Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2013., 12:24   #841
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor lainkognito Pregled postova
Bok svima!

Nova sam tu pa ako post pišem na krivu temu slobodno me preusmjerite

U petak mi počinje rok za produljenje pretplate u Tele2.
Na pretplati sam od samog starta, i to na tarifi koja se tad plaćala 150 kn (mislim da je više nema).

Uglavnom, računi su uvijek bili preko 250 kuna i zanima me da li itko ovdje zna otprilike kakav popust se može dobiti na novi uređaj uz produljenje ugovora.

Prešla sam svakakve forume i kako bi se reklo - 100 ljudi, 100 ćudi ali opet - voljela bi ako netko može pomoći.

Hvala unaprijed )
Pitaj na službi za korisnike,ili pošalji mail,ili u poslovnici - jer ponude za postojeće korisnike su im personalizirane kolko tolko u odnosu na iznose računa,redovitost plaćanja i slično.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 13:01   #842
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Tele 2, Vip, T-Com sve je to gamad
Pa normalno da jesu, zato treba u datom trenutku otići kod gamadi koja barem je nešto manje gamad od drugih

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nadam da ćemo ulaskom u EU doći do toga da se počnu drugačije ponašati prema korisnicima. Šteta što nemamo veći izbor.
Tak su mislili i Slovenci, kad uđu u EU, više operatera, manje cijene... na kraju, nije baš bajno. I dalje se nudi 24 mjeseca pretplata uz jeftinije mobitele. A mobovi su otprilike kao i ovdje.
Eto, kolega je sada uzeo S4 u mreži Mobitel.si, 24 mjeseca, tarifa 30 EUR-a + 23 EUR-a mjesečno za mob. Nije baš da je i to jeftino. OK, malo jeftinije nego kod nas, al opet... nije kao nekim ostalim zemljama.

Citiraj:
Autor lainkognito Pregled postova
Bok svima!

Nova sam tu pa ako post pišem na krivu temu slobodno me preusmjerite

U petak mi počinje rok za produljenje pretplate u Tele2.
Na pretplati sam od samog starta, i to na tarifi koja se tad plaćala 150 kn (mislim da je više nema).

Uglavnom, računi su uvijek bili preko 250 kuna i zanima me da li itko ovdje zna otprilike kakav popust se može dobiti na novi uređaj uz produljenje ugovora.

Prešla sam svakakve forume i kako bi se reklo - 100 ljudi, 100 ćudi ali opet - voljela bi ako netko može pomoći.

Hvala unaprijed )
U trgovini će ti reći koliko imaš pravo popusta. Vele da je max 600kn. Zapreti odlaskom pa vidi hoće li ti se isplatiti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 13:16   #843
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Samo da popljujem tel. akvizitere dotične firme. Inače sam dosta strpljiv sa takvima jer znam da ljudi samo rade svoj posao, koliko god šugav bio. Zahvalim se na pozivu i kažem da me ne zanima. I velika većina se nakon toga ispriča na smetnji i bog-bog.

Ali ovaj kreten mi na to da sam na poslu i da me ne zanima što ima za reć jer već imam pretplatu krene popovat – da on zarađuje svoju plaću, a ja svoju, da iako me ne zanima da će mi on reć što ima, i da mu samo treba 30 sekundi… Klik. Jbt nakon ovoga bi se rađe odrekao mobitela nego prešao na Tele2
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 14:15   #844
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ali ovaj kreten mi na to da sam na poslu i da me ne zanima što ima za reć jer već imam pretplatu krene popovat – da on zarađuje svoju plaću, a ja svoju, da iako me ne zanima da će mi on reć što ima, i da mu samo treba 30 sekundi… Klik. Jbt nakon ovoga bi se rađe odrekao mobitela nego prešao na Tele2
Vjerojatno je čovjek pred otkazom ili ne dobiva plaću pa ga boli kita. U svakom slučaju, tužno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2013., 15:02   #845
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vjerojatno je čovjek pred otkazom ili ne dobiva plaću pa ga boli kita. U svakom slučaju, tužno.
Ili je jednostavno kreten S tim da ih vjerojatno i potiču da budu agresivni
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2013., 16:05   #846
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ili je jednostavno kreten
uz svoj primjer poslovanja sa njima, nebi ni ovu tvrdnju olako odbacio
samo se nadam da su postali svjesni koliko se puno ljudi vraća u VIP i T-Mobile, a koliko malo im pristiže novih...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 11:19   #847
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
imam jedno pitanje u vezi tele2
bio sam na tomatu na brutalnoj tarifi i uvijek mi je pred kraj mjeseca ostajalo 200-300 MB,a otkad sam presao na tele2 10 dana prije obnavljanja tarife(smiley) imam jos 100 MB i jedva da mi MB izdrze do kraja mjeseca
a internet koristim umjereno, otprilike isto kao i na brutalnoj
da li se to ikome desilo i u cemu je stvar?
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 11:49   #848
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi tele2
bio sam na tomatu na brutalnoj tarifi i uvijek mi je pred kraj mjeseca ostajalo 200-300 MB,a otkad sam presao na tele2 10 dana prije obnavljanja tarife(smiley) imam jos 100 MB i jedva da mi MB izdrze do kraja mjeseca
a internet koristim umjereno, otprilike isto kao i na brutalnoj
da li se to ikome desilo i u cemu je stvar?
Ne znam objasniti zašto ali i meni se internet više trošio kod Tele2
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 12:08   #849
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,329
Prouči malo bolje svoju tarifu jer mi se čini da teletina ima onu foru na zaokruživanje Mb. Znači, ako skineš mail koji ima 100-200kb, oni ti zaračunaju 1Mb. Spajanje po spajanje i odu Mb.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 00:44   #850
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Prouči malo bolje svoju tarifu jer mi se čini da teletina ima onu foru na zaokruživanje Mb. Znači, ako skineš mail koji ima 100-200kb, oni ti zaračunaju 1Mb. Spajanje po spajanje i odu Mb.
nije, obračunska jedinica je ista kao kod brutalne 10 kb
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 00:18   #851
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Jel netko prebacivao broj (pretplata) iz Tele2 u tomato? Pretplata mi traje do 7 mjeseca i mislim se onda prebacit na tomato-brutalnu tarifu, iz jednostavnog razloga, tele2 ima poprilično los signal, pogotovo kad se maknem iz Zagreba.

Koja je procedura kod prenosa broja?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 06:42   #852
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,329
Odeš kod novog operatera i potpišeš zahtjev za prebacivanje broja. Onda se oni međusobno raskusuravaju.
Možeš ti i ranije raskinuti ugovor, ali onda plaćaš one penale ako si uzeo i mobitel s popustom. Kako ti ugovor ističe ubrzo, ti penali bi trebali iznositi 100-200kn.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2013., 21:39   #853
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
koji mob uzet u ovoj novoj "šok" (terapiji) tarifi?
ZTE Blade III ili Samsung Galaxy Young?

oba nemaju bljeskalicu, blade ima veči ekran, veču rezoluciju, više boja.. samsung ima bolji proc (ak se ne varam) tj. oba su 1GHz al samsung ima Cortex A5 (za Blade nisam siguran)

uzet ću jedan od ova dva, ja nekako navijam za Blade jer sam vidio da ima puno custom romova..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2013., 22:36   #854
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
koji mob uzet u ovoj novoj "šok" (terapiji) tarifi?
ZTE Blade III ili Samsung Galaxy Young?

oba nemaju bljeskalicu, blade ima veči ekran, veču rezoluciju, više boja.. samsung ima bolji proc (ak se ne varam) tj. oba su 1GHz al samsung ima Cortex A5 (za Blade nisam siguran)

uzet ću jedan od ova dva, ja nekako navijam za Blade jer sam vidio da ima puno custom romova..
Glasam za zte. Ako ništa, dizajn je ljepši i trenutno više romova ima.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 10:31   #855
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
po meni ova šokantna tarifa uopce nije šokantna, preskupa je
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 12:20   #856