Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2024., 17:24   #3481
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ako netko traži pristojne zamjenske remene za Garmin, stigla mi danas dva komada.

Pukao mi je na silikonskom jedan od ona dva komada kroz koji ide višak remena, pa mi je počelo ići na živce što svuda zapinje. Najveća greška koju sam napravio je što sam s Epixom dao Garminov Heathered Black Nylon remen. Nisam ni znao da košta 100+€ inače bih ga si ostavio

Ovaj sivi mu je najsličniji uzorkom i materijalom, ali je dosta mekši. Računam da će se puno brže izlizati i raspasti. S obzirom da je oko 15x jeftiniji, mislim da se isplati mijenjati ih kad do tog dođe.
Kopče su metalne za razliku od plastičnih Garminovih QuickFit22 (na silikonskom remenu je utopljena u silikon i dio je remena).
Na ovom je remen spojen običnim quick releasom na kopču što mi se ne sviđa. Ako mi se ikad sat strgne s ruke, to sranje će biti razlog. Ne bi trebalo, ali događa se.

Evo i link
https://www.ebay.co.uk/itm/275661039...r=577007495089

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2024., 15:54   #3482
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pixel Watch 3 bi trebao doći u 2 veličine
https://9to5google.com/2024/01/19/source-pixel-watch-3/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2024., 18:38   #3483
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,982
Koji bi bio neki budget smartwatch (a da opet nije baš neka loša aliexpress plastika ) koji bi imao integriranu memoriju i mogućnost za samostalni playback muzike tj. slanje na tws slušalice? Gledam ovaj neki amazfit gts 2 ali mi nije jasno da li to može ili ne može
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2024., 14:44   #3484
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ima li nesto da bas dobro radi sa iPhoneom a da nije Apple Watch? Sada imam Galaxy Watch 3 koji je radio savrseno sa Samsungom, ali otkad imam iPhone, samo problemi sa njim. Odspoji se po 5 puta dnevno, pa cim mobitel nije u bt dosegu, ni ekran se vise ne pali, puno funkcija vise nema...
Nemam stvarno nista ni protiv Apple Watch-a, ali volim okrugle masivne satove. Cetvrtasti minimalisticki Apple Watch mi se nikako ne svidja.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2024., 14:50   #3485
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Huawei gt2 pro radi uredno. Jedini minus je sta za bolji izbor watchfacea treba android, pa sam sa nekog starog androida importa 10ak watchfacea. Doduse stavim ih 10 pa koristim jedan te isti 2 godine, tako da mozda i nije neki minus.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2024., 15:24   #3486
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ima li nesto da bas dobro radi sa iPhoneom a da nije Apple Watch? Sada imam Galaxy Watch 3 koji je radio savrseno sa Samsungom, ali otkad imam iPhone, samo problemi sa njim. Odspoji se po 5 puta dnevno, pa cim mobitel nije u bt dosegu, ni ekran se vise ne pali, puno funkcija vise nema...
Nemam stvarno nista ni protiv Apple Watch-a, ali volim okrugle masivne satove. Cetvrtasti minimalisticki Apple Watch mi se nikako ne svidja.

Garmin radi dobro. Nikakvih problema do sad u kombinaciji s Fenix modela s iphoneom.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2024., 23:07   #3487
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
Meni radi i Samsungov Galaxy active 2 savršeno sa iPhonom
Imam i apple Watch SE,čak mi je nekad draža kombinacija Galaxy i iPhone
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 08:40   #3488
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Ja sam baš ovaj tjedan uzeo garmin kao nekakvu neutralnu opciju.
Gledao sam samsungove satove, ali me nervira isključivanje opcija ako nemaš samsung telefon tako da sam gledao dalje.
Amazfit sam imao godinama i generalno sam zadovoljan uvijek bio, uvijek se najviše dobilo za najmanje novca i ja osobno nikad nisam imao problema sa konekcijom, jedino što su i oni kroz godine osjetno dignuli cijene pa nisu povoljni kako su nekada bili.
Na kraju sam se odlučio za garmin venue 3 i eto nakon 3 dana sam super zadovoljan, sat kao sat je ništa posebno ali aplikacija je odlična. Sad kao pravi virtualni izviđač mogu skupljati značkice i hvaliti se prijateljima
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 10:26   #3489
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ima li nesto da bas dobro radi sa iPhoneom a da nije Apple Watch? Sada imam Galaxy Watch 3 koji je radio savrseno sa Samsungom, ali otkad imam iPhone, samo problemi sa njim. Odspoji se po 5 puta dnevno, pa cim mobitel nije u bt dosegu, ni ekran se vise ne pali, puno funkcija vise nema...
Nemam stvarno nista ni protiv Apple Watch-a, ali volim okrugle masivne satove. Cetvrtasti minimalisticki Apple Watch mi se nikako ne svidja.
Najveći problem je što si super sat zamijenio samsungovim...
Kakvi su bili samsungovi exynos telefoni, takve su im i smart vure.
Odnosno odlične za izbjegavat, prodaj taj krš i lom. uzmi neki amazfit t-rex, suunto ili garmina i preporodit češ se...
samsungova vura je samo šminkeraj.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 10:42   #3490
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Huawei gt2 pro radi uredno. Jedini minus je sta za bolji izbor watchfacea treba android, pa sam sa nekog starog androida importa 10ak watchfacea. Doduse stavim ih 10 pa koristim jedan te isti 2 godine, tako da mozda i nije neki minus.
Huawei Health radi uredno na iOS-u.
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 10:46   #3491
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Koji bi bio neki budget smartwatch (a da opet nije baš neka loša aliexpress plastika ) koji bi imao integriranu memoriju i mogućnost za samostalni playback muzike tj. slanje na tws slušalice? Gledam ovaj neki amazfit gts 2 ali mi nije jasno da li to može ili ne može
Imam Huawei Watch GT2 zadnje 3 godine a možda i duže. Baterija mi traje i dalje po 12 dana bez punjenja.

Ima 4GB interne memorije ali nisam ga nikada koristio za muziku.
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 10:58   #3492
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Incre_Dible