Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2017., 22:42   #1711
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Prvo je bio Xiaomi soldat, sad je Huawei soldat.
Ma nisam ničiji soldat. Ja sam čak svjesno išao na P10 iako bi za tih 3200 kn bila pametnija kupnja S7 edge. Ili čak potegnut do LG G6 za još dodatnih 500kn. Ali imam svoje razloge zašto Huawei. Činjenica je da daju 3g garancije i da mi se svaki jebeni put jave na telefon i mail i da su im telefoni odilčni. Imaju mane ali imaju ih i drugi. I dok je G6 možda najbolji kameraphone na tržištu (od ovih novih) nema diversity koji ima Huawei odn. mogućnosti kaj se može sve raditi i igrati s kamerom. A to je ono kaj je meni bitno. Nekom je bitnija baterija a meni nije tolko bitno jel imam power bank a bome nisam ni avanturist pa da ću noćiti na planini 3 noći.

Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Motorola ima sjajan bang for buck, zato sam ju uzeo ispred ovih koje sam nabrojao... Nemam ja ništa protiv konkurenata, ozbiljno sam ih razmatrao... Ali za mene je Motorola ipak puno bolja opcija.
OK. Ovako agumentirano predstavljanje mi je nešto na što ću se osvrnut u pozitivnom smislu. Vidiš moram čekirat koju motorolu iz high enda da vidim kako to radi.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 22:42   #1712
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
S Motorolom ti je stvar jednostavna. Više nego solidan hardver, gotovo čisti Android bez bloatwarea. Imaš od jeftinjaka za 110€, pa to flagshipa od šta ja znam 600€. Uvijek bi prije uzeo Motorolu nego Xiaomi, prvenstveno zbog softvera s kojim se ne moram zaje..., evo s ovom mojom koju sam naručio dolazi 7.1, sigurno ću dobiti i Osmicu. Dok je Motorola bila Google-ova, ažuriranja su bila i puno brža, recimo moja sadašnja Motorola 2nd gen je došla s Androidom 4.4, stigao sam do 6.0. Ja sam gledao i Huawei P10 Lite, gledao sam i Samsung Galaxy A5 2017, Honor 6X, ali sam se odlučio ponovno za Motorolu. Huawei P10 Lite je 2400kn, Motorola je 2035kn. Motorola ima Android 7.1, P10 Lite ima 7.0, Motorola ima display 5,5, P10 Lite 5,2, Motorola ima Snapdragon 625, P10 je na Kirinu. Kirin je slabiji, pogotovo u GPU dijelu. Galaxy A5 2017 košta 3000kn u trgovini... Honor 6X je nekih 200€ bio na Amazonu, ali isto je lošiji od Motorole u hardveru, na bend testu puca ko kokica itd. A da sam uzimao Moto G5 Plus koja je 5,2 inča, opet bi bolje prošao nego s ovim telefonima jer je cifra nekih 1850kn za taj mobitel, što je dosta manje od konkurencije, a hardver je isti kao i kod Moto G5S Plus.

Motorola ima sjajan bang for buck, zato sam ju uzeo ispred ovih koje sam nabrojao... Nemam ja ništa protiv konkurenata, ozbiljno sam ih razmatrao... Ali za mene je Motorola ipak puno bolja opcija.
od prve do zadnje potpis
locks je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.08.2017., 22:47   #1713
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
S Motorolom ti je stvar jednostavna. Više nego solidan hardver, gotovo čisti Android bez bloatwarea. Imaš od jeftinjaka za 110€, pa to flagshipa od šta ja znam 600€. Uvijek bi prije uzeo Motorolu nego Xiaomi, prvenstveno zbog softvera s kojim se ne moram zaje..., evo s ovom mojom koju sam naručio dolazi 7.1, sigurno ću dobiti i Osmicu. Dok je Motorola bila Google-ova, ažuriranja su bila i puno brža, recimo moja sadašnja Motorola 2nd gen je došla s Androidom 4.4, stigao sam do 6.0. Ja sam gledao i Huawei P10 Lite, gledao sam i Samsung Galaxy A5 2017, Honor 6X, ali sam se odlučio ponovno za Motorolu. Huawei P10 Lite je 2400kn, Motorola je 2035kn. Motorola ima Android 7.1, P10 Lite ima 7.0, Motorola ima display 5,5, P10 Lite 5,2, Motorola ima Snapdragon 625, P10 je na Kirinu. Kirin je slabiji, pogotovo u GPU dijelu. Galaxy A5 2017 košta 3000kn u trgovini... Honor 6X je nekih 200€ bio na Amazonu, ali isto je lošiji od Motorole u hardveru, na bend testu puca ko kokica itd. A da sam uzimao Moto G5 Plus koja je 5,2 inča, opet bi bolje prošao nego s ovim telefonima jer je cifra nekih 1850kn za taj mobitel, što je dosta manje od konkurencije, a hardver je isti kao i kod Moto G5S Plus.

Motorola ima sjajan bang for buck, zato sam ju uzeo ispred ovih koje sam nabrojao... Nemam ja ništa protiv konkurenata, ozbiljno sam ih razmatrao... Ali za mene je Motorola ipak puno bolja opcija.
Mislimo isto. Nakon što S7 ode rok trajanja, vrlo vjerojatno ide Motorola. Osim ako opet ne bude besna ponuda od Vipa
Žena je na Moto G4 prije imala Nougat nego ja na Samsung flagshipu. I svako malo bude neki update, dok moj je dobio 2 updatea.

Midrangeri Motorole sporije stare nego flagshipovi Samsunga. Jebga.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 22:29   #1714
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
U četvrtak stigao Moto G5S Plus. Oduševljen sam, kvaliteta izrade je odlična, stvarno u ruci djeluje masivno iako je tanak. Nije pretežak iako je metalni. Led notifikaciju ima, ali je onemogućena i da bi radila potrebno je rootati mobitel što je po meni žešće debilno. Druga mana je što mi se čini malo pretih u razgovorima, s tim da to može biti zato što je na 4G mreži, ali zvuk je fantastičan, kristalno čist. Zvučnik je dolje, dosta je glasan, dosta glasniji nego stereo zvučnici na Moto G 2nd gen. Čak ima nešto bloaware, ništa strašno... ima recimo app za google docs ono sheet i te gluposti, outlook i Linkedin iz nekog meni nepoznatog razloga, to je naravno disable-ano. Čim se mobitel ume u ruke, on reagira diskrentim paljenjem ekrana da bi se vidile notifikacije. Autobrightness je OK, samo mi se čini da u mraku možda za nijansu previše smanji svjetlinu ekrana, po danu pojača sasvim dobro i sve se odlično vidi. Ekran je stvarno dobar za te novce. Uređaj je brz, fluidan, responzivan i za sada sam oduševljen s njim. Više nego zadovoljan s kupnjom. Slike su dobre, kad kažem dobre... Nisu ništa posebno, ali su sasvim OK. U rangu ostalih uređaja srednje klase. Po noći se vidi šum, onako... solidno... Nije da sam očekivao vrhunske performanse tako da mi je i ovo više nego dobro.

Edit: Eh da, onaj camera bump nije toliko izražen koliko izgleda na slikama. Na slikama je mobitel dosta ružniji nego uživo.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 22:42   #1715
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Google docs dolaze sa svakim vanilla Androidom i ne daju se obrisati,samo diseblati. Zašto imaš i LinkedIn, neam pojma

To je 3rdparty app i ne bi trebao biti na mobu kao bloatware.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 22:56   #1716
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Hebi ga, disable je dobio i Linkedin i Outlook iako bi mi outlook u nekim kombinacijama i mogao poslužiti, no dobro... Nije da je netko isprobavao mobitel pa instalirao i da sam ga takvog dobio, napravio sam factory reset i opet je bilo tamo.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 10:31   #1717
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
U četvrtak stigao Moto G5S Plus. Oduševljen sam, kvaliteta izrade je odlična, stvarno u ruci djeluje masivno iako je tanak. Nije pretežak iako je metalni. Led notifikaciju ima, ali je onemogućena i da bi radila potrebno je rootati mobitel što je po meni žešće debilno. Druga mana je što mi se čini malo pretih u razgovorima, s tim da to može biti zato što je na 4G mreži, ali zvuk je fantastičan, kristalno čist. Zvučnik je dolje, dosta je glasan, dosta glasniji nego stereo zvučnici na Moto G 2nd gen. Čak ima nešto bloaware, ništa strašno... ima recimo app za google docs ono sheet i te gluposti, outlook i Linkedin iz nekog meni nepoznatog razloga, to je naravno disable-ano. Čim se mobitel ume u ruke, on reagira diskrentim paljenjem ekrana da bi se vidile notifikacije. Autobrightness je OK, samo mi se čini da u mraku možda za nijansu previše smanji svjetlinu ekrana, po danu pojača sasvim dobro i sve se odlično vidi. Ekran je stvarno dobar za te novce. Uređaj je brz, fluidan, responzivan i za sada sam oduševljen s njim. Više nego zadovoljan s kupnjom. Slike su dobre, kad kažem dobre... Nisu ništa posebno, ali su sasvim OK. U rangu ostalih uređaja srednje klase. Po noći se vidi šum, onako... solidno... Nije da sam očekivao vrhunske performanse tako da mi je i ovo više nego dobro.

Edit: Eh da, onaj camera bump nije toliko izražen koliko izgleda na slikama. Na slikama je mobitel dosta ružniji nego uživo.
sve super,aj samo javi kakva je baterija nakon par ciklusa.vjerujem da je odlična...jednog kolegu nagovaram na taj mob pa da i bateriju potvrdim kao plus...
locks je online   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 11:00   #1718
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
U četvrtak stigao Moto G5S Plus.
Gdje si uspio nabaviti S verziju? Mislio sam da ga još nisu izbacili.
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 11:57   #1719
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Evo OVDJE! Koliko sam skužio, samo ga oni imaju. S tim da sam ga ja uzeo kada je bio na akciji, 250€, ali kad se stavi naš PDV, pa shipping i na to ide naš PDV umjesto Talijanskog, ispao me 273€, tj. naplatili mi 2035kn.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 12:28   #1720
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Evo OVDJE! Koliko sam skužio, samo ga oni imaju. S tim da sam ga ja uzeo kada je bio na akciji, 250€, ali kad se stavi naš PDV, pa shipping i na to ide naš PDV umjesto Talijanskog, ispao me 273€, tj. naplatili mi 2035kn.
To je i dalje jeftinije od G5 plusa u HR...
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2017., 14:19   #1721
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
pa nije.G5 Plus u Uziju je 1940kn.neki dan je bilo 12 komada na lageru i sad opet nema
locks je online   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 20:40   #1722
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Očito ne pratim cijene, posljednji put kada sam gledao bilo je 2100
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 08:06   #1723
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
GSMA objavio kratki review G5S Plus. Najveće je razočarenje činjenica da je kamera srednja žalost, čak lošija nego na G5 Plus
http://www.gsmarena.com/moto_g5s_plus-review-1645.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2017., 17:16   #1724
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
ali još uvijek bolja nego na nekom Xiaomi Redmi...
locks je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 05:03   #1725
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Kratka objava relevantna za temu:
od pon samo cura i ja ponosni vlasnici g5 plus modela pa ako ima kojih pitanja, slobodno
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 10:54   #1726
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Što se tiče Moto G5S Plus, mogu reći da sam i jučer dobio nekakav update za kameru. To je već negdje četvrti update u zadnja dva tjedna, tako da... Valjda rade na tome. Samo meni kamera nije jako bitna, skoro pa ju ni ne koristim tako da ni ne znam kakva je, ali mogu potvrditi da je bila jako spora kada se uključi depth. Evo sada sam baš probao i puno brže je odradio, neke 2 sekunde, a prije je stvarno znalo trajati po 5-6 sekundi. Kvaliteta slika je po meni nekakav prosjek, ne mogu reći da su loše, ali ni da su pretjerano dobre.

Edit: Čak bi rekao da je ispod dvije sekunde, sekunda-dvije... tu negdje.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t

Zadnje izmijenjeno od: partwish. 31.08.2017. u 11:07.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 11:11   #1727
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
ali još uvijek bolja nego na nekom Xiaomi Redmi...
Vidiš Mi5x ima puno bolju kameru od te gadne motorole a košta manje a u svemu ostalome su isti. Uz to ta motorola je zalutala s tim dizajnom koji podsjeća na samsunge iz 2014te....Jedinu prednost motorole vidim u tom operativnom sustavu koji nije diran ak sam dobro skužio...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 11:50   #1728
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel i dalje nije jasno zašto je ta Motorola skuplja od Mi5X? Pa svi normalni mobiteli su skuplji od Xiaomija iste klase. Zašto nebi bila motorola. Ptice na granama znaju da u toj cijeni nije samo mobitel koji držiš u ruci.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 12:45   #1729
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jel i dalje nije jasno zašto je ta Motorola skuplja od Mi5X? Pa svi normalni mobiteli su skuplji od Xiaomija iste klase. Zašto nebi bila motorola. Ptice na granama znaju da u toj cijeni nije samo mobitel koji držiš u ruci.

@mob
Tako je, bravo. Pa i da koštaju isto opet nije istina što je gore napisano. Da ta motorola ima bolju kameru od omraženog xiaomija. Xiaomi istina, nije poznat po vrhunskim kamerama (u biti jebe ih softver dobrim dijelom) ali mi5x ima bolju kameru od te motorole. Motorolu si slobodno može kupiti netko ko želi garanciju ovdje i goli android koji ima svoje prednosti. Ali sigurno nećemo dopustiti da se konstantno sere po xiaomiju i to neistinitim tvrdnjama.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 12:58   #1730
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Koliko vidim kolega je napisao Redmi specifično , pa bi onda shodno tome i replika trebala biti bazirana.
Uopće ne ulazim u raspravu, je li to zaista tako (kvaliteta kamere Redmi vs G serija Motorole) .
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:16   #1731
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Tako je, bravo. Pa i da koštaju isto opet nije istina što je gore napisano. Da ta motorola ima bolju kameru od omraženog xiaomija. Xiaomi istina, nije poznat po vrhunskim kamerama (u biti jebe ih softver dobrim dijelom) ali mi5x ima bolju kameru od te motorole. Motorolu si slobodno može kupiti netko ko želi garanciju ovdje i goli android koji ima svoje prednosti. Ali sigurno nećemo dopustiti da se konstantno sere po xiaomiju i to neistinitim tvrdnjama.
Koliko ja znam malo o Xiaomitomaniji, Redmi i Mi nije ista serija. Mi5X je derivat flagshipa, a ne budget telefona.
Moto G je isključivo budget midranger.

@mob

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 31.08.2017. u 13:23.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 13:21   #1732
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel bi sada Xiaomara mogla sama odjahat iz teme o Motorolama ili da ja pomognem?
Motorola. Točka.

Kamere su kakve jesu. Za nezahtjevnog juzera dobre i jedna i druga.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:00   #1733
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
od te gadne motorole a košta manje a u svemu ostalome su isti. Uz to ta motorola je zalutala s tim dizajnom koji podsjeća na samsunge iz 2014te....
Upravo to.

Meni su motorola mobiteli toliko ružni da nemaju konkurenciju (čak i uz LG G5) i to od midrangea do flagshipa.

No osim katastrofalnog dizajna, imaju i ogromne bezele + soft keys pa je omjer iskoristivog ekrana kod npr. surfanja jako loš u odnosu na dimenzije.

Teški dealbreaker kod mene.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:07   #1734
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Na g5 i g5 plus (ne bih znao za ostale) mozes maknit soft keys ako ukljucis gestures na fingerprint skeneru. Swipe lijevo - mijenja lijevu tipku, swipe desno - desnu a dupli klik - srednju. Meni osobno ne smetaju, ali eto načina.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 14:33   #1735
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
To je previse nespretno. Osobno koristim LMT pie kontrole i to mi je cak i bolje od soft keys, pogotovo na vecim mobitelima.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 21:03   #1736
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
kod Motorole je jedna stvar sigurna.kad je kupiš,upališ radi kako treba.nema flashanja global romova,pa ne valja pa rootaj i traži nešto drugo pa ne radi Play store pa se crasha i sto gluposti...
Motorola radi najbolje od svih mobova u rangu do 2000kn...

jesu ružne,ali su pouzdane imaju solidne kamere s obzirom na cijenu i imaju dobre ekrane....
locks je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 22:24   #1737
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Upravo to. Pali, toči i vozi. Nema bloata, nema čudnih aplikacija, čisti lagani i fluidni android koji se updatea vrlo često i brzo.
I servisna podršma i mreža u EU je na zavidnom nivou.

Ljudi kojima treba takav mobitel su ekstremno zadovoljni sa njima, barem ovi oko mene. Gledam ovaj ženin G4, nakrcan svim i svačim, radi ko beba.

Ok, dizajnom nisu stani-pani. Možda izgledaju "jeftino" ali samo izgledaju na oko. Kad se radi na njima, nije baš tako. Vrlo kvalitetni i dobri mobiteli.
Za ove Play oklaštrene verzije ne znam kakve su koje su se pojavile od G4, ali za sve G modele od prvog samo riječi hvale. Za G3 i G4 pogotovo. A vidim i da su sa G5 izvedenicama ljudi također u velikoj većini slučajeva zadovoljno.

Suma summarum, ako su kinezi imali nekakve slogane "Flagship killer" onda je G serija "čajniz killer"

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 22:34   #1738
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Već sam rekao da Moto G5S Plus uživo izgleda pet puta bolje nego na svim slikama i videima koje sam vidio po netu. Tanak, elegantan... Daleko od toga da je prelijep, ali daleko od toga i da je ružan. Ali opet, o ukusima... Jelte. BTW, evo screen shot SoT-a. Mobitel ima brightness na nekih 30%, ukoliko sam na suncu napičim ga na 100%. Mobitel ugasim navečer prije spavanja, palim čim se probudim... Konstantno je spojen na 4G Internet, razgovora 30-60 minuta dnevno... Čisto da imate relevantne informacije.

__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 22:44   #1739
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Već sam rekao da Moto G5S Plus uživo izgleda pet puta bolje nego na svim slikama i videima koje sam vidio po netu. Tanak, elegantan... Daleko od toga da je prelijep, ali daleko od toga i da je ružan. Ali opet, o ukusima... Jelte. BTW, evo screen shot SoT-a. Mobitel ima brightness na nekih 30%, ukoliko sam na suncu napičim ga na 100%. Mobitel ugasim navečer prije spavanja, palim čim se probudim... Konstantno je spojen na 4G Internet, razgovora 30-60 minuta dnevno... Čisto da imate relevantne informacije.

A gledaj ovo moto e4 plus.. na 60 % je baterija

Zadnje izmijenjeno od: robik666. 31.08.2017. u 22:50.
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2017., 22:55   #1740
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
"Divim" se ekipi koja pati za izgledom mobitela...pazi...mobitela, telefona, obicne plocice koja sluzi za nekoliko osnovnih radnji...
Neki bezeli, ovo ono, pa jel se vi cujete

Na sta je to covjecanstvo spalo da se te plocice proizvode u sto nijansi pink i zlatne boje, da se organiziraju predstavljanja tih mobitela i da ekipa uzareno uzdise i pljesce kad ih prezenter pokaze, majko mila
A tek cijene ovih "malo boljih" od 5000 kuna...velim vam, bolest...

Daj mi jednu motorolu od soma, soma i pol kuna i miran sam iduce 3 godine najmanje...mobitel je potreba, a stvorili su neki trend da je to modni dodatak, svaka im cast na uspjesnosti u poslu i prepoznavanju lude rulje koja ce caltati bijesne pare na ajfon i samsung, ali pre bolesno da ljudi padaju na te price o nekim high end komponentama i sta ja znam kojim mogucnostima...

Ovo pisem sa svoje prve moto g, jeftin i bez greske i danas...zamijeniti ce ju jedino nova motorola, a koja, pa neka od soma, soma i pol
Svida mi se ova nova X4, ali mislim da ce to morati opet biti neka iz G ranga.
Ali tek dok prva rikne, a kako stvari stoje, jedino ako mi slucajno ispadne sa 40 metara.
Pala je vec 505 puta sa nekih do metar visine i nista joj nije...zivjela motorola
Lak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na