Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2010., 19:36   #91
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
CIJENA?
Marka?
Mislim imaš popriličnu ponudu takvih sluški kod nas, od
http://217.14.221.177/StartEU.ashx?_...D6dIfuhkuQgJRd
pa ove http://217.14.221.177/StartEU.ashx?_...D6dIfuhkuQgJRd
http://www.optimum-online.hr/detalji...se-n7-ex1.aspx
http://www.optimum-online.hr/detalji...er_mm_100.aspx
http://www.optimum-online.hr/detalji...er_pmx_60.aspx

I tako dalje......................
Imaš stvarno veliki izbor takvih sluški kod nas danas, stvar je financija i dakako feeling-a sa pojedinim modelima!
Kažem to zato jer ja imam ove zadnje koje sam ti dao u primjer i sluške su što se tiće zvuka stvarno dobre, ali nikako mi ne sjedaju na moju veliku glavu, recimo jako je nezgodno pogledati prema gore ili dole a da se ne pomaknu i tako neke sitnice koje me smetaju oko njihovog dizajna, ali to definitivno nije slučaj sa svim takvim sluškama, zato ti je moj topli prijedlog da ih prvo isprobaš na glavi a tek onda kuiš!
Ako se odlučiš za neke malo bolje sluške(čitaj skuplje) onda ih provjereno možeš isprobati ovdje
http://www.bojezvuka.hr/

Jako ljubazni i vrlo susretljivi, meni je iako to nisam tražio dok sam provjeravao sennheiser HD555 čovijek ponudio da isprobam i HD800 koje su 8500kn tako da što se toga tiće odi tamo!
Eto nadam se da sam pomogao!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 22:14   #92
Must`
Premium
 
Must`'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Ovako ekipa...

Treba mi preporuka za in ear slušalice koje bi koristio za slušanje glazbe na n97, važno mi je da blokiraju vanjski zvuk dosta dobro + da su koliko toliko udobne. Pretpostavljam da će mi dosta ljudi preporučiti cx 300 II, no zanima me ima li što bolje od njih u tom cjenovnom rangu ili malo iznad(do nekih 500-600 kn). Vidio sam u bojama zvuka cx 350 i cx 380 pa me zanima koja je konkretno razlika između tih modela te ima li što vrijedno spomena od ostalih proizvođača(phillips, denon, creative itd.).

Unaprijed hvala.
Must` je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2010., 02:25   #93
Vermox
Premium
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor Must` Pregled postova
Ovako ekipa...

Treba mi preporuka za in ear slušalice koje bi koristio za slušanje glazbe na n97, važno mi je da blokiraju vanjski zvuk dosta dobro + da su koliko toliko udobne. Pretpostavljam da će mi dosta ljudi preporučiti cx 300 II, no zanima me ima li što bolje od njih u tom cjenovnom rangu ili malo iznad(do nekih 500-600 kn). Vidio sam u bojama zvuka cx 350 i cx 380 pa me zanima koja je konkretno razlika između tih modela te ima li što vrijedno spomena od ostalih proizvođača(phillips, denon, creative itd.).

Unaprijed hvala.
nedavno sam uzeo denonice ahc-252 i mogu rec da sam pre prezadovoljan za tih 140kn..
Vermox je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 20:20   #94
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
ja sam kupio Sennheiser HD 202 i nisam baš zadovoljan,zakasnio uzet HD 201 dok su još bile u protisu

imam dosta velike uši tako da nakon 2 minute već su crvene uši i pomalo me iritiraju,tako da definitivno ako imate imalo veće uši ne kupujte mid size slušalice već definitivno FULL SIZE

zvukom baš nisam isto zadovoljan(c702 mobitel i njegove sluške gotovo daju istu kvalitetu kao i hd 202 a i bas im je isto odličan: takozvani megabass)

mislim udaraju one dobro i bas im je ubojit(već i na volumenu 50%) ali im fali zvuka

Imama i par pitanja kako da ih držim spojene i na kojim postavkama?

-jer mogu ih spojit na front panel(headphone utor na kućištu),tu mi ih računalo prepozna i imam opcije Bass Boost i loudnes equlization; pojačavam ih preko računala odnosno ikone zvučnika u win 7

-drugi način je da ih uštekam u desni satelit zvučnika logitech Z323 i tu imam više opcija za namjestit(postavio sam najveću opciju Studio Quality),glasnoću tu povećavam pomoću zvučnika

ne osjećam razliku u kvaliteti između ova dva načina

problem mi je i šta nemogu šaltat između njih i zvučnika bez iskopčavanja slušalica

I još ako netko zna sa foobarom radit(nedavno sam ga počeo koristit),je li moguće dodat equalizer za automatsko stavljanje rock,clasic...
equalizer postoji ali nema spremljenih profila
m4x je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 22:38   #95
Ante32
Registered User
 
Ante32's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Must` Pregled postova
Ovako ekipa...

Treba mi preporuka za in ear slušalice koje bi koristio za slušanje glazbe na n97, važno mi je da blokiraju vanjski zvuk dosta dobro + da su koliko toliko udobne. Pretpostavljam da će mi dosta ljudi preporučiti cx 300 II, no zanima me ima li što bolje od njih u tom cjenovnom rangu ili malo iznad(do nekih 500-600 kn). Vidio sam u bojama zvuka cx 350 i cx 380 pa me zanima koja je konkretno razlika između tih modela te ima li što vrijedno spomena od ostalih proizvođača(phillips, denon, creative itd.).

Unaprijed hvala.
Ja uz iPhone koristim Nuforce UF30
Jest da sam bio skeptičan prema firmi koja je barem kad su sluške u pitanju totalno nepoznata, ali kvaliteta zvuka me oduševila. Što se komfora tiće lagane su i ugodne su za nosit. Interesanto je i da su sklopive te uz njih dobiješ zaštitnu futrolu.
Ante32 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 22:51   #96
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
Preporuka: Sony MDRE818LP

Kostaju cca 55kn i za te pare jednostavno mislim da nema boljih. Imo sam ih prije 3 godine i strgale su mi se i od tad se mucim sa svakakvim modelima i slucajno sam ih naso medu starim stvarima, pogledo model na nabavi i otiso odma kupit 2 komada. Nedugo nakon toga sam shvatio da mi nisu uzalud ostale u sjecanju kao odlicne slusalice. Kolko para tolko muzike u ovom slucaju nije slucaj

Pa eto ako netko trazi nesto jeftino, a dobro...nece pozalit, tolko od mene, poz

http://protis.hr/ProductDetails.aspx...Sony-MDRE818LP
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2010., 01:57   #97
Must`
Premium
 
Must`'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor Ante32 Pregled postova
Ja uz iPhone koristim Nuforce UF30
Jest da sam bio skeptičan prema firmi koja je barem kad su sluške u pitanju totalno nepoznata, ali kvaliteta zvuka me oduševila. Što se komfora tiće lagane su i ugodne su za nosit. Interesanto je i da su sklopive te uz njih dobiješ zaštitnu futrolu.
gdje ih ima za kupiti?



ostali, ima tko kakve preporuke za in-ear slušalice gornjeg razreda i isplati li se uopće davat par stotina kuna za takvo nešto?
Must` je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2010., 10:25   #98
Ante32
Registered User
 
Ante32's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Must` Pregled postova
gdje ih ima za kupiti?



ostali, ima tko kakve preporuke za in-ear slušalice gornjeg razreda i isplati li se uopće davat par stotina kuna za takvo nešto?
Pa dao sam ti link dućana za Nuforce sluške.
Meni su ih spojili da ih čujem, poslušaj pa odluči. Uglavnom debelo su iznad konkrencije, pogotovo ako se odlučiš i za njihov usb DAC s pojačalom za slušalice. No i ovako su best buy do 600 kn.
Ante32 je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2010., 00:33   #99
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
za te pare uzmeš grado sr60i i jebe ti se što izgledaš glupo
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2010., 06:21   #100
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
http://www.amazon.com/Koss-KEB24-Por...477972&sr=8-29

ove ja koristim i mogu potvrditi da imaju odlican zvuk....
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2010., 21:43   #101
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Koje sluške za mobitel uzet, a da su do 100 kuna? Gledam Sennheiser MX 360 ili MX 270 pa me zanima ima li možda što bolje?

Ima li tko kakvo iskustvo sa MX 270 pošto ne mogu naći nikakav review na netu?
tutix je offline   Reply With Quote