjestiš osjećaš kako prati tok kralježnice, jako je udobno sjediti na njoj.

Mreža na stolici je na opip jako čvrsta, s malom dozom elastičnosti koja je taman kako treba kad je pritisne težina tijela. Cijeli donji dio stolice je teški metal, što se osjeća i prema težini od 22-23 kg. Definitivno izgleda kao da bi mogla trajati godinama.

Sve je kvalitetno na opip, čak je i plastika nekako kvalitetna (uglavnom pojedini botuni i PostureFit SL), nema nikakvog škripanja, kako god da mičete stolicu, u svim smjerovima, sve je tiho i ide kao podmazano. Nema što se ne može namještati, pritisak PostureFit-a SL na kralježnicu, nagib, osjetljivost nagiba, pomak prema naprijed, ručice naprijed nazad, lijevo desno, visina naravno, visina za stopala....

Ovaj PostureFit SL bi možda mogao biti napravljen od kvalitetnijeg materijala, bar se meni na prvu čini, ali vidjet ćemo, ima 12 godina garancije pa ako ode mijenjam ga. Materijal je kao neka kombinacija spužve s unutarnje strane i plastike s vanjske strane.

Ono što meni definitivno jedino nedostaje je naslon za glavu, kojeg sam naručio prije 4-5 dana, imate na izbor H3, H4 ili Atlas Headrest. To sam naručio s Amazona jer prodavač to ne drži, jer nije od originalnog proizvođača. Herman Miller ima neku svoju teoriju da je naslon za glavu nepotreban, a bilo koja tvrtka koja pregledava uvjete rada traži naslon za glavu za ljude koji rade za računalima.

Čak možda ne bih trebao headrest samo za rad ili gaming, ali kad gledaš youtube, prezentaciju ili konferenciju želiš utoniti u naslon za glavu.

Zadnje izmijenjeno od: Kobe. 28.09.2018. u 16:25.
Kobe je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 18:19   #1920
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Odlično, hvala

Švabe su stvarno korektni, brzo odgovaraju na upite
i cijene su im povoljne (jasno, u kontekstu klase stolica koja poprilično košta -
a pogotovo u usporedbi s domaćim distributerima).

Što se naslona za glavu tiče ..
ne znam, meni je skroz nepotreban, bez obzira na to što radim.
Prošle stolice su ga imale, i samo mi je smetao.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na