Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.04.2007., 14:31   #31
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Evo sto ja mislim o tome

1. da, tek onda si ne bi mogao priustiti ljetovanje u nasim hotelima
2. slazem se
3. dojma sam da smo ionako ful popunjeni (pricam o moru), za kontinentalni turizam ionako nemamo ni volje, ni ideje, ni motiviranosti
4. ovo je vjerojatno samo kratkorocno, iako je po meni jedini dobar razlog za EP

ostali bi nam ogromni moderni stadioni koji bi bili "puni" mozda godinu dana, dok je fora. Kasnije bi to splasnilo i ostali bi samo ogromni troskovi odrzavanja, koji se nikako ne mogu isplatiti novcem od karata ili sta vec.

NHF Bruno, jednostavno imam dojam da bi vise izgubili, nego sto bi imali koristi. Takva smo drzava, jbg.

1. Sta mislis da bi svi hoteli odjednom postali hoteli s 5 zvjezdica i ti ne bi mogao nigdje? Pa ne bi svi hoteli imali 5 zvjezdica nego par njih u svakom gradu. Prednost je u tome sto bi cijena u tim hotelima bila dvostruko veca. npr 200 eura umjesto 100 eura dnevno. S obzirom na to da svaki hotel ima oko 800 do 1500 lezajeva ,recimo da u svakom gradu bude 3-4 hotela sa 5 zvjezdica :

4X 1500= 6000 X 100€ = 60000 eura VISE dnevno i to da se sredi samo par hotela u svakom gradu. Ti nemoras u te hotele ,mozes u neki sa 3 zvjezdice nije ni to lose,ali bitno da imamo 5 zvjezdica i imamo kako smjestit zahtjevnije goste. 60000 X najmanje 60 dana koliko su ti hoteli popunjeni,ima tu love brate,a ne bi turizam postao samo za luksuzne goste.

3. Popunjenost nema veze s time. Nama trebaju gosti koji su kvalitetni i trose VAN HOTELA. Znaci mali ljudi da zarade. Boli mene sto su svi hoteli puni,mi MALI nemamo nista od toga. Od zaposlenika samog hotela pa sve do malog trgovca vocem i povrcem. Idemo od napojnica u hotelu pa nadalje. Ne kazem da je danas lose,turizam nam ide nabolje,ali to su cinjenice.
Sto se tice zdravstvenom,seljackog i ostalog turizma,imam puno toga za napisati ,od zaposljavanja to reklamiranja raznoraznih sadrzaja mod plitvickih jezera,gorskog kotara, raznih toplica po Hrvatskoj itd itd. Imam dosta prijatelja stranaca kojima doktori u njihovim zemljama preporucuju razna lijecenja na selu,u toplicama u planinama. Dosta njih se raspituje o Hrvatkoj ali nemaju kamo pa ideu u Sloveniju ili Cesku ili Slovacku. Kako oni imaju kontinentalni turizam? E hebga,zasto da mi ne uzmemo pare? Uopce ne trebamo puno ulozit,vec imamo skoro sve.

STADIONI:

Posto je kod nas liga zaqurazz,vjerojatno imas pravo sto se tice bespotrebnog ulaganja u stadione. ALI ,ta ulaganja bismo ionako vratili TRIPUT kroz zaradu na EP-u.

Eto malo sam se raspricao,ali totalno sam protiv toga da ne trebamo EP. Ionako smo u velikim dugovima i jedini nacin je da dosta ulozima pa da brze zaradjujemo. Ili idemo ovako dalje,pa za oko 100 godina mozda vratimo 50% dugovanja...
spawn je offline  
Staro 19.04.2007., 14:48   #32
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
vjerojatno se sad niti neče graditi stadioni..
Bravo je offline  
Staro 19.04.2007., 14:51   #33
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Dajte nam bazene!

Mislim da je ovo zadnji puta da se moglo natjecati uz "papirnate" stadione, znači one planirane, odsad svi stadioni moraju biti opipljivi.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline  
Staro 19.04.2007., 15:15   #34
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
je sve je to lijepo,super i krasno ali nama se blizi i svjetsko u rukometu za godinu i pol dana koje se kod nas odrzava,a mi nismo ni svjesni da ga mozemo lagano izgubiti jer nismo ni kamen pomaknuli za izgradnju ijedne dvorane pa kako uopce onda razmisljati o stadionima....ako neuspijemo organizirati SP u rukometu nemamo mi sta pricati u organizaciji EP u nogometu koje je 10 puta teze...ja sam inace navijac idem na tekme non-stop ali budimo objektivni i realni onaj ko odlucuje kod nas o gradnjama to je totalni lopovluk,sve se vidi iz arhitekata jer isti arhitekt koji je s***ao maximir opet radi na tom projektu i na projektu dvorana za SP u rukometu,toliko o postenju...Ove majmune iz hns-a necu komentirati,svi navijaci na svim stadionima jucer su rekli sta misle o njima,tako da pametnome dosta.Dok se ta garnitura ne makne iz celne kuce nogometa i dok su nam ministri tipa kiro prosviro i dok mi najavljujemo bahato pohod na europu i dan-dva prije po svim novinama pljujemo po konkurenciji i govorimo da smo favoriti i da sigurno uzimamo euro....pa ljudi moji pa to se sve prati i cita kako kod nas tako i kod uefe.Bez obzira na one price od 80 milijona stanovnika,na ukrajinskoga clana uefe - budimo realni,uzdali smo se u platinija pa je covjek lagano za italiju glasao pa onda sta drugo nego piotati nasega goson markovica cemu je to tako ? i kad ce dati ostavku on i ostala bagra? pa se mozda nekaj i promijeni.I dali cemo mi ikada biti samokriticni prema sebi i reci bolji je pobijedio? kad cemo pocistiti pred svojim dvoristem? ocemo li ikada priznati krivicu? normalno da ne,navijaci ce biti opet najveci krivci - jer uvijek je bagri iz rusanove laganije oprat ruke preko navijaca,pojaviti ce se korumpirani novinarcici i to je to ide se dalje i sve 5,pa mislim da je ljudima vec pun ****c takvoga stava.Furamo se na neke lige 5 i govorimo da je nasa liga slaba i pljujemo po njoj i onda se svi cude kako nemoze nitko 1 pretkolo proci - Anista se ne poduzima oko toga - stovise jos se vise pokapa pod zemlju,i onda se igra derbi barca-real i zbog televizijskoga prijenosa mi odgadjamo to kolo hnl-a ili tu tekmu i koja se odrzava u to vrijeme da bi mogli gledat strani derbi,pa onda nemojmo vise biti licemjerni i recimo ko ***e hnl!! imamo strane lige,nase nas ne zanimaju i ajmo svi u amaterizam - Da se razumijemo i meni se gleda barca-real ali samo me zanima cemu sve te price o nasoj jakoj ligi od strane goson markovica i ostale bagre kad nas boli ****c za sve? zato i je sve u kurcu kod nas i zato i jesmo dobili NULA BODOVA......sve se prati sve se ocjenjuje....nije uefa slijepa i gluha.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline  
Staro 19.04.2007., 16:07   #35
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor undo Pregled postova
je sve je to lijepo,super i krasno ali nama se blizi i svjetsko u rukometu za godinu i pol dana koje se kod nas odrzava,a mi nismo ni svjesni da ga mozemo lagano izgubiti jer nismo ni kamen pomaknuli za izgradnju ijedne dvorane pa kako uopce onda razmisljati o stadionima....ako neuspijemo organizirati SP u rukometu nemamo mi sta pricati u organizaciji EP u nogometu koje je 10 puta teze...ja sam inace navijac idem na tekme non-stop ali budimo objektivni i realni onaj ko odlucuje kod nas o gradnjama to je totalni lopovluk,sve se vidi iz arhitekata jer isti arhitekt koji je s***ao maximir opet radi na tom projektu i na projektu dvorana za SP u rukometu,toliko o postenju...Ove majmune iz hns-a necu komentirati,svi navijaci na svim stadionima jucer su rekli sta misle o njima,tako da pametnome dosta.Dok se ta garnitura ne makne iz celne kuce nogometa i dok su nam ministri tipa kiro prosviro i dok mi najavljujemo bahato pohod na europu i dan-dva prije po svim novinama pljujemo po konkurenciji i govorimo da smo favoriti i da sigurno uzimamo euro....pa ljudi moji pa to se sve prati i cita kako kod nas tako i kod uefe.Bez obzira na one price od 80 milijona stanovnika,na ukrajinskoga clana uefe - budimo realni,uzdali smo se u platinija pa je covjek lagano za italiju glasao pa onda sta drugo nego piotati nasega goson markovica cemu je to tako ? i kad ce dati ostavku on i ostala bagra? pa se mozda nekaj i promijeni.I dali cemo mi ikada biti samokriticni prema sebi i reci bolji je pobijedio? kad cemo pocistiti pred svojim dvoristem? ocemo li ikada priznati krivicu? normalno da ne,navijaci ce biti opet najveci krivci - jer uvijek je bagri iz rusanove laganije oprat ruke preko navijaca,pojaviti ce se korumpirani novinarcici i to je to ide se dalje i sve 5,pa mislim da je ljudima vec pun ****c takvoga stava.Furamo se na neke lige 5 i govorimo da je nasa liga slaba i pljujemo po njoj i onda se svi cude kako nemoze nitko 1 pretkolo proci - Anista se ne poduzima oko toga - stovise jos se vise pokapa pod zemlju,i onda se igra derbi barca-real i zbog televizijskoga prijenosa mi odgadjamo to kolo hnl-a ili tu tekmu i koja se odrzava u to vrijeme da bi mogli gledat strani derbi,pa onda nemojmo vise biti licemjerni i recimo ko ***e hnl!! imamo strane lige,nase nas ne zanimaju i ajmo svi u amaterizam - Da se razumijemo i meni se gleda barca-real ali samo me zanima cemu sve te price o nasoj jakoj ligi od strane goson markovica i ostale bagre kad nas boli ****c za sve? zato i je sve u kurcu kod nas i zato i jesmo dobili NULA BODOVA......sve se prati sve se ocjenjuje....nije uefa slijepa i gluha.

BRAVO, ja ne bi bolje rekao, svaka čast

slažem se s tobom od riječi do riječi.
Gabre je offline  
Staro 19.04.2007., 22:34   #36
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor undo Pregled postova
je sve je to lijepo,super i krasno ali nama se blizi i svjetsko u rukometu za godinu i pol dana koje se kod nas odrzava,a mi nismo ni svjesni da ga mozemo lagano izgubiti jer nismo ni kamen pomaknuli za izgradnju ijedne dvorane pa kako uopce onda razmisljati o stadionima....ako neuspijemo organizirati SP u rukometu nemamo mi sta pricati u organizaciji EP u nogometu koje je 10 puta teze...ja sam inace navijac idem na tekme non-stop ali budimo objektivni i realni onaj ko odlucuje kod nas o gradnjama to je totalni lopovluk,sve se vidi iz arhitekata jer isti arhitekt koji je s***ao maximir opet radi na tom projektu i na projektu dvorana za SP u rukometu,toliko o postenju...Ove majmune iz hns-a necu komentirati,svi navijaci na svim stadionima jucer su rekli sta misle o njima,tako da pametnome dosta.Dok se ta garnitura ne makne iz celne kuce nogometa i dok su nam ministri tipa kiro prosviro i dok mi najavljujemo bahato pohod na europu i dan-dva prije po svim novinama pljujemo po konkurenciji i govorimo da smo favoriti i da sigurno uzimamo euro....pa ljudi moji pa to se sve prati i cita kako kod nas tako i kod uefe.Bez obzira na one price od 80 milijona stanovnika,na ukrajinskoga clana uefe - budimo realni,uzdali smo se u platinija pa je covjek lagano za italiju glasao pa onda sta drugo nego piotati nasega goson markovica cemu je to tako ? i kad ce dati ostavku on i ostala bagra? pa se mozda nekaj i promijeni.I dali cemo mi ikada biti samokriticni prema sebi i reci bolji je pobijedio? kad cemo pocistiti pred svojim dvoristem? ocemo li ikada priznati krivicu? normalno da ne,navijaci ce biti opet najveci krivci - jer uvijek je bagri iz rusanove laganije oprat ruke preko navijaca,pojaviti ce se korumpirani novinarcici i to je to ide se dalje i sve 5,pa mislim da je ljudima vec pun ****c takvoga stava.Furamo se na neke lige 5 i govorimo da je nasa liga slaba i pljujemo po njoj i onda se svi cude kako nemoze nitko 1 pretkolo proci - Anista se ne poduzima oko toga - stovise jos se vise pokapa pod zemlju,i onda se igra derbi barca-real i zbog televizijskoga prijenosa mi odgadjamo to kolo hnl-a ili tu tekmu i koja se odrzava u to vrijeme da bi mogli gledat strani derbi,pa onda nemojmo vise biti licemjerni i recimo ko ***e hnl!! imamo strane lige,nase nas ne zanimaju i ajmo svi u amaterizam - Da se razumijemo i meni se gleda barca-real ali samo me zanima cemu sve te price o nasoj jakoj ligi od strane goson markovica i ostale bagre kad nas boli ****c za sve? zato i je sve u kurcu kod nas i zato i jesmo dobili NULA BODOVA......sve se prati sve se ocjenjuje....nije uefa slijepa i gluha.

Super si sve objasnio...ne treba vise nista dodati .
spawn je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na