Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.05.2008., 21:36   #91
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 267
bilo danas nešto u dnevniku da se odgađa cijeli taj novi paket zakona za sredinu šestog....

jel ima ko da zna jeli sabor izglasao i taj zakon da se može vozit iza 23 skupa sa tim paketom novih zakona (0.5, obavezna svitla itd)???
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline  
Staro 28.05.2008., 22:07   #92
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Nonsens, dakle ako se po cesti primjerice voze 3 trakotra jedan iza drugoga i iza njih se pobožno vozi jedan auto dok ostali piz** jer on ne pretiče traktore i smeta im "u poslu" on je zato loš vozač...?
Ne, tak ti je svejedno ako pretices 3 traktora ili 3 traktora + auto.

Citiraj:
Nagradno pitanje... To je cesta u naseljenom mjestu? Je? Koliko je ograničenje brzine na njoj pod uvjetom da nije drugačije određeno...?
70kmh + 10kmh tolerancije = 80kmh. A debil vozi 50 i stopa promet, ekipa pizdi i prestrojava se i divlja i nervira jer skrti mulac vozi 30 ispod da mu njegova uljarica ne popi litru nafte vise na 1000km.

Isto me nerviraju i debusi koji NEZNAJU na zutom na semaforu prebacit u jebenu brzinu i na zeleno krenut. Nego tenkre glupo na zeleno se sjeti trazit brzinu, spustat rucnu, zakapcat slic, palit pljugu. jednom cu izac iz auta i ugusit ga jastukom zato sto spava.

Citiraj:
Po tebi svako ko se nije rodiu i gradu nema što tražit na cesti jer je loš vozač i nema pravo niti vježbati da postane dobar vozač?
Upravo tako. Ja se nazalost vozim u prosjeku 15 000-20 000km godisnje i to 90% po gradu. jedna SK/KR/DU ili 313 kombinacija tablice naprave vise sranja i pomutnje u prometu nego cijela ergela pingvina na kruznom toku. Za ulaz u centar bi se trebale davat posebene vozacke.

Citiraj:
Ova tvrdnja je pak totalno besmisao, zašto bi jak auto (što to uopće znači) bio mjerilo ičega? Ja imam frendicu s fakulteta koja je napobožniji vozač kojeg sam ikad vidio... Cura vozi BMW od oko 200KS...
Imam i ja auto sa 150ks pa kad sjednem u njega ne divljam. To sam malo prepsirno napisao. Poanta je u tome da bi ti znao obuzdat 200ks, moras biti dobar vozac. Ne vozis pa neznas. Stvar ti je u tome kad stisnes gas u 200ks i na 50ks velka je razlika. Naravno mozes ne stiskat gas, al to je rijetkost da vozac auta od 200ks ne stisce gas...

Citiraj:
Moram te razočarati ali puno profesionalnih vozača koji voze po cjelom svjetu su ti zagorci i voze aute sa KR tablicama, moj susjed vozi profesionalno 35g i imao je 3 nesreće - nitii u jednoj nije bio kriv...
To sto je neko profesionalan vozac i sto vozi bus neznaci da on zna vozit. Pogotovo auto po gradu. Znam profesionalnih vozaca i recimo da je 30% dobrih vozaca, a 70% su imebcili. Vozacku danas nije tesko dobit, a mislim da kolicinu izletanja na autocesti mi cak i vode profesionalni kamijonđije u odnosu na osobne aute.



Citiraj:
Neznam baš što to točno treba biti kriterij, pun auto cura ili gasiranje, ako je gasiranje da, ako je pun auto cura ja velim bravo...
krivo si shvatio. Dopusti da ti objasnim.

znaci on se zeli pokazat pred tim curama da ima velki penis i divlja bez razloga i pomogucnosti jos ubije negdje oko stupa te cure.

Citiraj:
Moj frend vozi dostave, nije imao niti jednu nesreću, završio je školu za cestovni promet i kontinuirano vozi od 18g dakle već oko 7-8g...
Blago njemu.


Citiraj:
A ako nema izbora?
u svakom autu je naslon pomican, nek stane sastrane i odspava koj sat....

Citiraj:
Istina ko kupuje specifičan i to posebno stari auto za divljenje po cesti je budala i treba mu permanentno uzet vozačku...
+kastracija.

Citiraj:
Rekoh nevolim kadd se generalizira, neke tvrdnje stoje ali generalno se nemrem složit sa tvojim natuknicama...
Morat ces se slozit kad napravim drzavni udar, postavim diktaturu i uvedem samo jedan nacin kaznjavanja. Vjesanje.


Citiraj:
0. Loš je onaj koji misli da je Anakin Skywalker i da ga vodi Sila te je time nepogriješiv...
Vise brijem na dark side

Svi, ali aposlutno SVI mogu pogrijesit. Poznam covjeka koj nije u zivotu imao prekrsaj, vozio 30 godina i na svoj 59 rodjendan pokupio pjesaka na zebri. Nije ga jednostavno vidio. Peh.

Citiraj:
1. Loš je onaj koji misli da mu je vožnja u 35 km udaljenu viksu jednom tjedno preko vikenda i jednom godišnje na more vozačko iskustvo vrijedno spomena i to jer vodi tvrdnji pod brojem 0...
nazalost znam previse takvih...

Citiraj:
2. Loš je onaj koji misli da mu je to što je položio vozački u ZG garancija da zna vozit jer vodi tvrdnji pod brojem 0...
apsolutno.

Citiraj:
3. Loš je onaj koji misli da je u redu kršiti propise jer je "normalno da ih se krši" i to "svi rade" i to zato jer (pogađaš) vodi tvrdnji pod brojem 0 (kad dovoljno puta uspije)...
Da se zakon provodi nebi bilo tolko mrtvih.. to definitivno.

Citiraj:
4. Loš je onaj koji misli da su znakovi na cesti ukras (to često uključuje i imbecile koji iste postavljaju bez reda i smisla u jednadžbu ali to nije predmet diskusije) dakle ako negdje piše da je kolnik klizav to znači daje klizav a ne da neko mora dokazati kvalitetu svojih guma u 3 ujutro...
Ovo me sjetilo na nedavnu dogodvstinu u voznji slovenijom. Pokvarila im se signalizacija na autoputu i pise 50 ogranicenje magla ovo ono. Uglavnom light show od znakova. Jedini bad je bio sto je bilo suncano +20 i da bolje nemoze biti. Mislis da se nije naslo debila koji su stvarno vozili 50??

Citiraj:
5. Loš je onaj koji misli da savršeno poznaje svoje vozilo i njegove granice jer vodi tvrdnji pod brojem 0...
Vozilo moras poznat isto kolko i svoje mogucnosti. Al to neznaci da moras te mogucnosti stalno isprobavat...
Fleks je offline  
Staro 28.05.2008., 22:35   #93
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
70kmh + 10kmh tolerancije = 80kmh. A debil vozi 50 i stopa promet, ekipa pizdi i prestrojava se i divlja i nervira jer skrti mulac vozi 30 ispod da mu njegova uljarica ne popi litru nafte vise na 1000km.
pitanje je bilo:
Citiraj:
Nagradno pitanje... To je cesta u naseljenom mjestu? Je? Koliko je ograničenje brzine na njoj pod uvjetom da nije drugačije određeno...?
a odgovor je 50kmh


fleks, nhf ali ponovi si propise


a i sva ta ogranicenja vrijede SAMO do slijedeceg raskrizja, osim ako je postavljeno recimo "ZONA 30"
domis je offline  
Staro 28.05.2008., 22:39   #94
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Nikada se nisu morale nositi, pa ne moraju ni sada. A i kod nas policija više nije jeftina. Nece da te pusti bez 50KM
Ma ne moraju vraga, mene su neku vecer u ljubuskom zaustavili dok sam bio dolje, ono vide dobar auto i sad mora kazna... nisu znali radi cega i napisali su mi da nisam nosio to slovo L ...ma ko ih ****, jos samo 2 mj...
A 50 KM kad nemas veze(u policiji) -.-
__________________
___________________
DjedMraz je offline  
Staro 28.05.2008., 22:51   #95
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor d'beast Pregled postova
pitanje je bilo: a odgovor je 50kmh


fleks, nhf ali ponovi si propise


a i sva ta ogranicenja vrijede SAMO do slijedeceg raskrizja, osim ako je postavljeno recimo "ZONA 30"
Ljubljanska avenija 70kmh ogranicenje. Dodji u zagreb pa pogledaj.
Fleks je offline  
Staro 28.05.2008., 23:04   #96
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
shvatil sam iz prijasnjih postova da mislis na tu famoznu ljubljansku, al to nije bilo pitanje

btw. nest si sral po starim autima, bus i meni sral zato jer nabavljam ladu nivu

odma da ti recem zakaj ocu taj auto
oduvjek sam volel off-road voznju, to me privlaci puno vise nego divljanje 200 na sat s mogucnoscu da pokosim nekoga
a u vezi potrosnje nem prical, jer je vec plin nutra instaliran
domis je offline  
Staro 28.05.2008., 23:06   #97
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Da preduhitrim Fleksa:
Javi se Fishu za Nivu i plin On si je sam ugrađivao i nema toga što on ne zna
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 28.05.2008., 23:12   #98
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor d'beast Pregled postova
shvatil sam iz prijasnjih postova da mislis na tu famoznu ljubljansku, al to nije bilo pitanje

btw. nest si sral po starim autima, bus i meni sral zato jer nabavljam ladu nivu

odma da ti recem zakaj ocu taj auto
oduvjek sam volel off-road voznju, to me privlaci puno vise nego divljanje 200 na sat s mogucnoscu da pokosim nekoga
a u vezi potrosnje nem prical, jer je vec plin nutra instaliran
Di sam sral po starim autima? . Mislis po onim ljesevima (swift, civic, 316 starima po 20 godina sa orginal gumama? ) kupljeni samo zato jer idu??

Niva je super auto. Al nemoj mislit da sa njom nemres delat gluposti... Najbolji primjer je; mc_fish.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Javi se Fishu za Nivu i plin On si je sam ugrađivao
Da i zato mu kabina smrdi po plinu. jako jako pametno je to napravio.

A o njegovoj voznji se isto da pricat. ja sa njim vise nikad necu sjest u auto. Njemu treba vozacku uzet i nikad mu je vise nedat. Frajer mi se po dobojskoj (ispred linksa) vozi 70 na sat. sa nivom se tolko zaleti. I jos mu samo prednja lijeva kocnica radi. Iskreno neznam kakavog andela cuvara ima, al da je jebeno dobar - je.

Uglavnom naso si si hebeno dobar uzor za voznju auta...
Fleks je offline  
Staro 28.05.2008., 23:17   #99
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Čul sam ja sve već o njegovoj vožnji. Po sljemenu ide driftat lik sa nivom i offroad gumama. Kasnije je bilo ispadanje šarafa iz kotača i zapaljene kočnice. Nakon tog ne znam tko je više s njim sjeo u auto od ekipe s faksa kad su išli na pješačenje. U Nivi se na sreću nisam vozio, ali sam se vozio u Astri. Smirio se nešto u zadnje vrijeme, ili ga to cura smiruje
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 28.05.2008., 23:17   #100
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Igsy Pregled postova
bilo danas nešto u dnevniku da se odgađa cijeli taj novi paket zakona za sredinu šestog....

jel ima ko da zna jeli sabor izglasao i taj zakon da se može vozit iza 23 skupa sa tim paketom novih zakona (0.5, obavezna svitla itd)???
To je kod nas obavezno vec jako dugo vremena, i mogu ti reci da je jako korisno.

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Imam i ja auto sa 150ks pa kad sjednem u njega ne divljam. To sam malo prepsirno napisao. Poanta je u tome da bi ti znao obuzdat 200ks, moras biti dobar vozac. Ne vozis pa neznas. Stvar ti je u tome kad stisnes gas u 200ks i na 50ks velka je razlika. Naravno mozes ne stiskat gas, al to je rijetkost da vozac auta od 200ks ne stisce gas...
Boga mi i ja se tesko suzdrzavam da ne stisnem gas u ovom svom auticu koji ima 55 ks kad sam sam na otvorenom putu.


Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
u svakom autu je naslon pomican, nek stane sastrane i odspava koj sat....
Kod mene nije

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Morat ces se slozit kad napravim drzavni udar, postavim diktaturu i uvedem samo jedan nacin kaznjavanja. Vjesanje.
Mogu li ti ja biti desna ruka za vješanje?


Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ovo me sjetilo na nedavnu dogodvstinu u voznji slovenijom. Pokvarila im se signalizacija na autoputu i pise 50 ogranicenje magla ovo ono. Uglavnom light show od znakova. Jedini bad je bio sto je bilo suncano +20 i da bolje nemoze biti. Mislis da se nije naslo debila koji su stvarno vozili 50??
To su bili đedovi i babe koji imju kramu na očima i uvijek im je magla, pa su im ta upozorenja samo dšla kao potvrda "nevremena".

Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Istina ko kupuje specifičan i to posebno stari auto za divljenje po cesti je budala i treba mu permanentno uzet vozačku...
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
+kastracija.
Imate nešto protiv moje ZASTAVE?

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da i zato mu kabina smrdi po plinu. jako jako pametno je to napravio.

A o njegovoj voznji se isto da pricat. ja sa njim vise nikad necu sjest u auto. Njemu treba vozacku uzet i nikad mu je vise nedat. Frajer mi se po dobojskoj (ispred linksa) vozi 70 na sat. sa nivom se tolko zaleti. I jos mu samo prednja lijeva kocnica radi. Iskreno neznam kakavog andela cuvara ima, al da je jebeno dobar - je.
Dobojska ulica, moja ulica.
MC_fish je izgleda moj klon (ili sam ja njegov) trebali bi se nas dvojica naci jednom pa da razmjenimo iskustva).

Ni samnom niko vise nece u auto, osim jedne ekipe koja samo ceka da ih cimnem na ride.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline  
Staro 28.05.2008., 23:21   #101
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137