Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2010., 13:41   #3151
JohnNY-Z
Banned
Moj komp
 
JohnNY-Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zadar/Pula
Postovi: 46
JohnNY-Z je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 16:07   #3152
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor JohnNY-Z Pregled postova

cuj

isti oglasivac:

Citiraj:
Dobila sam na nagradnoj igri racunalo koje meni netreba jer imam super laptop, nerazumijem se bas u racunala ali sve je u kutiji pa se slobodno moze doci pogledati i osobno uvjeriti da sve funkcionira. Nerazumijem se bas u racunala pa sam prepisala sta mi pise na papirima. Sve detaljne informacije na broj 0996965986 ili osobno dodite vidjet, nebih zamjene. Neznam jel cijena prevelika, ali taman mi toliko treba za novi laptop.
Citiraj:
Hitno prodajem Iphone 3gs 32gb, dobila sam za rođendan, ali bas sei ne razumijem u te stvari pa meni to netreba. Mjenjala bih jedino za neku nokiju ili soni erikson ženski, klizni. Zvati na broj 0996965986, molila bih bez poruka samo pozivi. Hvala )

Malo puno stvari dobiva. U koje se ona ne razumije, naravno.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 18:58   #3153
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
a evo nam te "ženskice" i na bugovom forumu


http://www.bug.hr/forum/topic/racuna...-i7/55724.aspx
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 20:30   #3154
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Pozdrav.
Imam kao sto mozete vidjeti u sigu Gigabyte Ma770-UD3 rev. 1.0 maticnu plocu. E sad, imam neka 2 problema sa tom plocom, i koliko god se trudio ispraviti ih, ne ide, a ne znam da li su oni dovoljan razlog da odnesem plocu na reklamaciju.
1. Onaj zeleni jack za zvuk mi jednostavno ne radi, sa kojim god windowsima / driverima probao, on nece raditi. Jednostavno sta god ustekam unutra, ne radi. Dok ostali rade, stvarno nema problema, ali zeleni nece i nece.
2. Ako recimo pogasim racunalo i kojim slucajem trebam istekati kabal od napajanja, sljedeci puta kad palim komp, moram istekavati komplet kablovanje iz napajanja do maticne ploce, pa cekati 10ak minuta, pa tek onda upaliti komp ako htjedne, jer nekad nece ni tako, pa moram opet cekati. Vrlo zbunjujuci problem, i pitam se da li je to do maticne, jer probao sam sa 3 napajanja, i sa svakim ta maticna radi, samo nakon tog "postupka prilagodbe".

Mozda i nije najbolji topic za moje pitanje, ali nisam htjeo otvarati novu temu, nego ovdje ako netko zna, da li zbog ovoga mogu zatraziti popravak maticne ili sta, jer nije sad da mi jako smeta, ali iritira, jos posebno kad sam u zurbi i slicno.
Hvala.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 09:32   #3155
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Ako imas garu i racun , neka ti izvole zamijenit' ili otkloniti kvar .
Jer imas neispravan proizvod (zvuk) .
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 09:41   #3156
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Citiraj:
Autor malibongo Pregled postova
Reklamirao sam X48 DQ6 plocu gigabytu pošto u vemilu garancija ne vrijedi.

Objasnio sam problem, i poslao im sve slike i serijski broj nakon cega su mi samo odg:

"Thank you for your information. We will forward this imformation to sales and will keep you informed as to any developments. Besides, please prepare the product ready that our distributor might arrange the pick up service. Sorry for the inconvenience and we appreciate your understanding as well. "

Što bi to na kraju krajeva trebalo značiti??? Molio bih odg od onih koju su već imali iskustva sa gigabyte podrškom.

Netko ce doci po plocu ili?
Ploca ostaje kod tebe , poslat će drugu .
Sve ok , pripremi kopije racuna i tocne oznake ploče sa serijskim brojem : to će te tražit .
Potraži par postova iznad , moj slucaj i Druga Brke . Hepi End

_____________________________________________________________________________________
Opa , VeMulj -Inf.Vrbani-AnusMedia mi poslali dopis gdje me mole da im posaljem neispravan proizvod (nakon 8-9 mjeseci nespjesnog razgovora i 2 slanja o svom trosku) i pripadajuci racun s garancijom .
Na jednom listu papiru su naveli sve 3 firme , a dosad su se ogradjivali jedni od drugih/trećih .
Hmm , može bit' da je malo pomoglo što sam ih opisao u svom eseju od 2 stranice Drž.Inspektoratu i Potrošačkom Kodu .
Taman sam ih mislio zvat , a ono dečki lagano stisli ljigavce .
Pišite i vi , preporučeno .... očito ipak neke institucije u ovoj državi rade
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 10:05   #3157
malibongo
Guest
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
sultz34 već sam im poslao slike sa serijskim brojem i slike od ploće jedino nisam još našao račun ali su mi rekli da je ok.

Dakle rekao sam problem, dao sam svoje osobne informacije, dao sam sve slike pa su mi samo odg onaj citirani tekst. Dakle nikakve informacije da će mi poslat novu samo da će kao netko doći po to i da pripremim ploću pa mi ništa nije jasno.
malibongo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 10:14   #3158
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Hehe , sve će bit' ok čim nisi dobio mail sa 'sorry' , samo strpljenja .

Očito nisi potrazio mojih par postova i Druga Brke sa điđabajt expirience ..par stranica prije . Sve ti tamo piše . Izvoli potražit . (evo str.102 pa nadalje - citaj)
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 11:34   #3159
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Pozdrav.
Imam kao sto mozete vidjeti u sigu Gigabyte Ma770-UD3 rev. 1.0 maticnu plocu. E sad, imam neka 2 problema sa tom plocom, i koliko god se trudio ispraviti ih, ne ide, a ne znam da li su oni dovoljan razlog da odnesem plocu na reklamaciju.
1. Onaj zeleni jack za zvuk mi jednostavno ne radi, sa kojim god windowsima / driverima probao, on nece raditi. Jednostavno sta god ustekam unutra, ne radi. Dok ostali rade, stvarno nema problema, ali zeleni nece i nece.
2. Ako recimo pogasim racunalo i kojim slucajem trebam istekati kabal od napajanja, sljedeci puta kad palim komp, moram istekavati komplet kablovanje iz napajanja do maticne ploce, pa cekati 10ak minuta, pa tek onda upaliti komp ako htjedne, jer nekad nece ni tako, pa moram opet cekati. Vrlo zbunjujuci problem, i pitam se da li je to do maticne, jer probao sam sa 3 napajanja, i sa svakim ta maticna radi, samo nakon tog "postupka prilagodbe".

Mozda i nije najbolji topic za moje pitanje, ali nisam htjeo otvarati novu temu, nego ovdje ako netko zna, da li zbog ovoga mogu zatraziti popravak maticne ili sta, jer nije sad da mi jako smeta, ali iritira, jos posebno kad sam u zurbi i slicno.
Hvala.
Naravno da je to razlog za reklamaciju. Mislim, da ti ne radi 1 usb od 12 komada i to na bracketu koji ni ne koristis je isto sasvim legitimni razlog za reklamaciju.

Ako si probao vise napajanja i problem ostaje, onda maticna ima zesci problem od kontakta u audio jacku. Nosi to na garanciju sto prije.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:19   #3160
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Ve-Mulj mijenja politiku

Eto , danas me nazvali iz He Te Vea u vezi Unus medie i problema sa garancijom i povratom robe .

Rekao sam da je sad sve ok , javili se u rekordnom roku da riješimo stvar , nakon 9mj zavlacenja .

Potrošački kod i HTV su izgleda omogućili ovo , zato im pišite ( ja poslao preporuceno) i tražite svoja prava dok vam gara vrijedi .

Ako budu opet muljali , drito ih treba na TV razvuć' i popljuvat' .

I dajte da se skupimo na neku listu tipa ' Izmuljani iz VeMulja' .
Ima nas hrpa , siguran sam .
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 11:09   #3161
olly
Premium
Moj komp
 
olly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Omiš
Postovi: 268
zanima me kako doci do Asbisa u zagrebu, zovem na telefon niko se ne javlja ,strasno nesto, zvao sam na sve brojeve koji su na internetu ponudjeni.

moram ih pitati vezano za garanciju za graficku karticu.
olly je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 11:12   #3162
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor olly Pregled postova
zanima me kako doci do Asbisa u zagrebu, zovem na telefon niko se ne javlja ,strasno nesto, zvao sam na sve brojeve koji su na internetu ponudjeni.

moram ih pitati vezano za garanciju za graficku karticu.
Probaj i mailom ako ne odg na telefon...
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 11:15   #3163
olly
Premium
Moj komp
 
olly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Omiš
Postovi: 268
primio sam neki automatski odgovor, automatizirani email, nesto na godisnjemu odmoru su do 28.6. tako nesto..
olly je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 11:17   #3164
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Je pa onda se ni ne mogu javiti ako su na godišnjem do tog datuma
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 18:07   #3165
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Danas se pogotovo nece nitko javit. Koji info ti treba iz Asbisa?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 18:14   #3166
olly
Premium
Moj komp
 
olly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Omiš
Postovi: 268
ma dobio sam nekakav odgovor. vezano je za graficku karticu ,uz koju nisam dobio garanciju,a mogu je imati. Kupio sam graficku prije par mjeseci tu u korisnika Majo. vidim da je on banniran.. nemogu ga kontaktirati. on je kupio u asbisa grafu. ne znam u kojem tocno ducanu. receno mi je da moram znat koji ducan tocno jer taj asbis ima cilu granu ducana.
olly je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 19:20   #3167
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ako misliš na onu Palit GTX295 koju prodaješ onda je vjerojatno kupljena u Protisu pošto samo oni drže Palit od ovih poznatijih shopova u Zagrebu koliko znam. Pokušaj provjeriti prema serijskom broju grafe, imaš ga na kutiji.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 20:02   #3168
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Palit - M San... nema potrebe ići preko Protisa i da je kupljena tamo.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 20:09   #3169
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Palit - M San... nema potrebe ići preko Protisa i da je kupljena tamo.
Mislio sam da je Asbis uvoznik ove grafe a ne M San.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 20:12   #3170
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Gladam kod Asbisa, Gainward, Sapphire i VTX, jos je Leadtek bio. Palit je u MSanu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 20:27   #3171
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Gladam kod Asbisa, Gainward, Sapphire i VTX, jos je Leadtek bio. Palit je u MSanu.
Znači da kolega olly od početka kuca na kriva vrata?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D