Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2005., 20:00   #1
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Half Life 2 offline

Kako igrati ovu igru kad sam offline? Kupio sam orginal, sve instalirao, prijavio account na steamu ali me zivcira sto se moram spajat na internet i logirat svaki put kad zelim igrati. Kad upalim komp pri dizanju windowsa mi odmah iskoci steam prozor i kaze da je internet connection unavaliable (pa naravno kad imam modemsku vezu) i onda kliknem stay offline ali nemogu pokrenuti igru u tom modu. Jel moguce sprijeciti steam da se dize sa windowsima i da mogu normalno pokrenuti igru preko start menia bez logiranja na steam?
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2005., 23:41   #2
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
offline mod bi trebao raditi, ali na zalost ne radi, ah brilijantni programeri iz valvea... a da to se ne moze rijesiti mislim, za 56k modem usere to predstavlja veliki problem, jedino ti preostaje, igraj navecer, kad su impulsi jeftini
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2005., 23:53   #3
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Pa nemogu vjerovati da se moram logirat svaki put kad zelim igrat?! Kupis igru za 350 kn i onda te jos zaj... Pa netko mora imati rjesenje? Inace BTW ne moram biti online da igram vec samo da dobijem mogucnost pokrenuti igru (nakon toga disconnect) ali i to mi je UZASNO glupo! U manualu pise da treba ticknuti opciju remember password ali to ne funkcionira!

HELP, please, anyone?
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2005., 01:21   #4
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
u mom slucaju je bilo potrebno pricekati da se sve skine, da napravi update i nakon toga offline mod radi ko urica.
Veky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na