Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2011., 11:30   #751
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Brzina je vjerojatno bila presudna, ali 0.45 i trava 2 dana prije neće baš pomoći. Možda neće testirati na droge. ali da je je*o ježa, uvjeriti će se sam.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 12:10   #752
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Bez obzira koju kaznu dobio, nek bude sretan i do smrti zahvalan što nije bilo ljudi pred tim zidom, koji je lupio i što nije ubio nekog. Mislim da mu je to najveće moguće ublažavanje kazne, a sve ostalo je sitnica.
Zaključak: nije nikog ubio, super je prošao.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 12:57   #753
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
Jutros oko 4 sata vraćao se doma iz Jaruna i tamo malo dalje od Save stoji murja i mene zaustavi jer nisam bio vezan, tj ni suputnici koji su bili samnom, uglavnom dobio sam 1000kn kaznu jer nesmijem auto vozit jer ima previše konja i ovima je oprostio za pojase i meni još nadodao gratis 500kn, ja reko dobro, pozvao me da dođem do njihovog auta da pušem pita me prije naravno jel sam kaj pio ja reko ne, niti kapi (stvarno nisam pio), kaže mi dobro i pospremi onaj alkotest i to i onda neš tamo švrljao po nekim papirima nekih 20 sec, pitao me jel imam za platit odmah sad 1500kn, ja reko ne i rekao mi je doviđenja i budite sretni što ste kažnjeni samo s 1500kn, ja reko ok i otišao. Inače ovo je prvi put da su me zaustavili i ne znam sad kak ide procedura, ali što nebi trebao dobiti neki dokument, potvrdu ili slično da sam zaustavljen i da sam dobio kaznu, niti sam tamo išta morao potpisati i slično, znam da kad je jednom frenda zaustavila policija znam da je dobio neku potvrdu i da je morao neš potpisati, sad ne znam stvarno na kraju jel me lik to samo scimao ili kaj ili će mi doći doma fino razglednica od njih s kaznom od 1500kn
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 13:26   #754
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ako nisi dobio uplatnicu na licu mjesta, poslati ce ti razglednicu na kucnu adresu za koji dan.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 14:44   #755
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
Jutros oko 4 sata vraćao se doma iz Jaruna i tamo malo dalje od Save stoji murja i mene zaustavi jer nisam bio vezan, tj ni suputnici koji su bili samnom, uglavnom dobio sam 1000kn kaznu jer nesmijem auto vozit jer ima previše konja i ovima je oprostio za pojase i meni još nadodao gratis 500kn, ja reko dobro, pozvao me da dođem do njihovog auta da pušem pita me prije naravno jel sam kaj pio ja reko ne, niti kapi (stvarno nisam pio), kaže mi dobro i pospremi onaj alkotest i to i onda neš tamo švrljao po nekim papirima nekih 20 sec, pitao me jel imam za platit odmah sad 1500kn, ja reko ne i rekao mi je doviđenja i budite sretni što ste kažnjeni samo s 1500kn, ja reko ok i otišao. Inače ovo je prvi put da su me zaustavili i ne znam sad kak ide procedura, ali što nebi trebao dobiti neki dokument, potvrdu ili slično da sam zaustavljen i da sam dobio kaznu, niti sam tamo išta morao potpisati i slično, znam da kad je jednom frenda zaustavila policija znam da je dobio neku potvrdu i da je morao neš potpisati, sad ne znam stvarno na kraju jel me lik to samo scimao ili kaj ili će mi doći doma fino razglednica od njih s kaznom od 1500kn

Klasična situacija kad si trebal drotu nekaj dat da ništa ne piše
3 ili 4 ljudi u autu nije vezalo pojas i previše konja...nema se tu kaj pričat.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 14:51   #756
priest
Premium
Moj komp
 
priest's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 70
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Bez obzira koju kaznu dobio, nek bude sretan i do smrti zahvalan što nije bilo ljudi pred tim zidom, koji je lupio i što nije ubio nekog. Mislim da mu je to najveće moguće ublažavanje kazne, a sve ostalo je sitnica.
Zaključak: nije nikog ubio, super je prošao.
a to je i meni došlo u glavu, tek s tim nebi moga živit... sad ćemo vidit šta će doć, mislin glupo je sad tu nešto govorit al ovo se neće ponovit..
__________________

priest je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 14:53   #757
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Mani se i žiže
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 14:54   #758
extacod
Premium
 
extacod's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Milkywhey
Postovi: 201
nisam ga ni stigao pitat jel bi se dalo kaj dogovorit, bio je neki skroz mladi policajac s jakim tonom tak da ono, sumnjam da je potplatlljiv mada ni ne znam kak to ide kad mi je sad ovo stvarno bilo prvi put, a i samo mi je trebalo još da me recimo prijavi da sam ga htio potplatit uglavnom dali se to da nekak unaprijed uplatit, tj da se ode do policije i tamo platim, jer mi se baš ne čeka svako jutro doma poštara
extacod je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 15:09   #759
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,579
Svaki put kad čujem ovakvu priću / situaciju "onda neš tamo švrljao po nekim papirima nekih 20 sec, pitao me jel imam za platit odmah sad xxxx kn, ja reko ne i rekao mi je doviđenja" lagano popizdim. Uopće nije bitno jel postoji prekršaj i kakav.
Treba im zakonom naredit da ti daju jednu kopiju toga šta su načrčkali da znaš precizno za šta te terete.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 15:14   #760
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
nisam ga ni stigao pitat jel bi se dalo kaj dogovorit, bio je neki skroz mladi policajac s jakim tonom tak da ono, sumnjam da je potplatlljiv mada ni ne znam kak to ide kad mi je sad ovo stvarno bilo prvi put, a i samo mi je trebalo još da me recimo prijavi da sam ga htio potplatit uglavnom dali se to da nekak unaprijed uplatit, tj da se ode do policije i tamo platim, jer mi se baš ne čeka svako jutro doma poštara
Da ne platis to u iducih 6 mjeseci nece ti bit nista, svakako napisi zalbu, reda radi, pa si mozda odgodis to placanje na godinu dana i vise...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 15:30   #761
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Svaki put kad čujem ovakvu priću / situaciju "onda neš tamo švrljao po nekim papirima nekih 20 sec, pitao me jel imam za platit odmah sad xxxx kn, ja reko ne i rekao mi je doviđenja" lagano popizdim. Uopće nije bitno jel postoji prekršaj i kakav.
Treba im zakonom naredit da ti daju jednu kopiju toga šta su načrčkali da znaš precizno za šta te terete.
Ma da, napisat će nešto izmišljeno.......

Vjerojatno bi mu bilo lakše da je jednu kaznu naplatio u kešu, manje papira, a ovako pošto ima više prekršaja bit će objedinjeni na jednom papiru koji će stići na adresu, NIJE dužan ti dati nikakav papir kad je u pitanju više prekršaja, pa čak i kad je jedan u pitanju, tko zna možda je potrošio cijeli blok prekšajnih naloga na razne idiote, pa nema više papira za izdavati

U ovakvom slučaju bi prekršaje koji su napravljeni s predumišljajem-kao ne zna da nesmije voziti prejaki auto- trebalo kazniti duplo, dok recimo pojas koji stvarmo možeš zaboraviti vezati kazniti manje-makar sjedanjem u auto bi to trebalo biti prvo na pameti

Inače te je trebao murjak radi kw isključiti iz prometa dok auto ne preuzme netko tko smije ga zakonski voziti

Al ne kužim, sub/ned je noć, murje ima po u priči, ja bi se s dva pojasa vezao, potez rukom ili platiti 500 kn, hmmmmm........teška dilema

Kad dobiješ doma čestitku, lagano napiši kratak sastavak da si svjestan svega, ne poričeš ništa ali da moliš da ti se smanji kazna pošto npr. moraš pesa doma hraniti s skupim Pedigreom ili nekaj slično
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 15:41   #762
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Svaki put kad čujem ovakvu priću / situaciju "onda neš tamo švrljao po nekim papirima nekih 20 sec, pitao me jel imam za platit odmah sad xxxx kn, ja reko ne i rekao mi je doviđenja" lagano popizdim. Uopće nije bitno jel postoji prekršaj i kakav.
Treba im zakonom naredit da ti daju jednu kopiju toga šta su načrčkali da znaš precizno za šta te terete.
To bi ti jako pomoglo, kopija zapisnika da si zatečen u vožnji auta koji ima više konja i da niste bili vezani jer vas boli ćuna za propise?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 16:10   #763
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,579
Promašio si poantu, učinjeni ili ne učinjeni prekršaji su nebitni za ovo šta govorim,
rekoh da im treba zakonom naredit da ti na licu mjesta daju kopiju toga šta su napisali.
Radi se o tome da ono šta napišu često ne odgovara činjenicama / zatečenom stanju u potpunosti.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 16:40   #764
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ne.
I u nezgodi je 0.5.
Ali mladi vozači moraju uvijek imati 0.0
afak, po novom se svaka količina alkohola u krvi (pa i 0,1) u slučaju nezgode naziva vožnjom pod utjecajem alkohola, što se adekvatno i kažnjava.
naravno da postoje nekakvi stupnjevi alkoholiziranosti, ali to je stvar suca i okolnosti nesreće.

mlad vozač pod utjecajem alkohola, prebrza vožnja, naseljeno mjesto, nesreća... da je po mome, ja bi mu vozačku oduzeo na 5-10 godina ili čak zauvjek.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 16:46   #765
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
@Nikky
Potpuna istina. Ja sam prije 13-14 godina ustopao policiju (zuja + potpuni mrak) . Tada su još davali one male žute zapisnike sa uplatnicom. Sve bi bilo ok da na kazni nije pisalo "vožnja bicikla bez svjetala". Naravno da sam to pobio na sudu jer sam imao 50 svjedoka da nisam imao bicikl taj dan (ostao pred kafom noć prije). Poanta je da svašta znaju pisat.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 20:52   #766
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Promašio si poantu, učinjeni ili ne učinjeni prekršaji su nebitni za ovo šta govorim,
rekoh da im treba zakonom naredit da ti na licu mjesta daju kopiju toga šta su napisali.
Radi se o tome da ono šta napišu često ne odgovara činjenicama / zatečenom stanju u potpunosti.
I, koji tebe onda zakon tjera da potpišeš (ili ne) takav zapisnik taman da ga i naprave?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 21:49   #767
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,579
Opet nekužiš, bitno je da (slagao se ti ili ne sa sadržajem) dobiješ taj zapisnik.
To je preduvjet da bi mogao reagirat bilo samostalno ili preko odvjetnika, pogotovo ako treba osporavat sadržaj.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 22:04   #768
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Opet nekužiš, bitno je da (slagao se ti ili ne sa sadržajem) dobiješ taj zapisnik.
To je preduvjet da bi mogao reagirat bilo samostalno ili preko odvjetnika, pogotovo ako treba osporavat sadržaj.
Kužim ja tebe ali ti mene ne

Na kraju krajeva-to je samo zapisnik i ne možeš ti ništa "reagirati" dok to ne dođe na sud...tek na sudu murja mora dokazati navode iz prekršaja a ti osporiti.

Mislim, uzmi jedan od najčešćih prekršaja-prolaz kroz žuto-dobil buš zapisnik u kojem to piše i kaj buš sad "reagiral" do suda?
Možeš se znaš već kaj
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 22:20   #769
fucker7
Registered User
Moj komp
 
fucker7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Krizevci
Postovi: 42
nemogu im nikakvu foru prodat da ne izgubim vozacku radi tog crvenog prokletog?i nisam nist potpisal sam je u blok tam svoj zapisal...se bi dalo kaj smislit?
fucker7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 00:17   #770
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova

Mislim, uzmi jedan od najčešćih prekršaja-prolaz kroz žuto...
To je prekršaj?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 00:25   #771
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Da.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 00:57   #772
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor priest Pregled postova
Pozz, prije par dana san ima prometnu, prevelika brzina, izgubia kontrolu i auto je sad totalka. Ima san susret sa 2 zida i nevjerojatnu količinu sriće jer san proša praktički bez ozljeda.Sad šta se tiče okolnosti: auto glasi na mene, iman dozvolu, ovo mi je prvi prekršaj. to je bilo u 2 u noći, u gradu, ograničenje 30-40 ja san sigurno 100 iša. Tragova kočenja nema, kod očevida nzn šta su točno radili, čuja san da po udaru mogu odredit brzinu, logično je da pola auta ne fali radi 60 km/h... alkotest je pokaza 0,46, s time da su mi u bolnici izvadili krv i tražili urin. još jedna nesrića je šta san 2 dana prije zapalia... policajca san 3 puta pita zašto krv i urin, reka je samo radi testa na alkohol. student san, neman stalna primanja, živin s materon, i tu večer san bia vrhunski debil, sad je gotovo, izvuka san pouku a zanimaju me posljedice. Jel mi može neko okvirno reć šta bi moga očekivat?
Ako te oderu novcano zali se, na vozacku i bodove neces moci utjecat ali na novcanu kaznu da...ako nisi kaznjavan budes jos super prosao
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 06:22   #773
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
nisam ga ni stigao pitat jel bi se dalo kaj dogovorit, bio je neki skroz mladi policajac s jakim tonom tak da ono, sumnjam da je potplatlljiv mada ni ne znam kak to ide kad mi je sad ovo stvarno bilo prvi put, a i samo mi je trebalo još da me recimo prijavi da sam ga htio potplatit uglavnom dali se to da nekak unaprijed uplatit, tj da se ode do policije i tamo platim, jer mi se baš ne čeka svako jutro doma poštara
Pricekaj dok ne dobijes ikakav papir.Imam nekoliko iskustava ( pristojan razgovor s policajcem, prekrsaj koji direktno ne ugrozava promet ) kad je policajac u svoj osobni notes napravio zabiljesku a nikada je poslije nije unio u sluzbeni formular...
Nisu svi policajci isti a ni svi prekrsaji...
Ukoliko sam se prevario, jos uvijek stignes sucu na prekrsajnom doci u crnini sa tuznim izrazom lica i dobrom pricom
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:19   #774
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova

Mislim, uzmi jedan od najčešćih prekršaja-prolaz kroz žuto...
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
To je prekršaj?
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Da.
Jel itko zbilja zaustavljen radi toga? Totalno debilna stvar u ovom trenutku. Dok se ne uvede blinkajuće zeleno prije žutog, ovo nema nikakvog smisla.
To zeleno sam vidio na 2-3 mjesta, ali izvan ZG-a.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:21   #775
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Zuto ti inace znaci "Stop", a ne po nasem "lupi po gasu" da prodjem prije crvenog.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:26   #776
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
To zeleno sam vidio na 2-3 mjesta, ali izvan ZG-a.
U večini gradova izvan Zg ima treptajuče zeleno i u tom slučaju prolazak na žuto je jednak crvenom.

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Zuto ti inace znaci "Stop", a ne po nasem "lupi po gasu" da prodjem prije crvenog.
Ako procjeniš da ne možeš sigurno stat onda lupi po gasu, makar kod nas svi tako procjenjuju žuto.
S tim da se žuto ne tretira jednako kod semafora gdje postoji treptajuče zeleno i di ne postoji.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:29   #777
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Jel itko zbilja zaustavljen radi toga? Totalno debilna stvar u ovom trenutku. Dok se ne uvede blinkajuće zeleno prije žutog, ovo nema nikakvog smisla.
To zeleno sam vidio na 2-3 mjesta, ali izvan ZG-a.
Mislim da se to čak tretira kao prolazak kroz crveno, mene su jednom haltali na skretanju iz Savske lijevo u Vukovarsku...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:34   #778
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Mene su učili u autoškoli pred godinu dana kako je žuto "priprema za zaustavljanje" ili "priprema za kretanje" zavisno od trenutnog svijetla na semaforu jel. Lupa se po gasu jedino ako se ne možeš sigurno zaustaviti na vrijeme ispred oznake na kolniku, sad ako policija shvati drugačije, onda se to (valjda) mora na sudu dokazati. Međutim ako loviš semafor izdaleka, to je onda prekršaj.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:38   #779
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor fucker7 Pregled postova
nemogu im nikakvu foru prodat da ne izgubim vozacku radi tog crvenog prokletog?i nisam nist potpisal sam je u blok tam svoj zapisal...se bi dalo kaj smislit?
Evo imam ja iskustvo iz prve ruke. Prije dvije i pol godine prosao u ZG na zuto, malo poslije me murija zaustavi i napise kaznu da sam prosao kroz crveno. Naravno odbio potpisati, nakon nekoliko mjeseci dosao fino u ZG kod sutkinje, bacio kuknjavu i kazna smanjena s 2000 na 1000 i bez uzimanja vozacke. Dobra sutkinja bila nema sto, super zena. Tako da je to najbolja mogucnost kojoj se mozes nadati ako ti auto treba za posao itd, probaj se dogovoriti.
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 12:46   #780
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Mene su učili u autoškoli pred godinu dana kako je žuto "priprema za zaustavljanje" ili "priprema za kretanje" zavisno od trenutnog svijetla na semaforu jel. Lupa se po gasu jedino ako se ne možeš sigurno zaustaviti na vrijeme ispred oznake na kolniku, sad ako policija shvati drugačije, onda se to (valjda) mora na sudu dokazati. Međutim ako loviš semafor izdaleka, to je onda prekršaj.
Meni je moj pokojni furt pijani instruktor Joco vako govorio:

Citiraj:
Gle dečko, kad se pali žuto imaš samo dvije mogućnosti-ili stat na bremzu ili na gas
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na