Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2020., 21:54   #1
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
1 bad/stuck pixel dosta za RMA?

Pozdrav svima,
kupio sam Philips 27" 271E1SCA/00 u Protisu. Stigao jučer, danas primjetio 1 dead/stuck pixel. Nije crn nego plave ili zelene boje (koliko ja to mogu vidjeti). Je li to dovoljno za RMA?
Probao sam pustiti video "fix" s rapidnom izmjenom boja, ali pixel nije došao k sebi.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 22:06   #2
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Pa ako si uzeo monitor preko neta vrati ga i trazi povrat love pa ga uzmi negdje dalje opet. Većina proizvođača ima neku toleranciju između 3-6 mrtvih / zaglavljenih piksela da je kao OK. Ovo sada ovisi sve o Protisu a pošto je poznato da su jako ljubazni u ovakvim situacijama nebih rekao da će ti ga zamjeniti.
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2020., 22:29   #3
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako si preko neta uzeo, vrati kao povrat u roku 14 dana.

Ako nisi, vjerojatno je pod tolerancijom. Znam da sam svojevremeno uzeo Dell UltraSharp seriju baš zbog toga što su imali zero pixel tolerance.


Ako je stuck, a je jer nije crni, probaj ga izmasirati lagano.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 22:48   #4
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Preko neta sam uzeo tako da ću ga vratiti. Hvala!
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 06:54   #5
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
E sad, ne znam idelm li na povrat robe (bez navođenja razloga raskida ugovora) ili servis/reklamacija. Iskustva s Protisom o kojima čitam na netu nisu baš najpozitivnija.
Ako idem na povrat, moram vratiti uređaj nekorišten (a korišten je), s neoštećenim oznakama (skinuo sam naljepnice s njega i otvorio vrećicu od hdmi kabla te strujnog adaptera). Tu je i taj stuck pixel.
Dakle, u slučaju traženja povrata mogu ne prihvatiti iz gore navedenih razloga, a u slučaju reklamacije mogu odbiti zbog proizvođačeve tolerancije broja neispravnih pixela. Jesam li to dobro shvatio i kaj da napravim?
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 11:06   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Moraju prihvatiti iz razloga što sve što si napravio si učinio u skladu sa potrebom da koristiš monitor. Bitno je da nema fizičkih oštećenja u vidu brazgotina ili puknuća.

Svakako prije povrata poslikaj monitor i sve prateće elemente (dokumentacija, kabeli, kutija,...) iz svih uglova sa čim većom rezolucijom da ti ne bi rekli da si oštetio uređaj. Čim više fotki, tim bolje. Ako osobno vraćaš monitor, neka ti potpišu primku na kojoj piše da nema oštećenja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 11:11   #7
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Ok, hvala, na savjetu!
elzel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na