Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.03.2019., 15:16   #541
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
A što bi naši trgovci? Marže su solidne a sad još i da za nas ne vrijede zakoni i propisi EU. E neće ići.
Em što su marže jako loše, em što mi imamo bolje propise od većine država EU, puno bolje za kupce od onog što EU traži.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 18:32   #542
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
To bi tek dovelo do kaosa i porasta cijena.
Kaos bi svakako mogao nastati. no svi bi imali jednaka prava.



Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Otvori svoju trgovinu pa ćemo svi dolazit kod tebe otvarat redom kutije "samo da pogledamo".
Ti kao kupac se trebaš informirati o proizvodu koji kupuješ, fala bogu pa sve bitno i piše na ambalaži.

Pa baš se to i radi putem kupovanja na daljinu ako se ne varam ili? Moguće je otvarati, isprobavati 14 dana, te vratiti. Sve pod izlikom da nisi mogao vidjeti proizvod jer si kupovao na daljinu.

A mnoge takve proizvode koji nisu otvoreni i izloženi na polici ni u trgovini ne možeš "bolje pogledati".

Pa onda bi trebalo biti i barem moguće da u trgovini nakon što platim mogu otvoriti ambalažu, pogledati/isprobati, pa ako mi se ne svidi vratiti. jer je baš to omogućeno kupovinom na daljinu.


Ili pak kod kupovine na daljinu ograničiti "isprobavanje" samo na otvaranje kutije (ako treba rezati ambalažu onda ništa od toga) i zavirivanje da vidiš da je unutra sve na broju. Jer ništa više od toga ne dobiš ni kod kupovine osobno u trgovini (osim rijetkih proizvoda koji su izloženi).




Eto samo moje mišljenje o svemu tome, ne mora značiti da bi uz takve promjene svi bili uvjek zadovoljni.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2019., 19:20   #543
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
U prednosti si kad kupuješ na daljinu, proizvod smiješ raspakirat, isprobat i onda ga vratiti, kod kupnje u trgovini toga nema i ne znam zašto bi ti to izjednačavao?

Jako mali broj ljudi koji kupuju online će išta vratiti, zanemariv broj u odnosu na fizčku prodaju, isto tako u fizičkim trgovinama postoji hrpa izložbenih primjeraka.
Dakle, ono što možeš vidjeti kupi u trgovini, ono što ne možeš kupi online ako već želiš 100% biti siguran.

Ne možeš ti natjerati trgovca da tebi otvara svaku kutiju koju ti želiš, ne znam šta uopće pišeš o tome kad se to neće mjenjati.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 21:49   #544
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Jasno je da si u prednosti u kupovini na daljinu kad je riječ o isprobavanju proizvoda pa eventualnom vračanju, a mislim da nebi trebao biti. Uvid u proizvod imaš kod dostave i bez da ga ispobavaš. Ako je to dostatno kod kupovine u fizičkoj trgovini onda bi trebalo biti i kod kupovine na daljinu.
A da postoji hrpa izloženih primjeraka u trgovinama baš i nije istina. U nekim većim trgovinama ima više toga, ali ukupno gledano mali broj u odnosu na ponudu. Zapravo često proizvoda nema ni u skladištu, a kamoli izloženog na polici. No jasno za to bi trebao golemi prostor koji je dodatan trošak za trgovca.

I ne želim natjerati trgovca da mi otvara sve kutije, nisam to nigdje napisao!
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 06:38   #545
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Kod kupnje svatko želi novo, s netaknutom ambalažom, ne daj Bože da je netko prije dodirnuo kupljeni uređaj. S druge strane, htio bi moći raskupusati ambalažu i eventualno vratiti kupljeno nakon toga bez posebnog razloga. Nije li to dvoje u suprotnosti?

Što bi trgovac trebao kasnije raditi s tim proizvodom koji si ti otvorio nakon kupnje, nije ti se svidio i odlučio ga vratiti? Kao što zalman reče, to već postoji kod kupnje na daljinu, ali zanemariv je broj ljudi koji će to raditi i u pravilu neće raditi bez dobrog razloga. Da se to može nakon fizičke kupnje, trgovci bi imali hrpu proizvoda koji su vraćeni jer se kupcu nije svidjela boja ili neka sitnica, a koje nitko ne bi htio kupiti po punoj cijeni jer svi žele djevičansku ambalažu.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 08:46   #546
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,684
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Kod kupnje svatko želi novo, s netaknutom ambalažom, ne daj Bože da je netko prije dodirnuo kupljeni uređaj. S druge strane, htio bi moći raskupusati ambalažu i eventualno vratiti kupljeno nakon toga bez posebnog razloga. Nije li to dvoje u suprotnosti?

Što bi trgovac trebao kasnije raditi s tim proizvodom koji si ti otvorio nakon kupnje, nije ti se svidio i odlučio ga vratiti? Kao što zalman reče, to već postoji kod kupnje na daljinu, ali zanemariv je broj ljudi koji će to raditi i u pravilu neće raditi bez dobrog razloga. Da se to može nakon fizičke kupnje, trgovci bi imali hrpu proizvoda koji su vraćeni jer se kupcu nije svidjela boja ili neka sitnica, a koje nitko ne bi htio kupiti po punoj cijeni jer svi žele djevičansku ambalažu.
puno ljudi to ni ne zna..a kad se to pročuje međ običnom "rajom", svi će tako kupiti na daljinu, probat artikal, koristit ga 10tak dana i onda vratit..čisto iz znatižlje i jer im je to omogućeno.
pa kad to bude bilo pravil oa ne iznikma kao danas, budu trgovci pritisli metuzaleme iz vlade da to promjene ili bar ublaže jer štaće "vendori" (kak vi ovdje volite pomodarski govorit) sa rpom otvorene i koritšene robe koji niko neće kupit
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 08:55   #547
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ne vjerujem da će ikada previše ljudi zloupotrebljavati kupnju na daljinu. Ipak treba prvo dati novce, čekati proizvod, slati raskid ugovora, slati proizvod nazad (o svom trošku), čekati uplatu... Da se to može kod kupnje u poslovnici i da se novac dobije natrag odmah na ruke, tada bi bila poplava vraćenih otvorenih proizvoda, ovako je još ok svima. Pošteni kupci imaju mogućnost povrata, a trgovci nemaju previše bezrazložno vraćene robe.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 08:58   #548
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
"...slati proizvod nazad (o svom trošku),..."

mall.hr ima jedan veliki plus sto se tice slanja artikla nazad. ide o njihovom trosku. to nisam nigdje drugdje vidio i samo zbog toga cu kod njih uzimat kad god je cjena jednaka ili manje nego drugdje.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 09:00   #549
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Jasno je da si u prednosti u kupovini na daljinu kad je riječ o isprobavanju proizvoda pa eventualnom vračanju, a mislim da nebi trebao biti. Uvid u proizvod imaš kod dostave i bez da ga ispobavaš. Ako je to dostatno kod kupovine u fizičkoj trgovini onda bi trebalo biti i kod kupovine na daljinu.
Uvida u proizvod nemaš, zato zakon i je tako definiran. Ako je proizvod u trgovini možeš vidjeti bar osnovne elemente.
Kad bi se to uvelo, još bi se dodatno povećali troškovi, što znači još više cijene.

Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
I ne želim natjerati trgovca da mi otvara sve kutije, nisam to nigdje napisao!
Ovime ga upravo tjeraš u još gorem smjeru, da korisnik može sam to raditi koliko želi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 09:34   #550
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Sta znaci "solidna marza"?

Koji tocno propisi ne vrijede "za nas"?
Solidna marža je ona od koje ti živiš inače bi davno zatvorio shop. Jedino ako si bogat pa se zajabavaš i posluješ s gubitkom. To opet ne znači da mislim da je marža kod nas prevelika. A predlažem ti da promijeniš dobavljače jer tvoja garancija na istu karticu je 2g dok je drugdje 3g. D onedavno ste bili i mešu povoljnijima a više niste niti to. Imate korektan odnos s kupcem ali imaju i neki drugi dućani. Vrlo je bitan i "odnos" prema kupcu kod ispravne reklamacije.
Kad sam pisao o propisima mislio sam na "app" ponašanje nekih trgovaca. Dakle ako zakon kaže kupac na daljinu ima pravo vratiti proizvod u 14 dana u stanju kakvog je zatekao onda trgovac nema što laprdati "znate mi baš i ne primamo nazad ali izlazimo u susret" i slična sranja.

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Em što su marže jako loše, em što mi imamo bolje propise od većine država EU, puno bolje za kupce od onog što EU traži.
A kako su nam onda cijene veće nego vani pa čak i u usporedbi sa EU državama? Ok postoje troškovi za trgovca kod uvoza ali mislim i dalje da su marže solidne ali ne i prevelike. A naši propisi se krše svugdje i uvijek zato jer se može.

Zadnje izmijenjeno od: renc. 26.03.2019. u 09:40.
renc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2019., 09:39   #551
maksimirac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: ZG
Postovi: 25
Kako mi je ovo dio branše znam pouzdano da je za vrijeme SP dosta firmi imalo problema s povratom u 14 dana s televizorima. Ljudi su kupili i vraćali zadnji dan. Kada si ušao u postavke televizora vidio si da je praktički radio od 0 do 24 i svejedno su ga trgovci morali uzeti nazad. Kome prodati poslije takav televizor? koliko je tu novca izgubljeno od strane trgovca koje je on poslije nadoknadio tako da mora negdje podići cijenu. Jedino dobro za trgovca je što se povrat ne odnosi na pravne osobe, a kod nas svi koji imaju firmu kupuju na R1 imalo ili ne veze s poslom.
maksimirac je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 09:42   #552
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor maksimirac Pregled postova
Kako mi je ovo dio branše znam pouzdano da je za vrijeme SP dosta firmi imalo problema s povratom u 14 dana s televizorima. Ljudi su kupili i vraćali zadnji dan. Kada si ušao u postavke televizora vidio si da je praktički radio od 0 do 24 i svejedno su ga trgovci morali uzeti nazad. Kome prodati poslije takav televizor? koliko je tu novca izgubljeno od strane trgovca koje je on poslije nadoknadio tako da mora negdje podići cijenu. Jedino dobro za trgovca je što se povrat ne odnosi na pravne osobe, a kod nas svi koji imaju firmu kupuju na R1 imalo ili ne veze s poslom.
To je svinjarija od strane kupca ali opet se radi o nekom ko vodi posao (kafić ili kaj već) a ne o nekom kao ja koji kupuje tu telku za doma. Meni ne pada na pamet da ju vratim ako je sve ok s telkom ali ako ima nešto za reklamirati onda želim to pravo na povrat. To treba regulirati.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 09:52   #553
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor maksimirac Pregled postova
Kako mi je ovo dio branše znam pouzdano da je za vrijeme SP dosta firmi imalo problema s povratom u 14 dana s televizorima. Ljudi su kupili i vraćali zadnji dan. Kada si ušao u postavke televizora vidio si da je praktički radio od 0 do 24 i svejedno su ga trgovci morali uzeti nazad. Kome prodati poslije takav televizor? koliko je tu novca izgubljeno od strane trgovca koje je on poslije nadoknadio tako da mora negdje podići cijenu. Jedino dobro za trgovca je što se povrat ne odnosi na pravne osobe, a kod nas svi koji imaju firmu kupuju na R1 imalo ili ne veze s poslom.
A tek sa amazona? Televizori od 2 soma eura su se uzimali i vraćali dan nakon finala, u 29.danu mogućnosti povrata. Osobno poznam par klaunova koji su radili isto.
Ok, amazon je puno pernatiji od naših, ali svejedno, bitan je mindset.

Sent from Usreo 2nd Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 10:23   #554
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
A kako su nam onda cijene veće nego vani pa čak i u usporedbi sa EU državama? Ok postoje troškovi za trgovca kod uvoza ali mislim i dalje da su marže solidne ali ne i prevelike. A naši propisi se krše svugdje i uvijek zato jer se može.
Naravno da su cijene veće. Manje tržište, manji promet, veće cijene.
Marže su realno nikakve, posebno u omjeru s drugim trgovačkim djelatnostima. Post-sales je isto puno skuplji i problematičniji.

Citiraj:
Autor renc Pregled postova
To je svinjarija od strane kupca ali opet se radi o nekom ko vodi posao (kafić ili kaj već) a ne o nekom kao ja koji kupuje tu telku za doma.
Ukoliko je kupila fizička osoba, sve je isto.

Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Meni ne pada na pamet da ju vratim ako je sve ok s telkom ali ako ima nešto za reklamirati onda želim to pravo na povrat. To treba regulirati.
Pitanje je što je razlog reklamacije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 11:23   #555
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,684
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova


Pitanje je što je razlog reklamacije.
ne sviđa mu se...ne sviđa se ženi...sporo mijenja kanale...mali su titlovi..i takvi bezvezni razlozi...a TV potpuno ispravan
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 11:46   #556
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ne sviđa mu se...ne sviđa se ženi...sporo mijenja kanale...mali su titlovi..i takvi bezvezni razlozi...a TV potpuno ispravan
Zato imaš tu opciju kod narudžbe preko weba, a što pak možeš provjeriti na izloženom modelu.
To realno nisu elementi neispravnosti, a jako nategnuto nedostaci.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 11:54   #557
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Čekajte malo. Pišemo li mi o reklamaciji ili povratu? Na povrat (bez objašnjenja i razloga) imaš pravo u roku 14 dana ako si kupio proizvod na daljinu. Frend u americi ima pravo vratiti kameru i nakon 30 dana i nitko ga ništa ne pita niti piskara po forumu naširoko o tome.
Na reklamaciju ima pravo svaki kupac bez obzira na način kupnje ako proizvod ima bilo kakvu grešku ili slično što podliježe reklamaciji ili nešto što proizvođač garantira za zamjenu u reklamnom roku (npr. mrtvi pixeli kod monitora, kod nekih proizvođača zna se točno koji broj). Evo recimo moj dell je došao bez jednog slova L (od loga) na okviru ali mi se zbog toga nije vraćao monitor a imao sam pravo na reklamaciju.
Tu staje sva priča. To što nekom ne paše što bi neko vraćao to mene nije briga nit je briga kupca to su samo vaši osjećaji i vaša mišljenja a svatko ima mišljenje.
Ono što je meni bitno i (sad sam ontopic) je to da Mall.hr kao i još neki dućani vrlo korektno postupaju sa kupcima kod bilo kakvih reklamacija i sl. Dućani koji kompliciraju i zakonsko pravo kupca predstavljaju kao "trgovčeva dobra volja" preskačem a na njima je kako će poslovati i na nekom drugom kupcu hoće li se s njima zaje*avati i ili obratno.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 12:35   #558
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Uvida u proizvod nemaš, zato zakon i je tako definiran. Ako je proizvod u trgovini možeš vidjeti bar osnovne elemente.
Kad bi se to uvelo, još bi se dodatno povećali troškovi, što znači još više cijene.
Pa uvid dobiš kod preuzimanja dostavljenog proizvoda. Isti takav uvid imaš najčešće i kod kupovine u trgovini. Samo treba dozvoliti minutu dvije kod dostave da to pogledaš. Istina to bi malo kompliciralo situaciju za dostavne službe, no to nije kupćeva briga.

Citiraj:
Ovime ga upravo tjeraš u još gorem smjeru, da korisnik može sam to raditi koliko želi.
Ha baš to je omogućeno kupovinom na daljinu. Druga stvar kolko to ljudi iskorištavaju.
Kad bi se to omogućilo kod kupovine u trgovini jedino ne dopustiti da se kupac isti tren vrati na blagajnu i dobi odmah natrag novac, nego da novac može dobiti tek idući dan.


Pretpostavljam da bi se to moglo urediti, ali da ti oteža izrabljivanje takve situacije.

No trenutno je situacija takva kakva je, pa je svako koristi kako mu odgovara i kako ima mogućnosti (recimo mnogi ne vole platiti pa onda mjesec dana čekati plaćeni proizvod, nego im draže da idu sami podići pa tad platiti). Dok neki eto koriste proizvod x dana i onda hop, idem ga vratiti (kao što su sad neki spomenuli primjer s tv-ima).

A na kraju krajeva za mnoge proizvode ni nema potrebe isprobavati ih pa odustajati od kupnje, nego ih kupiš i gotovo. Tek ako su neispravni onda imaš posla oko toga.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 12:41   #559
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Pa uvid dobiš kod preuzimanja dostavljenog proizvoda. Isti takav uvid imaš najčešće i kod kupovine u trgovini. Samo treba dozvoliti minutu dvije kod dostave da to pogledaš. Istina to bi malo kompliciralo situaciju za dostavne službe, no to nije kupćeva briga.
To je u biti kupčeva briga, dostava nema apsolutno ništa s tim.
Još ako ne probaš odmah (što je često i nemoguće) moraš imati neki time slot za zamjenu.

Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Pretpostavljam da bi se to moglo urediti, ali da ti oteža izrabljivanje takve situacije.
Kupnja u trgovini ima mali problem, a to je nemogućnost "praćenja" što kupac radi.
Teoretski možeš kupcu preko weba za kojeg zaključiš da te iskorištava ukinuti mogućnost kupnje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 13:10   #560
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Pa tako i kod kupovine u dućanu nemožeš "odmah probati". Znam da dostava nema ništa s tim, te im je svejedno jel si ti dobio tvrdi disk, ciglu ili komad špeka. Zato sam i napisao da bi takva promjena komplicirala situaciju za dostavne službe.


A ovo se slažem da je na webu lakše pratiti i pretpostaviti dali kupac zlorabi sustav. Mogućnost bi bila da se takva roba s mogućnošću povrata kupuje uz davanje osobnih podataka, pa bi bilo moguće vidjeti jel taj kupac neobićno puno puta kupuje i vraća.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 13:42   #561
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Pa tako i kod kupovine u dućanu nemožeš "odmah probati". Znam da dostava nema ništa s tim, te im je svejedno jel si ti dobio tvrdi disk, ciglu ili komad špeka. Zato sam i napisao da bi takva promjena komplicirala situaciju za dostavne službe.
U trgovini možeš tražiti odmah probati. Preko weba ne možeš.
Ako ti ne daju, ideš u drugu trgovinu, kupiš preko weba, svejedno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 14:42   #562
FT1000
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 102
Mall je Ok trgovina, nedavno kupio 2719DGF, drugi dan došla poruka da je u poslovnici, kod preuzimanja te doslovno gnjave, pogledaj kutiju... i sami naglase tih 2 tjedna ako ti nešto ne paše da zamjeniš
FT1000 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 08:33   #563
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Uzeo par stvari kod njih, dostaviliu3 puta. Malo mi to glupo, ali oke. Sve 5 je sa stvarima, sve radi kako treba. Odlična dostava šta se tiče dpd-a, nazove čovjek obavezno i pita.
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2019., 08:40   #564
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Joza_Seraf Pregled postova
Uzeo par stvari kod njih, dostaviliu3 puta. Malo mi to glupo, ali oke. Sve 5 je sa stvarima, sve radi kako treba. Odlična dostava šta se tiče dpd-a, nazove čovjek obavezno i pita.
Pa mogao si odabrati da želiš da se sve dostavi odjedanput.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 12:57   #565
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa mogao si odabrati da želiš da se sve dostavi odjedanput.
Jbt nisam vidio nigsje tu opciju ha ha.. mislimne smeta menito, samo mi nije bilajasna ta politika
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2019., 13:18   #566
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
Gore na vrhu kada si birao dostavu si imao pitanje da li želiš da sve pošiljke objediniš u jednu, s tim da će to biti isporučeno tek kada se svi artikli pribave od strane Mall-a
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2019., 15:51   #567
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
14.04. naručio gume, danas 17.04. dostavljene.
Ekspresno odrađeno
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2019., 18:07   #568
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Ti si imao više srece, ja ih narucio 9og,danas stigle. Al inace mi sve dode kroz 3 dana u poslovnicu.

Zadnje izmijenjeno od: danex. 17.04.2019. u 21:01. Razlog: dopuna
danex je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2019., 20:25   #569
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Ja isto svoje gume čekam već 12 dana.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2019., 08:27   #570
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
naručio gume 31.03. došle 16.04.
Moshus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na