Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.08.2020., 09:45   #511
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Ne prenizak već niži od Merđe 😁
Lewis just confirmed in the post race interview that Mercedes are running at a higher pressure as well so he definitely meant Red Bull were running at lower pressure than them.
Kad je ovaj to javio, Brundle i ekipa su raspravljali kako nema šanse da je niži tlak jer je to ilegalno. Oni su shvatili kao da je mislio da je niži nego što smije biti. A ovo poslije se valjda pokušao oprati.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 25.08.2020., 13:30   #512
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
"Formula 1 je objavila konačni kalendar za 2020. sezonu koja će sadržavati 16 utrka, a posljednje dodane utrke su one u Turskoj, dvije utrke u Bahreinu te kraj sezone kao i obično u Abu Dhabiju."

Idemo Turska!
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 25.08.2020., 14:57   #513
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Super za Tursku. Bahrain i Abu dhabi nek se nadju. Sigurno su ovi bogatuni podmazali da i ove sezone njihova fensi stazica mora biti zadnja. Dabogda opet sve bilo gotovo prije njih 🙃


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 26.08.2020., 10:04   #514
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Pa ne bi me cudilo da kod ovih podmazanih bogatuna i publika bude dozvoljena... para vrti di burgija nemere.
GoGzS je offline  
Staro 27.08.2020., 11:25   #515
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Kada sam vidio Tursku, vratila mi se volja za F1. Još jedna staza koja kida gume i prilika da se malo skine Merđu.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:35   #516
miki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Istra
Postovi: 43
Ispade odlična sezona na kraju, bar što se staza tiče... utrkivanje je u velikoj sjeni mečke... nažalost.
miki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:43   #517
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Da ovaj format tjedan za tjedan i da se ne zna unaprijed koliko utrka i na kojim stazama mi je odličan, nema previše kalkuliranja i majmuniranja, svi idu pun gas jel možda za dvije utrke nema više. Nešto dobro i od Korone al ne samo F1 i Liga Prvaka mi je puuuno bolja u ovom završnom formatu Final Foura, jedna tekma bez kalkuliranja i gola u gostima. Znači kada ubace neizvjesnost i izbace mogučnosti kalkuliranja sportovi su opet atraktivni i zanimljivi. Možda se nešto od ovoga prenesu u neko drugo vrijeme.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:53   #518
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svi kukaju oko dominacije Mercedesa ove godine, a nitko da se za to zahvali Ferrariju.
Njihovo muljanje s motorom i dobivanje na snazi/brzini ilegalnim putem lani od Belgije do USA, natjeralo je Mercedes da uloži pun qrac sreCtava i resursa u dodatni razvoj motora u tom periodu.

Kad je FIA "klepila" Ferrari i dovela mu motor u granice legale, Mercedesu je ostao njegov LEGALNO upgradeani motor kojem svi ostali motori mogu dunut pod prozor. To se vidilo na pravcima gdje Albon sa super moćnom Hondom i drugim bolidom na stazi ne može ništa sudoperu Williamsu.

Vjerovanja sam da Ferrari nije muljao s motorom, da bi ove godine bili bliži jedni drugima. Ovako 2020 a i 2021 su unaprijed "rasprodane" te padaju preostali relevantni rekordi koji su se pred koju godinu činili nedostižni (7 naslova, 91 pobjeda).

Mali doprinos temi nakon dugo vremena. Idući post ko zna kad bude (možda kad Šumaher ode u ropotarnicu povijesti kao DRUGI najbolji ikad )
Brko je offline  
Staro 27.08.2020., 13:58   #519
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A ne samo da je Merđo dobio tih 50hp nego je Ferrari navodno izgubio naspram onog po čemu su počeli kemijati jer bez tog "sklopa" iz ovoga motora ne mogu izvući niti prošlogodišnju snagu prije kemije. Al su mudro zataškali s FIA-om da se ne sazna šta su radili. Znači da ostane tajna a drugi puta će se s time pokušati u malo legalnijim vodama, čim skrivaju to ko zmija noge radi se na legalnoj verziji istoga.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 20:48   #520
miki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Istra
Postovi: 43
Svaka čast mečki al uvjerenja sam da im se nakači 20kg senzora da bi se svašta otkrilo. Postoji teorija da je Ferkan jedini "legalan" bolid na gridu atm. Čut će se u narednim utrkama kad maknu party mode. Navodno svi muljaju oko senzora i kejbljob-a... samo neke su tražili i nafatali a neke nisu.
miki je offline  
Staro 27.08.2020., 21:12   #521
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Neznam kako ce biti nagodinu sa Ricciardom ali Norris i Carlos su sjajan tim i super se zaj..... non stop, steta sto je Carlos odlucio ici u Ferrari nagodinu.

https://twitter.com/F1/status/1299039977402056706
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 27.08.2020., 22:00   #522
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja mislim da FIA nije ni prismrdila tome sto je Ferrari nasao kroz neku rupu u pravilniku. I onda je vjerojatno pala nagodba na Ferrarijev prijedlog jer bi ih u suprotnom oderali nemilosrdno.

Mislim da je jedan od zvizdaca bio Allison koji je valjda prenio sve sto zna prije nego je otisao u Mercedes. Šupčić engleski 🍆

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 28.08.2020., 07:13   #523
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Ma po meni su Ferrari šupčići kaj su ga tak dumpali a svi znaju d