Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2012., 17:49   #361
neznamto
Registered User
 
neznamto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Kod kuće
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Fosquate Pregled postova
Koristio bi ga isključivo doma za internet,čitanje novinskih portala,par foruma,i društvene mreže, (dakle nebitno mi je ponašalje ekrana na suncu,3g mreže i ostalo) znači samo da ima wi-fi koji uredno otvara internet stranice.. max 700kn za tablet,ove skuplje tablete neću niti gledati jer za tu lovu radije kupim laptop..
Preporučam 7 inčni zbog malih dimenzija i male težine.
Ja sam prije neki dan uzeo Prestigio Multipad PMP3074B i odličan je za tu namjenu, ali nije baš dobar za youtube jer ne podržava flash najbolje, ali za filmove je dobar jedino što još nisam uspio pronaći player koji omogućava titlove.
Sve novije aplikacije na Android marketu zahtjevaju OS Android 2.2, a ovaj Prestigio ima Android 2.1.
Novi se već može kupiti za 770 kn (vidio sam na internetu), a u linksu je 875 kn.
Ja sam svoj platio 500 kn star mjesec dana.
Ovaj moj ima jeftiniji Resistive ekran, ali meni ne predstavlja nikakav problem.

E sad, ako hoćeš bolju preciznost ekrana onda moraš tražiti Capacitive ekran, ako hoćeš youtube onda barem Android 2.2 (mislim da podržava flash) i ako hoćeš vrtiti jače aplikacije onda gledaj jači procesor i više memorije i obvezno minimalno Android 2.2, ali ne znam u koju bi to cijenovnu kategoriju onda spadalo.
neznamto je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 20:06   #362
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Pozdrav narode, razmisljam mozda uskoro rasprodat svoj komp i kupit si neki tablet, pa me sad zanimaju vase preporuke! Koristio bi ga za citanje knjiga, pisanje(doc), igranje igri(Plants vs Zombies, dungeon deffenders i baldurs gate) i surfanje.. Pa jel ima neki jeftiniji koji to sve podrzava a da radi kolko tolko dobro?
gaggo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2012., 10:42   #363
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Duže pisanje na tabletu je zamorno tako da tableti nisu za referate, maturalne i diplomske radnje. Još ako dodamo da mali broj njih ima neku adekvatnu zamjenu za Office (Samsunzi imaju Polaris Office, a Medion P9514 ima nešto slično), već uglavnom imaju readere.
Pogledaj si Prestigio 5080B.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2012., 12:50   #364
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
A to da imam tu i tamo za pisanje kracih radova jer bi spojio neku tipkovnicu, a uglavnom bi citao s njega i igrao igre dok putujem svaki dan tramvajem..

Hvala na preporuci
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2012., 23:11   #365
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Koji android bi isao na ovaj tablet i jel ima neku manu
http://www.links.hr/?naziv=tablet-ra...kl=010.122.001
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 00:07   #366
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
pozdrav, citam ovu temu i imam pitanje. Naime, cura mi je u potrazi za nekakvim tabletom, za e citanje, surfanje, drustvene mreže i tako...

Gledali smo po njuskalu i ima po 500, 600 kn tableta novih.

Zanima me jel to kaj valja, ili je to bacanje novaca...

ovak nešto?
ili ovo?
ili ovaj?
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 08:53   #367
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
pozdrav, citam ovu temu i imam pitanje. Naime, cura mi je u potrazi za nekakvim tabletom, za e citanje, surfanje, drustvene mreže i tako...

Gledali smo po njuskalu i ima po 500, 600 kn tableta novih.

Zanima me jel to kaj valja, ili je to bacanje novaca...
Ma na novce lako zaboraviš, al ostaje trajna frustracija jer ga svakodnevno koristiš.
Uzmi ovaj, best buy definitivno i pristojan uređaj za sve potrebe.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 09:36   #368
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
@sinke
Taj tablet već ima Android 2.3 pa mi tvoje pitanje baš nije najjasnije. Imaš ovdje posebnu temu o njemu pa je pročitaj. Naravno da ima nekih svojih mušica, a ti vidi koliko ti smetaju.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=226261

@bezecinho
Zaboravi te jeftinjake s Njuškala, ebaya i sl. Po meni, čisto bacanje love - podrška nikakva, servis 0 bodova, garancija upitna, upgrade zaboravi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 11:40   #369
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Znam da ima 2.3 android, al jel se moze stavit koji noviji android gore
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 11:46   #370
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Službeni noviji još ne postoji. Ako ćeš stavljati neki alternativni, nađi ga i stavi. Pretraži temu koju sam ti linkao.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.02.2012., 14:04   #371
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
pozdrav, citam ovu temu i imam pitanje. Naime, cura mi je u potrazi za nekakvim tabletom, za e citanje, surfanje, drustvene mreže i tako...

Gledali smo po njuskalu i ima po 500, 600 kn tableta novih.

Zanima me jel to kaj valja, ili je to bacanje novaca...

ovak nešto?
ili ovo?
ili ovaj?
kratko i jasno-ePade, androidPade, googPade i slične "pade" po parsto kuna zaboravi!! to je bačen novac. radije se s curom dogovori o količini love koje misli iskrcati, da li mora biti novo ili rabljeno, da li je bitan 3g, manji ili veći ekran i slično. pa će onda biti i konkretnijih odgovora.
ovo što si linkao-zaboravi.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 16:29   #372
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Zahvaljujem se na odgovoru svima.

Dakle, ovo s njuskala ne valja, tak sam i mislio.
Tražim rabljeni prestigio, ima ih par, čak i sa garancijom. Dakle, cijena do nekih 100e, za rabljenog, za novo nažalost smo kratki... 3G pozeljan, ali nije uvjet... kapacitivni ekran san snova, ali teško dobavljiv...
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2012., 21:41   #373
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
huh.... teško za 100€ i 3g i kapacitivni ekran....
bilo je prestigia 7070c za kojih 800-900kn. malo rabljenih. imaš joyplusa za te novce, samo pazi da uzmeš model 778 i po mogućnosti sa kapacitivnim ekranom. ako se odlučite za njega, onda pazi da te ne prevari prodavač i kaže da ima 778 a u stvari se radi o 718 modelu! izvana su identični i prodaju foru kako je to greška u OS-u da piše 781. s time da se ti joyplusi daju nakon updatea na 2.3 natjerati da rade sa 3g stickom.

recimo ovo. ali, to je low-end. je prestigio, ali jedan od najslabijih.
ako OVO možeš ubosti, onda si napravio posao. nije vrhunac tehnologije, ali je bolji od svakog joyplusa, epada ili xxxxpada.
čak ni ovo nije za baciti, ali, opet se radi o slabijem i starijem tabletu.

ako imaš malo avanturističkog duha, onda kupite ovo ili ovo i na njega staviš android. mislim da je za njega trenutna verzija 3.1. imaš 7" ekran i ful tipkovnicu. naravno, sve radi osim toucha.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 02:42   #374
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Hvala Viking!

Dakle, uvaj joyplus m778 ulazi u uži izbor i trenutno je no.1.
Samo me zanima, kako provjerit na njemu, (kušištu), dal je 778 i model sa kapacitivnim ekranom?

Vidim, ima ih sa rezistivnim i kapacitivnim. OK mogu provjerit u radu, al dal ima koja posebna oznaka na samom uređaju baš.
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 10:38   #375
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
M778 ima 512Mb rama, a M718 imaju 256Mb (upališ ga i u Settingsu pogledaš koliko rama ima). M718 dolazi sa rezistivnim ili kapacitivnim ekranom, a M778 ima kapacitivni.
http://www.joyplusgroup.com/en/produ...5/201108/M718/
http://www.joyplusgroup.com/en/produ...5/201108/M778/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2012., 13:41   #376
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
Hvala Viking!

Dakle, uvaj joyplus m778 ulazi u uži izbor i trenutno je no.1.
Samo me zanima, kako provjerit na njemu, (kušištu), dal je 778 i model sa kapacitivnim ekranom?

Vidim, ima ih sa rezistivnim i kapacitivnim. OK mogu provjerit u radu, al dal ima koja posebna oznaka na samom uređaju baš.
NP! evo, coconut ti je napisao, ustvari, jedinu bitnu razliku, ali, to moraš sam vidjeti. ponavljam, bilo je ljudi sa foruma koji su isto tako kupili rabljeni 718 pod 778 jer su im vlasnici podvalili priču kako je to "bug u sistemu" i kako će se to riješiti sa updateom softa. dakle, postavke, o telefonu i pogledati koliko rama ima.

@coconut, mala ispravka, 718 dolazi isključivo sa rezistivnim ekranom, a 778 sa rezisitvnim i kapacitivnim.

@Bezecinho kako provjeriti koji je ekran... hm... po oznakama nikako. mislim da se pametnjakovići u čipoteci nisu potrudili staviti drukčiju šifru jednostavno zato što su stariji modeli sa rez. jednostavno zamjenjeni sa novijim modelima sa kap. ekranom.
tako ćeš to moći vidjeti prvo po cijeni po kojoj je plaćen (ako ima račun) -
rez. oko 1200, kap. oko 1400.
a po ekranu je malo teže. ako reagira na sasvim lagani pritisam prsta, onda bi trebao biti kapacitivni. ako NE reagira na pritisak noktom, vrhom plastične kemijske ili nečim sličnim, opet bi trebao biti kapacitivni. ali, ako ne reagira na lagani pritisak prsta a reagira na nokat, olovku... onda je rezistivni.

review 1, review 2
evo, na ova dva linka možeš malo pogledati kako joyplus radi.

i na kraju. ako ga uzmeš polovnog, preporučio bih, ako imaš čipoteku u blizini, da odeš do njih da ti oni naprave update softa. zadnji je 2.3. možeš ga napraviti i sam, ali je download sa službene stranice jako spor, često puca i na kraju, kada ga skineš, zna se desiti da update ne radi na win 7, pa fale driveri, pa ovo, pa ono... uglavnom, odi u čipoteku, nema veze da li je pod garancijom ili ne, napravit će ti to. cijena je 100kn.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 21:41   #377
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Imam priliku povoljno kupiti polovan tablet Acer Iconiu. Nažalost, lik ju je dobio na poklon i nema nikakve papire (račun, jamstveni list,...=0 bodova). Navodno je kupljena kod VIP-a. Zna li netko koliku garanciju ima ta Iconia i na koji način je ostvariti obzirom da nema papira?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 13:18   #378
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
ako je zbilja kupljena, MOŽDA, ali možda će proći na serijski broj i/ili IMEI. odi s njim do vipa i nek' oni provjere u svojoj bazi podataka.
ovako, na prvu, bez papira nećeš moći ništa napraviti. da barem ima jamstveni list....

tcom, u zadnje vrijeme priznaje jamstvo samo sa jamstvenim listom, bez računa. čudno, ali istinito.
tako da ili batali kupovinu i traži dalje ili pravac vip, pa se dogovarajte. ako je kupljena, onda negdje postoji i kopija računa i unešen serijski/imei broj.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 15:00   #379
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 764
Koji je najbolji dućan sa ponudom tableta. cijenom ili ponudom. te jeli bolje kupit u npr. linksu ili t-com i sl. koji nude neku ponudu. jel uopće sada dobro kupit tablet od 10" koji ima dosta opcija a da ne zastari brzo?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 15:33   #380
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Najbolje je kupiti na Njuškalu. U prodavaonicama su cijene stravične, a na Njuškalu se nađu novi sa garancijom i dosta povoljnijom cijenom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 21:08   #381
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
Koji je najbolji dućan sa ponudom tableta. cijenom ili ponudom. te jeli bolje kupit u npr. linksu ili t-com i sl. koji nude neku ponudu. jel uopće sada dobro kupit tablet od 10" koji ima dosta opcija a da ne zastari brzo?
u t-comu ga možeš kupiti ili po stravično visokoj i nerealnoj cijeni ili se vezati uz nekakvu tarifu uz koju ćeš preplatiti dva i pol tableta.
a ni links nije nešto posebno povoljan.
pogledaj prvo na nabava.net, a onda na njuškalu. ima nerealnih cijena, ali i prilično pristojnih. samo ovisi što ti treba i s kojom lovom raspolažeš.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2012., 11:34   #382
Maddogg
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Ekipa, može pomoć. Tražim tablet za suprugu, osnova namjena je internet, mail, čitanje knjiga i pdf-ova, pisanje tekstualnih dokumenata (znači trebao bi mi nekakav word-like program, potencijalno mogućnost priključenja tipkovnice) i eventualno mogućnost da izvrti nekakav film (spajanje na tv?). Ekran da je što veći (8 + incha), po mogućnosti što više rezolucije. (puno tražim, znam)

Obzirom da doma imam računalo, imam laptop, iphone, ne želim baš dati ogromnu količinu love, želim samo ženu skinuti sa prije navedenog i premjestiti na tablet.

Ono što sam gledao, a učinilo mi se ok je:
1. Energy i828 HD - 8incha, ok rezolucija, no Andorid verzija je 2.3. Honeycomb interface (što to zapravo znači u smislu gore navedenog?). cca 1700kn
2. Toshiba AT-100 - 10.1 incha, Tegra 2, super rezolucija, Andorid 3.1., svi mogući portovi (USB, HDMI), cca 2700kn

Molim Vas za preporuku, iskustva s gore navedenim uređajima. Neka alternativa gore navedenom, a da ja oprilike u tom cjenovnom rangu....
Maddogg je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2012., 13:47   #383
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
energy nije izbor jer nema android market i neće dobiti nadogradnju na neki noviji android.
umjesto njega, čak nešto jeftiniji-prestigio 5080.

toshiba a100, acer iconia 500/501, samsung 10" - sve je to manje više isto. svi imaju vrlo sličan hardver, na sve se nekako može prikopčati tipkovnica/dock... tako da je sve do cijene. ni s jednim nećeš pogriješiti.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2012., 14:03   #384
Maddogg
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Čini mi se da Prestigio ima ekran manje rezolucije, pa mi zbog toga nije niti ušao u izbor.

Ova Toshiba mi se učinila OK zbog prihvatljive cijene i svih mogućih priključaka (što bi zapravo meni moglo koristiti za puštanje filmova na telku umjesto media playera ili za prebacivanje fotki sa fotića na putovanju).
Maddogg je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2012., 17:02   #385
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
toshiba je ok i za nju se nema nešto previše reći.
što se energy vs prestigio tiče, je, u pravu si. ali kako sam već napisao, energy neće dobiti neku noviju verziju androida, ako ti je to bitno.
no, nisam siguran koliko bih ga preporučio jednostavno zbog podrške. kod nas za sada nisam naišao na vlasnika jednog od njih, a što se rezolucije tiče, je, ekranska je veća, no, ako ćeš gledati na velikom tv-u, oba (u teoriji) daju "up to 1080p" i trebali bi pokazati istu sliku.

no, novci su tvoji...

zaboravih napisati-naši trgovci se nabacuju sa modelima, slikama, tako da energy koji bi trebao biti HD postoji kod nas samo u 4GB verziji. 8GB verzije su obične, 800*600 rezolucije. tako da paziš na to ako se odlučiš.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 19:29   #386
Kryptos
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Bogu iza nogu
Postovi: 4
ja se, evo, javljam sa jednom pomalo čudnom molbom.
naime, imam joyplus m778 i android 2.2.1, rezistivni, želim ga upgrejdati na 2.3, ali nemam blage veze o tome.
no, nema veze. pokušat ću po savjetima sa početka topica.
mene muči što već 3-4 dana pokušavam bezuspješno skinuti fajl M778_R_2.3_Update_20110516_Standard.rar
i ne brojim više pokušaje. po cijeli dan mi se skida da bi na koncu, negdje oko 60 mb stvar pukla i hajd' jovo na novo. užas!

ako netko od nazočnih ima taj fajl već kod sebe, molim ga da, ako može, podigne na rapidshare i link pošalje na kryptos@net.hr ukoliko ne želi stavljati link na forum.

unaprijed se zahvaljujem na svakoj pomoći!

pozz
Kryptos je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 21:06   #387
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor Kryptos Pregled postova
ja se, evo, javljam sa jednom pomalo čudnom molbom.
naime, imam joyplus m778 i android 2.2.1, rezistivni, želim ga upgrejdati na 2.3, ali nemam blage veze o tome.
no, nema veze. pokušat ću po savjetima sa početka topica.
mene muči što već 3-4 dana pokušavam bezuspješno skinuti fajl M778_R_2.3_Update_20110516_Standard.rar
i ne brojim više pokušaje. po cijeli dan mi se skida da bi na koncu, negdje oko 60 mb stvar pukla i hajd' jovo na novo. užas!

ako netko od nazočnih ima taj fajl već kod sebe, molim ga da, ako može, podigne na rapidshare i link pošalje na kryptos@net.hr ukoliko ne želi stavljati link na forum.

unaprijed se zahvaljujem na svakoj pomoći!

pozz
nisi ni prvi ni zadnji koji ima taj problem. probaj sa nekim download managerom. ako ni to ne uspije, ili ga radije odnesi u čipoteku, 100kn je upgrade ili im se javi ili na tviter ili na fb, pa će ti iz servisa poslati link na taj fajl.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 00:44   #388
Kryptos
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Bogu iza nogu
Postovi: 4
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
nisi ni prvi ni zadnji koji ima taj problem. probaj sa nekim download managerom. ako ni to ne uspije, ili ga radije odnesi u čipoteku, 100kn je upgrade ili im se javi ili na tviter ili na fb, pa će ti iz servisa poslati link na taj fajl.
ma došao sam do zip datoteke, ali drugačiji je sadržaj nego što je opisano na početku topica kad je bila starija verzija.
slijedio sam ove upute
http://forum.hr/showpost.php?p=33429360&postcount=76
koje su malo nerazumljive na kraju (točka 9), vjerojatno nisam smio odabrati default download, nego low format ili kako već, pa sad, iako mi je program pokazao da je sve gotovo i bez grešaka, imam onaj početni screen, plave podloge sa velikim android logotipom ispod kojeg piše joyplus i na tom stoji i ne pali se dalje.
ne mogu ga ni izgasiti niti išta
samo stoji upaljena slika i ne miče se dalje.
pokušao sam reset button, ali uvijek isto.
znam otprilike gdje sam kiksao jer nisam bio siguran u upute na točki 9 (kod mene je pisalo drugačije i imao sam upozorenje o brisanju crvenim slovima što me je uplašilo ), ali sad ne znam kako to ispraviti i može li se išta tu napraviti bez servisa..
kako ga ne mogu ugasiti i ne mogu ponovno pokrenuti u FWDN modu preko reset gumba (konekcija sa kompom više ne radi) tako ne mogu ponoviti postupak. gledam u plavi ekran sa onim izvanzemaljcem i čekam da se baterija isprazni.
Kryptos je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 14:37   #389
Kryptos
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Bogu iza nogu
Postovi: 4
uspio sam pokrenuti tablet u FWDN modu i napravit sve kako treba, tablet se pokrenuo, ali ne radi touchscreen.
originalnu datoteku sam skinuo sa joyplus stranica.
zna li itko kako to riješiti ili ga moram na servis?
Kryptos je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2012., 14:39   #390
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor Kryptos Pregled postova
ne radi touchscreen.
Očigledno si stavio ROM za kapacitivni, a ti imaš rezistivni ekran.
Ili je obrnuto, ti imaš kapacitivni a stavio si ROM za rezistivni.

Mislim da ti ovdje ne pomaže ništa osim odlaska na servis.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na