Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2005., 15:38   #1
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Creative muvo v200 1GB

Jel netko mozda zna gdje se moze kupiti kod nas ali da je model od 1GB?
Ja sam uspio pronaci samo u linksu i hgspotu ali najvise od 512 Mb...
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2005., 18:45   #2
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Re: Creative muvo v200 1GB

Citiraj:
Originally posted by A-V
Jel netko mozda zna gdje se moze kupiti kod nas ali da je model od 1GB?
Ja sam uspio pronaci samo u linksu i hgspotu ali najvise od 512 Mb...
Probaj pitati za zastupnika za Creative,ima ga u ZG i OS ali sam zaboravio ime,ja nisam našao od1 gb pa sam nabavio izvana MUVO TX FM 1GB super zadovoljan!
ivan OS je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 30.05.2005., 08:47   #3
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
zastupnik za creative je Omnia d.o.o. U zg ces ih naci u Koturaskoj... link
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2005., 09:33   #4
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Citiraj:
Originally posted by daddo
zastupnik za creative je Omnia d.o.o. U zg ces ih naci u Koturaskoj... link
Strašna im je stranica,imaju cjenik u pdf formatu,nikakvih podataka o proizvodima ali eto piše da imaju MUVO od 1gb ali ne i koji.Nevjerovatno kako loše može biti...
ivan OS je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:14   #5
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Vec sam ja detaljno ispitao situaciju za creative muvo proizvode kod nas i mogu reci da je katastrofa. Pritom mislim iskljucivo na combo mp3+memorystick (bez dodatnih kablova za punjenje i usb konekciju - sta ce mi neki mali kompaktni mp3 player kada uz njega moram jos vuci kablove).

Stvarno naznam kak su ovi nasi trgovci blentavi - skoro svi prodaju neke primjerke sa 64, 128 i 256 Mb, 512 je vec rijetkost, a od 1 GB nema sanse! Pa tko vise kupuje mp3 player od manje od 512 Mb?!

Ako netko naleti na kvalitetan(!!!) mp3 player sa slijedecim karakteristikama kod nas za kupiti svaka cast:

- da ima 1 GB (moze i vise)
- da je USB 2.0
- da je na AAA ili AA baterije koje se kupuju na kiosku i traju bar 14h, bez komplikacija sa punjacima i kablovima za punjenje
- da ima integriran memory stick na sebi tj. da snima data filove i da ima na sebi konektor za usb a ne da mi treba kabel
- da ima FM radio
- diktafon je isto pozeljan ali ne i neophodan
- bez potrebe za driverima na cd-u (dodatni software je dobrodosao doduse)


(Drugim rijecima sve sto ima MuVo V200 1 GB jer ovog nikako nabavit kod nas)
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:21   #6
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
movou mozes zamjenit karticu otvoris ga i stavis Compact Flash od kolko oces... imas sad CF kartice od 8 GB pa se ti msili imas na netu o tome članke prouci ak oces
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:29   #7
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Link na clanak bi pomogao...
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 23:25   #8
vodokotlic
Premium
Moj komp
 
vodokotlic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: ZG - VŽ
Postovi: 375
Citiraj:
Originally posted by Trek
movou mozes zamjenit karticu otvoris ga i stavis Compact Flash od kolko oces... imas sad CF kartice od 8 GB pa se ti msili imas na netu o tome članke prouci ak oces
MuVo V200 NIJE isto sto i MuVo². vidis da covjek trazi nesto maksimalne velicine zippo upaljaca.
vodokotlic je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 23:37   #9
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
my bad krivi model sorry...
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2005., 01:26   #10
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
iRiver : goood :
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2005., 08:40   #11
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Originally posted by CatKiller
iRiver : goood :
Na koji god iRiver model mislis nedostaje mu nesto od slijedeceg:

Citiraj:
Originally posted by A-V

- da je USB 2.0
- da je na AAA ili AA baterije koje se kupuju na kiosku i traju bar 14h, bez komplikacija sa punjacima i kablovima za punjenje
- da ima integriran memory stick na sebi tj. da snima data filove i da ima na sebi konektor za usb a ne da mi treba kabel
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2005., 10:10   #12
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Eto barem prouči ovo prije nego kupiš:

http://forum.pcekspert.com/showthrea...threadid=20206
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2005., 11:15   #13
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Stvarno ne vidim kako mi to pomaze jer uglavnom se prica o kvaliteti... Znam koje su kvalitetne marke, mene zanimaju spomenuti featuri. Rado bi uzeo iRivera ali nema integriranu usb funkciju kao muvo v200 da ga mogu koristiti kao i obican stick (bez kablova i drivera), a ovi novi imaju i integrirane baterije (ja bi radije obicne duracelke koje kupim na svakom kiosku, da nekazem kumice na placu). Ajd procitajte moj temu threda do kraja prije postanja...
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2005., 18:02   #14
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Pogledaj sliku.
1 gb
usb 2.0
aaa baterije
radio
snimanje
imam onu foru s kazetom pa slušam i u autu,po par dana traju baterije,zbilja.
Redovito imam neke file-ove osim muzike na njemu,zato mi je iriver smeće,jer može svirati super kvalitetno ali trebam jebene kablove furati sa sobom i software na računalu.smeće.Zato i jesu koncipirani ti mali playeri ,za slobodu a ne za kofer s kablovima i cd-ima
Samo sam uzeo dodatne,sennheiser mx 500 slušalice.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	creative muvo tx fm 1gb.jpg‎
Views:	177
Size:	25.6 kB
ID:	4095  

Zadnje izmijenjeno od: ivan OS. 02.06.2005. u 18:26.
ivan OS je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2005., 18:38   #15
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by ivan OS
Pogledaj sliku.
1 gb
usb 2.0
aaa baterije
radio
snimanje
imam onu foru s kazetom pa slušam i u autu,po par dana traju baterije,zbilja.
Redovito imam neke file-ove osim muzike na njemu,zato mi je iriver smeće,jer može svirati super kvalitetno ali trebam jebene kablove furati sa sobom i software na računalu.smeće.Zato i jesu koncipirani ti mali playeri ,za slobodu a ne za kofer s kablovima i cd-ima
Samo sam uzeo dodatne,sennheiser mx 500 slušalice.
par stvari... I-RIVER nije smece ... a driveri ti ne trebaju nakon firmware upgradea...

jedina mana I-RIVER mp3 playera je nemogucnost direktnog prikljucivanja na racunalo... ali opet... koliko cesto punis/praznis 1 gb podataka? i ne zaboravimo da pricamo prvenstveno o mp3 playeru a tek nakon toga o DATA STICK-u...

Da se razumijemo... Creative ima izvrsno rijeseno sve... Iriver je definitivni broj 1 sto se zvuka tice... a ostalo je klasa i(s)pod... i nize.
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2005., 20:27   #16
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Citiraj:
Originally posted by daddo
par stvari... I-RIVER nije smece ... a driveri ti ne trebaju nakon firmware upgradea...

jedina mana I-RIVER mp3 playera je nemogucnost direktnog prikljucivanja na racunalo... ali opet... koliko cesto punis/praznis 1 gb podataka? i ne zaboravimo da pricamo prvenstveno o mp3 playeru a tek nakon toga o DATA STICK-u...

Da se razumijemo... Creative ima izvrsno rijeseno sve... Iriver je definitivni broj 1 sto se zvuka tice... a ostalo je klasa i(s)pod... i nize.
Govorim baš o tome da Creative ima izvrsno rješeno sve.Znači trebao bih nositi i data stick i mp3 player ako mi se eventualno neka mjuza eventualno svidi ili neki file trebam ili neku prezentaciju i za sve to i kablove,znači trebam kofer!!
Mp3 player slušam većinom kad se rekreiram a o kvaliteti možemo raspravljati ali mislim da tko želi kvalitetno slušati sluša u vlastitom domu ili negdje drugdje na malo vrijednijem HI-FI uredjaju a ne na tim malim playerima koji su napravljeni da omoguće komoditet a ne audiofilsku ekstazu!Sport ljudi,rekreacija a flash memorija,nema trzanja,preskakanja, izmedju ostalog snimiš si neke file-ove koje trebaš želiš nije bitno,samo ga stikneš u usb i to je to! O čemu mi ustvari govorimo!?
ivan OS je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2005., 20:47   #17
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
govorimo o mp3 playerima a ti si bas zapeo za DATA funkciju istih... kako god bilo IRIVER je bolji uredjaj po svojim AUDIO karakteristikama... dok je definitivno puno lakse prenosit podatke MUVO-m ili nekom drugom flash memorijom...

JEDINA i GLAVNA MANA IRIVERA je nemogucnost spajanja na pc bez prilozenog kabela koji opet nije takav da ne bi stao u dzep...

sve 5 jedino renault 4...

& svaki uredjaj ima prednosti i mane i korisniku je ostavljen izbor... ja preferiram IRIVER, ti CREATIVE... ja ne pljujem po CREATIVE-u, naprotiv solidan je to uredjaj... dok je tvoj stav bio kako je IRIVER sranje... nda...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2005., 20:53   #18
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Jap , daddo zna šta valja, iRiver rulz , ako hoće creative neka kupi, ko mu kriv, opet će dobro proć (samo što Creative nikako ne može nadglasati tramvaj, dok iRiver u drugu ruku... )

36mW output powah , yeah baby
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2005., 00:34   #19
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Slažem se i ja.Ukusi i želje su različiti.Ne pljujem ja kvalitetu irivera,čak mi je bio prvi izbor ali nedostatak meni bitnih funkcija i mogućnosti me je definitivno ohladio.Iskreno za nešto malo veće od upaljača ne očekujem puno ali očekujem da sve radi bez kablova.
ivan OS je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2005., 08:50   #20
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Originally posted by ivan OS
Slažem se i ja.Ukusi i želje su različiti.Ne pljujem ja kvalitetu irivera,čak mi je bio prvi izbor ali nedostatak meni bitnih funkcija i mogućnosti me je definitivno ohladio.Iskreno za nešto malo veće od upaljača ne očekujem puno ali očekujem da sve radi bez kablova.

I agree... Zato i placas vise od duplo vise po megabajtu za te male stick playere u usporedbi sa 5 pa navise gigabajtnih juboxa za koje onda sasvim sigurno ocekujes i kablove i software i to sto vise to bolje... E sad - sta kome treba i sta tko zeli... to je vec druga stvar.
Gdje si kupio gigabajtni muvo?
Ja ga trazim i nigdje ga nema (kod nas)! Po cemu se razlikuje TX i V200?
A-V je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2005., 11:13   #21
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Iskreno pojma nemam u čemu je točno razlika.Znam da se u Americi ne prodaje V200.Odi na creative web stranice pa vidi.Ja sam svoj naručio izvana jer ga u RH nism našao,od 1gb taj model.N200 možeš naći kao govana gdje god hoćeš ali on treba kabel.
ivan OS je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 00:19   #22
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
a T200?

on dela bez ičega? =)
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 16:57   #23
Vasili
Premium
Moj komp
 
Vasili's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 307
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Vec sam ja detaljno ispitao situaciju za creative muvo proizvode kod nas i mogu reci da je katastrofa. Pritom mislim iskljucivo na combo mp3+memorystick (bez dodatnih kablova za punjenje i usb konekciju - sta ce mi neki mali kompaktni mp3 player kada uz njega moram jos vuci kablove).

Stvarno naznam kak su ovi nasi trgovci blentavi - skoro svi prodaju neke primjerke sa 64, 128 i 256 Mb, 512 je vec rijetkost, a od 1 GB nema sanse! Pa tko vise kupuje mp3 player od manje od 512 Mb?!

Ako netko naleti na kvalitetan(!!!) mp3 player sa slijedecim karakteristikama kod nas za kupiti svaka cast:

- da ima 1 GB (moze i vise)
- da je USB 2.0
- da je na AAA ili AA baterije koje se kupuju na kiosku i traju bar 14h, bez komplikacija sa punjacima i kablovima za punjenje
- da ima integriran memory stick na sebi tj. da snima data filove i da ima na sebi konektor za usb a ne da mi treba kabel
- da ima FM radio
- diktafon je isto pozeljan ali ne i neophodan
- bez potrebe za driverima na cd-u (dodatni software je dobrodosao doduse)


(Drugim rijecima sve sto ima MuVo V200 1 GB jer ovog nikako nabavit kod nas)
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=7000135

S radiom:
http://www.vemil.hr/OpisMP.aspx?Sifra=7000123

Sve što si naveo, ali ima integriranu bateriju (akumulator), iako je to meni još jedna prednost.

EDIT: eh, nije USB 2.0
Vasili je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na