Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2018., 15:11   #1231
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Alonsu pobjeda na 24h Le Mansa!

Steta za onu Hondu koja je prdeknula na Indyu 2017. Vodio je dio utrke. Sad bi mozda imao trostruku krunu u motorsportu.

Ali biti ce prilike

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 09:29   #1232
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Red Bull od 2019, prelazi na Hondine motore:
https://www.autosport.com/f1/news/13...da-engine-deal
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2018., 09:37   #1233
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ohohoho daj bože da naslov dignu u 2019 da neki u McLarenu konačno budu letili sa 3 kata u ono jezero.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 09:49   #1234
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ohohoho daj bože da naslov dignu u 2019 da neki u McLarenu konačno budu letili sa 3 kata u ono jezero.

Sent from Usreo Mobara
I to da ga Ricciardo osvoji
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je online   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 09:59   #1235
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Naravno, bome ne ovaj krelac. I onda da se posere u pehar, da ga Hellbuttu Čmarku i ode u Ferrari ili Mečku kao prvak

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 10:14   #1236
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Tex Willer Pregled postova
Red Bull od 2019, prelazi na Hondine motore:
https://www.autosport.com/f1/news/13...da-engine-deal
Jebate jako hrabro. Očito RB zna nešto što mi ne znamo.
Baš me zanima kako će to funkcionirati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 11:36   #1237
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pa jebiga to ce Hondi bit peta sezona u F1, sa ovim novim motorom. Valjda su dosad nesto napravili. Nisu trebali ni ulazit u F1 sa McLarenom, nego sa nekim timom nizeg profila.

Kontam ja sve to, prvih par godina bili su tokeni, bio je McLaren koji je zahtijevao izuzetan motor (te size zero, mada je to bila vise stvar ponosa Honde - da ce napravit i najmanji i najjaci motor), Honda tvrdoglava oko zaposljavanja ljudi sa iskustvom (od ostalih proizvodjaca)... nista nije islo u prilog uspjehu.

Ovo sa RB bi moglo i valjat.

Zadnje izmijenjeno od: SRV. 19.06.2018. u 11:42.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 13:06   #1238
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Velika kocka koja bi mogla urodit plodom. Mclaren je pokazao kakvi mogu biti. Honda bome ove godine takodjer. Samo da imaju bolje vozace vise uspjeha bilo. Da je Alonso isao za hondom sad bi nagodinu imao prilike voziti u RB-u. Ovako ili zeli pare pa ce ostat ili odlazi.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 13:53   #1239
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma samo da izšpijuniraju od McL-a njihovu savršenu šasiju i s Hondinim motorom RB je sigurno prvak
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 13:58   #1240
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Alonso ne bi bio sigurno u Red Bullu. Imaju Maxa i Ricciarda i ne vjerujem da će ih mjenjati osim ako netko od njih ne ode u Ferrari ili Mercedes. Na njihovo mjesto će vjerojatno ili Sainz ili netko iz Toro Rossa.


Tako da bi mu se moglo otvoriti mjesto u Renaultu kao boljoj momčadi od McLarena trenutno ,ali i to je upitno jer bi vjerojatno oni preferirali Ocona.


Jednostavno si je političkim igrama u prošlosti zatvorio sva mjesta s kojima bi imao šansu za pobjede.
draksa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2018., 14:14   #1241
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
F1 sezona 2018

Svi samo trube o politickim igrama Alonsa, a kako to da je vec cetvrtu sezonu upravo u timu s kojim je najvise zakuhao?

Jednostavno nema mjesta pored novijih/jeftinijih vozaca, a i star je.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 14:26   #1242
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Svi samo trube o politickim igrama Alonsa, a kako to da je vec cetvrtu sezonu upravo u timu s kojim je najvise zakuhao?

Jednostavno nema mjesta pored novijih/jeftinijih vozaca, a i star je.

Nije to šta je star, nego ima tešku narav. Ne vole taj karakter nitko. On je vrhunski vozač i teška osoba.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 14:33   #1243
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pizda od čovjeka ukratko. Ali vrhunski vozač.
Ricciardo mi je trenutno najdraži vozač na gridu. Hamilton najiritantniji. Tu titulu dijeli sa Vettelom.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 15:05   #1244
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Svi samo trube o politickim igrama Alonsa, a kako to da je vec cetvrtu sezonu upravo u timu s kojim je najvise zakuhao?

Jednostavno nema mjesta pored novijih/jeftinijih vozaca, a i star je.

Zato što ga je taj tim trebao više nego što su im smetale njegove igre od prije

Poprilično sam siguran da je bila priča kako Honda želi nekog od najboljih vozača kada su ulazili u F1, zato su ga i oni osobno plaćali tako da ga je McLaren dobio besplatno uz 100 milja $ za šasiju.



Kad se to sve zbroji McLaren je puno više imao od Honde nego što bi imao sa bilo kojim drugim motorom, bez obzira na rezultate.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 17:48   #1245
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Hamilton najiritantniji. Tu titulu dijeli sa Vettelom.

Sent from Usreo Mobara
Ovo mi je najtragicnija stvar, sto su dvije top mimozice u dva top team-a. I nikako si ne mogu zamisliti da bi jedan Danny presao u bilo koji od ta dva team-a biti vodonosa, a volio bi ga viditi u top bolidu kako odnosi naslov.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 18:23   #1246
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nije Daniel glup da ide u tim sa hamiltonom ili vetelom. Nema šanse, zna da bi bio vodonoša a ni Ferrari ni Mercedes ne žele rivalstvo više u timu

Dani ostaje di je 100%, zapravo mislim da top 3 momčadi neće mijenjati postavu vozača
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 22:09   #1247
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kakav vodonoša? Pa lik je nasapunao Vettela u svojoj prvoj sezoni u istom bolidu. Nasapunao bi ga i u Ferrariju kad bi mu dali jednake uvjete. Vettel je prevara od vozača u smislu nekog top vrhunskog vozača, cijelu karijeru su mu štelali vodonoše, a onda u jednoj sezoni ga nasapuna rookie. Odmah nakon toga tutanj u Ferrari i dogovaranje statusa prvog vozača...

A kako lik vozi, nasapunao bi i Hamiltona u Mečki. Stvarno lik zaslužuje naslov.

Nisam siguran da će Ferrari zadržat Kimija. Lik nagodinu navršava 40 malo je prestar...


Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 22:32   #1248
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Btw,.ajd sad svi koji kažete da je McLaren kriv i da neka im sad bude žao što Honda postaje bolja od Renoa, pročitajte ovaj članak:

https://www.autosport.com/f1/news/13...ed-bull-chance

Pa sad recite, nakon 3 godine, bi li dalje vjerovali Hondi da će biti bolja? U biti nemojte reći ništa, znam odgovor

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 23:17   #1249
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kakav vodonoša? Pa lik je nasapunao Vettela u svojoj prvoj sezoni u istom bolidu. Nasapunao bi ga i u Ferrariju kad bi mu dali jednake uvjete. Vettel je prevara od vozača u smislu nekog top vrhunskog vozača, cijelu karijeru su mu štelali vodonoše, a onda u jednoj sezoni ga nasapuna rookie. Odmah nakon toga tutanj u Ferrari i dogovaranje statusa prvog vozača...

A kako lik vozi, nasapunao bi i Hamiltona u Mečki. Stvarno lik zaslužuje naslov.

Nisam siguran da će Ferrari zadržat Kimija. Lik nagodinu navršava 40 malo je prestar...


Sent from Usreo Mobara

ja sam vec pisao i ponovit cu se, da mi je dani najbolji vozac na gridu, uz kimija i najomiljeniji.



ali kako si gore napisao, nema sanse da ga vettel primi u tim k sebi, nema sanse. A ni mercedes sigurno ne zeli konkurenta Hamiltonu, pa vidis kako je bilo sa rosbergom koji je bio slabiji vozac od rikija.



Kimi pase vetelu, a jos uvijek ima brzinu i bez problema odradjiva sve na stazi, a iskustvo da ne govorim, jedino sto ga boli dzoko, pa mu malo fali vatre u nekim situacijama, no njemu se neda (ili ni ne smije)
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 23:18   #1250
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kakav vodonoša? Pa lik je nasapunao Vettela u svojoj prvoj sezoni u istom bolidu. Nasapunao bi ga i u Ferrariju kad bi mu dali jednake uvjete. Vettel je prevara od vozača u smislu nekog top vrhunskog vozača, cijelu karijeru su mu štelali vodonoše, a onda u jednoj sezoni ga nasapuna rookie. Odmah nakon toga tutanj u Ferrari i dogovaranje statusa prvog vozača...

A kako lik vozi, nasapunao bi i Hamiltona u Mečki. Stvarno lik zaslužuje naslov.

Nisam siguran da će Ferrari zadržat Kimija. Lik nagodinu navršava 40 malo je prestar...


Sent from Usreo Mobara
A Ricca je iduće sezone pobjedio Kvyat

Volio bih vidjeti bih opet vidjeti njihovu borbu (sada kad Seb ima iskustvo vožnje nedominatnog bolida zadnje 4 godine )
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2018., 23:51   #1251
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Btw,.ajd sad svi koji kažete da je McLaren kriv i da neka im sad bude žao što Honda postaje bolja od Renoa, pročitajte ovaj članak:

https://www.autosport.com/f1/news/13...ed-bull-chance

Pa sad recite, nakon 3 godine, bi li dalje vjerovali Hondi da će biti bolja? U biti nemojte reći ništa, znam odgovor

Sent from Usreo Mobara
Skroz unbiased clanak, od novinara koji je bio u mcl ))
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 07:43   #1252
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
A Ricca je iduće sezone pobjedio Kvyat

Volio bih vidjeti bih opet vidjeti njihovu borbu (sada kad Seb ima iskustvo vožnje nedominatnog bolida zadnje 4 godine )
Za 3 boda u sezoni bez pobjeda, prepunoj kvarova
2014 je Ricciardo pobjedio 3x, Vettel nijednom, a razlika bodovna je bila 71 bod tako da lako za 2015

Seb vozi top bolid ove godine. To što bodovi to ne pokazuju, to je drugi par opanaka. Ali bolid je najbolji na stazi osjetno izuzev Španjolske.
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Skroz unbiased clanak, od novinara koji je bio u mcl ))
Obično se po bivšoj firmi sere, a ne hvali ih se članak je na mjestu sa činjeničnim stanjem što se izdogađalo na stazi i oko nje. Ono što se događalo iza staklenih vrata u Wokingu i Sakuri, to znaju samo oni koji su tamo bili. No dobro, pitanje i komentar si izbjegao vješto te se prebacio na autora članka, kao i svi koji nemaju odgovor na isto nema veze

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 08:40   #1253
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Cinjenicno stanje lol...niti u jednoj recenici nije spomenuto ista o tome da mcl nije htio ni pedlja popustiti na visestruko inzistiranje honde kako treba prilagoditi sasiju hladjenju motora, pa elektronika itd.

A sto se tice braka nakon 3 god. kukanja i uperivanja prstom u jednu stranu nema se tu kaj pametno napisat nego da se moralo dogoditi na mcl nesrecu, a Hondinu srecu.
Drugi par carapa je raspravljati o beneficijama koje je mcl popusio.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 08:56   #1254
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
A neznam, nitko tu ne govori da Honda nije nista skrivila. Jebiga, dobili su "najbolju sasiju" koju u Mclarenu nisu htjeli nimalo prilagoditi, i za prostor koji su imali za upakirati motor, u Hondi obecali previse a isporucivali govno konstantno 3 godine.

S druge strane, McLaren je najlosiji Renault team na gridu. Koliko god da je Honda bila govno, da nisu nista mogli nauciti iz toga i malo promjeniti pristup. Ono busenje rupa iza na poklopcu kako se motor nebi pregrijavao na pre-season testingu etc... tragedija. A stvarno bi volio bi da se vrate u sam vrh, i oni i Williams, zalosno ih je gledati kako jedu ova govna trenutno.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 09:10   #1255
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gigi1

Kad u biznisu kažeš da nešto možeš i da nema problema i kreneš delat, a kasnije vidiš da ne možeš i ideš poslodavcu reći da ne možeš i očekuješ od njega ustupke i popuste je vrlo vrlo neprofesionalno.
Jel Honda rekla da može SVE? Je. Kasnije se ispostavilo da ne može. Da, Goss i ostali pizduni su bili tvrdi pa se nisu dogovorili, pa su sada i Honda i Goss bivši. I dalje tvrdim da je Honda dobro debelo više kriva nego McLaren.
E sad šta bi bilo kad bi bilo ove godine da su ostali sa McLarenom, bilo bi isto ili još gore. A da ne pričam o politici i o tome što izdogađalo tjeranjem Rona Dennisa i cijeloj priči.

Momčad treba srušiti i graditi je 5 godina od nule sa novim ljudima sa modernim mindsetom, baš ono na što pizdun Withmarsh poziva, iako u toj novoj garnituri ni za njega mjesta nebi trebalo biti. Kao ni podbuhlog i Zaka.


@GoGzS

Tako je kako je. McLaren će se kad tad vratiti. Posrat će ih, morati će inače će ili nestati ili postati Williams da će imati pay drivere i kruzati po stazi i reći "dobro je i tako jer imamo za plaće".

McLaren bi mogao imati koristi od toga što je RB napucao Renaultove motore. A ako šeici popizde i rasteraju bargu i uzmu nove ljude, mogli bi ovi opet doći Hondi i reći "evo novi ljudi su sad tu, ajmo probat još jednom glede heritiđa...". Samo je problem ako RB tada bude imao koju pobjedu u đepu, onda bude za to kasno




Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 09:22   #1256
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@Gigi1

Jel Honda rekla da može SVE? Je. Kasnije se ispostavilo da ne može.



Sent from Usreo Mobara
I kad se ispostavilo da ne može onda i dalje treba udarat đonom po kosti ili se i sam malo prilagoditi i krenut delat?

Hondina nesposobnost da napravi motor po onom što su najavljivali + kretenski stav MCL doveo je do toga da sad i Renault krepava u MCL, da je MCL ostao bez brda Hondinih para, da im na kraju godine odlazi Alonso, s njim i brdo sponzorskih para + potencijalnu pobunu unutar momcadi.
Hondi je rastanak donio olakšanje, dokaz i najzagriženijm mclovcima da nisu bili jedini krivac u cijeloj prici i partnerstvo u Red Bullu.
Zanimljivo kako kad šutiš, delaš i ne kenjaš po partneru stvari se promjene na bolje...
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 09:31   #1257
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Smatram da su McLarenu najmanje bitne Hondine pare, barem dok šeici i dalje coltaju.
Zagrižen ili ne, Honda je kriva više od McLarena. Točka. Naravno da je McLaren kriv zbog svog kretenskog i nepopustljivosti, ali...

Vidjeti ćemo što i kako će Red Bull. Tu smatram da će u najboljem slučaju 2019 i 2020 ostati tu gdje jesu. Sumnjam da mogu napasti Mečku i Ferrari jer su ovi stvarno zvijeri. A McLarenu bi bilo najbolje da krene u R&D svog motora sa Ricardom. Jedino ako Renault works tim opet prdne i ode pa ostanu samo motori... što neće biti još par godina.

Na kraju balade, McLaren je najgore prošao. Dijelom zbog Honde, dijelom zbog Alonsa, dijelom zbog sebe. I zato treba sve sjebat i krenut ispočetka bez Alonsa, bez Honde i bez ovih foteljaša političara. Honde nema, Alonso ode a foteljaši ostaju - McLaren 2021 = Williams 2018.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 15:58   #1258
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma ko ih hebe oko cega se trose slova. svima je njima dobro, place ogromne sjedaju na racune, lova od FIA-e dolazi kako god zbog povijesnih rezultata, a ovo su trzavice od par godina, i svaki tim ih je imao..



nego, ova staza u grancuskoj mi je koma, ko je ono onako obojao, treba ga streljati.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 17:23   #1259
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Ja bih samo podsjetio da McLaren je imao najbolji motor na gridu i to one prve godine hibridne 2014. kada su u pravilu sve Mercedes momcadi jako profitirale. Williams ih je ostavio za duplo a jedva su pobjedili tada slabasnu i malu Force Indiu. Na kraju jedan jedini podij Magnusena i to u prvoj utrci.

Ne kazem da Honda nije glavni krivac ali u McLarenu nesto gadno ne stima vec dugo i bojim se da se taj trend ne moze samo tako promjeniti.

Godine su potrebne za stvoriti takvu korporaciju poput Red Bulla i Mercedesa.

Sa druge strane malo je neobjektivno bilo ocekivati kada predju na Renault da ce odma parirati Red Bullu. Realno je bilo ocekivati borbu sa Renaultom.

A Red Bull i honda ce imati nesto ipak bolju situaciju jer Honda je ipak nesto naucila u ovih 4 sezona. Sa druge strane Red Bull da mu sad stavis hondu u bolid bi bili tu i di jesu dakle iza SF i Merc dakle skoro pa da i nemaju sta puno izgubit a mogu mozda puno dobit ako se Honda pokaze dobrom. Sa druge strane nemoraju vise placati motore sto je itekako velika stavka plus mislim da ce im Honda jos i placati mozda ne kao McLarenu ali nesto hoce. Dakle puno je tu faktora.

Ono sto mene zanima je da li su glasine o odlasku Newya samo glasine ili se tu stvarno nesto kuha. Ukoliko predje u Renault kako se prica onda prelazak FA u Renault na mjesto Sainza nebi bila tako nerealna opcija??
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2018., 17:58   #1260
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
bilo bi jebeno da Alonso predje u Renault, s njima je osvojio prvenstva, i bilo bi lijepo da zavrsi karijeru s njima. renault koliko mi se cini kao da se ozbiljno primio F1 i da zele biti jako konkurentni.



RB nema sanse pak da pusti Neweya. To bi morala biti neka opasna lova da se to dogodi.



torro roso je pokazao ove godine da im je prelazak na Hondu bio dobar, vecinom su bolji od mclarena, brzi na ravnici, a kad ta Honda sjedne u pravi auto od RB-a, RB ce iz nje izvuci cuda, kao sto izvlaci sa renolom
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na