Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2019., 23:26   #871
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova

Toliko o novoj sortirnici Conrad lijepo kaže da Hrvatska pošta ima problema i sve pošiljke kasne ... sramota nakon tolike investicije ..."Poštovani kupci, zbog poteškoća u radu Hrvatske pošte vaša će pošiljka kasniti. Okvirni rok isporuke je 10 radnih dana. Ispričavamo se zbog svih neugodnosti i zahvaljujemo na razumijevanju."
Mislim da je više zbog tranzicije s jedne sortirnice na drugu, moguće da se i nešto pomiješalo dok je bilo u transportu pa sad imaju frku.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 20:56   #872
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Pozdrav svima,
član me upitao o načinu slanja prigovora HP-a, pa ću pokušati pojednostavniti prema svojem iskustvu cijelu stvar koja na službenim stranicama nije potpuno jasno opisana a i neke informacije bi bile točne da naša cijenjena pošta funkcionirala kako kaže.
Čitajući ovaj post gore sad je prilika da ih oderemo.
Ako je okvirni rok isporuke 10 radnih dana, ne znam jesu li tome prilagodili i naplatu usluga...

Sa stranice HP-a:
"Sve prigovore u vezi s uslugama Hrvatske pošte možete podnijeti pozivom na telefonski broj Kontaktnog centra Hrvatske pošte: 072 303 304, poslati ih telefaksom na broj: 01 6626 889 ili ih poslati na adresu elektroničke pošte: info@posta.hr. Prigovore također možete poslati u bilo kojem poštanskom uredu kao pismo koje na omotnici ima oznaku „Prigovor“, bez plaćanja poštarine, na adresu: Hrvatska pošta, Služba za korisnike, Poštanska ulica 9, 10410 Velika Gorica."

Ja sam zvao broj, međutim nisam mogao podnijeti prigovor nego sam upućen u svoj poštanski ured gdje bi to službenik morao učiniti besplatno.

Prigovor poslan mailom - isto ne funkcionira baš najbolje, prema mojem iskustvu, te sam trebao dodatno intervenirati, ne sjećam se detalja.

Ovaj način ja koristim i svaki put prođe:

"možete poslati u bilo kojem poštanskom uredu kao pismo koje na omotnici ima oznaku „Prigovor“, bez plaćanja poštarine, na adresu: Hrvatska pošta, Služba za korisnike, Poštanska ulica 9, 10410 Velika Gorica."

Obrazac je u linku dolje:

https://www.posta.hr/UserDocsImages/...r-201808-F.pdf

"Uz obrazac trebate predati i potvrdu o primitku pošiljke." To je onaj listić na kojem, uz ostalo, piše iznos poštarine te vrijeme isporuke (drugi dan do 14, 20h ili u roku 48h), kojeg je kopija zalijepljena na ambalažu HP ekspres pošiljke, ili račun koji vam da poštar kod pošiljaka koje nisu HP ekspres.

Zajedno s ispunjenim obrascem prigovora pošaljite na gore navedenu adreu s naznakama.

Ako imate sreće u roku mjesec do dva dobit ćete na adresu kuvertu s rješenjem koje opet trebate slati njima (što u dokumentu i piše), ali sad s potpisanim obrascem za naknadu štete:

https://www.posta.hr/UserDocsImages/...-postarine.pdf

...na adresu:
HP-Hrvatska pošta d.d.
Kontaktni centar
„Za naknadu štete“
Poštanska ulica 9
10410 Velika Gorica

i onda čekate dulje od roka, ali novci sjednu na račun .

Zadnje izmijenjeno od: elzel. 02.10.2019. u 21:02.
elzel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2019., 21:13   #873
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 21:34   #874
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Prigovor poslan mailom - isto ne funkcionira baš najbolje, prema mojem iskustvu, te sam trebao dodatno intervenirati, ne sjećam se detalja.
Prigovor poslan e-mailom funkcionira sasvim normalno, to je zakonsko sredstvo slanja prigovora i sama Pošta navodi da se može poslati e-mail.
https://www.posta.hr/unutarnji-promet/1355

Nema potrebe slati nikakva pisma i gubiti vrijeme na odlazak u poštu.

Inače, postupak je opisan na stranici HAKOM-a:
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=2634
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 00:00   #875
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
"Uz obrazac trebate predati i potvrdu o primitku pošiljke." To je onaj listić na kojem, uz ostalo, piše iznos poštarine te vrijeme isporuke (drugi dan do 14, 20h ili u roku 48h), kojeg je kopija zalijepljena na ambalažu HP ekspres pošiljke, ili račun koji vam da poštar kod pošiljaka koje nisu HP ekspres.
A što kad imaš posla s njihovim ugovornim partnerom? Recimo, HT koji su poslali pošiljku 25.09. s uslugom u roku 48h, a došlo je nakon 140 sati?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 05:45   #876
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Po logici, žališ se pošti jer nisu isporučili pošiljku u roku. Doduše, ja bi se žalio na obje adrese pa neka se sami prepucavaju oko odgovornosti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 08:31   #877
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,683
ja nisam imao problema da isporukom i dolaskom paketa na odredište, ali jesam sa naplatom otkupnine.
na stranicama pošte ima kalkulator i po tome HP expres usluga košta recimo 55kn (težina paketa, odredište, otkupnina, rok dostave najeftiniji - do 20sati)
u pošti za taj isti paket pri predaji, kad kažem da je lomljivo još dignu pa obračunaju 73kn.
i kad je paket došao na odredište kupac mi javlja da je platil skoro 200kn poštarine!!?? WTF?? znam da pošta uzme neku proviziju za transfer novca natrag k meni ali to je skoro 150% više od okečivanog!!!

i još k tome HP expres NE DOSTAVLJA subotom!!! ma biseri svi redom. nerad i pohlepa na svakom koraku u HR.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:50   #878
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
A što kad imaš posla s njihovim ugovornim partnerom? Recimo, HT koji su poslali pošiljku 25.09. s uslugom u roku 48h, a došlo je nakon 140 sati?
Isto dobijes lovu.Meni je nedavno HT poslao tablet HP expresom koji nije dosao na vrijeme.Ispuno obrazac za reklamaciju predao ga u Posti i lova mi sjela na racun.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:52   #879
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ja nisam imao problema da isporukom i dolaskom paketa na odredište, ali jesam sa naplatom otkupnine.
na stranicama pošte ima kalkulator i po tome HP expres usluga košta recimo 55kn (težina paketa, odredište, otkupnina, rok dostave najeftiniji - do 20sati)
u pošti za taj isti paket pri predaji, kad kažem da je lomljivo još dignu pa obračunaju 73kn.
i kad je paket došao na odredište kupac mi javlja da je platil skoro 200kn poštarine!!?? WTF?? znam da pošta uzme neku proviziju za transfer novca natrag k meni ali to je skoro 150% više od okečivanog!!!

i još k tome HP expres NE DOSTAVLJA subotom!!! ma biseri svi redom. nerad i pohlepa na svakom koraku u HR.
Posta je meni za zadnji paket uzela 9 kuna ako lovu vraca direktno tebi,5 kuna ako vraca na tekuci racun.Radilo se o paketu od dvije kile i 500 kuna otkupnine.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:55   #880
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Starom su mi neki dan uzeli 35kn za paket od 200kn, a postarinu je platio posiljatelj i naravno zovem zalim se, cak imam i na sninku na kameri u ulazu da mu postar vraca ostatak jer mu je dao 250kn. I zenska kaze s poste da ce me zvat kao kad ce imat rijesenje neko. Proslo je vec jedan dana nitko nista. Ovo nije prvi put da su to napravili, sad ne znam jel to oni ovako vide stariji ljudi pa ako prodje prodje ili sta...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2019., 10:59   #881
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,448
ovo im je extra https://www.posta.hr/vasa-pitanja-pr...prigovori/7307

kontaktirao ih tu ima preko 10 dana ''Pošaljite brzi upit našoj Službi za korisnike i odgovor ćete dobiti najkasnije u roku 24 sata.''

ne kužim zašto si sami stvaraju taj pritisak kad ne mogu očito ni u 10 dana odgovorit, meni se ne žuri al ono, zašto si to rade
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 11:35   #882
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ja nisam imao problema da isporukom i dolaskom paketa na odredište, ali jesam sa naplatom otkupnine.
na stranicama pošte ima kalkulator i po tome HP expres usluga košta recimo 55kn (težina paketa, odredište, otkupnina, rok dostave najeftiniji - do 20sati)
u pošti za taj isti paket pri predaji, kad kažem da je lomljivo još dignu pa obračunaju 73kn.
i kad je paket došao na odredište kupac mi javlja da je platil skoro 200kn poštarine!!?? WTF?? znam da pošta uzme neku proviziju za transfer novca natrag k meni ali to je skoro 150% više od okečivanog!!!

i još k tome HP expres NE DOSTAVLJA subotom!!! ma biseri svi redom. nerad i pohlepa na svakom koraku u HR.
Pa dodavanje oznake lomljivo se naplaćuje jer podrazumijeva da ti je paket izdvojen. To ti je stavka "ostale dopunske usluge na zahtjev" u kalkulatoru.

HpExpress radi subotom (i ta dostava skoro podupla poštarinu), ali samo za glavne dostavne centre Split, Zagreb, Šibenik i sl.

Otkupnina nije isto šta i poštarina, poštarinu plaća primatelj za slanje paketa (bila otkupnina ili ne), na otkupni iznos ide poštarina koja se obračuna kao i sve uplate u pošti. (ako je nalog za plaćanje)
Ako ide na poštansku uputnicu onda je poštarina još veća, jer nije određena bankarskim cjenikom već cjenikom poštanske usluge. (jer otkupninu poštar treba u cashu donijet na adresu)
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 11:37   #883
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ovo im je extra https://www.posta.hr/vasa-pitanja-pr...prigovori/7307

kontaktirao ih tu ima preko 10 dana ''Pošaljite brzi upit našoj Službi za korisnike i odgovor ćete dobiti najkasnije u roku 24 sata.''

ne kužim zašto si sami stvaraju taj pritisak kad ne mogu očito ni u 10 dana odgovorit, meni se ne žuri al ono, zašto si to rade



Zato sto su retardirani i zato sto ih boli kuki.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 14:46   #884
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,683
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Pa dodavanje oznake lomljivo se naplaćuje jer podrazumijeva da ti je paket izdvojen. To ti je stavka "ostale dopunske usluge na zahtjev" u kalkulatoru.

HpExpress radi subotom (i ta dostava skoro podupla poštarinu), ali samo za glavne dostavne centre Split, Zagreb, Šibenik i sl.

Otkupnina nije isto šta i poštarina, poštarinu plaća primatelj za slanje paketa (bila otkupnina ili ne), na otkupni iznos ide poštarina koja se obračuna kao i sve uplate u pošti. (ako je nalog za plaćanje)
Ako ide na poštansku uputnicu onda je poštarina još veća, jer nije određena bankarskim cjenikom već cjenikom poštanske usluge. (jer otkupninu poštar treba u cashu donijet na adresu)
znači ŠI,ZG,ST,OS i RI su gradovi koji zaslužuju imat dostavu subotom, al ostali ko u srednjem vijeku?

dakle cjenik na stranicama je u stvari obmanjujući za korisnike jer nema te dodatne opcije "lomljivo", otkupnina i sl da se uračuna u poštarinu...
u stvari niti jednom kada sam radio cijenu preko neta mi ta cijena nije bila stvarna u pošto. niti za običan paket sa mojom poštarinom ,niti sa preporukom niti ikako drugačije. svaki put cijena veća u pošti za neki %..

ova poštarina o kojoj pričam od prije neki dan, je skoro otrosrtučila označenu poštarinu sa HP listića iako dostave nije bilo subotom - da je mogla bit subota - kolka bi poštarina onda bila...500kn???




al eto nema drugih opcija pa oni mogu tako.
i ne spominjete overseas, interevropa,gls i ine jer oni dođu k meni doma tijekom dana a ja nemam vremena cijelo dopodne čekati ih.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 18:58   #885
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Zato sto su retardirani i zato sto ih boli kuki.
tako je
plus: novac nije od gazde oliti privatnika koji bi im podjelio otkaze da se tako radi nego državna kasa i boli njih sve dupe
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 19:42   #886
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
znači ŠI,ZG,ST,OS i RI su gradovi koji zaslužuju imat dostavu subotom, al ostali ko u srednjem vijeku?

dakle cjenik na stranicama je u stvari obmanjujući za korisnike jer nema te dodatne opcije "lomljivo", otkupnina i sl da se uračuna u poštarinu...
u stvari niti jednom kada sam radio cijenu preko neta mi ta cijena nije bila stvarna u pošto. niti za običan paket sa mojom poštarinom ,niti sa preporukom niti ikako drugačije. svaki put cijena veća u pošti za neki %..

ova poštarina o kojoj pričam od prije neki dan, je skoro otrosrtučila označenu poštarinu sa HP listića iako dostave nije bilo subotom - da je mogla bit subota - kolka bi poštarina onda bila...500kn???




al eto nema drugih opcija pa oni mogu tako.
i ne spominjete overseas, interevropa,gls i ine jer oni dođu k meni doma tijekom dana a ja nemam vremena cijelo dopodne čekati ih.
Svaki put kad primatelj plaća poštarinu ide naljepnica i na njoj piše koliko će platit slanje pošiljke. Moguće da ti je službenica umjesto recimo 500kn vrijednosti opalila još koju 0, a HP do 3000kn vrijednosti ne utječe na cijenu poštarine, ali sve preko diže cijenu.
Drugi put lijepo pitaj koliko ima primatelj platit poštarinu, pa neće bit iznenađenja.

Zašto oni ne dostavljaju subotom drugdje nemam pojma, valjda nemaju dovoljno poštara, možda im je dnevnica subotom veća, pa ne žele plaćat ljude.

Imaš DPD, meni lijepo ostavili na INA stanici (imaju ugovor s njima) i tamo pokupio paket jer ih nisam mogao čekat doma.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2019., 04:12   #887
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2121167.aspx

Citiraj:
Nakon ukidanja naknade od 4,50 kn oni su fino odlučili da vam više ne uručuju male pakete.

Cijeli svijet ide naprijed, a Hrvatska pošta nazad.
Baš krasno, svaki posjet pošti mi je min 40 minuta čekanja.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 08.10.2019. u 04:19.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2019., 16:08   #888
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Paket mi stoji već 6 dana u u izmjeničnoj pošti na broju 10003. Očito se nova sortirnica raspala.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2019., 21:24   #889
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Iz nekog razloga dogodi se da neki paketi stoje po 6-9 dana u izmjeničnoj pošti, moguće da ih izdvoje na neku dodatnu provjeru, meni se to isto dogodilo dva puta u posljednjih mjesec dana. Inače meni su danas isporučene dvije pošiljke, tracking pokazuje da su jučer ušle u HR..
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 08:51   #890
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Meni je jučer poštar dostavio obavijest da je 07.10. pokušano uručiti paket ali nikoga nije bilo doma Ukratko, naravno da nije bio u ponedjeljak uopće, i uostalom jučer sam ga vidio da stavlja obavijest u pretinac...Ne znam jel to ima veze sa ovim novim sranjem o okidanjju naplate malih paketa...jer je poštar uglavnom do sad bio uredan što se dostave paketa tiče...
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 09:26   #891
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor alcro Pregled postova
Paket mi stoji već 6 dana u u izmjeničnoj pošti na broju 10003. Očito se nova sortirnica raspala.
Nova sortirnica je u totalnom neredu
Imam informaciju iz prve ruke
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 10:03   #892
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,448
meni 2 paketa stoje tamo od 5.10., uskoro će i treći
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 10:23   #893
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
ma, ja cekam 6-7 paketa sa baje vec valjda vise od mjesec dana. nek idu u 3.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 10:28   #894
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,448
i ja, od 25.8.

ebay je već refundao, a paket ak stigne do božića stigne, a ni nemora više
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 11:56   #895
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni su 3 paketa došla u ZG 02.10. sa prepakiranim turskim brojem. 1 paket isporučen 04.10., a 2 zapela (kaljena stakla i kejs za mob).
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 12:20   #896
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
8 paketa naručio isti dan, 3.9. , 4 komada došla prije 2 tjedna a ovi ostali su zapeli
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 12:33   #897
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Nova sortirnica je u totalnom neredu
Imam informaciju iz prve ruke
U kojem smislu?
Meni se čini da je to namjerno malo usporeno zbog ovog ukidanja 4.50 kn. Nekako se "slučajno" poklopilo da je počelo zapinjat kad im je HAKOM odrezao ovo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 12:40   #898
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Di su sad dusebriznici koji su branili te nepostojece 4 ipo kune,jer mi koji nismo htjeli dat iz principa smo prozivani svakakim imenima.

A ovo je dobra stvar da su napokon makli ali dobro ocekivan da ce masina uhljebara drzavnih izmislit nesto novo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 12:54   #899
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisu branili dađbinu od 4 ipo kune, nego su tebe popljuvali za ono sa poštarom. S punim pravom jer taj čovjek nije kriv za to.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 10.10.2019. u 12:59.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 13:30   #900
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,448
btw ova stranica često ne radi https://www.posta.hr/tracktrace.aspx

ali zato ova extenzija uvijek radi pa možete u njoj pratit https://chrome.google.com/webstore/d...jfobbdaedhogdb
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na