Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2013., 14:14   #31
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Jao, koja klasika od čovjeka,predstavljaš pravi stereotip mladog Hrvata...
A sta tebi nije jasno ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 15:08   #32
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Koja hrpa gluposti o TVZ-u. Prvo ove price o profesorima jer su to vecinom dipl. ing. FER-a i grafickog fakulteta, matematiku nam je predavao covjek sa PMF-a koji napisao masu znanstvenih clanaka i knjiga. Ovo o C-u i C++ da ne komentiram jer ocito nisi dosao do 2. godine ali i ne poznajes problematiku. C je i dalje majka za one koji pocinju programirati...

Sto se tice prostora, vise manje je istina. Ali to je kriv MZOS koji nikako da zapocne sa kampusom na Borongaju. Na stranu to, moja sestra studira na FFZG koji ima svoje prostore pa je cijeli dan na faksu, sa rupama ili bez.

A i ovo o FER-u su velike gluposti. Jako malo ljudi sa zavrsenim FER-om je nezaposleno. Ne kazem da ne postoje ali moras razumjet da je introvertiranim ljudima tesko nalazit poslove bilo koji faks da su zavrsili.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.07.2013., 15:43   #33
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
i onaj matematicki faks
Ovo me nasmijalo najviše, lol..

Ovo s ferovcima i da nemogu dobit posao, znam neke ljude koji su imali promociju sad ovih dana i svi vec imaju poslove, hehe..

A pljuvačinu po tvz neću ni komentirat..
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 15:59   #34
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
svi ferovci nemaju posao ja cu diplomirati u devetom mjesecu, i za mene u HR posla nema... kao ni za jako puno mojih kolega koji idu raditi van. (ukljucujuci ove koji su imali promociju sada u subotu )

na stranu koji god faks zavrsio, ono sto je bitno jest, koliko ces truda uloziti u faks. Treba se uhvatiti projekata, treba traziti prakse, treba pisati strucne clanke. to je jedino sto ce poslije faksa pomoci da se nadje posao
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 18:29   #35
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Da najbolje da su apsolutno svi fer-ovci nasli posao u struci mozes si misliti, samo neznam sto je onda s hrpu ljudima koje ja osobno poznam sto uopce rade na burzi s stim diplomama. Nevjerujem da su apsolutno svi ti ljudi nesposobni jer je takvo razmisljanje nerealno i nezrelo.

Sada kome krivo kome pravo ja stojim iza svojih napisanih rijeci jer ja sam za razliku od nekih sve to prosao, i pratim kakva je situacija na terenu tako da nisam bubnuo tek toliko da sam nesto bubnuo.

Prosla su vremena kada se nekada lajicki sortiralo ovo su najbolji faksevi, a oni drugi nevaljaju nista i da u skladu stime ces pronaci posao u struci.

Meni osobno TVZ nije valjao nista, kao niti mnogim studentima koji su ga u roku zavrsili. Tako da su neki sebi i ostalima ipak priznali da nakon svega toga nisu nista naucili jer je bila farsa na tom faksu. Zato sam se nakoncu ispisao jer sam bio skroz razocaran stim studijem i to jos prije zavrsetka studija, a ne zato sto mi nije islo. Naravno da ima ljudi koje poznam da su nasli posao u struci s TVZ diplomama to nisam nikada osporavao.
Vec ocu drugim rijecima reci da u danasnje vrijeme se nude otkazi, a ne prazna radna mijesta.
A ovo da drzava ponudi TVZ-u prazna mijesta na Borongaju meni je to jos najvise od svega smijesno.
Jer nitko nerazmislja o tome, a zasto bi ministarstvo uopce ponudilo takvo nesto upravo bas ni vise ni manje nego TVZ-u u odnosu na ostalih konkurenata (fakseva) ta prazna mijesta ?



Neda se meni dalje raspravljati jer vidim da su neki krivo protumacili, a neki se i uvrijedili. Ako ima ko kakvih pitanja uz vezi studija MEV-a i TVZ-a mogu me slobodno kontaktirati putem pm nema uopce frke bio sam na oba dva studija tako da sve znam. Al da cu se i dalje prepirati u stilu moj je faks bolji od tvojeg u to necu ulaziti jer ja imam i pametnijeg posla od toga.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 18:56   #36
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Pa ne znam koliko si kompetentan i dokud si dogurao al evo skoro sam zavrsio prediplomski na TVZ-u, bio prve dvije na FER-u i mogu rec da sam jako zadovoljan. Ucio sam C++ koji je kao trazen (ne znam sta to znaci uopce) i bilo svega i svacega al generalno nisam imao problema. Nisam hodocastio predavanja koja nisam morao, isao sam na lab vjezbe. Nauci se dosta ako zelis, profesori su pristupacni mada mi se cini da su prezaposleni. I znam puno ljudi koji su bili dobri i isli studirat dalje na FOI ili graficki, koji su pootvarali svoje firme, osli van radit za bolje pare, zapocinjali neke start-upe, sve sa TVZ-om koji nista ne valja.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 08:53   #37
salvador
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Bok ljudi, konkretno me zanima ako je netko na Međimurskom Veleučilištu na izvanrednom smjeru menadžment turizma i sporta da li su mu predavanja obavezna.
Iz drugog sam grada pa pitam.
Kako napredujete i to?
Sviđa mi se taj smjer
salvador je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2014., 17:46   #38
Rumba
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Petrovsko
Postovi: 0
Question

Upisala sam prvi godinu računarstva. Pa me malo zanima o faxu i što se tiče knjiga..sve nabavljamo sami?
Rumba je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 07:39   #39
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Rumba Pregled postova
Upisala sam prvi godinu računarstva. Pa me malo zanima o faxu i što se tiče knjiga..sve nabavljamo sami?
Koji si uopce smjer ?
Za racunarstvo ti netrebaju knjige imat ces prezentacije, a za menadzment nemam pojma.
Uostalom na prvim satovima sve saznas sta ti treba.
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na