Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2005., 21:55   #1
:))
Premium
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 156
dali bi mi mogli preporucit tv karticu

bio sam stavio post u vec posjtojecu temu ali vidim da nitko ne**be ni 5% pa reko mozda ovako budem imo vise srece...
pretrazio sam prijasnje teme a tamo su spomenute dvje kartice

posto sam sad zamjenio na satelitskoj lnb (prije je bio onaj obicni sad je digitalni...) sad sam poceo razmisljat o tv kartici!
dali bi mi netko mogao preporuciti neku karticu??

da mogu gledat sve te programe koje s obicnim resiverom ne mogu i po potrebi snimit neki filmic spot ili sta mi vec padne na pamet sa dobrom slikom i zvukom i ako ima koja da se odma snimi u divx ili slicno??... lik mi je prico nesta za skysat2
dali to sta valja? kako se krecu cijene?
meni bi trebala neka onako ok kartica ali ne bas preskupa

:)) je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2005., 22:03   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ček samo malo. Ti pričaš o satelitskoj kartici ili o Tv-tuneru? Ako je prvo onda nemaš što razmišljati-Sky s. II.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2005., 22:11   #3
:))
Premium
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 156
da ti budem iskren neznam ni sam

ti skuzi o cem ja pricam: treba mi posluzit da mogu gledat sve programe (kao sa digitalnim resiverom) i jos da mogu sta snimit na komp

o cem ja prica?? a *ebi ga neznam bas previse a mislim da je ovdje fino mjesto za raspitat se
:)) je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2005., 22:19   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
S običnom Tv karticom (tv-tuner) nemreš hvatati satelitske programe (jedino ako nemaš doma kabelsku-)
Za satelitske programe ti treba SS II. I to je to. Jednostavno. A preko nje ne možeš do zemaljskih programa (HTV, NOVA, RTL) a mislm da te to ni ne zanima. SS II osim "fatanja" satelitskih programa nudi i snimanje istih, uz malo muke i hvatanje onih programa koji se plačaju, preko nje možeš i pristupati i nekim mrežama preko kojih dobijaš na HDD u paketima pun kurac filimća, slika, programa itd. samo nemožeš birati nego što pošalju.
Isto tako možeš se pretplatiti na nekog od provajdera pa onda i imaš download po želji ali ti za surf treba i dalje modem. Pošalješ im link za download a oni ti to pošalju u roku od par dana ili kak im se svidi. Nije baš neka sreča ali funkcionira. Bilo je već dosta tema na to pa potraži na forumu.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na