Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2013., 20:42   #1561
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
kolko se sječam kod ulaza u bazu su neki mutanti ostali pa treba i njih počistit
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
sigurno si ostavio neku beštiju negdje jer ja nisam imao tih problema i odigrao mod do kraja

Još jednom daj petama vjetra i prokrstari zonom
Bio je BUG, opet. Loadao sam početak svega otkako sam uopće stigao u Vojna skladišta. Nakon što sam sve počistio, izbacio mi je misiju "Razgovor sa Demigourom". Do sada nisam imao tu misiju, očito je nekaj se zblesilo.
Sad sam tek dobio misiju da idem ogranizirati obranu u selo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2013., 23:04   #1562
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
nekužim kak sam ja prošo bez bugova
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2013., 07:24   #1563
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
nekužim kak sam ja prošo bez bugova
Ne znam kako si ti to prošao, ali eto, prošao sam i ja, ali uz glitcheve. Češće sam loadao pa se ispravilo. A kako vidim po forumima, posebno Steam forum, preporučuje se hard save često i onda loadanje kad se primjeti bilo što čudno.

Upravo sam završio sa Tamnom dolinom i Vojnim skladištem, te dobio misiju da odem Zaton i nađem prostornu anomaliju da odem u Agroprom. A bome sam se našetao i napucao u Vojnim skladištima. 3 puta smo osvajali sela, farme, kontrolne punktove. Srećom, imao sam 9 onih reparacija odijela i oružja. Vintar mi se stopio od pucanja i sjebao sam svu dum-dum municiju

Sada restock u Zatonu i Jupiteru (nekoliko puta simo-tamo) i idemo dalje ovo je fakat već duga igra, samo ove misije u Vojnom skladištu i Tamonoj dolini traju otprilike koliko cijeli čisti CoP
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2013., 15:00   #1564
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Evo Brko i ja sam sada (po ne znam koji put) u Vojnom skladištu. Ostale su mi još dvije misije. Kod zadnje (odbrana skladišta) ne treba se inače puno mučiti jer baza pada i ovako i onako. U igri služim se često sa quick save, ali samo zato što znam ponekad zbog nošalantnosti poginuti. Rušenja nisam imao ni jedno kao ni jedan bug (možda i zato što znam točno što treba učiniti). Autor moda Sigerous (a slično je i kod drugih modova) imao je svoj scenarij i ako malo skreneš s puta riješi se misija ali na teži (ponekad iritira) način. Ima jedna misija za Hermana u bunkeru (Jupiter). Treba naći 6 posebnih artefakta. Jednom dok sam to igrao čak sam i odustao, nikako da nađem zadnji. Mislio sam da je bug. Nije, nego ima redoslijed traženja. Raspoređeni su po dva u Zatonu, Jupiteru i Pripiatu. Do sada sam u igranju imao tri kombinacije pa je puno za pisati gdje su. Uglavnom, treba tražiti u anomalijama. Vratio bi se na BUG. On može biti kao pogreška u programu, ali onda ne možeš dalje dok se ne ispravi. Ako je bug u teksturi može se dalje (npr. u Stalkeru se događa da kroz zatvorena vrata vidiš ruku i oružje od tipa). Dosta igrača zna samoinicijativno raditi neke preinake i naprave si probleme. Dovoljno je da se izostavi npr. zarez ili točka i da sve ode k vragu.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2013., 16:02   #1565
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
6 artefakata sam odjebo neda mi se to tražiti. možda nekom drugom zgodom
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 13:27   #1566
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
BUG: Metalna rešetkasta vrata u Agroprom Undergroundu. Dođem do njih, pogledam ih, kreš. Ali takav kreš da više ne mogu ni pokrenuti igru. I sada sam napravio reinstall, sve sejvove vratio, probao ponovno iz nekog starije sejva, došao do vrata - bum, opet kreš. Probao spustiti rezoluciju, teksture, hrpu trikova, ruši se stalno na istom mjestu... koji qarc?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 20:24   #1567
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
BUG: Metalna rešetkasta vrata u Agroprom Undergroundu. Dođem do njih, pogledam ih, kreš. Ali takav kreš da više ne mogu ni pokrenuti igru. I sada sam napravio reinstall, sve sejvove vratio, probao ponovno iz nekog starije sejva, došao do vrata - bum, opet kreš. Probao spustiti rezoluciju, teksture, hrpu trikova, ruši se stalno na istom mjestu... koji qarc?
Moj ti je prijateljski prijedlog: ODUSTANI OD TOG MODA. Nas nekolicina igramo normalno, tih bugova nema. Jesi li se zapitao da nije u nečemu drugome problem. Ako je pogotovo takav bug da ne možeš više u igru, na koji način smo mi odigrali kompletnu igru? Nije da branim mod koji sam donekle promijenio, ali evo imam ga snimljen na original Stalkeru i završio sve moguće misije. Snimljen je i na ruskom Stalkeru i igram ga opet jer sam dodao sva moguća oružja. Kordon, Močvara, Zaton i trenutno u Jupiteru za Brzog idem po pušku i nijedna greška do sada.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 21:49   #1568
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Moj ti je prijateljski prijedlog: ODUSTANI OD TOG MODA. Nas nekolicina igramo normalno, tih bugova nema. Jesi li se zapitao da nije u nečemu drugome problem. Ako je pogotovo takav bug da ne možeš više u igru, na koji način smo mi odigrali kompletnu igru? Nije da branim mod koji sam donekle promijenio, ali evo imam ga snimljen na original Stalkeru i završio sve moguće misije. Snimljen je i na ruskom Stalkeru i igram ga opet jer sam dodao sva moguća oružja. Kordon, Močvara, Zaton i trenutno u Jupiteru za Brzog idem po pušku i nijedna greška do sada.
Vas nekolicina možete...

Ok, ja pričam gluposti očito, a onda i ekipa na Steam forumu isto priča gluposti:

Citiraj:
Agroprom

Simple area. When you do get to the underground section there is a common issue. If you get a crash when approaching a certain gate don't worry its quite common. I fixed this by changing to static lighting in the options and bumped all my other settings down just to be sure. You'll need to find a key at some point. It's on a scientists body near one of the big water tanks.
A ovo boldano meni nije pomoglo. Budem nekaj još probao iskemijat. Inače, imam 2 orginala, imam orginal sa STEAM-a i imam orginal DVD kupljen u Velikoj Britaniji. I na obje instalacije imam problema kad dođem do tih prokletih vratiju.

Stoga, nemojte se ljutit, ali, ne možete mi reći da taj mod nema bugova kad ima. Jer da nema, niti bi ovo ja spomenuo, niti bi o tome se pisalo na Steam forumu. A fala bogu imam 2000+ sati igranja STALKER-a, sva tri nastavka i hrpu modova za svaki pojedinačno i dobro znam što je bug ili što je glitch kad na njega naletim. Ne može mi nitko reći da lažem, izmišljam i da se to ne događa kad očito da se događa. Mod nije ispeglan do kraja i točka. Ne tvrdim da je Bakica za to odgovoran, ali jebemu miša, ne znam čemu dizanje na zadnje noge i predlaganje odustajanja od nečega gdje sam naišao na bug koji uredno prijavim.

Bez uvrede, diskutiramo.

i BTW, čemu onda ovo objašnjenje sa strane ako je sve u redu sa ovim MOD-om?



UPDATE:

Prošao sam prva vrata tako da sam gledao u pod. Došao sam do drugih vrata, isto sam ih prošao da sam gledao u pod. Ako dignem pogled, igra se sruši.
OK, idem dalje, okrenem onaj "ventil", dignu se vrata, ubijem Bloodsuckera, krenem u zadnju prostoriju i tu unutra kako god uđem ili pogledam, igra se sruši.

Da napomenem još jednom, igram 2.2 mod koji mi je ECHO poslao na DVD-u. Ja nisam skidao mod koji je Joz@ stavio bio na server. Jedino ako je to stvar da ja jedini pičim taj mod, a vi ostali igrate ovaj sa servera koji je Bakica dodatno modificirao??? Uglavnom, za mene nema dalje. Sutra odem u Francusku, pa nebum ovako i onako igral sljedećih nekoliko dana...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.03.2013. u 22:41.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 23:06   #1569
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Drug Brko, ma ne ljutim se ja. Samo mi je žao da neki imaju probleme. To objašnjenje sam samo preveo dok sam prevađao. To sa statičkim osvjetljenjem je stara stvar još iz SOC-a. Nije mi jasno zašto uopće to spominju u COP-u. Non stop mi je uključeno 'Poboljšano dinamičko osvjetljenje (DX10) i radi. Je li to u grafičkim, je li to u drajverima, tko bi više znao. Pratim godinama temu Stalkera na ruskim i engleskim forumima i znalo je biti par dobrih rješenja, ali večinom su bez veze. Evo što se meni događa: Na ruskom Stalkeru mogu staviti vrstu renderiranja bilo koju i igra radi a na engleskom radi samo na poboljšanom (DX10). Na ostolo izbacuje xray error. Probao to skužiti ali ne ide. Dobro se provedi u Francuskoj, a kad se vratiš šaljem ti zadnji uradak, a ako ne bude radio dolazim k tebi.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 10:29   #1570
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Bakica47 postao "majstor po kućama" svi koji imate problema sa Stalkerom obratite se na br. tel xxx yyy-xxxx dolazim na poziv HITNO

Ja sam odigrao taj 2.2a mod, a i onaj ranije 2.2b od poćetka do kraja i s obzirom da igram skroz s nekim modom sve Stalkere to mi je jedini MOD i verzija koja je uredno radila(ako se dobro sjećam samo se jednom srušila)

Sad igram trenutno SoC Legendary mod na kojem sam naletio na bug jbg. oćito da smo osuđeni patiti se sa Stalkerom ali je barem zabava zagarantirana i zašto bi sve trebalo biti jednostavno
Možda je problem i do konfiguracije kompa jer sam siguran da ovaj moj cpu G640 nije u stanju te zahtjeve pratiti adekvatno i pogurati grafik karten koju imam 6870 pa je i to možda doprinijelo rušenjima i problemima jer su modovi nakrcani kojekakvim grafićkim zahtjevima za bolje kante jbg. ajd znaj gdje je kvaka.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2013., 10:32   #1571
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Drug Brko, ma ne ljutim se ja. Samo mi je žao da neki imaju probleme. To objašnjenje sam samo preveo dok sam prevađao. To sa statičkim osvjetljenjem je stara stvar još iz SOC-a. Nije mi jasno zašto uopće to spominju u COP-u. Non stop mi je uključeno 'Poboljšano dinamičko osvjetljenje (DX10) i radi. Je li to u grafičkim, je li to u drajverima, tko bi više znao. Pratim godinama temu Stalkera na ruskim i engleskim forumima i znalo je biti par dobrih rješenja, ali večinom su bez veze. Evo što se meni događa: Na ruskom Stalkeru mogu staviti vrstu renderiranja bilo koju i igra radi a na engleskom radi samo na poboljšanom (DX10). Na ostolo izbacuje xray error. Probao to skužiti ali ne ide. Dobro se provedi u Francuskoj, a kad se vratiš šaljem ti zadnji uradak, a ako ne bude radio dolazim k tebi.
Ja koristim DX11 i sve maksimalno podešeno, budem probao i na DX10. Drivere imam zadnje koje je nVidia izbacila, tako da fakat ne znam više kaj bi to moglo biti.
Ma lako za zadnji uradak, lako se dogovorimo za to, nije da je za glavu. Hvala

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Bakica47 postao "majstor po kućama" svi koji imate problema sa Stalkerom obratite se na br. tel xxx yyy-xxxx dolazim na poziv HITNO

Ja sam odigrao taj 2.2a mod, a i onaj ranije 2.2b od poćetka do kraja i s obzirom da igram skroz s nekim modom sve Stalkere to mi je jedini MOD i verzija koja je uredno radila(ako se dobro sjećam samo se jednom srušila)

Sad igram trenutno SoC Legendary mod na kojem sam naletio na bug jbg. oćito da smo osuđeni patiti se sa Stalkerom ali je barem zabava zagarantirana i zašto bi sve trebalo biti jednostavno
Druže, STALKER i ovako zbagiran pomete pod sa 99,99% svih FPS-ova modernijeg doba, naročito Kol of Buty i sličnim mindless pucačinama

BTW, čitao sam da je ekipa to riješila tako da su stavili novi game_tutorials.xml file unutra. Da mi ti ili Bakica mejlate svoj fajl. Nalazi se u \gamedata\configs\ui\. Piše da bi to pomoglo. naravno, ovaj koji sam ja skinuo sa neta ne valja. može na mail drug.brko7@gmail.com. hvala.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.03.2013. u 10:57.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 11:46   #1572
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo, i snimio sam mobitelom i stavio na JubiTo da vidite o čemu se radi:

Na Crash 1 se vidi gdje sam. Dakle, ušao sam kroz prva rešetkasta vrata tako da sam gledao u pod. Tako sam prošao i druga, našao bočna vrata, vratio se po ključ na riknulom ekologu, otišao dolje po prvi dokumenat u onom mraku. Vratio se gore i... to je to. Vidi se u filmiću gdje mi izbaci grešku.



Na Crash 2 sam išao u rikverc u onu prostoriju u koju nisam ni ušao u prvom filmiću, ali čim usmjerim pogled niže od one crvene lampe, opet prdne.



Kvaliteta videa nije najbolja jer sam snimao sa usranom Nokijom X2-00, ali mislim da se dobro vidi gdje sam i šta sam. Eto, to je moja muka zadnja 2 dana...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 21:31   #1573
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Drage volje bi ti poslao taj fajl ali sam obriso SGM 2.2a mod i trenutno igram SoC Oblivion Lost jer je po slićnom principu napravljen i Legendary mod s kojim imam problema te sam našao negdje na netu da i u Oblivionu ima bug na istom mjestu pa sad uspoređujem i provjeravam da vidim gdje je kvaka, ako je uopće ima jer sam davno odigrao Oblivion lost i više se nesjećam jbg.
Vrtim se po triologiji pa naizmjence igram.

Vjerujem da će ti kolega Bakica47 to lakše riješiti pošto je on još uvijek na njemu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 21:59   #1574
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Drage volje bi ti poslao taj fajl ali sam obriso SGM 2.2a mod i trenutno igram SoC Oblivion Lost jer je po slićnom principu napravljen i Legendary mod s kojim imam problema te sam našao negdje na netu da i u Oblivionu ima bug na istom mjestu pa sad uspoređujem i provjeravam da vidim gdje je kvaka, ako je uopće ima jer sam davno odigrao Oblivion lost i više se nesjećam jbg.
Vrtim se po triologiji pa naizmjence igram.

Vjerujem da će ti kolega Bakica47 to lakše riješiti pošto je on još uvijek na njemu
Ma nema problema, budemo nekaj već iskemijali. Ako ništa, budem krenuo ispočetka sa neki drugim modom, bitno da se piči po Zoni
čitamo se za nekoliko dana. Svima lijepi pozdrav
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2013., 16:12   #1575
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ljudi moji, probao sam kombinirati fajlove sa ECHO-vog DVD-a (ta gamedata mi i sere) sa fajlovima sa DVD-a koji mi je poslao Bakica (također 2.2 mod). Događa se isto kao i na ova 2 video klipića.
A ako prekopiram config folder, igra ne želi ni krenuti.

A baš mi se neda opet ispočetka pičiti po Bakičinom modu, ali izgleda da bum morao tako a šta'š...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 15:48   #1576
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
žao mi je što imaš problema pa ti igra šteka, ali ja sam ju odigrao i sve je bilo OK glede te gamedate 2.2a a odigrao sam i 2.2b koju sam dobio isto bez problema, možda se jednom srušila ali to je drugi azlog skroz nešto kopam po kompu i winsima i tu sam imao vjerojatno problema jbg.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 16:28   #1577
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ljudi moji, probao sam kombinirati fajlove sa ECHO-vog DVD-a (ta gamedata mi i sere) sa fajlovima sa DVD-a koji mi je poslao Bakica (također 2.2 mod). Događa se isto kao i na ova 2 video klipića.
A ako prekopiram config folder, igra ne želi ni krenuti.

A baš mi se neda opet ispočetka pičiti po Bakičinom modu, ali izgleda da bum morao tako a šta'š...
Dok si bio u Francuskoj odigrao sam taj dio u podzemlju 2 puta. Bez problema. Snimio sam i taj dio kao video preko FRAPSA, samo ga nemam gdje pokazati. Ako hoćeš privatnom porukom pošalji mi adresu (zagubio) i poslat ću ti zadnju što sam napravio i 2 puta kompletno provjerio. Možda kod tebe stvara problem što igraš na DX11, jer igra nije optimizirana za njega. Na jednom ruskom forumu ima čak i patch za DX10/11, ali ga nisam stavljao jer ionako nemam grafu DX11.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 17:53   #1578
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Prvi put igram stalker serijal.
Dobio na poklon Stalker complete trilogy.
Prvi je SOC. Koliko sam vidio zadnji bitan update je 10005.
Skinuo sam sa moddb.com Stalker complete mod 1.4.4. exe.
Što mi još možete preporučiti?
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 18:38   #1579
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Prvi put igram stalker serijal.
Dobio na poklon Stalker complete trilogy.
Prvi je SOC. Koliko sam vidio zadnji bitan update je 10005.
Skinuo sam sa moddb.com Stalker complete mod 1.4.4. exe.
Što mi još možete preporučiti?
Taj Complete mod je po meni najbolji za SOC (stabilnost, tekstura, izbor oružja). Kako prvi put igraš najbolje je i početi sa SOC, a kad dobro upoznaš sva područja, oružja, likove, priču biti će ti lakše kasnije igrati ostale Stalkere. Inaće, preveo sam taj mod za SOC-a u potpunosti, samo ne znam na koji nači da ti ga pošaljem.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 19:08   #1580
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Inaće, preveo sam taj mod za SOC-a u potpunosti, samo ne znam na koji nači da ti ga pošaljem.
Hvala na ponudi ali ne treba.Hrvatski prevod bi me zbunio, draže mi je na engleskom.Navika.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 19:57   #1581
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Od dobrih modova imaš još:Oblivion lost, SmP V2.4 FULL,Clear Sky Faction mod ali moraš biti svjestan da se ponekad znaju srušiti pa da te neiznenadi ako se to desi jer jakooo rijetko ima modova koji su kompletno podešeni i da prođu bez problema.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2013., 07:01   #1582
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Dok si bio u Francuskoj odigrao sam taj dio u podzemlju 2 puta. Bez problema. Snimio sam i taj dio kao video preko FRAPSA, samo ga nemam gdje pokazati. Ako hoćeš privatnom porukom pošalji mi adresu (zagubio) i poslat ću ti zadnju što sam napravio i 2 puta kompletno provjerio. Možda kod tebe stvara problem što igraš na DX11, jer igra nije optimizirana za njega. Na jednom ruskom forumu ima čak i patch za DX10/11, ali ga nisam stavljao jer ionako nemam grafu DX11.
E vidiš, budem malo opet drkario po grafičkim postavkama. Možda konačno i prođem ta nesretna vrata. Ako ne, ne gine mi pičenje otpočetka.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 12:32   #1583
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Inaće, preveo sam taj mod za SOC-a u potpunosti, samo ne znam na koji nači da ti ga pošaljem.
Bakica, to ne bi trebalo biti veliko, pošalješ ga nekom jumbo mailom i onda ovdje zalijepiš link da ga mi ostali možemo skinuti i
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2013., 23:28   #1584
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 00:03   #1585
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
It was about goddamn motherfucking time hell yes. Mećem skidat u srijedu, odem na Mejdene, drugi dan je godišnji i krećem u ekspediciju. Već sam mislio deinstalirati STALKER-e sa kompa budući me više ne veseli to što znam di je koja vlat trave ili grm u bilo kojem nastavku

FUCK YEEEEEES
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 08:37   #1586
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Nisam nikad igrao igru ali vidim da je na steamu veliko sniženje (5€), pa me zanima jel bi vrijedilo to kupiti?
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 10:01   #1587
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nemaš što razmišljati, kupuj!

I ne zaboravi kupiti Shadow Of Chernobyl i Clear Sky.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 10:22   #1588
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor iprodano Pregled postova
Nisam nikad igrao igru ali vidim da je na steamu veliko sniženje (5€), pa me zanima jel bi vrijedilo to kupiti?
Naravno, kako ti kolega kaže, call of pripyat ti ne znači ništa ukoliko ne odigraš\kupiš soc i cs.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 11:19   #1589
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nemaš što razmišljati, kupuj!

I ne zaboravi kupiti Shadow Of Chernobyl i Clear Sky.
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Naravno, kako ti kolega kaže, call of pripyat ti ne znači ništa ukoliko ne odigraš\kupiš soc i cs.
Hvala na odgovorima.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2013., 17:45   #1590
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Ponukan vašim savjetima kupio sve tri igre, sve su na popustu 75%, izašlo me je 9,22 EUR.

Uf, samo me zanima kad ću pored posla naći dovoljno vremena da to sve sad odigram.
iprodano je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na