Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2010., 19:09   #91
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Wozniak jR. Pregled postova
Ostao sam razocaran malo kad sam sinoc vidio prezentaciju i to sve...
Ocekivao sam uredjaj s "pravim" OS-om i svim mogucnostima koje dolaze s njim, mislio sam da ce bit neka OSX lite-iš verija gore ili nesto slicno, al ovo, neznam...
Bilo bi fora uzet na 10 min, stavit gore slike, muziku i te gluposti, gledat ih , igrat se i za 10 min ga vratit, jer mislim da bi od onda postalo ... glupo i zalosno ;D
Pa svi su očekivali koji su mislili da će ozbiljno napast tržište netbooka i W7. Kad ono šipak

Uglavnom sada sam vidio cijenu starting from $499 pa sam se samo nasmijao, kod nas će biti 500€ sigurno.

Evo još jedna prigodna:
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 20:05   #92
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
QuadPhone
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 20:23   #93
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
QuadPhone
=iPad bez poziva/SMS/kamere ....
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 20:55   #94
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
iiiiPhone

Mda... Opet moraš kupovati različite dodatke za iPad da imaš kakvu takvu funkcionalnost... Očekujem gro third-party dodataka

Dobro su rekli u jutarnjem, najbolje čekati nekolko generacija da sve dođe u red i da prijašnja generacija pojeftini.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 21:57   #95
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
gle... ti možeš i kuću obući u apple proizvode, možeš i sebe obući u njih, stvarno stvar osobnog ukusa i debljine novčanika.

ALI isto tako nemoj bježat od činjenice da su globalni preveranti koje puše debeli, lijeni, bogati i niš korisni ameri, te braniti taj apple toliko zdušno.
za razliku od tako superiornih Hrvata?
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 22:05   #96
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne, jednostavno siromašnijih koje financijska situacija natjera na snađi-se-druže i kroz to ispliva ne nužno neko novo znanje, ali iskustvo sigurno što opet donosi neke nove kvalitete u život... naravno nije vezano samo za informatiku, primjera je gro.

nećemo sad gledati poziciju pojedinih zemalja na makroekonomskoj karti, nego per-user.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 22:49   #97
ivoHuljev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
ja ću si ovo nabaviti!
Pa ćete vi SVI biti ljubomorni! A ja ću imati iPad!
Jeeej! Oću kurac! Dizati kredit za ovo? No way, Jose!


No, šalu na stranu, ima ovo svojih prednosti.
Čisto studentima, čitanje predavanja, knjiga itd. Sposobnost odlaska na internet, a opet ne moraš vucarati cijeli laptop za sobom, kojem baterija NEĆE dulje trajati od iPada.
Možeš ga koristiti kao bilježnicu, ima i tipkovnicu (touch doduše, ali velike tipke).
A šta se glossy ekrana tiče, mogu jedino komentirati na temelju iPhonea.NIKAD mi nije zasmetao, a obožavam na suncu čačkati po njemu. Pogotovo ovo lito. Nikad se nisam požalija na glossy screen, niti mi je bila smanjena vidjivost.
A i tu je ta činjenica da izgledaš jebeno s tim u ruci. Iza leđa će svi govoriti kako je to glupa stvar, a prvom prilikom će te pitati da malo čačkaju po njoj.
ivoHuljev je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 22:52   #98
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor svaboxxl Pregled postova
Da ali onda dva tri covjeka to kazu i gotova prica. a ne ko hrpa papagaja jedan drugoga parafrazirati a svima je poruka ista: MISLIM DA JE IPAD SMECE. korisni info bi bio da netko kaze da ja sam ga kupio i fakat je smece jer nemre to,to i to, ili da ja sam ga kupio i mrak je jer moze to,to i to. Onda si prokljuvio svrhu foruma...

da se razumijemo ja smatram da je taj novi gadget nedefiniran i zapravo neznas kaj bi sa njim i totalno mi je nezanimljiv ali opet ne kuzim cemu tolika hajka tu sad ono ajmo ga na vile nabost jer to je nesto kaj ce imat sva ona ekipa kaj ide na ekonomiju i nosom para oblake.....
Ne znam sto se cudis. Jesi li vidio vise frke da se dize oko ijedne tvrtke kao oko Applea i njegovih proizvoda ? Samim tim Apple zavredjuje vise kritiziranja nego ijedna druga tvrtka.


Ste se tice iPad-a, uistinu razocaravajuci (polu)proizvod od Applea. Cijeli svijet bruji o njihovom tabletu vec dobre dvije godine i na kraju price dodje jedan veliki flop. Zamislite situaciju gdje surfate ne poluprikazanoj stranici (posto flash ne radi) i usput zelite slusati mjuzu. Awwww, pa to se ne moze. Ili otvorite neki dokument pa na brzinu web browser da nesto provjerite. Ne mozeeee.

Ukratko, lose. Jako lose.
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 22:58   #99
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Zamislite situaciju gdje surfate ne poluprikazanoj stranici (posto flash ne radi) i usput zelite slusati mjuzu. Awwww, pa to se ne moze. Ili otvorite neki dokument pa na brzinu web browser da nesto provjerite. Ne mozeeee.
Pa ne moze, ali za par mjeseci ce doci iPad v2 koji ce to moci, pa ce onda doci v3 koji ce moci jos nesto, itd...
Zna Stevo kako izvuci pare od fanbojsa...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 22:58   #100
nemesis666
Registered User
 
nemesis666's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
moglo bi ovo proći,oobito kad se cijena malo spusti ,jako veliki support je iza ovoga (mislim prvenstveno na apple store i application development). čak je sam i ja malo počeo proučavati Objective C
što se tiće multitaskinga msli da će se to dati riješiti kao i na iphoneu
nemesis666 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 23:05   #101
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Pa ne moze, ali za par mjeseci ce doci iPad v2 koji ce to moci, pa ce onda doci v3 koji ce moci jos nesto, itd...
Zna Stevo kako izvuci pare od fanbojsa...
Pa pogledajte samo izlaske iPhonea...
Očito je na što cilja. Naravno da nije stavio kameru... Ni GPS... Ni kufer ostalih stvari.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 23:40   #102
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
88
Koješta!

Uvijek kivni Mar i grupa PC gologuzih odrpanaca koje prevodi Syss, bez trunke nadahnuca u sposobnosti da dokuche ovako 'velichanstvenu' binarnu tacnu za Traubisodu! Iskapljenu na slapovima ciste Cupertino genijalnosti! Srecom postoji kolega Davor koji uvijek 'anticipira' ovakve vizionarske proizvode, pa mi umiruje dusu u saznanju kako iTacna nece ostati neshvacen dragulj


Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Jel mi se cini ili apple stvarno ima najzatucanije fanove?
Ono sto nazivate "Apple fanboy" samo je jedno od nalicja okruzenja i vremena u kojima nema istinske inovacije. Nametnuto robovanje kultu estetike u povrsnosti sintetickog idealizma. Kad bi nekome tko nije pratio Apple/PC storiju zadnjih 8 godina (iPod dekada) zeljeli cjelovitije objasniti sto znaci "fanboy" Jabuke, onda bi to bila dijagnoza bolesti u novom dobu potrosacke industrije koja za prve simptome ima jednaki predznak : Potpuni Izostanak Kritickog Promisljanja!

Seljo koji ovo pise, do danas koristi PC/Mac i bez iskaznice pripadnosti. Samo, degradacija generalnih Apple korisnika je downgrade kakav ne pamtim od prve ZX membrane stavljene na stol u davno leto 81. Osim specijaliziranih zajednica/grupa/foruma koje pokrivaju neko podrucje ciljane namjene sa Jabolkom (za to je i personalno koristim) te objektivno sagledavaju dobre i lose mane... generalni Jabucari su postali gotovo sinonim apstinencije od bilo kakvog kritickog razmisljanja na temu fruktozne im platforme.

Generalni Jabolcari predvode novo doba zabrane losih novica, a ta kuga se vec duboko uvukla i u samu industriju. Izdavacke kuce vise nisu konkurenti jer 2-3 krovne kuce, danas posjeduje kompletnu paletu svih izdanja. Jedina dozvoljena kritika je dobra kritika ili epinikij hvalospjeva. I onda se vracamo na iluziju PC/Mac šumskog ratovanja u iscekivanju lugara koji ce ih potjerati van.

Za one sa kratkim pamcenjem ili premladim da povezu datume pocetka i kraja... Stevo je taj koji je pokrenuo takvu igru i nitko drugi. Zbog megalomanskog odrzavanja svog lika i dijela te gotovo neracionalne mrznje prema ljudima u crnom (IBM)... sve temelje izrugivanja prema PC-u je utemeljio upravo Apple. Platformska brojka debelo ispod 10% nikad nije bila zabrinjavajuca, pa su svi sa simpatijom ili odmahivanjom ruke zivili sa mitskim Olymp performansama koje PC spustaju na koljena. Iz vremena kad je OS stvarno bio El Dorado naspram DOS kabanice naslaganih ikona; pa do vremena kad su pojedine jabuke bile samo prepakirani procesori prosle generacije a fanfarirani kao revolucija. Ta igra vecinu nije nikad zamarala, cak i zabavna bila. Ali zaglupljivanje koje danas svjedocim u generalnoj sferi Mac korisnika je toliko porazavajuca da zahtjeva posebnu disciplinu bavljenja problematikom. Didakticko zaglupljujuci pristupi novijeg Apple vremena koji realnost pretvara u iluziju za sve koji nisu sposobni ili nemaju podloge postegnuti u instrumentarij kritickog cerebruma.

Nekoch pokretljiva krilatica Budi drugaciji, u Apple svijetu, danas je nista drugo nego Budi Klon!


Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
snip/ stazom ispitivanja trzista, snip/
a sta bi vam onda ponudili u iducoj reviziji... snip/
kako bi zaradili od prodaje dodatnih sitnica snip/
Vrlo kvalitetno izlaganje Nathane, O' junache kojeg do sada ne primjetih na PCE palubi dovitljivaca. Samo tako nastavi


>>> Veritum8 u Mk2 pogonu (2010) <<<
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 29.01.2010. u 09:30. Razlog: >>> zaboravio link
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2010., 23:47   #103
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kao što smo rekli u ne tako davnoj prošlosti, da si koji slučajem nivea visage, s ponosom bi te koristio na koži

ja sa slabijim vokabularom ti mogu samo zapljeskati na postu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 00:28   #104
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Dokaz, kako je iPad sranje je to što je cijena dionice Applea nakon objave dotičnog uređaja pala se 205$ na 199,40$ and
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 09:47   #105
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
kao što smo rekli u ne tako davnoj prošlosti...
Hvala ti uvazeni kolega Sysse,

Apple samo treba nekoliko novih Australaca u svojim redovima. Da se prosetaju po svim odjelima i objasne im kako da očvrsnu sa platformom.

Samo da ne bude nikakve zabune, zadnji kome se obraca, jedini nije vlasnik iTacne! Zadnji je Solaris a sa vojacima se nitko ne zeza


">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 10:45   #106
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Visage, svaka ti čast.

Lijepo je vidjeti kad netko iz stare garde forumaša uzme riječ i oplemeni temu punu trollerskih prepucavanja i spama.

Gledam jučer jabučnjak i nemogu vjerovati što ljudi pišu...
Korisnik sam Maca i PC-a također dugi niz godina, i kad vidim tamo ovakve stvari osjećam sram što koristim Mac jer mislim da me odmah netko svrstava u isti koš s ekipom tamo. Jad i bijeda zatupljenih ljudi. kome se ne da čitati ne mora ići dalje od činjenice da su uživo prenosili predstavljanje iPada i svršavali na isto.

No MAc koji imam je starog kova, iz razdoblja prije iPoda i ništa novije od Applea nisam kupovao jer ne patim na estetiku i ne želim kupovati maglu. Dobro, kupio sam OSX 10.5. licencu i instaliro ga na PC, ako se to računa.

Ne kažem da su iPod i Phone loši, štoviše u mnogim stvarima su izvrsni, no nikako ih ne mogu zvati revolucionarnima (jer to nisu) ili predvodnicima novih tehnologija (jer ni to nisu), to su jednostavno dobro osmišljeni i dizajnirani uređaji za zgrtanje love. Apple je jednostavno uzeo ono što se na tržuištu nudilo.

Za dobrobit svih nas, a i za dobrobit Applea nadam se da će iPad biti fail i da neće ponoviti dobre prodajne brojke iPoda i iPhona. Oni su bili uređaji s koliko toliko definiranom svrhom, a iPad je uređaj za svaštarenje i ništarenje. Znam da će ga hrpa fanboya kupiti samo zbog toga što ima zagriženu jabuku na sebi, no nadam se da ih ovaj put šire mase neće slijediti.
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 10:53   #107
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Meni se isto čini da nije baš uređaj,kako bi rekli..koji ti "treba". Ali opet, vjerojatno ga čeka sudbina Wii-ja, kod nas će proći nezapaženo i kao gadget console-entuzijasta,a u ameriki i kod rižoljubaca će se kroz zidove probijati da bi bili prvi u redu,za kupiti. Hoću reći,ako nešto nije popularno kod nas, to ne znači da ne valja.

Inače mi baš ok djeluje,ne bi se bunio da ga dobijem besplatno.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 10:57   #108
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Inače mi baš ok djeluje,ne bi se bunio da ga dobijem besplatno.
Mislim da bih ga ja u tom slučaju odmah išao utopiti na Jabučnjaku.
Iskreno, ne znam što bih drugo s njim
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 11:07   #109
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
već sam spomenuo prije, a evo sad i linka: http://www.neowin.net/news/main/09/0...to-manufacture

ime je oko 350%
dobro siso a kako mislis da bi oni poslovali da nemaju marzu, pa nekaj od te love odlazi na daljna unapredjenja proizvoda, nekaj na marketing, nekaj od prihoda se trosi na razno razne popravke i ostalo sto spada pod garanciju, osim toga znas i sam da svako prodajno mjesto ima svoju prodajnu marzu itd. i ne razumijem kaj bi ti htio da se prodaje u minus ili po nabavnoj cijeni ?!? mislim da, nama krajnjim potrosacima bi to bilo super, ali malo firmi si tako nesto moze priustiti (npr. sony & ps3), mnoge bi ili propale, ili bile kupljene od drugih vecih igraca. ni seat koji je kupljen od vw, kada izadje s trake ne kosta onolko kolko kosta u salonu npr. mislim da ne nabrajam jer se odnosi na kompletno trziste.

ponoviti cu apple dobro zna sto radi, zna kakvu famu dize (potrebnu ili nepotrebnu nebitno) vecinom svojih proizvoda, za cca godinu dana izbaci novi proizvod u koji doda po 2-3 nove stvari, taman da dobije one koji su bili na vagi oko kupovanja prvoga proizvoda, u medjuvremenu ih sve tetosi s novim revizijama softvera, i na raznim dodatnim glupostima muze ekstra zaradu. evo ukucaj na google dal je apple otpustao u zadnjih 24 mjeseca radnike ?!? i sta ti to govori.

znam da se nemoram nikome ovdje objasnjavati, ali ipak... moj osobni dodir s apple-om je iphone, prvo serije 2g s kojim sam bio x puta isfrustriran do ludila, bjesan na razna ogranicenja i restrikicije itd. nakon toga sam produzenjem ugovora dosao u mogusnost nabavke 3gs-a, i da nabavio sam ga, i da puno je stvari ispravljeno, mada opet ima ogranicenja, ali to je tako ili to prihvatis ili ne. hvala bogu trziste je ogromno, pa svatko moze naci za sebe ponesto.

ps. a pogledaj npr ovo link, to je kakti trebalo doprijeti isto do svakog kucanstva, za drustvene igre i kaj ti ja znam kaj sve ne... u usporedbi s npr ovim ipak bi uzeo ipad...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 29.01.2010. u 11:14. Razlog: nadopuna
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 11:20   #110
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma sve jasno ko dan, ali brate ovo nije marža, ovo je čista krađa.

da ne ulazim u itunese i nemogućnost punjenja istog bez tog odvratnog komada softvera... barem u starijim verzijama šafla.

mislim ako ćemo već o odljevu para na r&d
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 11:22   #111
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Mislim da bih ga ja u tom slučaju odmah išao utopiti na Jabučnjaku.
Iskreno, ne znam što bih drugo s njim
Znam ja,upisao bi VERN ili ZŠEM,i proser***o se do mile volje.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 14:07   #112
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Evo jedan članak iz tipkovnice Apple fanboya.
S obzirom na tabor iz kojeg dolazi, još je i dosta objektivan:
http://www.mackorisnik.com/2010/01/2...eck/#more-6527
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 18:50   #113
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa svi su očekivali koji su mislili da će ozbiljno napast tržište netbooka i W7. Kad ono šipak

Uglavnom sada sam vidio cijenu starting from $499 pa sam se samo nasmijao, kod nas će biti 500€ sigurno.

Evo još jedna prigodna:
cijena će biti kao i kod ostalih Apple proizvoda u hr, barem 50% veća, ako je uspoređivati cijene macbooka i imaca u vani i kod nas.

kod nas će biti oko 750$ (najjefitniji)

meni osobno razočaranje od uređaja, drugo je sve rečeno.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 19:09   #114
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,746
Citiraj:
Autor Jabučnjak
Obični ljudi, korisnici koji su informatički polupismeni ili čak potpuno nepismeni, oduševit će se iPadom! Ovo je genijalno mini-računalo za takve ljude, a njih je gomila!
Mislim da je ovao puno toga reklo...
Neznam da li da mi bude zao ljudi koji nasjednu na ovu stvar...
Svaka cast steve-u jobsu na jos jednom prodavanju magle, on je moj idol
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 19:54   #115
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Jel mi se cini ili apple stvarno ima najzatucanije fanove?

Napravili su govno od proizvoda koje je preveliko da stane u dzep, a premalo da bi gledao pornjavu na njemu, drugim rijecima beskorisno smece kojemu fali 450 normalnih funkcija koje bi trebao imati jedan takav proizvod.

Ali bez obzira na to sto iGovno nema osnovne stvari koje bi trebao i sto ne donosi nista revolucionarno, on ce svejedno kostati ko indijski auto, i apple ce i dalje nastaviti tradiciju lopovluka.

Naravno, apple tardovi, pardon fanovi ce i dalje ko mulci neke sektaške religije drkati na Stiv Đobsa i svaki proizvod koji ovaj iznese na pozornicu braniti ko da je sveti gral.

Volio bi vidjeti koliko kosta izrada jednog uredjaja koji radi apple, bio to iPhone, iPad ili iDick, znaci kad sidje sa trake u tvornici koliko on kosta i koliko kosta kad apple naljepi svoju jabuku na njega i pusti ga u trgovinu.
U svijetu nema firme koja toliko naplacuje svoje ime, drugim rijecima vara korisnike, ali neka, ti fanboysi nisu bolje ni zasluzili.
Da ne pisem bezveze,evo i mog misljenja

Mislim ono...Oduvijek govorim kako Apple legalno krade,al' bas ono...
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 20:20   #116
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Mislim da je ovao puno toga reklo...
Neznam da li da mi bude zao ljudi koji nasjednu na ovu stvar...
Svaka cast steve-u jobsu na jos jednom prodavanju magle, on je moj idol
Zato treba dat veliko priznanje čovjeku treba i to znat
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 22:00   #117
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo nešto 6mj starije od iPada, a 5x funkcionalnije i nekoliko puta jeftinije
http://tablet-news.com/tag/shenzen-p88/
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 03:15   #118
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
sat ipo vremena baterija, baš što sam se pnado 3 usb-a 160gb hard sve ljepo kad ono karan, opet bolje kupit neki netbook obični
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 03:45   #119
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
zaebali su nas s iphoneom, sad više neće
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 12:26   #120
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
sat ipo vremena baterija, baš što sam se pnado 3 usb-a 160gb hard sve ljepo kad ono karan, opet bolje kupit neki netbook obični
Pa valjda će shvatiti po prodaji uspiješnost svog proizvoda. Mislim cijena je velika, nema pravu tipkovnicu, isto mi nije jasna ergonomija jer iPhone je lako držat rukom a ovo čudo ??? Ja sam za netbook.

Baja 001 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na