Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2019., 21:39   #1
kitano
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 83
Kako napravit onedrive link

Imam na msn outlook mailu u onedriveu oko 200 pohranjenih slika.
Sada me zanima kako da napravim onedrive link na kojem ce mi sve te slike biti na jednom mjestu i kada ih hocu imati samo utipkam u adress baru link i one mi se sve pojave i mogu ih sve s tog linka downloadat.
Znaci lik koji mi je slikao neke slike vezane za posao mi je prije godinu dana poslao na mail onedrive link na kojem je bilo preko 100 slika.Posebno mi se kod toga svidilo to
sto nisam mogao dodavat nove ili brisat slike sa toga linka vec sam samo ih mogao downloadat(ako neko drugi dodje do linka ne moze mi nista izbrisati ili promijenit s njega). Naravno najdraze mi je od svega sto mi te slike ne mogu nestat kao recimo na usb stiku ili cdu i imati cu ih citav zivot(samo adresu ne smijem izgubit).
Pise na netu na engleskom na nekoj web stranici kako to napraviti medjutim slabo govorim engleski i nisam bas sve razumio kod teksta.
Moze li se to isto napravit samo s folderima koji imaju slike u sebi(da znam koja slika u koji album pripada)
Ako mi netko moze objasniti bio bih mu jako zahvalan
Pozdrav
kitano je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 13:35   #2
kitano
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 83
Skuzio sam kako se radi
Sada me zanima jedna stvar koja mi je najbitnija od svega.Ako ja te slike sa maila (od kojih sam napravio link) i mail trajno izbrisem, da li ce mi taj stvoreni onedrive link sa tim slikama ostat ili ce se i te slike zbrisat sa njega? To mi je jako bitno pa molim nekog ko zna da mi odgovori.
Pozdrav
kitano je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2019., 22:39   #3
kitano
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 83
Moze li mi molim vas itko odgovorit
kitano je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2019., 13:56   #4
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor kitano Pregled postova
Skuzio sam kako se radi
Sada me zanima jedna stvar koja mi je najbitnija od svega.Ako ja te slike sa maila (od kojih sam napravio link) i mail trajno izbrisem, da li ce mi taj stvoreni onedrive link sa tim slikama ostat ili ce se i te slike zbrisat sa njega? To mi je jako bitno pa molim nekog ko zna da mi odgovori.
Pozdrav
nemam pojma ali umjesto da čekaš mjesec dana na odgovor lijepo si napravi
neki bzvz gmail i napravi to što pitaš pa češ saznati odgovor
vcendaki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na