Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2005., 20:10   #1
LuX.23
Premium
 
LuX.23's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: ZaGReB
Postovi: 406
Ode Niko u Spljit!

Kaj kažete na to?
__________________

Intel P4 1.8 Mhz
ASUS P4S533-E SiS 645DX
2 x 256MB DDR333 Samsung
HERCULES ATI Radeon 9800SE AIW 128 MB
HDD Seagate Barracuda 60 & 80 GB
NEC DVD RW+/-ND-2500
PSU Aopen 300W
Monitor EIZO 19" Flexscan
Microsoft IntelliMouse Optical
CoolerMaster Aerogate II
CoolerMaster Cool Drive 3
CoolerMaster 2 x 80mm vent LED Blue
Papst 120mm vent
SkyStar 2
Case InWin X710 Black
LuX.23 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2005., 21:13   #2
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
No commetnt! Forza fiume! Štimac ce jedini zaraditi i kraj price!
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2005., 21:17   #3
Bart
PC maher
Moj komp
 
Bart's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: N.Gradiska
Postovi: 272
Mislim da je sve ovo oko Nike previse isforsirano, nitko tu nece biti presretan, bojim se da ce ga Dinamovci prozvati prodanom dusom, a Hajdukovci ga nece prihvatiti kako treba, dao bog da grijesim jer decko to nije zasluzio, jedino bi Stimac mogo bit sretan "$$$".
Bart je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 03:09   #4
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by Bart
Mislim da je sve ovo oko Nike previse isforsirano, nitko tu nece biti presretan, bojim se da ce ga Dinamovci prozvati prodanom dusom, a Hajdukovci ga nece prihvatiti kako treba, dao bog da grijesim jer decko to nije zasluzio, jedino bi Stimac mogo bit sretan "$$$".
Kako nije zasluzio kad se prodo za saku dolara? Sve bi se to moglo shvatit da taj prelazak u Hajduk nije odluka njegovog starog a ne njega samog.

A sto se tice odnosa Zagreb-Split cini mi se da ce se samo pogorsat nakon ovog

p.s: Mamiceva izjava "mozda se Niko i predomisli na putu do Splita" mi smrdi na nesto a pitanje je sta :confused:
marac je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 12:25   #5
LuX.23
Premium
 
LuX.23's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: ZaGReB
Postovi: 406
Ma neće tu samo Štimac dignut lovu prvo je on morao dinamuj platit 1,500 000 eura da bi ga opće pustili, a onda mu frajer daje kuču lovu i ugovor!
Jebena svotica. Svatko bi otišao da je na njegovom mjestu jebote praktički su ga otjerali svi ga pljuvali fučkali a sada seru da je izdajica...
__________________

Intel P4 1.8 Mhz
ASUS P4S533-E SiS 645DX
2 x 256MB DDR333 Samsung
HERCULES ATI Radeon 9800SE AIW 128 MB
HDD Seagate Barracuda 60 & 80 GB
NEC DVD RW+/-ND-2500
PSU Aopen 300W
Monitor EIZO 19" Flexscan
Microsoft IntelliMouse Optical
CoolerMaster Aerogate II
CoolerMaster Cool Drive 3
CoolerMaster 2 x 80mm vent LED Blue
Papst 120mm vent
SkyStar 2
Case InWin X710 Black
LuX.23 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 16:01   #6
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Na Dinamove tekme idem od kad znam za sebe (i dobro se sjecam zlatne Cirine sezone u Yu iako sam bio mali) ali to ne znaci da Niki ista mogu zamjeriti... Mamic i Barisic su gamad i zbog njih se to sve skuhalo i iskreno mi je drago da je sve zavrsilo odlaskom u Hajduk. Inace moram priznati da mi se velik broj "navijaca" Dinama zgadio time sto su napadali igrace a nitko od njih nije imao muda slomit Mamicu lubanju. I sad jos Niku prozivaju izdajicom... Ma patetika. Tipicna grupa jadnih kukavica koja ce silu vrsit na onima koji nisu krivi.

I zbog te odvratne dvojice, Mamica i Barisica, te tih i tkavih "navijaca" (da se razumijemo, ne mislim da je Stimac ista bolji) se nadam da ce Niko u Hajduku igrat dobro.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 17:18   #7
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Originally posted by ozren
Mamic i Barisic su gamad i zbog njih se to sve skuhalo i iskreno mi je drago da je sve zavrsilo odlaskom u Hajduk. Inace moram priznati da mi se velik broj "navijaca" Dinama zgadio time sto su napadali igrace a nitko od njih nije imao muda slomit Mamicu lubanju. I sad jos Niku prozivaju izdajicom... Ma patetika. Tipicna grupa jadnih kukavica koja ce silu vrsit na onima koji nisu krivi.
Baš sam mislio napisat nešto takvo kada sam vidio tvoj post, pa čemu ponavljat onda

Mamić je gowno na kubik, a ja se čak nebi niti začudio da se kasnije dozna kako je on sredio one navijače da upadnu na trening i skinu nogometaše kako bi ih malo "trgnuo"
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 17:44   #8
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
Prvo-Mamić je Mamić. A Štimac je bolji? Pa Vela je u HNL rekao da se nakon tjedan dana pomoćni sudac predomislio i rekao da ga Štimac nije opalio. A Zadar-Hajduk namještaljka? Jedino u Štimćevoj kladionici nije bilo to na ponudi. Onda još on kaže da hoće spasiti Niku. Neka spasi hrvatski nogomet od sebe. Da je otišao u Varteks ne bi mu zamjerio, ali otići u klub u kojem je uprava još gora od one u Dinamu. Ionake ne igra za upravu nego za navijače. Da to nije htjeo tko bi ga uspio potjerati iz kluba? Da je rekao ja ne idem nigdje, pa mi vi plačajte 120000 eura da ne igram ili mi plačajte 120000 eura da igram popustila bi uprava.


A osim toga bilo mu je iz principa teško prihvatiti smanjenje plaće. A jel mu iz principa bilo teško trčati. I to što kažem nije pusta priča. Mjereno je na jednoj tekmi. Čovjek je sprintao ukupno 70m!!!
DA je Lončarević bio u klubu od početka možda bi ga natjerao da se uozbilji. Ali nije ni Kranjčar 100% kriv jer je to tako kad te svi kuju u zvijezde sa 18 godina i trebaš biti karakter da te to ne pretvori u bahatu budalu. Sedloski se vratio ne zbog novca, Mujčin godinama igra tu i svi oni neće zaraditi u karjijeri onoliko koliko Niko u jednoj sezoni ako ispuni svoj potencijal. A to baš nije 100% sigurno. Puno je takvih propalih potnecijala. Mikić, možda Ljubojević ako se ne popravi. Nije lako biti zvjezda i onda ti prihvatiti da si TI kriv što loše igraš.
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 22:26   #9
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
pusti ti stimca i upavu hajduka na miru i pocisti u svom dvoru

uprava hajduka moze radit sta oce i kako oce i tebe koji s hajdukom nema nista to ne mora brinit

hajduk je aktualni prvak drzave i trenutno prvi na tablici sa sedan puta manje ulozenog novca od sestog ili koji vec je dinama


Citiraj:
Originally posted by Konan
Prvo-Mamić je Mamić. A Štimac je bolji? Pa Vela je u HNL rekao da se nakon tjedan dana pomoćni sudac predomislio i rekao da ga Štimac nije opalio. A Zadar-Hajduk namještaljka? Jedino u Štimćevoj kladionici nije bilo to na ponudi. Onda još on kaže da hoće spasiti Niku. Neka spasi hrvatski nogomet od sebe. Da je otišao u Varteks ne bi mu zamjerio, ali otići u klub u kojem je uprava još gora od one u Dinamu. Ionake ne igra za upravu nego za navijače. Da to nije htjeo tko bi ga uspio potjerati iz kluba? Da je rekao ja ne idem nigdje, pa mi vi plačajte 120000 eura da ne igram ili mi plačajte 120000 eura da igram popustila bi uprava.


A osim toga bilo mu je iz principa teško prihvatiti smanjenje plaće. A jel mu iz principa bilo teško trčati. I to što kažem nije pusta priča. Mjereno je na jednoj tekmi. Čovjek je sprintao ukupno 70m!!!
DA je Lončarević bio u klubu od početka možda bi ga natjerao da se uozbilji. Ali nije ni Kranjčar 100% kriv jer je to tako kad te svi kuju u zvijezde sa 18 godina i trebaš biti karakter da te to ne pretvori u bahatu budalu. Sedloski se vratio ne zbog novca, Mujčin godinama igra tu i svi oni neće zaraditi u karjijeri onoliko koliko Niko u jednoj sezoni ako ispuni svoj potencijal. A to baš nije 100% sigurno. Puno je takvih propalih potnecijala. Mikić, možda Ljubojević ako se ne popravi. Nije lako biti zvjezda i onda ti prihvatiti da si TI kriv što loše igraš.
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 22:35   #10
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
pusti ti stimca i upavu hajduka na miru i pocisti u svom dvoru

uprava hajduka moze radit sta oce i kako oce i tebe koji s hajdukom nema nista to ne mora brinit

hajduk je aktualni prvak drzave i trenutno prvi na tablici sa sedan puta manje ulozenog novca od sestog ili koji vec je dinama


Citiraj:
Originally posted by Konan
Prvo-Mamić je Mamić. A Štimac je bolji? Pa Vela je u HNL rekao da se nakon tjedan dana pomoćni sudac predomislio i rekao da ga Štimac nije opalio. A Zadar-Hajduk namještaljka? Jedino u Štimćevoj kladionici nije bilo to na ponudi. Onda još on kaže da hoće spasiti Niku. Neka spasi hrvatski nogomet od sebe. Da je otišao u Varteks ne bi mu zamjerio, ali otići u klub u kojem je uprava još gora od one u Dinamu. Ionake ne igra za upravu nego za navijače. Da to nije htjeo tko bi ga uspio potjerati iz kluba? Da je rekao ja ne idem nigdje, pa mi vi plačajte 120000 eura da ne igram ili mi plačajte 120000 eura da igram popustila bi uprava.


A osim toga bilo mu je iz principa teško prihvatiti smanjenje plaće. A jel mu iz principa bilo teško trčati. I to što kažem nije pusta priča. Mjereno je na jednoj tekmi. Čovjek je sprintao ukupno 70m!!!
DA je Lončarević bio u klubu od početka možda bi ga natjerao da se uozbilji. Ali nije ni Kranjčar 100% kriv jer je to tako kad te svi kuju u zvijezde sa 18 godina i trebaš biti karakter da te to ne pretvori u bahatu budalu. Sedloski se vratio ne zbog novca, Mujčin godinama igra tu i svi oni neće zaraditi u karjijeri onoliko koliko Niko u jednoj sezoni ako ispuni svoj potencijal. A to baš nije 100% sigurno. Puno je takvih propalih potnecijala. Mikić, možda Ljubojević ako se ne popravi. Nije lako biti zvjezda i onda ti prihvatiti da si TI kriv što loše igraš.
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2005., 04:28   #11
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Sa relativno neutralnog kuta gledanja mogu reci samo da ce mi biti drago ako Niko bude igrao i napredovao jer to ce biti dobitak za Hrv nogomet. Sretno Niko!
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 11:44   #12
LuX.23
Premium
 
LuX.23's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: ZaGReB
Postovi: 406
Je hajduk je aktualni prvak, ali igra im je za kurac!
Koliko puta su se samo skrumpirali i prošli tijesno...
__________________

Intel P4 1.8 Mhz
ASUS P4S533-E SiS 645DX
2 x 256MB DDR333 Samsung
HERCULES ATI Radeon 9800SE AIW 128 MB
HDD Seagate Barracuda 60 & 80 GB
NEC DVD RW+/-ND-2500
PSU Aopen 300W
Monitor EIZO 19" Flexscan
Microsoft IntelliMouse Optical
CoolerMaster Aerogate II
CoolerMaster Cool Drive 3
CoolerMaster 2 x 80mm vent LED Blue
Papst 120mm vent
SkyStar 2
Case InWin X710 Black
LuX.23 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 11:47   #13
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by LuX.23
Je hajduk je aktualni prvak, ali igra im je za kurac!
Koliko puta su se samo skrumpirali i prošli tijesno...
Pa Veliki uvijek pobijeđuju, čak nemora bit njihovom zaslugom.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 13:08   #14
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Povjesno gledano...
Ajduk je uvijek preferirao malo akhm...sporije i bucmastije igrače u veznom redu

Pa nisu žalili para ne bi li nastavili tradiciju.
Onaj Carević je isto imao koju kilicu više i nije baš volio "bežat" po terenu, o legendi po pitanju šetanja po terenu Asanoviću neću ni govoriti...

Sad ozbiljno-nije u redu da se sad sva sranja svaljuju na malog Niku.
Sranje je napravljeno već pri slaganju momčadi za ovu sezonu, uprava i Mamić su tu zasrali do jaja.

Normalno da mi nije drago kaj je Niko otišao u Split, ali da se sad svo sranje u Dinamu svaljuje na njega nije fer.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 13:20   #15
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Jelc
o legendi po pitanju šetanja po terenu Asanoviću neću ni govoriti...
nema veze, najbolja ljevica hrvatske repke ikad.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 19:44   #16
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Nije problem u netrcanju ako covijek zna dodati loptu ili nesto slicno,a mislim da niko to zna....uvijek se zato stavi kojeg gatuza u momcad da trci umjesto nike....
Ma niko je ok,samo se mi moramo rijesiti Stimca,Mamica i njihovih dragih kolega....
Sada se purgeri bune sta je otisao u drugi klub,a u tijeku sezone su ih napadali i tukli-SRAMOTA. Da meni to naprave istog trena bi otisao bez i malo razmisljanja... i ovo danas sa okretanjem auta...ma sve ih treba zatvoriti!
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 05:49   #17
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
Pa tiče me se kada netko Hajduku proda utakmicu. I kada Štimac opali sudca. Tekme Hajduk-Zadar i Hajduk Šibenik prije su kao neko prijatljska zafrkancija. To je sramota za nogomet. Ajde da štimac to napravi u Engleskoj-ne bi 5 godina smio na stadion. A on se stavlja u ulogu dobročinitelja. Pihh. Iako smo ja i Kranjčar išli u istu srednju, čini se da nije baš previše pametan. Štimac ga samo hoće skupo prodati. Mislim to je ok, ali da mi on sada priča o dobrobiti Hajduka-kluba koji je prodao Srnu, Pletikosu i mnoge, a klub u blokadi. Pihh.
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 11:38   #18
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
na nasem odnosno sada vasem niku odavno su mnogi htjeli zaraditi. ruku na srce mladic nikad nije bio neka zvijezda sve je to iscenirao njegov stari i mamic u medijima da mu se digne cijena. kao sto u svijetu mediji i manageri stvaraju pop zvijezde tako i mi u hrvatskoj s nikom smo poceli stvarati fudbalerske. za mene je on prosjecan igrac a to sto ga mediji dizu u nebesa po instrukciji managera i tatice to je vec druga prica. da je on tako dobar vec bi on zavrsio kao tudor, a ovako isforsirat ce ga na prodaju u neki prosjecni europski klub svi zgrnuti brdo para na njemu, a onda ce on sjediti na klupi.
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 11:59   #19
ZX 1
Premium
 
ZX 1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Maminjo je uspio što ni Cezar nije totalno ssexat Dinamo
ZX 1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 12:30   #20
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
Citiraj:
Originally posted by Konan
Pa tiče me se kada netko Hajduku proda utakmicu.
a kad se dinamu proda prvenstvo onda nema frke, ha? podsjetit ću samo na okolnosti u kojima je rijeka prije par godina izgubila prvenstvo, a to nije izolirani slučaj... sve ovisi s koje strane gledaš, toga će nažalost uvijek biti u hrvatskom sportu, politici itd. prvenstveno zbog mentaliteta koji vlada na ovim prostorima... to je stvar koja se ne mijenja samo tako...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 12:47   #21
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Moglo bi se reci kao u pjesmi "Who the fu*k is Niko Kranjcar"?

Mali koji je jednom igracu AFAIK Osijeka gurnuo loptu kroz noge. Kao da je u najmanju ruku dosao Maradona dok je bio normalan. Sad je jos na njegovim nejakim plecima i imperativ uspjeha u Hajduku.

Tragikomicno je da je to udarna vijest u Dnevniku. Sreca da je bio Milic urednik.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2005., 12:49   #22
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Originally posted by VedranP
a kad se dinamu proda prvenstvo onda nema frke, ha? podsjetit ću samo na okolnosti u kojima je rijeka prije par godina izgubila prvenstvo
Tada bio na Kantridi. Nakon toga nisam bio sve do 2004 i Gincilbilincicilincija. Nakon toga necu sigurno opet slijedecih 5 godina.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2005., 12:47   #23
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Svi se skupa bavite glupostima. Bolje bi van bilo štagod "nategnit", nego uopće zborit o ovome.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2005., 17:30   #24
SulE
Registered User
 
SulE's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Opatija(pobri)
Postovi: 38
Trebo je kranjčar u rijeku,ali jebi ga šta sad,rjeka-osjek(mislim da je bilo 99) sve je sjebo sada bivši predsjednik dinama Zlatko Canjuga.ali to je bilo onda,vidjet ćemo kako će se stvari odvijati ove sezone
SulE je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2005., 20:35   #25
Dragon Killer
Kompjuterov frend
 
Dragon Killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 326
Ja mislim da je dobro da je Niko otišao jer je jednostavno u Dinamu bio nepotreban Dinamo i tako ima hrpu dobrih i nadarenijih igrača!!!
__________________
Bolje je šutjeti i pustiti da te smatraju budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
A. Lincoln
Dragon Killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na