Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2013., 23:27   #1801
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
riješio problem.
hvala
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 11:21   #1802
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769


xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2013., 23:57   #1803
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
hahaha


Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 24.12.2013. u 19:52.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 11:58   #1804
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svim Stalkerima sretan Božić želim, ma gdje bili. Eto, ovim putem zahvaljujem bakici na dvdu, ali nažalost neću moći neko vrijeme igrati jer sam pod bor dobio malog stalkera kojeg sada treba trenirati za misije
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 12:04   #1805
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sretan božić također
Druže Brko, jel misliš na dijete ili pseudodoga? (ne mogu isčitat iz ovog na što si točno mislio xD)
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 15:09   #1806
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
sretan božić stalkerima


kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 21:55   #1807
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
super i također sve najbolje svim Stalkerima ma gdje bili
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 22:41   #1808
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kratki izljev emocija:

Sto vise igram druge igre, to vise shvacam da ce se vrlo tesko opet ponoviti nesto poput remek djela zvanog "Stalker".

Sve se svodi na konstantno guranje pod nos jadnih stvari poput "press space to jump", "press E to interact" (AC serijal, FarCry 3), pokazivanje svih mogucih i ne mogucih objekata na mapi i mini mapi (FarCry 3), oznacavanje zivotinja, ljudi i objekata sa kojima je moguca interakcija, sve je prepuno nekakvih boja i bljestavila i mnoge mnoge druge djecje bolesti..

Vec godinu dana stoji mi instaliran i zapocet Stalker SoC.. Jedva cekam (ponovni) prelazak ove savrsenosti.

Btw, CoP mi je najbolji od ova 3 nastavka (u odnosu na SoC, njega sam presao uzduz i poprijeko), a ujedno i najbolja igra u mojoj gamerskoj povijesti.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 23:23   #1809
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bolju igru od stalkera može napraviti samo isti tim koji je radio ove i da naprave dvojku... Ali kako je već prošlo više godina od tog zaustavljanja, bojim se da nikad nećemo to vidjeti ni zaigrati...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 23:37   #1810
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da, istina.. Tu atmosferu, gameplay i opceniti ugodjaj mogu samo oni docarati..

Svi nesto spominju Survarium, ok, sve je to odlicno, fenomenalno i tome slicno, ali ja jednostavno takve igre zelim igrati u SP-u i gotolo..

Mozda otom potom izadje koji SP mod
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2013., 11:33   #1811
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Da, istina.. Tu atmosferu, gameplay i opceniti ugodjaj mogu samo oni docarati..

Svi nesto spominju Survarium, ok, sve je to odlicno, fenomenalno i tome slicno, ali ja jednostavno takve igre zelim igrati u SP-u i gotolo..

Mozda otom potom izadje koji SP mod
Nadam se da bude. Ono, možda kažu "gle, fanovi traže, ajmo im dat"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2014., 10:09   #1812
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ja sam čekao 15 godina za nastavak Wing Commandera i možda ću ga dočekati.

Nadam se da neću toliko morati čekati nastavak Stalkera.

Još da naprave novi Fallout i Mass Effect (opraštam im očajan kraj trojke) i mojoj sreći nema kraja.

Zdravstvujste, komradi Stalkeri, i sretna Nova!
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2014., 12:46   #1813
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Također, svim stalkerima sve najbolje u novoj. Želim vam svima dobrih modova, a možda i barem najavu nastavka
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 17:33   #1814
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ekipa igra tko Misery 2,uff fina grafika i fino su dotjerali već odličnu atmosferu...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 18:13   #1815
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
probao al moro odustat jet to moj komp ne žvače
a ono kaj sam vidjel je dost da neču ni sa boljim kompom probat
puno i previše stvari koje su neprepoznatljive
a u fulanju kalibra za oružje je neoprostiva greška
JoZ@ je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 23:59   #1816
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
probao al moro odustat jet to moj komp ne žvače
a ono kaj sam vidjel je dost da neču ni sa boljim kompom probat
puno i previše stvari koje su neprepoznatljive
a u fulanju kalibra za oružje je neoprostiva greška

nisam obracao pozornost jer se ne kuzim u oruzje,ali ne zove se za badava Misery,kako me izluduje,taman krenio igrati,kad lik gladan pa odose pare na konzerve tune i rajcice,pa armor popraviti,oruzje odrzavati,kupovati municije,medkitove i antiradiation pilule,od hrpa para,a para niotkud

da ne pricam kako su trgovci oholi,daju neku sicu za koristene,ocuvane puske
jos se vucaram u onoj kabanici punoj rupa da bi me gumeni metak ubio,jedam medkit i 3 zavoja,kalasnjikov i u lov na chimeru
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 00:00   #1817
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
nisam obracao pozornost jer se ne kuzim u oruzje,ali ne zove se za badava Misery,kako me izluduje,taman krenio igrati,kad lik gladan pa odose pare na konzerve tune i rajcice,pa armor popraviti,oruzje odrzavati,kupovati municije,medkitove i antiradiation pilule,od hrpa para,a para niotkud

da ne pricam kako su trgovci oholi,daju neku sicu za koristene,ocuvane puske
jos se vucaram u onoj kabanici punoj rupa da bi me gumeni metak ubio,jedam medkit i 3 zavoja,kalasnjikov i u lov na chimeru
ima se svega u tom modu ;-) . bolje trazi . full novo oruzje itd ..... prosao sam 6 - 7 puta , sad cekam da tu verziju 2.1 betu finaliziraju pa ide na obradu :-) . da se ne razocaras . par puta nisam mogao nastaviti igrati radi bugova , ali to sve je navodno ispravljeno . e da . dobices priliku da kupis unikatna oruzja u igri , ali samo jedamput ;-) . obilazi trgovce stalno i imaj uvijek oko 80 000 rubljica u pricuvi ;-) .
species je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 11:30   #1818
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kako nakupiti toliko "rublja" kad škoti od trgovaca plaćaju na kapaljku, jedino orobiti banku u smjeru config/gameplay/..... ako pomaže i igra radi OK jer se u ponekim modovima odmah ruši kod bilo kakvih izmjena jbg.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 12:27   #1819
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
očito neznaš sa škotima komunicirat
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 13:34   #1820
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ma joj,jedva se izvukao jučer kad sam išao onom konju po kutiju u rupi kod gas station,zaboravio da ima 4-5 snorkova,ne znam kako sam se izvukao,potrošio svu municiju i medkitove,dodjem do izlaza sav sretan i rekoh pravac sad do Skadovsk kad ono snork čeka taman kad iskocim iz rupe,negdje 20 puta sam loadao save dok mu nisam utekao i uletim u čep radijacije,popusim cigaretu da smanjim radijaciju i reko lijepo sad do Bearda kad ono odjednom pseudogiant.
Plakao sam i smijao se u isto vrijeme

I naletim kod Shevchenko broda na stalkere i ajd da prodam pljucu,nudi 12000 RU gledam wtf i brže bolje trči prodati Beardu ili Owlu kad nude 400 RU max i vratim se kod stalkera opet nude 400 RU,ma reko super bug i ne iskoristim ga :/

Inače igram 2.1 betu i oke je,stalno je crashalo dok nisam stavio na dx11,sada je u redu iako zna par puta crashati ali ništa strašno.

Ima li netko mapu stash- eva da se malo obogatim hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 14:26   #1821
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Treba li instalirati i mod 2.1(težak 2.9GB) pa onda gore betu(372MB) ili valja samo beta na default igru?

Hvala reko da probam i dam joj šamsu pošto je 2.0 imala problema išao je delite omah.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 14:31   #1822
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Treba li instalirati i mod 2.1(težak 2.9GB) pa onda gore betu(372MB) ili valja samo beta na default igru?

Hvala reko da probam i dam joj šamsu pošto je 2.0 imala problema išao je delite omah.
Stalker 1.6.02 što je default mislim i ja sam prije imao Misery 2.0 i gore nabacio betu samo,mislim treba ovo prvo pa samo betu preko toga
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 14:48   #1823
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo skida se sve komplet pa ću isprobati premda ima jako puno kojekakvih dodataka(nemislim na oružja nego,zvoji,neke ampule,kojekakva hrana nepoznatog porijekla i puno toga izaziva radijaciju kad pojedeš,kod popravki oružja hrpa nekih kitova koji slabo ispravljaju greške 2,5,10% a skupi uffff) u igri koje ni neznam za što služe jbg. pa mi izgledalo prekomplicirano
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 15:07   #1824
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Evo skida se sve komplet pa ću isprobati premda ima jako puno kojekakvih dodataka(nemislim na oružja nego,zvoji,neke ampule,kojekakva hrana nepoznatog porijekla i puno toga izaziva radijaciju kad pojedeš,kod popravki oružja hrpa nekih kitova koji slabo ispravljaju greške 2,5,10% a skupi uffff) u igri koje ni neznam za što služe jbg. pa mi izgledalo prekomplicirano
Ajooj izgubiti ces se u svemu tome prvih par sati,od grillanih dijelova mutanata,Marlbora,stvari za popravak oruzja,do adrenalinskih injekcija i marihuane pa sve do Playboy casopisa

samo oprezno biraj klase,imas sniper,assault i nesto kao close quarter clasa sa submachineom,ja sam assault i ovaj moj najvise zdere,stalno glada
svaka ima prednosti u vidu stamine,maksimalne nosivosti,potrebe za hranom,izdrzljivosti na pad,rane,radijaciju itd.
dobro odaberi

i za pocetak kad krenes igrati,na pocetku a i stalno je tesko,evo ti lokacije stashova da ti pripomogne

blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 18:53   #1825
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo poćeo igrati ali bogme toliko njesra kod trejdera za kupiti da neznam što uzeti glede repair-a oružja/helmeta sve nešto ozraćuje,i uglavnom ima kako dobrih tako i loših nuspojava, a pošto sam loš sa engl. nemam pojma što je što probat ću ali neznam hoću li imati toliko živaca i jako mala težina na assault koji sam izabrao jbg. probao tražiti gdje to barem malo promijeniti ali nije kao u ostalim modovima uffff
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 19:20   #1826
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Evo poćeo igrati ali bogme toliko njesra kod trejdera za kupiti da neznam što uzeti glede repair-a oružja/helmeta sve nešto ozraćuje,i uglavnom ima kako dobrih tako i loših nuspojava, a pošto sam loš sa engl. nemam pojma što je što probat ću ali neznam hoću li imati toliko živaca i jako mala težina na assault koji sam izabrao jbg. probao tražiti gdje to barem malo promijeniti ali nije kao u ostalim modovima uffff
Ajde,ajde naviknuti ces se,tako je i meni bilo prvi par sati dok se ne ufuras malo.
Kad gledas za popravak pise ti za koji tip armoura,i bitno ti je gledati do koje degradiranosti armoura/oruzja popravlja,pripazi na to,a ovo ostalo ti je jednostavno voda/vodka/cigarete protiv radijacije i voda do jedne mjere ima hranjivu vrijednost,barem u igri,hrana spravljena od mutanata ti zraci,artefakti zrace osim ako nemas kontejner u kojem ga drzis...

nema tezine,zato se zove misery mod,igra ti stalno stavlja nove izazove...
ja sam najmanje do sada 100-tinjak puta reloadao,al je unaprijedjen,skriva se,koristi bombe,bjezi u raslinje da ga ne vidis,i cak te flanka...

ona ulja sluze za ciscenje i podmazivanje oruzja itd.
kazem daj ss sto ne znas i sto te zanima pa ti pojasnim...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 19:31   #1827
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Navikao kill for run nakrcan opremom i municijom, a ovdje nemoš ogranićen kilažom cca 50kg jbg. a ako se imalo bolje opremiš nemoš pokupit ni sa svih mrtavaca opemu jer nemoš trčati i pušeš ko danferica uglavnom skroz drugačiji pristup igri, a municije ni za lijek, a ja naviko 1000kom i deri nađeš poneki artifakt i sad još moram i kutiju nositi gdje da ga spremim uffff
Sad pala neka magluština nevidim ni 5m ajjooooj..... i uku lele....
Probao uzeti dalekozor i nije pod br.5 nemoš ga imati u inventoriju već jedino izbaciti jedno oružje iz slota da bi ga koristio jbg.

Hvala na pojašnjenjima i utjesi
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 19:55   #1828
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Navikao kill for run nakrcan opremom i municijom, a ovdje nemoš ogranićen kilažom cca 50kg jbg. a ako se imalo bolje opremiš nemoš pokupit ni sa svih mrtavaca opemu jer nemoš trčati i pušeš ko danferica uglavnom skroz drugačiji pristup igri, a municije ni za lijek, a ja naviko 1000kom i deri nađeš poneki artifakt i sad još moram i kutiju nositi gdje da ga spremim uffff
Sad pala neka magluština nevidim ni 5m ajjooooj..... i uku lele....
Probao uzeti dalekozor i nije pod br.5 nemoš ga imati u inventoriju već jedino izbaciti jedno oružje iz slota da bi ga koristio jbg.

Hvala na pojašnjenjima i utjesi
Da,suosjecam se,u Complete modu i sl.modovima natrpa se municijom,medkitovima i artefaktima i nepobjediv si,jos skupis para za Exoskeleton i glavni si u zoni,no toga nema u Misery.

Koju si klasu odabrao,sve ovisi o klasi,nosivost,izdrzljivost,tipa Assault klasa nema negativnih efekata ako nosi preko 50 kg dok ostale imaju,zauzvrat ovaj moze pozderati da ga lakse oblaciti

Novina ti je da mozes dijelove mutanata prodavati ili koristiti kao nekakav tipa artefakata jer imaju raznorazna korisna svojstva tipa veca nosivost,resistance na toplinu,radijaciju itd.

Ne znam jesi li primijetio,ali nema instant medkitova,treba pricekati da on raspakira zatim da primijeni i tek onda polako krece healanje.

Uzas,igru su priblizili realnosti maksimalno na nesrecu nasih zivaca.

Za pocetak,dao sam video i prati da skupis stashove,dati ce ti poprilican novcani poticaj.

Stamina se brze trosi cim si vise natovaren i sporije se regenerira,jedina pomoc energy drink ili tablete kofeina.

Samo polako,takticki,nemoj trositi municiju bezveze jer je skupa i rijetka,a i oruzja brzo dotraju,korisni su oni tipovi sto iskoce prilikom loadinga.

blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 21:04   #1829
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ako može malo pojašnjenje glede ovoga i korištenja tj. zašto služi:

http://www.zaslike.com/files/eovic7i67nw85p8hgav.jpg
http://www.zaslike.com/files/27hd03gs1v3vgsyuvnt7.jpg
http://www.zaslike.com/files/fl9831a2vv96yfgrmp3r.jpg

Izabrao sam asault opciju moda pošto sam tek poćeo imam malo više love tj. dobio sam na lottu
Bogme baš ako želiš izgubiti malo živaca poćni Misery mod a protiv strpljenja sam cijepljen i nemam baš puno živaca, a ovdje nema olakotnih okolnosti a municija ode ko od šale ali barem imam "keša"
Nakupio sam svaćeg pobivši one na smetlištu al me koštalo živaca, a snajp još nisam kupio jbg.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 21:19   #1830
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ako može malo pojašnjenje glede ovoga i korištenja tj. zašto služi:

http://www.zaslike.com/files/eovic7i67nw85p8hgav.jpg
http://www.zaslike.com/files/27hd03gs1v3vgsyuvnt7.jpg
http://www.zaslike.com/files/fl9831a2vv96yfgrmp3r.jpg

Izabrao sam asault opciju moda pošto sam tek poćeo imam malo više love tj. dobio sam na lottu
Bogme baš ako želiš izgubiti malo živaca poćni Misery mod a protiv strpljenja sam cijepljen i nemam baš puno živaca, a ovdje nema olakotnih okolnosti a municija ode ko od šale ali barem imam "keša"
Nakupio sam svaćeg pobivši one na smetlištu al me koštalo živaca, a snajp još nisam kupio jbg.
Jel to neki edit configa pa da krenes sa malo vecin financijama ili ?

Ovaj hexagon ti sluzi sa plinskim grijacem za grillanje mesa mutanata,tipa raznjici od parcova,grillana snorkova ruka itd.

Body cooler pretpostavljam da ide sa nekim armourom i sluzi kao attachment na odijelo,karakterizira ga rezistencija na elektricitet i toksicnost,drugim rijecima nesto kao artefakt ( pretpostavljam ).
Moze posluziti za popravak heavy armour.

Ova lopata nicemu ne sluzi,to sam se i ja pitao,imas i neke grablje,slobodno to prodaj,iako mozda kasnije u igri zatreba,tko zna,nisam obavio nijednu od glavnih misija.

Na koje smetliste mislis,mozda stari mlin di su zombiji ili one tvornice ?
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na