Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2012., 10:54   #1
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Logitech mouse driver problem

Dakle, radi se o Logitech M235 mišu, a driver je onaj standarni Logitechov SetPoint 6.51.8 http://www.logitech.com/en-gb/suppor...&osid=1&bit=32.
Na stranim forumima sam čitao da ljudi isto imaju problem s Logitechovim mouse driverima. Jednostavno se SetPoint uruši na Windowsima XP (ne znam kako je na sedmici) što destabilizira rad miša, pa ga se mora deinstalirati i nastaviti raditi na osnovnim driverima. Ima li ta bolest lijeka ili se moram pomiriti da mi M235 radi s "običnim" driverom?
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 19:28   #2
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Jesi probao starije verzije drivera? Ja koristim Setpoint 6.32 na Win XP SP3 32 bita i savrseno je stabilan.

Imas ovdje starije drivere.
nex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2012., 20:02   #3
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Jesi probao starije verzije drivera? Ja koristim Setpoint 6.32 na Win XP SP3 32 bita i savrseno je stabilan.

Imas ovdje starije drivere.
Natandrčio sam 6.32 i radi. Za sada (5 minuta).
Jesi li probao posljednju verziju SetPointa i je li tebi radi? Baš sam mislio da nisam nešto kod posljednje verzije preforsirao s postavkama za brzinu kursora, pa je zbog toga SetPoint rikavao.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 21:22   #4
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
I ja razmišljam o vraćanju na 6.32 jer mi se zadnja verzija svako malo ruši. Win7. Nije do postavki.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 23:08   #5
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor pixxeel Pregled postova
I ja razmišljam o vraćanju na 6.32 jer mi se zadnja verzija svako malo ruši. Win7. Nije do postavki.
Čudno mi je da jedna tako renomirana firma kao što je Logitech ne sredi malo te drivere, posebno kada imaju miševe skuplje od 500 kuna.
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 07:39   #6
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
Jesi li probao posljednju verziju SetPointa i je li tebi radi?
Nisam. Ionako nemam razloga isprobavati novije drivere ako ovi koje imam rade dobro.

Citiraj:
Baš sam mislio da nisam nešto kod posljednje verzije preforsirao s postavkama za brzinu kursora, pa je zbog toga SetPoint rikavao.
Ma nisi. A da se i rusi zbog toga ne bi se smio.

Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
Čudno mi je da jedna tako renomirana firma kao što je Logitech ne sredi malo te drivere, posebno kada imaju miševe skuplje od 500 kuna.
A jebiga, mislim da su driveri za miseve ukleti. Steelseries ima driver koji zdere ~130 MB-a RAM-a a Razerovi novi driveri zahtijevaju stalnu vezu s netom i u osnovi su spyware. Kupujmo Zowie miseve, oni uopce nemaju drivere.
nex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na