Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2017., 23:39   #61
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor IvicaVinkovic Pregled postova
Nije tema blam, nego su decki htjeli napraviti hrvatski ali express, i to je ok, nemam nista protiv toga, ali su sjebali i šefa i stanicu. Kao naglasak na korisnike, a na telefon se nejavljaju, mailovi se stalno gube, a kad im das 1 zvjezdicu na facebuku onda kume i mole da se to makne. E taj njihov poso je blam, i na kraju ce mo se ocigledno svi tuziti i zatvoriti tu pricu.

koji dečki?
koji šef?
kakva stanica?
o čemu ti trabunjaš?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2017., 10:50   #62
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Najjaci mi je ovaj Prestashop favicon i taj MEGA MENU koji razbije pola weba. A mislim i da sam ovaj template negdje vidio vec.

Za mene - kompletna prica je totalno neozbiljno odrađena, a uz komentare nezadovoljnih kupaca na forumu - još jedan od shopova koji ću izbjegavati.
Nažalost mislim da tu niste u pravu jer je u Webshop uloženo jako puno novaca bez obzira što je isti baziran na Prestashopu. Pa puno svjetski jakih webshopova radi na Prestashop platformi sto neznaci da ta prica nije dobra ili jeftuna. Da smo imali problema početnih kao i sa samim sustavom je istina no sve pokušavamo riješiti i dovesti u red jer da nije tako nebi se tu javno javljali i odgovarali na upite.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2017., 16:57   #63
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Nažalost mislim da tu niste u pravu jer je u Webshop uloženo jako puno novaca bez obzira što je isti baziran na Prestashopu. Pa puno svjetski jakih webshopova radi na Prestashop platformi sto neznaci da ta prica nije dobra ili jeftuna. Da smo imali problema početnih kao i sa samim sustavom je istina no sve pokušavamo riješiti i dovesti u red jer da nije tako nebi se tu javno javljali i odgovarali na upite.
Nemam pojma o platformama ali moram rec da im je lijepa web stranica (to me i privuklo kao i popularna cijena),imate pravo da se javljate i to je ono sto mi daje nadu,naravno nakon 7 radnih dana jos uvijek cekamo ..u nadi je spas😀😀

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 17.10.2017., 17:02   #64
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Nažalost mislim da tu niste u pravu jer je u Webshop uloženo jako puno novaca bez obzira što je isti baziran na Prestashopu. Pa puno svjetski jakih webshopova radi na Prestashop platformi sto neznaci da ta prica nije dobra ili jeftuna. Da smo imali problema početnih kao i sa samim sustavom je istina no sve pokušavamo riješiti i dovesti u red jer da nije tako nebi se tu javno javljali i odgovarali na upite.
Pa koliko vidim po kritikama, ne odgovarate baš na upite.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2017., 13:11   #65
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Novac je uredno vracen

Zadnje izmijenjeno od: yaya. 27.10.2017. u 18:33.
  Reply With Quote
Staro 19.10.2017., 03:18   #66
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Topprodaja.eu i Asos servis sa sjedistem u Rijeci su iste firme namjenjene varanju ljudi, nemojte ljudi nasjedati na njihove fore, Edi Kadenić je osnivac
Poštovana Adriana sve što pišete nije istina niti je uredu što iznosite lažne tvrdnje. Firma Asos Servis posluje već preko 5 godina nikoga ne vara jer da je tako nebi postojali tako dugo. Vi ste naručili robu i platili je te ista kasni o cemu ste i obaviješteni kao i još neki kupci. U par navrata smo vam ponudili povrat novca ako niste u mogucnosti ćekati no vi to izbjegavate i veći vam je gušt blatiti nas neopravdano putem interneta na svim mogućim mjestima. Tako da lijepo vas molimo da prestanete sa tim. Ako niste u mogucnosti ćekati nisto zadovoljni sa našom tvrtkom izvršit ce mo vam povrat novca i što se nas tiče nemorate vise niti jednu narudžbu kod nas napravati ali pisati laži da smo prevaranti to nije absolutno uredu niti opravdano. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2017., 03:22   #67
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa koliko vidim po kritikama, ne odgovarate baš na upite.
Istina je da smo kasno odgovarali na upite a problem je u tom jer smo imali jako puno narudžbi i upita a nismo imali dovoljno djelatnika. Trenutno zapošljavamo djelatnike koji će raditi u korisničkoj podršci tako da će se sve opet normalizirati.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2017., 18:33   #68
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Ljudi su mi korektno vratili novce , malo je sve bilo sporije, al nadam se da ce drugi put proteci sve puno bolje, zao mi je sto sam prenaglila svojim temperamentom, sretan rad vam zelim ..eto ..ipak su posteni ljudi , svaka čast
  Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 15:41   #69
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Naručio prije par mjeseci TFX napajanja za pc za firmu (ne moju), stigla 2 kom. u roku 20ak dana, iako je bilo 7-10 dana rok isporuke. Sada mi zatrebala opet ta ista napajanja pa naručio još 3 rok isporuke oko 2 tjedna mi odgovarao, uplatili im 26.9 do danas nakon više od mjesec dana ni N od napajanja, ako odgovore na mail odgovore za tjedana dana itd. ili ne odgovore, pa su mi javili da moje narudžbe uopće nema tj. da ju nemogu pronaći, ulogao se na webshop i poslao screenshot narudžbe prije par dana nikakvog odgovora, danas poslao opet ujutro što je sa napajanjima ako nemogu isporučiti da vrate uplaćeno evo do 14:40 nikakvog odgovora, ovo je 2 i zadnja narudžba, da bar odgovore na mail ili provjere gdje je zapelo i jave ovako ništa i napajanja nigdje, telefoni isključeni, uz ovakvo ponašanje ne preporučujem ikome da naručuje išta i da je 100kn manja cijena nečega, katastrofa

Zadnje izmijenjeno od: Ivic@. 30.10.2017. u 15:49.
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2017., 13:49   #70
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ivic@ Pregled postova
Naručio prije par mjeseci TFX napajanja za pc za firmu (ne moju), stigla 2 kom. u roku 20ak dana, iako je bilo 7-10 dana rok isporuke. Sada mi zatrebala opet ta ista napajanja pa naručio još 3 rok isporuke oko 2 tjedna mi odgovarao, uplatili im 26.9 do danas nakon više od mjesec dana ni N od napajanja, ako odgovore na mail odgovore za tjedana dana itd. ili ne odgovore, pa su mi javili da moje narudžbe uopće nema tj. da ju nemogu pronaći, ulogao se na webshop i poslao screenshot narudžbe prije par dana nikakvog odgovora, danas poslao opet ujutro što je sa napajanjima ako nemogu isporučiti da vrate uplaćeno evo do 14:40 nikakvog odgovora, ovo je 2 i zadnja narudžba, da bar odgovore na mail ili provjere gdje je zapelo i jave ovako ništa i napajanja nigdje, telefoni isključeni, uz ovakvo ponašanje ne preporučujem ikome da naručuje išta i da je 100kn manja cijena nečega, katastrofa
Poštovani Ivica. Molimo da se javite korisničkoj podršci na mail info@topprodaja.eu. Telefoni su promijenjeni jer smo prelazili na drugog operatera. Siguran sam da će vaš problem biti riješen kao što i svakom drugom kupcu izađemo u susret. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2017., 16:17   #71
IvicaVinkovic
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 4
Thumbs down

Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Poštovani Ivica. Molimo da se javite korisničkoj podršci na mail info@topprodaja.eu. Telefoni su promijenjeni jer smo prelazili na drugog operatera. Siguran sam da će vaš problem biti riješen kao što i svakom drugom kupcu izađemo u susret. Hvala
(sarcastic mod on) @Ivica, posaljite im mail, evo, meni vec 6 mjeseci izlaze u susret, i samo sto nisu. (sarcastic mod off)

Zadnje izmijenjeno od: IvicaVinkovic. 02.11.2017. u 16:28.
IvicaVinkovic je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2017., 21:30   #72
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor IvicaVinkovic Pregled postova
(sarcastic mod on) @Ivica, posaljite im mail, evo, meni vec 6 mjeseci izlaze u susret, i samo sto nisu. (sarcastic mod off)
evo ma već šaljem i sjedim čekam odgovor lol, danas je 22.11 od napajanja još ni N, iako su odgovorili na mail prije 15ak dana da im dolazi za 5-7 od dobavljača i da šalju onda meni znači već trebalo doći do mene lol, nikakvog smisla kupovati na ovakvim mjestima, a baš ko za q nitko u cijelom ZG nema TFX napajanje, ima nešto mall.hr ali čitajući komentare isto bjež što dalje
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2017., 22:12   #73
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Nažalost znam ponešto o ASOSu i kako posluju al čestitam da su se toliko progurali.. sa obzirom i da sve veće kvarove šalju u druge servise itd.. pola rijeke dobro zna kakav je čovjek
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2017., 23:17   #74
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Nažalost znam ponešto o ASOSu i kako posluju al čestitam da su se toliko progurali.. sa obzirom i da sve veće kvarove šalju u druge servise itd.. pola rijeke dobro zna kakav je čovjek
Što se tiče servisa 5 godina imamo servis koji radi jako uspješno i većinu popravaka radimo sami no naravno da ima slučajeva kad uređaje šaljemo drugim firmama sa kojima imamo ugovore što je sasvim normalno u poslovnom svijetu i tu nismo jedino tako da neznam gdje je tu problem no očito to smeta nekim pojedincima.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2017., 23:20   #75
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ivic@ Pregled postova
evo ma već šaljem i sjedim čekam odgovor lol, danas je 22.11 od napajanja još ni N, iako su odgovorili na mail prije 15ak dana da im dolazi za 5-7 od dobavljača i da šalju onda meni znači već trebalo doći do mene lol, nikakvog smisla kupovati na ovakvim mjestima, a baš ko za q nitko u cijelom ZG nema TFX napajanje, ima nešto mall.hr ali čitajući komentare isto bjež što dalje
Poštovani Ivica. Siguran sam da će vaš problem biti riješen kao što je i svakom rješeno do sad. Do problema uvijek može doći a i svi smo mi ljudi koji mogu pogriješiti. Neku robu mi nemamo na skladištu i naručujemo je od dobavljača te se može desiti da ista kasni ili pak nije dostupna i ako je na web shopu bilo naznačeno da je dostupna. Opet kažem gdje god da je nastao problem isti će biti sigurno riješen. Svakako vam savjetujem da za bilo kakve probleme ili upite šaljete mail na info@topprodaja.eu Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 13:59   #76
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
aj prestanite s*at molim vas dosta mi vas je više i vaših pi*darija. naime ljudi tek toliko da znate da ja još nisam dobio napajanja koja sam naručio 22.9.2017 za firmu u kojoj radim. toliko sam fer da sam 3 mjeseca čekao napajanja i toliko još fer ako je moguće biti da sam im 22.12.2017. dao rok do 10.1.2018. da ako mi ne dodju napajanja da ću 11.1.2018. tražiti povrat novaca. ok odgovorili na mail nakon nekog vremena da će biti poslano direktno od dobavljača. došao 11.1. napajanja nigdje, ok ja šaljem mail da vrate novce mojoj firmi, odgovorili tražili iban, ja poslao sve danas je 2.2 od novaca ni n. također i šef im je slao mailove za povrat i da mu pošalju račun za predujam za uplaćenih 500 i nešto kn zbog zatvaranja 2017te ali do danas ništa.

UGLAVNOM LJUDI SAMO UPOZORAVAM NITI DA DOBIJETE NEŠTO ZA 500KN MANJE NE NARUČUJTE OVDJE NIŠTA IZGUBIT ĆETE SAMO ŽIVCE A MOŽDA I NOVCE.
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 14:20   #77
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
https://topprodaja.eu/content/4-o-nama
E-SERVISI j. d. o. o.
Rijeka, Hegedušićeva 14

https://sudreg.pravosudje.hr/regista..._MBS:040381959
Vlasnik i jedini član društva je ujedno i vlasnik Asos servisa

Pokušaj ih ovako kontaktirati.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 15:54   #78
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
na sve forume objaviti pa nek crknu
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 21:55   #79
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
j.d.o.o. ..... to vam dosta govori... nemati 20.000kn za otvoriti firmu... što nije dosta ni za pokriti plaće 4 mjeseca....

Izbjegavati sve što ima j. prije d.o.o. u širokom luku
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 22:03   #80
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Ivic@ Pregled postova
aj prestanite s*at molim vas dosta mi vas je više i vaših pi*darija.
A s kime se ti svađaš?
Vidi se da si izgubljen u vremenu i prostoru, ako imaš neke pritužbe onda prijavi trgovinu inspektoratu i traži svoje novce ili robu, a ne ovdje pisati svoje frustracije, psovke i sl.
Fala bogu pa ovdje nitko ni ne kupuje ništa od njih, ne znam samo ni kako ste svi koji ste tamo kupovali uopće iskopali njihov web sajt.
Sigurno opet nešto preko fejsbuka jer samo se tamo reklamiraju ove crap trgovine.

Citiraj:
toliko sam fer da sam 3 mjeseca čekao napajanja
Nisi fer nego ne znaš svoja prava, a ti sad čekaj još 6 mjeseci.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 22:13   #81
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp
Tip upita: Provođenje inspekcijskoga nadzora
ako ti nisu 3mj poslali proizvod a dobili su novce i ne žele vratiti
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 16:17   #82
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A s kime se ti svađaš?
Vidi se da si izgubljen u vremenu i prostoru, ako imaš neke pritužbe onda prijavi trgovinu inspektoratu i traži svoje novce ili robu, a ne ovdje pisati svoje frustracije, psovke i sl.
Fala bogu pa ovdje nitko ni ne kupuje ništa od njih, ne znam samo ni kako ste svi koji ste tamo kupovali uopće iskopali njihov web sajt.
Sigurno opet nešto preko fejsbuka jer samo se tamo reklamiraju ove crap trgovine.

Nisi fer nego ne znaš svoja prava, a ti sad čekaj još 6 mjeseci.
ma s nikim nisam svadljiv nit mi se to da, ali ovi su iritantni sa ovim copy paste odgovorima, pa sam morao nije 500kn neki iznos nisam zbog toga napisao ovo gore već njihovo ponašanje..netrebaju mi nikakvi sudovi tj. mojoj firmi to ne pada napamet, bio sam razuman mozda vrate novce ili mozda posalju napajanja, al do danas otkad sam dao iban za povrat oko 20ak dana jos nisu vratili. a ovakve nadjes kad ti trebaju TFX napajanja koja nitko nema u cijelom ZG ili po toj cijeni. narucio sam ja vec od njih jednom ta ista napajanja i doslo kroz 25 dana sad ne znam sto se desilo i zasto jednostavno ne kazu ne mozemo isporuciti ide povrat sredstava ili neki drugi proizvod, a ne ove gluposti pisu tu i na mailove.
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 21:11   #83
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
A zašto ih onda ne prijaviš i ne javiš se kasnije što je bilo točno nakon prijave?

Mislim ako je tako kako pišeš...
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na