Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2010., 11:06   #1
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Cro ski challenge

Jel netko igra?
http://www.onlineskijanje.com/
Vidim da nema teme, ali ne vjerujem da nitko nije probao?

Ja sam se kasno uključio, ostale su još samo dvije utrke
Jes da nije nešto naj igra, ali je zarazna i zanimljiva, plus što se dijele nagrade za najbolje
A nagrade se dijele i za različite uspjehe, primjerice svi koji su bili u top 50 rezultata u kvalifikacijskoj utrci za Bormio dobili su karte za utrku na Sljemenu

Ja sam jučer navečer odveo kvale za Kitzbuehel, trenutno sam na 1:55, moram još usavršit do početka utrke,

Ako nekog zanima igra i želi se uključiti, na gornjem linku naći će sve potrebne informacije
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 14:54   #2
stereotyp
1,2,3... fall over!
Moj komp
 
stereotyp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 204
eto, ja igram kad stignem, kao sto si rekao, nije nesto al je zabavna, cim je neki natjecateljski duh.

vozio sam prve dvije sezone pa tako i ovu, nick johnB, HR repka.

Kidzbil - 1:50.197 u kvalifikacijama.

inace vrlo je koristno pogledat tutorijale na sluzbenoj stranici, postavke skija itd..Ima i par stranih foruma sa korisnim informacijama o nacinu voznje, zamkama na stazi itd. Naravno, pogledaj i duhove najboljih u svijetu da vidish najbolju putanju i preipreme za skok

sretno
__________________
vintage hi-tec
stereotyp je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2010., 16:50   #3
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor stereotyp Pregled postova
eto, ja igram kad stignem, kao sto si rekao, nije nesto al je zabavna, cim je neki natjecateljski duh.

vozio sam prve dvije sezone pa tako i ovu, nick johnB, HR repka.

Kidzbil - 1:50.197 u kvalifikacijama.

inace vrlo je koristno pogledat tutorijale na sluzbenoj stranici, postavke skija itd..Ima i par stranih foruma sa korisnim informacijama o nacinu voznje, zamkama na stazi itd. Naravno, pogledaj i duhove najboljih u svijetu da vidish najbolju putanju i preipreme za skok

sretno
Bravo
Ma ja tek jučer počeo, imao sam igru već neko vrijeme, frend mi preporučio, a ja si kontam em besplatna em manje od 100Mb, em je sponzor 24 sata, bit će da je neko sranje

No zabavnija mi je od većine igri koje sam ove godine odigrao, baš zbog tog natjecateljskog duha, tjera te da usavršiš vožnju.

Tek sam malo prije skužio da ima i space tipku kao pripremu za skok i anuliranje graba na putanji
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 11:43   #4
stereotyp
1,2,3... fall over!
Moj komp
 
stereotyp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 204
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Bravo
Ma ja tek jučer počeo, imao sam igru već neko vrijeme, frend mi preporučio, a ja si kontam em besplatna em manje od 100Mb, em je sponzor 24 sata, bit će da je neko sranje

No zabavnija mi je od većine igri koje sam ove godine odigrao, baš zbog tog natjecateljskog duha, tjera te da usavršiš vožnju.

Tek sam malo prije skužio da ima i space tipku kao pripremu za skok i anuliranje graba na putanji
da, space je najvaznija stvar u igri..mora se koristit kod neravnina, al opet ne kod svih i u pravo vrijeme..isto tako i priprema za skok, da ga smanjish tj da sto manje letish. Pravi tajming je vazan.
__________________
vintage hi-tec
stereotyp je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 13:19   #5
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor stereotyp Pregled postova
da, space je najvaznija stvar u igri..mora se koristit kod neravnina, al opet ne kod svih i u pravo vrijeme..isto tako i priprema za skok, da ga smanjish tj da sto manje letish. Pravi tajming je vazan.
Ma nayebo sam se jučer tri sata pokušavajući shvatiti kako radi taj space, nisam uspio postići nimalo bolje rezultate i više ni ne kužim kaj radim krivo s tim. Čak sam tu opciju maknuo sa spacea i stavio na drugu responzivniju tipku, no bez promjene

Na kraju sam se opet vratio vožnji bez toga i dalje sam na 1:55.1
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 13:38   #6
stereotyp
1,2,3... fall over!
Moj komp
 
stereotyp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 204
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ma nayebo sam se jučer tri sata pokušavajući shvatiti kako radi taj space, nisam uspio postići nimalo bolje rezultate i više ni ne kužim kaj radim krivo s tim. Čak sam tu opciju maknuo sa spacea i stavio na drugu responzivniju tipku, no bez promjene

Na kraju sam se opet vratio vožnji bez toga i dalje sam na 1:55.1
probaj ove skije za sunce: 23/26/51

stavi Duha od najboljeg i pogledaj njegovu voznju i postavi kameru da ga gledas odozada.. skuzit ces gdje stisce space i koja je najbolja putanja.
__________________
vintage hi-tec
stereotyp je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 16:11   #7
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor stereotyp Pregled postova
probaj ove skije za sunce: 23/26/51

stavi Duha od najboljeg i pogledaj njegovu voznju i postavi kameru da ga gledas odozada.. skuzit ces gdje stisce space i koja je najbolja putanja.
Thanx, evo uspio sam skinuti 46 tisućinki

Do početka trke bum u optimalnoj formi

Evo još jedan zgodan tutorijal:
http://skichallenge.orf.at/sc10/stories/1636732/
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 12:22   #8
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Ski challenge 2013 (SC:13)
Za najbolje ima odličnih nagrada.
Ja sam nažalost daleko od vrha.
ExtremePower je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na