Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2001., 19:53   #1
jpirovic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Turanj 631, 23207 sveti Filip i Jakov, Hrvatska
Postovi: 7
CD rom pomoć

Molim da mi pomognete.
Kada ubacim glazbeni CD podigne se Media player 7.01 izbaci mi obavijest da mi player ne može digitalno svirati CD.Nakon klikanja OK on igra ali u analognom modu i tako nema vizualizacija,SRS efekata i digitalnog pojačala.Ja želim sve to imati.Podesio sam u Device manageru DMA da je uključen,a u multimedia properties sam uključio Enable digital CD audio.
Inače sve je to radilo dok nisam stavio pržilicu i i nove VIA drivere.
Inače konfiguracija mi je :P733EB,MB QDIA9,128 MB RAM,HD 20GB,Ati radeon VE,zvučna kartica Crystal sound fusion,CD ROM LG40X,CDR Plex writer 8/20,adaptec SCASI,ati tv wonder tv kartica i SFR 16 m radio kartica.OS je Win 98SE.
Nadam se da ćete mi moći pomoći u rješavanju ovoga problema:confused: :confused:
jpirovic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2001., 18:52   #2
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Re: CD rom pomoć

Citiraj:
Originally posted by jpirovic
Molim da mi pomognete.
Kada ubacim glazbeni CD podigne se Media player 7.01 izbaci mi obavijest da mi player ne može digitalno svirati CD.Nakon klikanja OK on igra ali u analognom modu i tako nema vizualizacija,SRS efekata i digitalnog pojačala.Ja želim sve to imati.Podesio sam u Device manageru DMA da je uključen,a u multimedia properties sam uključio Enable digital CD audio.
Inače sve je to radilo dok nisam stavio pržilicu i i nove VIA drivere.
Inače konfiguracija mi je :P733EB,MB QDIA9,128 MB RAM,HD 20GB,Ati radeon VE,zvučna kartica Crystal sound fusion,CD ROM LG40X,CDR Plex writer 8/20,adaptec SCASI,ati tv wonder tv kartica i SFR 16 m radio kartica.OS je Win 98SE.
Nadam se da ćete mi moći pomoći u rješavanju ovoga problema:confused: :confused:
Nekak mi se cini da je vjerovatno kriv VIA 4-in-1... No nemrem tvrditi - sam kaj ne znam kaj bi drugo bilo...

O.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 18.10.2001., 22:43   #3
jpirovic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Turanj 631, 23207 sveti Filip i Jakov, Hrvatska
Postovi: 7
Nije VIA

Nije Via 4in 1 jer formatirao sam disk i u početku je sve štimalo ali kada sam završuio sa instaliranjem programa opet se sve isto desilo,sada nisam instalirao VIA 4 in 1
jpirovic je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na