Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2022., 18:47   #2611
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Btw. pala mi je na pamet jedna stvar. Ako netko zna. Zašto se Protisu više isplati meni slati proizvod da bi ga ja odmah vraćao i pozivao se na zakon, kad bi teoretski i oni mogli poslati odmah uvozniku/dobavljaču natrag po primitku i dobiti storno od njih?

Nije mi jasno. Osim lijenosti, naravno.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 18:52   #2612
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Btw. pala mi je na pamet jedna stvar. Ako netko zna. Zašto se Protisu više isplati meni slati proizvod da bi ga ja odmah vraćao i pozivao se na zakon, kad bi teoretski i oni mogli poslati odmah uvozniku/dobavljaču natrag po primitku i dobiti storno od njih?

Nije mi jasno. Osim lijenosti, naravno.
Možda jer se nadaju da ćeš se ipak predomisliti i odustati od vraćanja proizvoda.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 18:53   #2613
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Već sam kupio drugi router. Ovaj ide natrag kako god, mogu ga jedino isprobati u tih 10 dana kad je već tu pa da usporedim kako drži liniju
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 20:08   #2614
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ako ga mislis vracat, vrati ga netaknutog da ga mogu prodat nekome drugome. Ako su oni takvi kakvi jesu ne moraš biti i ti.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 20:15   #2615
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ako ga mislis vracat, vrati ga netaknutog da ga mogu prodat nekome drugome. Ako su oni takvi kakvi jesu ne moraš biti i ti.
Vrtimo se u krug. Zašto ga onda moraju poslati i zašto ga moram primiti kad ga oni mogu odmah staviti na policu i prodati drugome (ili direktno vratiti uvozniku i stornirati svoju narudžbu) i skratiti i meni i sebi muke.

Time bi jedni drugom izašli u susret. Ako oni ne žele izaći u susret, ne želim ni ja.

I btw. ja ne znam što ste se vi uhvatili porezne i inspekcija, ja nisam rekao da ću ih prijaviti... rekao sam da hoću ako bude problema, za sad ih nema.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 20:18   #2616
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Protis je znao pisati ovdje, a da im je stalo do kupaca pojavljivali bi se povremeno da osjete bilo tih istih kupaca. .... Dakle nije im stalo, oderi ih kad sami to traže

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 21:02   #2617
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Dakky brate naporan si. Ako zelis biti takav i radit nekom problem budi, a ako ne zelis vrati ga i progutaj svoju gresku. Smarate u temi o protisu o lijenosti/greski/losem karakteru jednog forumasa, nema smisla vise.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 21:08   #2618
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Pa nema smisla da se samo mene optužuje za grešku, lijenost ili loš karakter, a njih ne, slažem se. Zaključak priče je da sam ja napravio grešku i da oni ne žele izaći u susret. Krivi smo, samo je zakon na mojoj strani pa je u njihovom interesu odigrati to pametnije, ali sve ok, ne moraju.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 21:16   #2619
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Zašto ga onda moraju poslat.
Jedna od mogucnosti je da salju dropshippingom, direkt od dobavljaca. Pa ako ti odbijes posiljku, jos vise zavrzlame za njih.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 21:26   #2620
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ma ok, popili su mi živce tu da sam ja kriv za sve iako još nije ni poslano, u svakom normalnom dućanu bi se već do sad otkazala narudžba i vratili novci baš iz tog razloga jer nikakvih troškova za nikoga... ili neka pošalju, primim pa pošaljem nazad, svejedno je.

I inače nije da je prošlo 5 dana od uplate za artikl, nego manje od 24h od narudžbe i plaćanja do javljanja da je došlo do promjene plana.

Može se obrisati zadnjih 10tak postova u temi slobodno.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 21:27   #2621
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Možda imaju 5 zahtjeva dnevno za stornom. Nitko ne zna koliko paketa šalju dnevno. Lakše je odraditi narudžbu do kraja pa po pravilima vratit nego čačkat po narudžbi ako je već skoro završena. A možda su u šumi. Bit je da ako se njima ne da čačkati po narudžbama, ako je tvoja greška, odradiš to muški i zaboraviš drugi dan. Držite se zakona kao da je svetinja, treba malo biti i čovjek (pričam općenito jer se ovdje stalno poziva na zakon). Od 90ih se krade po zakonu, ne znači da je dobar.
Btw, slažem se da se razglaba o tome u pogrešnoj temi.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 10:02   #2622
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Ovaj tjedan sam prvi puta naručio nešto iz Protisa jer su samo oni imali na lageru.

Za tu pcie karticu je pod statusom pisao dobavljivo (2 od 3 crtice). Uplatio sam im lovu za karticu i dostavu u ponedjeljak ujutro negdje oko 10:00. Danas je evo petak i još niti email najave da kartica stiže. Malo mi to sve nekako traje predugo.

Je li to nekakav normalan obrazac ponašanja za Protis ili što?
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2022., 10:29   #