Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.11.2015., 16:13   #31
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Nije vrlo vjerojatno nego je 100% da se nisu čuli sa GSkillom. Eventualno je djelatnik iz dućana nazvao samo u servis kolegu koji je automatizmom odmah rekao ako ima i najmanje oštečenje vidljivo odmah reci da jamstva više nema. Jer takva je direktiva od uprave.

Kod njih se rješava sve po teoriji APP. Ako kupac odmah odustane na njihovo odbijanje jamstva super.
Mislim ima stvarno pacijenata koji donesu strgani tablet, koji ima puknut ekran i cijeli je savinut jer je netko sjeo valjda na njega pa se prave glupi i kažu da je takav bio ili da se samo od sebe ;-)

Ali za ovakvu sitnicu je smješno.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 21:53   #32
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Mail poslan na G.SKILL, Links podrsku sam stavio u Cc pa nek si citaju.

Vidjet cemo sto ce biti...tnx svima na savjetima.
Astral je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2015., 08:22   #33
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
Mail poslan na G.SKILL, Links podrsku sam stavio u Cc pa nek si citaju.

Vidjet cemo sto ce biti...tnx svima na savjetima.
Javi rezultat
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 08:24   #34
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Javio se G.Skill. Njihov reasoning je da svaka sila dovoljno jaka da prouzroci to piganje plastike PCBa je potencijalno napravila stetu dublje u samom PCBu. Mogu ih razumjet al eto u krivu su

Inace rekli su da najvise sto mogu napravit za mene je da im ja posaljem RAM da oni to testiraju. Oni dakako ne znaju pricu da RAM zapravo radi kad ga se "probudi" na dobar nacin...pa ne znam kolko ima smisla to im objasnjavat.

I ne znam kolko ima smisla slat im RAM, ima netko iskustva kolko bi postarina bila? To bi sad potencijalno ceko mjesec dana i vise dok se sve sredi, lakse mi je kupit novi ram jednostavno
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 08:33   #35
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Bloodhunter Pregled postova
Glasnija ekipa uglavnom češće dobije što želi, hm.. da su se baš čuli sa Gskill-om i da su oni ovo odbili mi je malo nategnuta priča. Po meni, više ima utjecaja to sto ti je pri kraju garancija pa im je malo sumljivo. Moj savijet ti je da pošalješ slike Gskill-u i ako te oni odbiju, zaprijeti da ćeš objavit na forumu ili di već zbog čega su te odbili. Loša reklama njima nikako ne paše, a tebi povećava šanse da dobiješ novi ram:-).

Iak to ekipa nevjeruje, to kontaktiranje gskilla i svih ostalih čije stvari uvoze funkcionira prilično brzo, tako da vjerojatno jesu kontaktirali. I da, G.Skill je alergičan na ta "piganja", "burnove" i sva ostala oštećenja i to uglavnom odbijaju.


Citiraj:
Autor mislavgray Pregled postova
Vrlo vjerojatno se nisu niti čuli. Slično je bilo sa G930 headsetom. Odbili jamstvo za nekvalitetne jastučiće koji su se užasno počeli ruluti. Logitech priznao pod jamstvo, vratio im se sa papirom. Za jedan dan sam imao nove slušalice. Kontaktiraj gskill. Nemas kaj za izgubit
To što su ti oni odbili a Logitech izašao u susret nije nikakvo čudo. Naime, servis radi po nekim standardnim uputama i rješavaju samo po PS-u.
To što Logitech i nekolicina drugih imaju odličan suport van klasičnih reklamacija, nije nikakvo čudo što su ti zamjenili. Zamjenili su i mnogim drugima, i puno manje stvari.
Al kažem, direktno il indirektno Logitech, ne servis kao takav.

Radih do nekidan u maloprodaji, tako da ne napadate bezveze, ako nemate bar nekakav uvid unutra.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 14:32   #36
back2quick
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: righthere
Postovi: 441
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
Javio se G.Skill. Njihov reasoning je da svaka sila dovoljno jaka da prouzroci to piganje plastike PCBa je potencijalno napravila stetu dublje u samom PCBu. Mogu ih razumjet al eto u krivu su

Inace rekli su da najvise sto mogu napravit za mene je da im ja posaljem RAM da oni to testiraju. Oni dakako ne znaju pricu da RAM zapravo radi kad ga se "probudi" na dobar nacin...pa ne znam kolko ima smisla to im objasnjavat.

I ne znam kolko ima smisla slat im RAM, ima netko iskustva kolko bi postarina bila? To bi sad potencijalno ceko mjesec dana i vise dok se sve sredi, lakse mi je kupit novi ram jednostavno
snimi HD video na kom se vidi stanje oba keksa i kako RAM ne radi po defaultu već moraš izmišljat toplu vodu da bi proradio sa nižim performansama pa im pokaži. traži neka ti pošalju novi RAM i plate poštarinu za taj stari pa nek onda testiraju. ako odbiju odjebi ih.
back2quick je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 14:53   #37
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Je, na osnovu videa će mu poslati novi ram, lol.
Koliko uopće slanje rama koji ima 20 grama može koštati? 40-50 kn?
Staviš u bubble bag i šalji, ako ti je to problem onda ne znam o čemu pričamo.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 15:00   #38
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Je, na osnovu videa će mu poslati novi ram, lol.
Koliko uopće slanje rama koji ima 20 grama može koštati? 40-50 kn?
Staviš u bubble bag i šalji, ako ti je to problem onda ne znam o čemu pričamo.
Pa jeftinije je napravit video i linkat im neg slat ram.
Promjenit će priču kad vide da nije problem u tom oštečenju jer ovak napamet kak bi ti reagirao da ti neki radnom link veli ko ti njima.

Dokaži im suprotno pa vidi onda kaj će reć.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 15:09   #39
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Video lako snimim. Manji problem 50kn postarine, vise cekanje tko zna kolko dana. Tny na savjetu, probat cu sa videom.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 15:24   #40
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Imho, prebaci spiku da ram ne radi na deklariranim specifikacijama, umjesto da samo ne radi. E sad, koliko je vjerojatno da tako radi zbog tog oštećenja, na njima je da procijene.
generic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2015., 17:54   #41
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
Video lako snimim. Manji problem 50kn postarine, vise cekanje tko zna kolko dana. Tny na savjetu, probat cu sa videom.
Kupi si novi RAM i ako ti Gskill pošalje novi prodaj ga
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:53   #42
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Upravo o tome razmisljah, mislim da ce tak i bit. 62kn je postarina.
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2015., 08:57   #43
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Trebalo je 7 dana da RAM dode do Nizozemske. Isti dan kad je doso testirali su ga i isti dan mi poslali nove rame natrag. Sutra bi trebali stici. Eto prica gotova sa happy endom. 30kn sam platio postarinu.
Astral je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na