Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.02.2020., 10:06   #12961
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,357
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Pridruzujem se zahvalama. Sinoc pogledao zadnju epizodu. Vrhunski!
4. sezona stiže krajem ove godine.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2020., 17:22   #12962
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Pogledao S05 Peaky Blindersa.
Bleh, nit vamo nit tamo.
Najgora sezona do sada

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 15:24   #12963
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Nestali drugi dio je sasvim dobar. Nema nešto akcije ali realno prikazuje ove dijelove di se ne puca. Kolega iznad je objasnio zaš šmrklje....

Od dijelova koji nisu realni je pjevanje moje domovine i dreka u zaleđu pobogu

I ona scena na kraju mi nije baš jasna al to ćemo saznati šta je u slijedećem nastavku.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 09:22   #12964
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Je li do mene ili generalno? Nestali, kao i većina hrvatske produkcije ima disproporcionalan volume range. Telka volume na 50 kada pričaju i ne razumijem sve, kada počnu pucati, smanjujem na 15. Gledam na HRTi.

Osim toga, zamjerka što su forsirali da budu Dalmatinci, a očito je da Navojeci ne mogu dovoljno smekšati slova l i pogoditi baš svaki naglasak svake riječi. Ako su dio gardijske brigade, mogli su komotno biti iz Bjelovara, kao što i jesu, ali tu mi je nelogično što imaju kretnje i komunikaciju obučenog vojnika, što bi prije bila gardijska brigada, a Veliki Navojec ima 135 kila, nema šanse da je netko iz gardijske brigade imao toliku škembu, domobranske pukovnije su nešto drugo.

Također, mislim da končanica M76 ne odgovara originalnoj Zrak optici koju lik ima na njoj. Ali to je stvarno sitničarenje, više pitam nego što zaključujem.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 09:58   #12965
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Feyd, odlični zaključci s kojima se skroz na skroz slažen.
Samo problem je da ti nisi target skupina.
Ovo što si nabrojao znaš ti i ko zna koliko još ljudi. A na ukupan broj gledatelja, to je jako jako mali broj.

I ne znam čemu forsanje Navojeca u tim vojnim uniformama. Jedina normalna vojna uloga mu je bila kad je glumio zapovjednika Brku u filmu Korak po korak. Sjedi u zapovjedništvu i pametuje.

To je za njega sa svojih 140+ kg, a ne da gazi po kamenu i surovom terenu dalmatinskog zaleđa.

Ali dobro, to je serija pa ajde.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 21:11   #12966
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
ali tu mi je nelogično što imaju kretnje i komunikaciju obučenog vojnika, što bi prije bila gardijska brigada
Nije nuzno, cijela 94 je bila forsirana pjesadijskom obukom u svim postrojbama, kako gardijskim tako i R brigadama. U Veljaci 94 sam prvi puta vidio planove Bljeska i Oluje i sta god javno procitao ili vidio u kakvim
dokumentarcima ti planovi su vec postojali jer smo mi dobili kartu sa mogucim lokacijama PP ( paljbenih polozaja ) i ciljevima unutar okupiranog podrucja. Pa ne ide se u akciju tako da postavis topove, haubice ili minobacace i
onda cekas izvidnika za cilj ! To je definirano skoro godinu unaprijed, ucrtano sve u kartu, izracunate koordinate ciljeva u odnosu na pocetni i naredni PP te se samo "osvjezava" stanje na terenu i rade korekcije ciljeva.

Pocetkom 94, ma odmah kad se skupila ekipa nakon godisnjih od bozica i nove godine krenula je klasicna pojacana pjesadijska obuka za sve rodove vojske + redovna obuka svaki rod za sebe, specijalisticka obuka.
Cijela ta 94 je bila godina obuke, hodnje na tjednoj bazi tipa danas 30km pa za par dana opet i to sve unutar radnog vremena. Islo se na terene, islo se pjeske pod punom ratnom spremom iz Osijeka do Borovika.
Dakle puska, ranac, vrazja lopatica, sljemcina na glavi a ne kapa i jos smo se morali rotirati u nosenju Rup-a 12 koji naravno kako mu "ime veli" ima 12kg i tako nekih 65km te kad smo stigli onda smo si takvi krepani
morali iskopati rupu u zemlju za sator od 6 osoba. Sve postrojbe koje su bile planovima ukljucene za te akcije su bile pod pojacanom obukom pa i u nestalima u epizodi jedan cujete da nadredjeni preko veze govori da paze sta rade
jer bi mogli shebati nesto vece sto se sprema.
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
a Veliki Navojec ima 135 kila, nema šanse da je netko iz gardijske brigade imao toliku škembu
Haaahah... bas si me nasijao onako pozitivno. Bilo je i tezih od njega Pravi bikovi ili krmci. Ajd ja sam umirovljen pa mi mogu staviti soli na rep no hoces istinu kako to u MORH-u ide pa i dan danas jos ?
Postoje tablice za index tjelesne mase, do 95 ja sam bio "neuhranjen" a onda do negdje 2010 normalan a sve do kraja radnog vijeka bio sam u pretilima. Hebe se zapvjedniku koliko kila imas sve dok drugi ne
trpe radi toga a ako i trpe a solidan si vojnik/docasnik ili imas zaledje onda te stavi na takvo mjesto gdje kile ne igraju odlucnu ulogu u obavljanju zadace. Sve tablice fizickih provjera su se lazirale debelo pa i dan danas.

Konkretno, mene zove satnik i veli, imas 4 manje, jel jedes ti ? Pa jedem... Na visinu 182 imao sam 68kg ( 74 granica ) a on upise 78kg i veli: nema sanse da ja predam da imam neuhranjene, pretili mogu jos nekako...
Provjere idu tako da ih odradis posteno koliko mozes, dakle daj sve od sebe kako sklekovi tako i trcanje ili prepreke a rezultati se onda pisu tako da prodjes, mladi danas na ugovor nemaju bas toliki popust i to je strozije.
Ni jedan Casnik u HV-u nije nikada imap problema radi kila, oni su klasa/kasta za sebe bili, niti su izlazili na provjere niti se tu ista gledalo... Marekovic je hodao sa 2 opasaca na sebi, Kruljca si mogo vidit u sportskoj opremi
samo ako je bio kakav malonogometni turnir no svakako bilo je casnika koji su bili ispred vojnika i nisu trazili ni milimetar vise od onga sto on moze napravilti. Danas bojnik Krešimir Kršinić, kad je pocinjao svoju karijeru nije
bilo docasnickog/casnickog izvlacenja, trci i uhvati te za rame, majcu kako god i gura ispred sebe ako treba ali ima da istrcis makar puzeci stiga do cilja, kako tebi a njemu jos teze jer vuce sebe i tebe. Nemos mu nis ni rec.
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Također, mislim da končanica M76 ne odgovara originalnoj Zrak optici koju lik ima na njoj.
Na tu pusku mogu ici 2-3 vrste optike, "nasa" i neka Ruska je bila a te Ruske optike su imale vise opet razlicitih koncanica u ovisnosti koja je ciljana optika bila, jos jedna Bugarska ili Rumunjska optika je isla gore ali se ne sjecam
nesto detaljnije no sjecam se da u Zadru je tip imao bas Rusku optiku a kasnije sam gledao kroz "nasu" tako da za snimanje vjerojatno su uzeli nesto sto je bilo rapolozivo ili su izbrali optiku koja je vise pogodna filmskom ugodjaju.


Ono sto debelo nije realno u seriji je totalni ( za sada ) nedostatak alkohola, "kocka" je prikazana u blagom obliku.... mislim da nema sanse da netko snimi zbilja realisticno stanje te zivot i rad u postrojbama HV-a do 2003 recimo.
Takav film bi bio proglasen blacenjem "branitelja" a reziser bi bio domaci izdajnik. Tamo u Zadru i to bas u to vrijeme kada ide i radnja u nestalima je bila popularna "robna razmjena", prvo se "vikalo" kako je prikazano a onda trgovalo....
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 00:53   #12967
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Dosta zanimljiva serija:


https://www.imdb.com/title/tt7949218/?ref_=tt_ov_inf


Pogledao sve epizode u komadu.


Tko pogleda jednu epizodu pogledat će i 2, 3.......


https://www.imdb.com/video/vi1739046...&ref_=tt_ov_vi

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 19.02.2020. u 01:09.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 01:20   #12968
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Opet clickbaitovi... jel stvarno netko mora dobit po prstima da se koristi ili hyperlink ili naslov djela prije linka? Jel to takav problem???
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 04:21   #12969
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Eto ja pogledao prvu, a onda se dogodilo ovo: Nisam dosao ni do pola druge : D

Al' ajd mozda i nastavim.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 09:49   #12970
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Opet clickbaitovi... jel stvarno netko mora dobit po prstima da se koristi ili hyperlink ili naslov djela prije linka? Jel to takav problem???

Ako se to odnosi na mene ne shvaćam što je krivo?


Da dam link na RARGB gdje se može skinuti torrent time bih pomagao pirateriju, pa sam stavio link na stranicu gdje se legalno piše o toj seriji kao i link na stranicu gdje se može vidjeti kako izgleda par scena iz serije.


Dakle iz prvog linka vidljivo je o čemu se radi jer stranica sadrži sve podatke ima podatke o naslovu djela, sadržaju, epizodama, glumcima a na drugom linku je par kratkih inserata iz serije da se vidi kako otprilike izgleda serija.


Da stavim naziv serije prije linka koji je "See" bilo bi opet nekima čudno i rekli bi da radim točno ono za što me se opet optužuje:


See https://www.imdb.com/title/tt7949218/?ref_=tt_ov_inf


Dakle stalno me ovdje naganjate da je prviše teksta a sada kada dobijete informaciju u 3 kratke rečenice i dva linka opet ne valja.


Najbolje ne napisat ništa i zadržati informaciju za sebe. Jer ako uradiš kao ovdje ne valja, ako se raspišeš i objasniš neke stvari opet ne valja jer se ljudima ne da čitat budući da neki vole šifre od par slova dok drugi koji nisu u tome ne mogu razumjeti te šifre.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 09:59   #12971
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Da, na tebe se odnosi. Stavi naziv filma i linkaj taj tekst, nije teško. Ili barem stavi naziv filma da se zna bez klikanja. Nitko ti za tekstove ništa ne govori.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 09:59   #12972
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Pravilo je da se napiše ime i onda stavi link. Da ne moramo svi stiskati na taj link da vidimo o čemu pričaš ...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 10:01   #12973
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Eto ja pogledao prvu, a onda se dogodilo ovo: Nisam dosao ni do pola druge : D

Al' ajd mozda i nastavim.

Za razliku od tebe ja sam nastavio na 3 i došao do kraja i mogu reći da je serija odrađena profesionalno, kamera je izvrsna, kostimografija i scenografija također, a filmska priča kao i zaplet je debelo iznad prosjeka za taj žanr, što ne znači da se radi o nekom remekdjelu no s obzirom na prosjek je debelo iznad prosjeka. Sama poanta priče je vrlo aktualna i zanimao bi me i nastavak i razrada u sezoni 2 iako je sama priča stigla do kraja u zadnjoj epizodi serije, no realno ostavlja se mogućnost za nastavak i daljnju razradu priče, jer ne mora se sve završiti kao što je završilo u zadnjoj epizodi, jer bi bio zanimljiv i nastavak te priče budući da je dosta toga ostalo otvoreno, a opet može se prihvatiti i kraj kakav je napravljen u zadnjoj epizodi.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 10:03   #12974
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Da, na tebe se odnosi. Stavi naziv filma i linkaj taj tekst, nije teško. Ili barem stavi naziv filma da se zna bez klikanja. Nitko ti za tekstove ništa ne govori.

Evo stavio sam:


See https://www.imdb.com/title/tt7949218/?ref_=tt_ov_inf


I jeli sada jasnije i bolje?


Nezgodan je naslov serije kada ga stavim ispred linka! A prevesti se može na par načina.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 10:13   #12975
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Malo bolje, ali i dalje loše. Bolje bi bilo ovako: See.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 15:02   #12976
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Kako na Tapatalku to napraviti? Imam samo url ne u obliku kojeg imam na pc-u da embedam link u tekst
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 15:30   #12977
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nebitno skroz. Napišeš ime serije i pejstaš link ispod toga. Ne treba robovat hyperlinku. Samo da se zna o čemu se radi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 15:39   #12978
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pogledao sam 2 epizode See-a, "odlična" serija, štoviše, toliko "odlična" da sam zaboravio nakon 2. epizode da uopće postoji serija...

Zaobići.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 19:40   #12979
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Koga pali ta tematika, meni je film Blindness bio ok.
https://www.imdb.com/title/tt0861689/
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 21:45   #12980
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pogledao sam 2 epizode See-a, "odlična" serija, štoviše, toliko "odlična" da sam zaboravio nakon 2. epizode da uopće postoji serija...

Zaobići.
Jel moguće da jw toliko loša?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 10:14   #12981
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Po traileru se vidi da je serija dno. Ne bi to ni u zatvoru gledao.

Narcos: Mexico S02

Odlična za sada.

Evo odmah i Netflix link
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 10:48   #12982
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Jel moguće da jw toliko loša?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Moguće je.
Ako uzmeš u obzir da 30% gleda zbog Akvamena i svrsishodno tome dižu ocjene, serija bez te pubertetske publike ne bi imala ocjenu veću od 6. A u moru serija danas, serija ispod ocjene 8 se u 99% pokaže kao loša serija.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 08:22   #12983
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Uhh, teska srca al' moram reci da je peta epizoda Picarda bila bas losa, na momente toliko losa i glupa (ono bezvezno glumatanje na freecloudu) da sam se tjerao gledati do kraja

Ajd, barem je Bjayzl malo podigla dojam kad vec 7 of 9 vise ne istice svoje atribute
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 10:19   #12984
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni i cetvrta tesko pala. Nikako da prozvakam tu daleku buducnost koja je gora nego sadasnja proslost.

Da povucem paralelu, Expanse koji se odvija u isto doba isto ima ove izbjeglice ili kako da ih nazovem siromahe. No ti siromahi su siromasni ali imaju tehnologiju i svasta nesto.

Dok ovi bogci Romulanci u 2400 toj gore zive nego cigani danas. A ovom djedici i dalje je u glavi samo vinograd u Francuskoj kojeg neki tamo lik sa drvenim grabljama obradjuje u 2400toj. E pa treba javit ovima da mi u 2020toj vec imamo aluminijske ili zeljezne grablje. PA mi nije jasno kako ovaj lik iz 2400te pati za drvenim a ne zeljeznim ili aluminijskim. Ak je vec takav patnik, mogao je onda rukama obradjivat kao sto su u kameno dobu obradjivali.

Mislim da cu petu gledat debelo kasnije ili mozda uopce ne odgledam jer je ovo komedija a ne star trek.

P.S. kao sto je mommistake napisao za aquaman, tako je i ovdje, trekeri koji vole picarda glasaju 10/10, ali ni to ne pomaze, palo je to na 8.3, a kako nastavlja ide ta serija do kraja sezone ispod 8. I kao sto kaze kolega u 99% slucajeva, tako i u ovom je bolje to onda preskociti.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 11:14   #12985
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
polako, ali sigurno, najbolji dio svake iduće epizode mi je najavna špica
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 12:34   #12986
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Po ovim vasim pricama, ako odgledam Picarda do kraja (a nisam jos ni krenuo), casna pijonirska dajem (opet) sansu i Mandalorianu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 12:40   #12987
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Mandi se gleda zbog Baby Yode, a Picard zbog 7/9. I tu priča završava
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2020., 13:58   #12988
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mandi se gleda zbog Baby Yode, a Picard zbog 7/9. I tu priča završava
Sapienti sat.

Pogledao sam napokon 3. sezonu Jessice Jones, promakla mi dok sam bio po terenima. Ok sezona, ali prva mi je ipak najbolja. Volio bih da je i ovdje bio neki super negativac umjesto "običnog" serijskog ubojice.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2020., 07:45   #12989
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A ovom djedici i dalje je u glavi samo vinograd u Francuskoj kojeg neki tamo lik sa drvenim grabljama obradjuje u 2400toj.
A jeste se zakacili za taj vinograd, skoro pa ko snecaristi serije I danas se sve moze napraviti industrijski pa je na cijeni rucni rad, od kukicanja, kuhanja, ultrakupih svicarskih satova... Ono razlika izmedju domaceg kulena il' kobase i onih iz trgovine. Tako i ovo, mogu sintetizirati vino al' nije to to ako nije od grozdja rucno okopavanog, ubranog, presanog... Taj vinograd bi trebao simbolizirati koliko je Picard oso ukurac kad su ga odjebali nakon toliko godina sluzbe i svega sto je prozivio.

Nije problem serije u vinogradu, nego u slampavom scenariju (iako sama ideja serije uopce nije losa), lozoj izvedbi, reziji i glumi. Cak je i Patrick bas podbacio u zadnjoj epizodi.

A i taj Expanse, svi se kunu u njega a ja vec par puta pokusao gledati i ne stignem ni do kraja prve epizode.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mandi se gleda zbog Baby Yode, a Picard zbog 7/9. I tu priča završava
Hmm, moglo bi se reci da imas sklonosti prema mladim... Yodama? A onda prema zrelim borgovima?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2020., 09:17   #12990
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nije ni baby Yoda toliko mlad. Rekli su da ima 50 kuka! Stariji je od 7/9. A ona sa svim svojim godinama i dalje izgleda dobro. 'I tata bi, sine.'

Kad smo već kod godina. Po wikipediji, TNG počinju 2364.g., a Picard 2399.g. Dakle ima 35g. razlike između njih. Ako se uzme u obzir da Picard nije bio u cvjetu mladosti kada je počela TNG, ispada da bi trebao biti oronuli djedica, da ne kažem pokojnik, a ne živahni starčić. Jedino ako su ga u međuvremenu preimenovali u Metuzalem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na