Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2008., 23:05   #1
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Ipod nano 3nd gen 8GB vs Sony NWZ-A818

dvoumim se izmedu Ipod nano 8GB 3nd gen i Sony NWZ-A818, uzeo bih ga u sloveniji i trazit povrat poreza tako da ce mi doci nesto jeftnije . ima li itko od vas jedan od ovih, koji su vam dojmovi? imate li sta drugo za predloziti do 200€? bitan mi je zvuk (ne mislim koristiti slusalice od koji dolazi uz player jer imam od AKG K324P), sto tanji i kvaliteta samog uredaja jer sad uzimam sad i ko zna opet

Zadnje izmijenjeno od: A.J.. 22.01.2008. u 15:21.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2008., 21:25   #2
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
evo dileme Ipod nano 8GB 3nd gen vs Sony NWZ-A818?? molim vas za komentare, blizi se dan kupnje, please
A.J. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2008., 21:31   #3
Pezzaa
Premium
Moj komp
 
Pezzaa's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: TZ
Postovi: 296
lagano..... iPod.... jedino ako ti Itunes nije previshe stran...... a mislim da i taj sony isto koristi sonic stage tak da ti se vjerovatno svodi na isto.... definitivno iPod....i meni moj od 4GB dolazi sutra... jupiii jedva cekam...
Pezzaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2008., 21:45   #4
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
ma pise na netu da je ova verzija sony napravljena za drag 'n' drop a sto se tice ipod, tu postiju winamp, ma neznam full su mi oba dobra po tome sto vidim po netu, ali mislim da cu ih morat isprobat? mrzim dileme :@
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2008., 23:19   #5
Pezzaa
Premium
Moj komp
 
Pezzaa's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: TZ
Postovi: 296
moj prijatelj ima taj sony i oni mi tvrdi da drag-and-drop nije moguc bez prethodnog kreiranja foldera kako su poslozeni na player-u... to jest od artista, album trcak pa kako to vec ide.. uglavnom koplikovano.... i ja sam imao istu dilemu, zvuk sam cuo na oba definitivno iPod ima bolji zvuk, slusalice na sony-ju su odlicne, predobro izoliraju vanjsku buku i time nadoknadjuju to sto je player mrvicu pretih na max volume-u.... ali i to je subjektivno... uglavnom sta god uzmes neces pogrijesiti na tebi je ..... pozz
Pezzaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2008., 23:38   #6
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
meni su uvijek pretihi player tako da mi je drago sto si mi reko za ovo da je sony malo pretih, imam i ja tu izolaciju na svojim slusalicama, a znam da mogu biti jako glasne cak i preglasne za mene testiro sam na svom kompu. i hvala ti za taj drag-and-drop problem i to me jos zblizuje ipodu... sutra cu otic po gradu isprobat ipod sigurno a i sony da vidim kako se cuje na moj slusalicama...za sad je ipod u vodstvu...jos jednom hvala pezzaa
uzivaj u svom ipodu, nadam se da nas nece razocarat
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 05:08   #7
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
odlucio sam, sutra kupujem ipod, ali imam jedno pitanje. koji program koristite za sync ipod-a sa Outlook-om?
A.J. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na