Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.07.2012., 14:33   #1
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Thumbs down T-Mobile NEPROFESIONALNOST I BEZOBRAZLUK !!!

VELIKA KRITIKA: -molim pomoć: sinoć sam sebi, mami i curi nadoplatio bon preko interneta (zbog onih nagrada što nude) te je zbog toga curin broj postao neupotrebljiv, zvali smo SZK bezbroj puta, uglavnom nemaju pojma kako popraviti ili kažu da je virus došao na SIM karticu, WTF?! -bolje da su rekli da su alieni vršili pokuse! Idioti! Što da radimo? Na tom broju ima uključenu prejaku opciju i ima kn na računu.

-drugi problem: prošli tjedan kupio sam curi preko webshop-a (webshit-a) Nokiu 201 i došla je neispravna, morali smo ići u T-centar (koji nam nije blizu uopće) i nisu htjeli dat' drugi novi mob nego su taj poslali na servis, a kak stvari stoje čini mi se da taj mob više nikad nećemo vidjeti (niti novi koji bi trebali dobit pošto onaj ne valja).

-treći problem: neko večer (oko 22:30) nisam mogao uopće uspostaviti pozive ili traje 1min pa mreža sama prekine (i napiše na mobu: ''mreža nedostupna'', a signala ima) te sam preko interneta slao mailove (prigovore) T-Mobileu i nikakav odgovor nisam dobio nit' me SZK nazvala ili netko iz T-a da objasne problem.

Ništa me danas više ne može čuditi, ali ovo je prekomjerno NEPROFESIONALNO I BEZOBRAZNO od jednog 'velikog' T-Mobilea!!!

Ne znam u koju bi drugu mrežu prešao, čitam po forumima da u svakoj mreži ima svakakvih problema, te naravno korisnik uvijek bude namagarčen!

Jel bi bilo koristi obratiti se HAKOM-u ili...?!
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline  
Staro 31.07.2012., 09:51   #2
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
sve sto si dobio na informacijama kada si zvao SZK sa simpa mobitela uzmi za zrnom soli, bez obzira o cemu se radilo i kada zvao, na simpa razini ako 2% agenata ima blage o cemu prica, vecinom drlje gluposti samo i ako problem nije "izgrebao sam 1 broj na bonu" ne znaju rjesit samostalno, a pitat se ne usude.

Posalji pismeni papirnati prigovor u kojem ces objasnit cijelu situaciju, traje, ali je sigurno rjesenje problema.

Za mobitel necu nista komentirat jer se ne sjecam pravila kod telesales prodaje, ali kupljen uredaj na prodajnom mjestu unutar 3 dana imas pravo na zamjenu no questions asked.


Ali da ti olaksam dusu, ni vip ni tele2 nisu bolji po pitanju szk, meni nikad nitko nije znao odgovorit na pitanje kad bi nazvao bez nekoliko dana natezanja. Ali kad 99% poziva imaju za koje je odgovor moguce naci unutar 30s pomocu googla, nije ni za ocekivat neku veliku obrazovanost studentskog puka s placama kakve imaju.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2012., 12:21   #3
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Prvi problem: odi u t-centar s tom neispravnom sim karticom i tamo reci da ne radi, dobit ćeš drugu ispravnu.

Drugi problem: poslao si mob na servis, onda je logično i da će ti ga popraviti ili ćeš dobiti drugi, a kako si ti zaključio da ništa od toga dvoje neće biti to mi stvarno nije jasno.
Pa nisi kupio mob od cige na tržnici, nego od operatera i imaš račun i papire.

Treći problem: uopće nije problem, problemi s mrežom, big deal, svakom operateru se događa, ne znam kakvo sad objašenje tražiš od njih.

Poklopilo ti se par pehova i to je sve.
Kad bi se za svaki problem sa operaterima otvarao topic onda bi ih dnevno bilo 20 otvorenih samo ovdje na pcekspertu.
Rade0n je offline  
Staro 31.07.2012., 12:47   #4
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova

Poklopilo ti se par pehova i to je sve.

Realno objašnjenje svih problema u ovoj temi
__________________

srale7 je offline  
Staro 08.08.2012., 12:55   #5
nynex
Premium
Moj komp
 
nynex's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: /root/
Postovi: 42
Welcome to the club. Mjenjaj operatera, SZK od t-shita nikad nije valjala niti će valjati, rade studenti koji imaju pisane upute koje ti moraju čitati a riješenja nema nigdje. Nisu oni krivi kriva je uprava koja ih heb.. u mozak pa onda i oni nas.
nynex je offline  
Staro 08.08.2012., 14:55   #6
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Svagdje rade studenti, to je praksa svima, i rjetko tko u SZK ima ugovor na stalno. Tako da non stop ima novih, koji nisu čuli za te probleme, koji to ne znaju rješiti i trkeljaju gluposti. Tko radi 3 mjeseca taj je majstor i njega svi zovu za pomoć. Ali to ti je život.

Ja sam radio neko vrijeme kao student U SZK, i nebi taj posao nikome poželio kao stalni.
Na kraju dana budeš uništen od pričanja, rješavanja tuđih problema, glumljenja psihijatra, a od spominjanja tvoje majke čisto ti milo oko srca.
Mikeyy je offline  
Staro 08.08.2012., 22:49   #7
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor nynex Pregled postova
Welcome to the club. Mjenjaj operatera, SZK od t-shita nikad nije valjala niti će valjati, rade studenti koji imaju pisane upute koje ti moraju čitati a riješenja nema nigdje. Nisu oni krivi kriva je uprava koja ih heb.. u mozak pa onda i oni nas.
a od drugih je SZK bolji?
Šta misliš ko se javlja na telefon kod drugih operatera? Direktori?

Nisu ovi iz SZK krivi šta ne mogu udovoljit tisućama ljudi koji svakodnevno zovu, a 99% njih ispituje gluposti.

Ako imate nekih većih problema onda se fino prošetajte u centar operatera pa tamo rješavajte.

Zadnji posao koji bi radio je u SZK, to stvarno trebaš imati živce i obavezno moraš biti ljubazan bez obzira koji te psihopat zove i UVIJEK će se naći neki ko ovaj koji će te popljuvati.
Rade0n je offline  
Staro 11.08.2012., 22:03   #8
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Mogao bi se OP javit da vidimo šta je uspio napravit. Prošlo je 10 dana od prvog posta.
tutix je offline  
Staro 03.09.2013., 01:20   #9
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Mogao bi se OP javit da vidimo šta je uspio napravit. Prošlo je 10 dana od prvog posta.
Dobro je dok nije prošlo 10 godina

-prvi problem je cura sama riješila (ako se to može nazvati rješenje) - imala je drugu simpa karticu pa je aktivirala tu, a staru ostavila da istekne.

-drugi problem, mob je popravljen nakon više od mjesec dana i dan danas ga koristi...

-treći problem je kako je netko rekao - česta pojava u sitnim satima zbog održavanja.

Više nisam koristio onakvu vrstu nadoplaćivanja, a nakon nekoliko mjeseci (kad sam već zaboravio sve ovo) sam ne znam ni ja zašt' aktivirao halobon uslugu na fiksnom telefonu i naravno-ni to nije moglo bez problema, krajem lipnja/početkom srpnja 2013.g. iznos potrošenih bonova (150 kn) se prebacio u idući mjesec (srpanj) i time je ispalo da sam toliko već potrošio prvi dan srpnja, zvao SZK i kažu ''pa mi vidimo da ste Vi jučer potrošili 150kn, 2 bona od 50, 2 bona od 25, ja rekoh zašto bi odjednom nadoplatio tak usitno, valjda bi uzeo odmah od 200 da mi treba... -a kao drugo-nisam ni uspio izvršiti ikakvu nadoplatu jer sustav nije radio.
Slao mail na prigovori@ht.hr i jedva nekak otkrili da nije uopće bilo nadoplate na moj mob početkom srpnja (zvali iz T-coma da je riješen problem, al' nisu se previše ispričavali...), inače bi morao platit to da nisam skužio... Grozno, e!

*može lock što se mene tiče.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline  
Staro 03.09.2013., 11:00   #10
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
http://www.youtube.com/watch?v=qWX_ALaAGTg

Nebi nikad radio u službi za korisnike.
rodriguez je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2013., 11:35   #11
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Dobro je dok nije prošlo 10 godina

-prvi problem je cura sama riješila (ako se to može nazvati rješenje) - imala je drugu simpa karticu pa je aktivirala tu, a staru ostavila da istekne.

-drugi problem, mob je popravljen nakon više od mjesec dana i dan danas ga koristi...

-treći problem je kako je netko rekao - česta pojava u sitnim satima zbog održavanja.

Više nisam koristio onakvu vrstu nadoplaćivanja, a nakon nekoliko mjeseci (kad sam već zaboravio sve ovo) sam ne znam ni ja zašt' aktivirao halobon uslugu na fiksnom telefonu i naravno-ni to nije moglo bez problema, krajem lipnja/početkom srpnja 2013.g. iznos potrošenih bonova (150 kn) se prebacio u idući mjesec (srpanj) i time je ispalo da sam toliko već potrošio prvi dan srpnja, zvao SZK i kažu ''pa mi vidimo da ste Vi jučer potrošili 150kn, 2 bona od 50, 2 bona od 25, ja rekoh zašto bi odjednom nadoplatio tak usitno, valjda bi uzeo odmah od 200 da mi treba... -a kao drugo-nisam ni uspio izvršiti ikakvu nadoplatu jer sustav nije radio.
Slao mail na prigovori@ht.hr i jedva nekak otkrili da nije uopće bilo nadoplate na moj mob početkom srpnja (zvali iz T-coma da je riješen problem, al' nisu se previše ispričavali...), inače bi morao platit to da nisam skužio... Grozno, e!

*može lock što se mene tiče.
Dobro, samo godina dana ti je trebala
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na