Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2013., 14:06   #151
sg1
Registered User
 
sg1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nemam ni ja pojma sto se Schumi vracao, valjda nije cuo za ono da treba otic dok si na vrhu . Cisto sumnjam da mu je lova bila prioritet, vjerojatno mu bilo dosadno kod kuce. A mozda je samo htio dokazati da vozac ima vrlo mali utjecaj ako bolid nije vrhunski .

Sto se tice Kimia on je oduvijek bio dobar tu nema dileme ali nesjecam se da ga je bas itko hvalio kao velikog "radnika" tj. da se ba slomio na testiranjima i davao neki super feedback (radije ce otic na pivo, skijanje, kupanje, rally ) tako da iako sam siguran da on zna reci sta nevalja bolidu tj. sto treba da bude u njegovom stilu opet vjerujem da je ipak bolid ove godine jednostavno vrlo dobar i to pomaze Kimiu da bude tako dobar u Lotusu.
E da si mu složio kakav multimedijalni station doma možda mu ne bi bilo dosadno pa se ne bi vraćao.
sg1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 21:57   #152
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600

Zadnje izmijenjeno od: kian. 09.04.2013. u 22:24.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 22:16   #153
sg1
Registered User
 
sg1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Najiščekivaniji film ove godine :

http://www.imdb.com/title/tt1979320/
sg1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 00:30   #154
Boky Bestbuy
Registered User
Moj komp
 
Boky Bestbuy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Vettel je tu di je samo zbog bolida i ekipe koja mu sve radi.. Stavi ga u neki prosječan bolid i vidjet ćete koliko je "dobar".
Vec je bio u prosjecnom bolidu u pocetku svoje karijere (torro rosso) i osvojio je s njim utrku po kisi u Monzi 2008 ...

I koliko je dobar onda ?
Boky Bestbuy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 07:52   #155
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Najbolji iza Hamiltona, Alonsa i Raikkonena.
ma nije, pa vidis koliko je pobjedivao, kome su otisle prosle sezone, tko je bio na koliko prvih pozicija.......... itd band .

bolid je 75% IMHO, ostatak je vozac zasluzan.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 15:56   #156
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Nemojte Brkom gubiti vrijeme, zna on to samo mu je dosadno pa se dopisuje.
U RB donijeli odluku da nema više timski naredbi. To shvatam kao još jednu pobjedu Fetla.
http://www.sport.de/medien/formel-1/...er-vettel.html
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 22:33   #157
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma uvijek je jedan vozac vise favoriziran od drugoga. kada nije, onda se dogada hamilton-alonso super situacija .

mislim, ako se nije skuzilo, ja se slazem sa Brkom. jer kao sto je logicno, daj RB (pogotovo prije par sezona) pojma nemam, Kobayasiju - bio bi najvjerovatnije prvi. jer je toliko bio bolji bolid od svih ostalih, to je to!

jos jednom, Vettel nije los. Vettel nije niti osrednji vozac, on je na ljestvici od 1 do 10 negdje na 8. a od 8 do 10 su, sto je brko i rekao - Alonso, Kimi i Hamilton (trenutno).


ali da se preformulira cijela ova trakavica, da li je Vrigin (tj, njegovi vozaci, prvenstveno Button) ikada poslije onako pobjedivao? a nakon osvajanja nije sjeo u tamo neki toro rosso ili hrt i slicnu kompaniju, sjeo je u mclaren. i ostvario par pobjeda, ali daleko od onoga sto se ocekivalo od proslogodisnjeg prvaka.


ili ako cemo jos razvesti, da li bi Vettel ovako prije i danas pobjedivao da je bio u Ferrariju npr (koji je tek prosle sezone se pokazao da moze, ove pogotovo)? mislim, sva mjerenja kroz zavoje su pokazivala gdje RB dobiva utrku, ali - RB! ne Vettel, ne Webber - RB. aerodinamika koju su jos prije par godina doveli prakticki do savrsenstva. pa nemaju RB-ovi vozaci najveca muda pa kroz svaki zavoj idu nesto brze od konkurencije......... u tome je stvar. da ne kazem da na ravnici valjda nisu nikada imali najveci top speed, hm, kad imamo aerodinamiku gdje lomimo sve druge .

jos jednom, nije Vettel uopce los vozac. jos je nekako balav i valjda ce mi uvijek takav ostati, ali to je nevazno. ono sto bi bilo najbolje (ali je nemoguce) je istodobno vidjeti npr dva vozaca u istom bolidu, pa bi se moglo odvagnuti koji je bolji.

ali, meni se vise neda razglabati tko je bolji i tko kaci. ova nedjelja napokon utrka, previse tri tjedna cekanja .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 11:03   #158
sg1
Registered User
 
sg1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ova nedjelja napokon utrka, previse tri tjedna cekanja .
Potpisujem ...ma već sam i kineski počeo učiti od muke
sg1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 18:27   #159
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 22:59   #160
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Nadam se da susjedi neće zaratiti naredna 2-3 dana, sutra prvi trning u 4,00, idem na spavanje da mogu pogledati. Imam osjećaj da će Ham završiti na postolju, još je rano za prognoze, vidjećemo..
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 23:09   #161
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Nadam se da susjedi neće zaratiti naredna 2-3 dana, sutra prvi trning u 4,00, idem na spavanje da mogu pogledati. Imam osjećaj da će Ham završiti na postolju, još je rano za prognoze, vidjećemo..
Tesko kume hamilton je pokupil neku virozu i postoji mogucnost da nebude vozil na FP1 i FP2. Nadam se da nije tako ali vidjet cemo
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 09:06   #162
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Odlični Ham i Rai, Alonso jako dobar. Podbacili iz RBRa...

Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 09:23   #163
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Ovo će biti super zanimljiva utrka. PP ne znači previše obzirom na trajnost guma. Moguće da Kimi profitira kao u prvoj utrci. Fetla rano odbacujete, očekujem ga na 3-4 mj.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 09:31   #164
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Ovo će biti super zanimljiva utrka. PP ne znači previše obzirom na trajnost guma. Moguće da Kimi profitira kao u prvoj utrci. Fetla rano odbacujete, očekujem ga na 3-4 mj.
Nisan ga ja odbacio u utrci, nego u kvalama su zasrali i on i Webber, čini mi se da ne štima sve najbolje s bolidom.

Da trajnost guma će definitivno bit problem, bar mekše verzije, ali zato ovi iz pozadine mogu profitirat s tvrđima
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 10:39   #165
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nisan ga ja odbacio u utrci, nego u kvalama su zasrali i on i Webber, čini mi se da ne štima sve najbolje s bolidom.

Da trajnost guma će definitivno bit problem, bar mekše verzije, ali zato ovi iz pozadine mogu profitirat s tvrđima
Weber je ostao bez goriva i to na pola kruga u q2, tak da mislim da nije kriv on, neovisno o uputama da štedi gorivo.
Vettel je produžio ravno u jednom zavoju, sad, nije jasno jel on malo preforsirao il je neki kvar na bolidu.
__________________
People, have some bananas!
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 11:01   #166
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Weber je ostao bez goriva i to na pola kruga u q2, tak da mislim da nije kriv on, neovisno o uputama da štedi gorivo.
Vettel je produžio ravno u jednom zavoju, sad, nije jasno jel on malo preforsirao il je neki kvar na bolidu.
A kažen ti zaribali su RBRu, ne može izać bez goriva , a kod Vettela mi je parilo da mu odma nije uvatila kočnica
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 11:20   #167
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Kolko ja citam nije on ostao bez goriva nego imaju kvar pa su mu rekli da stane:

“We’ve got an issue with the fuel collector,” explained team principal Christian Horner. “By the looks of things it’s either the collector or the fuel bowser. Basically collector pressure dropped out right at the end of that in-lap.”
“Until we get the car back and further investigate both the car and the bowser we won’t have any more answers.”
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 12:44   #168
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Webber starta zadnji, ostalo mu manje od 1l goriva

http://25.media.tumblr.com/824262de4...su2do1_500.jpg

draksa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 12:46   #169
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Webber starta zadnji, ostalo mu manje od 1l goriva

http://25.media.tumblr.com/824262de4...su2do1_500.jpg

Kako jadnika jebu u tom Red Bullu, strasno nesto
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 12:46   #170
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 12:47   #171
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 14.04.2013. u 12:00. Razlog: slika pola mege
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 09:27   #172
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ferrari. (1 krug)

Edit (52. krug): Obozavam taktike sa promjenom guma 3-5 krugova do kraja.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera

Zadnje izmijenjeno od: nino. 14.04.2013. u 10:34.
nino je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:41   #173
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Ja neznam šta ovi u RBR-u misle kad je*u ovako Webbera. Toliko su mu razje*ali bolid ali samim time i sebi uzeli bodove u konstruktorima.. Ali Alonoso je danas dobar posao i predobro je bilo kada su mu rekli tamo u 46 krugu da dobiva 3/4 desetinke po sektoru (ako se ne varam) i da nema potrebe da gura bezveze a on samo k'o gospodin odgovorio "I'm not pushing" Lotus također odradio dobro
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:44   #174
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Ahah Fetlo se sjebao na kraju. Neopisivo mi drago
Kimi na postolju, tako treba Kimi
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:48   #175
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Red Bulu ova staza ne odgovara, ali mogu biti zadovoljni, važno je da se skupljaju bodovi (Fetl). Do kraja je dugo i najbitnije je da ne bude utrka bez bodova. Čestitke pobjedniku (Brko, nadam se da će idući put i meni ćestitati.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:51   #176
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
alonso definitivno i zasluzeno pobjednik u ovakvom ferrariju. kimi zasluzeno drugi, vettel ipak bolji od hamiltona (zapravo RB od mercedesa, ali ok). utrka sama po sebi je imala par svjetlijih trenutaka, ali iskreno, nista posebno .

kimi sa lagano smrdanim bolidom vozi ko' car, what the hell is he doing
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:54   #177
barbir
Registered User
Moj komp
 
barbir's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Žrnovnica
Postovi: 40
Baš mi je drago zbog Alonsa, volia bi da ove godine on bude prvak u ferariu (i to ne slučajno ). A šta reći o Kimiju odvozija 2/3 utrke sa razbijenin prednjim krilom i završia drugi. U svakom slučaju odlična utrka i pravo osvježenje nakon malezije.
barbir je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 10:55   #178
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
e da, sta ce biti sa prestizanjem pod zutom zastavom? bit ce zanimljivo ako kimi i vettel dobiju koju sekundu na vrijeme, naravno meni kao navijacu ferrarija .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 11:02   #179
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
e da, sta ce biti sa prestizanjem pod zutom zastavom? bit ce zanimljivo ako kimi i vettel dobiju koju sekundu na vrijeme, naravno meni kao navijacu ferrarija .
Ma neće ti tu biti ništa, pogotovo što je fetl tu među njima.. a i ako bude šta nemoj računati da će fetelu skinuti nešto

sad će me njegovi fanovi početi napad da te sekunde ne odlučuje rbr nego fia i svi ti sudci ali svejedno neće on nikakvu kaznu dobiti
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 11:11   #180
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Ferrari dobar ,pogotovo kod Alonsa. Po meni Ferrari ima jako dobru kontrolu guma di su razlike u prvom i zadnjem krugu u stintu oko 1sec dok kod RBRa je vise dosta
Kimi dobar isto, malo ga je mucio onaj sudar sa Perezom i ono odlomljeno krilo s kojim je na ravnom po meni gubio bar 2-3km/h

Najradije bi htio vidit ponovljenu 2007. sezonu sa Hamiltonom, Kimijem i Alonsom u borbi za naslov
draksa je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na