Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2017., 18:25   #5581
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Načelno je stvar ovakva. Tvrtka se gasi.

Postojeći ugovori vrijede i dalje. Dakle kada mi istekne rok od 24 mjeseca s popustom, ja mogu dalje nastaviti koristiti uslugu po punoj cijeni i uz pola brzine, ali je brzina i dalje simetrična.

Također će se najvjerojatnije moći produljiti usluga na dvije godine s popustom ali uz dogovor o paketu, jer ovo kod VIP-a je sramota.

Ono što nema nitko a meni je OK pa da čak plaćam i punu cijenu je simetrična veza i 1500 minuta besplatnih poziva u EU u sve fiksne i mobilne mreže!

Ovo kod drugih nema a ako ima onda samo u fiksne mreže unutar EU i to se doplaćuje. To ne nudi nitko, ima za poslovne korisnike ali se masno plaća i cijene za pakete su onda znatno veće.

A što se tiče TV programa ionako ne gledam jer imam android TV-box na kojem ima znatno više programa a neki su čak i u 4K rezoluciji, a o FULL HD da nepričamo, tako da TV je tu da se nađe.

Bitna je brzina veze i telefonija jer cijena 25 sati besplatnog telefoniranja u EU u pokretne mreže košta oho-ho ili u fiksnu mrežu a to vrijedi svaku lipu.

Tako da ako i ne bude mogućnosti produljenja istog paketa uz popust, opet nitko po toj cijeni ne nudi nešto takvo.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:17   #5582
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor wizard0207 Pregled postova
E to me je zanimalo. Ja sam Amisu poslao upit mailom da mi vele da li i koliko penala moram platiti ako bi raskinuo ugovor sa 31.08.2017. godine. Kad dobijem cifru onda ide procedura dalje. Uglavnom, broj bi prenosio ponovno u T-Com. Uglavnom, hvala na odgovoru, točno to me zanimalo.
S obzirom da se mjenjaju uvjeti ugovora, ne tvojom krivnjom, mislim da ti moraju ponuditi raskid ugovora bez plačanja penala. Ne što žele, nego po Zakonu o potrošačima i HAKOM-u. Provjeri.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 11:24   #5583
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ali ne mjenjaju uvjete ugovora, samo na uplatnicama nece vise pisati Amis.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 12:24   #5584
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Ne mijenjaju uvjete ugovora, ali kako je Zak27zg na prošloj stranici rezimirao, mjenjaju se paketi i kanali. Neki kanali će se izgubiti, neki dobiti i što ako ja baš želim neki kanal kojeg VIP nema, a trenutno ga imam kod Amisa... Mislim da bi trebali na temelju takvih stvari omogućiti raskid bez penala.

Ali zasada čekam njihov odgovor pa ćemo onda dalje...
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 12:52   #5585
Zak27zg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor wizard0207 Pregled postova
Ne mijenjaju uvjete ugovora, ali kako je Zak27zg na prošloj stranici rezimirao, mjenjaju se paketi i kanali. Neki kanali će se izgubiti, neki dobiti i što ako ja baš želim neki kanal kojeg VIP nema, a trenutno ga imam kod Amisa... Mislim da bi trebali na temelju takvih stvari omogućiti raskid bez penala.

Ali zasada čekam njihov odgovor pa ćemo onda dalje...
Ovo je odgovor koji ces dobiti ko i ja preko facea u inbox :-)

"Pozdrav, Amis korisnici neće biti prebačeni na neki od paketa iz Vip ponude jer se popis programa ne podudara. Nakon prebacivanja nećete primijetiti praktički nikakve razlike u samoj usluzi. Ipak, molimo vas sve za strpljenje, više konkretnih informacija imat ćemo iza 1.10. kad se spajanje s Vipnetom završi."

Do konkretnih informacija cu doc i sam iza 1.10. bez Vas posto je migracija tijekom rujna pa cu vidjet koje programe imam,a koje ne...
Prvo ti u brosuri napise da ces imat osjetno veci broj programa, a sad ti napise da neces primjetiti nikakve razlike u usluzi!Za rubriku vjerovali ili ne :-)

Sto se neta i telefona tice je sve jasno! Ostaje po starom paketi i cijene.

Sto se tice televizije prihvacam tri opcije :

1) Prebacit Amisov osnovni i extra paket na novu platformu
2) Ako to ne moze.....Na novoj platformi mi daj osnovni+prosireni+muzicki+djecji+balkanski da bih imao programe koje sam imao prije..(naravno po cijeni amis osnovni+extra)
3)Ponuda raskida ugovora bez penala

Zadnje izmijenjeno od: Zak27zg. 18.08.2017. u 13:09.
Zak27zg je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 13:28   #5586
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Zak27zg Pregled postova
Ovo je odgovor koji ces dobiti ko i ja preko facea u inbox :-)

"Pozdrav, Amis korisnici neće biti prebačeni na neki od paketa iz Vip ponude jer se popis programa ne podudara. Nakon prebacivanja nećete primijetiti praktički nikakve razlike u samoj usluzi. Ipak, molimo vas sve za strpljenje, više konkretnih informacija imat ćemo iza 1.10. kad se spajanje s Vipnetom završi."

Do konkretnih informacija cu doc i sam iza 1.10. bez Vas posto je migracija tijekom rujna pa cu vidjet koje programe imam,a koje ne...
Prvo ti u brosuri napise da ces imat osjetno veci broj programa, a sad ti napise da neces primjetiti nikakve razlike u usluzi!Za rubriku vjerovali ili ne :-)

Sto se neta i telefona tice je sve jasno! Ostaje po starom paketi i cijene.

Sto se tice televizije prihvacam tri opcije :

1) Prebacit Amisov osnovni i extra paket na novu platformu
2) Ako to ne moze.....Na novoj platformi mi daj osnovni+prosireni+muzicki+djecji+balkanski da bih imao programe koje sam imao prije..(naravno po cijeni amis osnovni+extra)
3)Ponuda raskida ugovora bez penala
Ako si na amis optici nemaš baš neki izbor ako raskineš ugovor jer ono što možeš birati je katastrofa od ponude i cijene, ako si na bakru tvoj je cijeli svijet samo je ponuda loša i slaba u odnosu na ono što se do sada imalo.

Što se tiče samih TV programa i do sada su neki nestajali a drugi dolazili tako da ti neće baš upalit kao neki razlog, bitan je broj a kakvi su, nigdje se davaoc usluge nije obavezao na to, jer su i do sada preslagivali pakete i ponudu, a ponekad je i izvan njihove moći koji će se kanali davati u ponudi.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 14:19   #5587
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ali ne mjenjaju uvjete ugovora, samo na uplatnicama nece vise pisati Amis.
Kako ne kad se mjenja broj TV programa ( to je samo jedan primjer). Ja sam na B-net dobio raskid bez plačanja penala ćim su izbacili jedan program iz sportkog HD paketa.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 14:27   #5588
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Što se tiče samih TV programa i do sada su neki nestajali a drugi dolazili tako da ti neće baš upalit kao neki razlog, bitan je broj a kakvi su, nigdje se davaoc usluge nije obavezao na to, jer su i do sada preslagivali pakete i ponudu, a ponekad je i izvan njihove moći koji će se kanali davati u ponudi.

Nije istina. Pogledaj moj post poviše. Ćim su odlućili izbaciti samo jedan program iz paketa, dobio sam uz račun obavijest o tome i da u roku 30 dana imam pravo na raskid ugovora bez plačanja penala. Opet ponavljam, nije da ono to žele dati, to ih je HAKOM natjerao.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 14:53   #5589
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kako ne kad se mjenja broj TV programa ( to je samo jedan primjer). Ja sam na B-net dobio raskid bez plačanja penala ćim su izbacili jedan program iz sportkog HD paketa.
Da ali kod te promjene u HD paketima su nam u najavi tih promjena vec bili napisali da cemo moci zatraziti raskid ugovora za taj HD paket, koliko se sjecam.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 15:11   #5590
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Jesu, ali ne zato što im je to bilo drago, nego zato što su to bili dužni. Isto tako mislim da je VIP bio dužan vama ponuditi raskid bez penala. Ja da sam na vašem mjestu bi kotaktirao HAKOM i pitao njih.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 18:13   #5591
Zak27zg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ako si na amis optici nemaš baš neki izbor ako raskineš ugovor jer ono što možeš birati je katastrofa od ponude i cijene, ako si na bakru tvoj je cijeli svijet samo je ponuda loša i slaba u odnosu na ono što se do sada imalo.

Što se tiče samih TV programa i do sada su neki nestajali a drugi dolazili tako da ti neće baš upalit kao neki razlog, bitan je broj a kakvi su, nigdje se davaoc usluge nije obavezao na to, jer su i do sada preslagivali pakete i ponudu, a ponekad je i izvan njihove moći koji će se kanali davati u ponudi.
Do sada su nestajali jedan po jedan u određenom vremenskom razmaku pa je covjek nekako progutao, a sada ce ti maknut hrpu programa koje ces moc i dalje imat ako nadoplatis npr. za hayat balkanski paket, za vh1 muzicki paket itd itd. Ali zato ce se nabacat tv Jadran i takva smeca....Pa iskon mi sad ima tri put bolju ponudu u osnovnom i prosirenom nego vip.

Kakva je to organizacija kad ti u brosuri kazu jedno, mailom ti kazu drugo!
Prijelaz sto se tice tv-a nije uopce objasnjen! Napisi brate koje pakete dobiva onaj ko je imo kod Amisa osnovni,a koje tko je imo osnovni i extra! U brosuri mi navedes imat ces 194 kanala, a na mail kad ih pitas odgovaraju promjene necete primjetiti i strpite se za informacije nakon 1.10. Nakon tog datuma i sam cu vidjet sta imam, a sta ne pa mi njihove informacije nisu potrebne tada nego SADA!

Letimicno kolko sam preletio svi programi koji su bili kod Amisa (osim Fox movies => Veliki turn off) su dostupni kod Vipa, ali u sto razlicitih paketa! Oni kad bi htjeli mogli bi prenjet Amis osnovni i Amis Extra paket na Vip (izkodirat ih u dva profila) i nazvat kako god zele i pustit iskljucivo na stbove nama koji selimo pod mus k njima.....Najpostenije rjesenje! Sve ostalo smatram da ima povoda za raskidom ugovora bez penala.

Zadnje izmijenjeno od: Zak27zg. 18.08.2017. u 18:31.
Zak27zg je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 21:23   #5592
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Ja danas došo s mora mislio da se netko zajebo iz VIPa pa mi poslao ove brošure neke i to, al kad sam pročitao reko ah to bi bilo to od amisa.

Znači mi koji smo pod ugovorom ako sam dobro skužio smo sigurni sve dok nam ne istekne ugovor ?

I da li ćemo dobit nove risivere uskoro pošto vidim i za to mi je došao kao neki guid ili će nam samo novi softver doći na ove postojeće albise 8080 ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 11:13   #5593
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja danas došo s mora mislio da se netko zajebo iz VIPa pa mi poslao ove brošure neke i to, al kad sam pročitao reko ah to bi bilo to od amisa.

Znači mi koji smo pod ugovorom ako sam dobro skužio smo sigurni sve dok nam ne istekne ugovor ?

I da li ćemo dobit nove risivere uskoro pošto vidim i za to mi je došao kao neki guid ili će nam samo novi softver doći na ove postojeće albise 8080 ?
Mozda ce ti se sad poboljsati kvaliteta TV programa protiv kojeg rogoboris od kad si sa B.net-a presao na Amis.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2017., 23:00   #5594
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Mozda ce ti se sad poboljsati kvaliteta TV programa protiv kojeg rogoboris od kad si sa B.net-a presao na Amis.
Ne gledam tv, pa mi nije ni bitno više eventualno za starce.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 18:59   #5595
ritchbe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pozdrav svima,

korisnik sam Amisove optike od početka postavljanja u Novom Zagrebu.

Tijekom ljetnih mjeseci su nama na 3u1 Total paketu ukinuli HBO, Cinestar, Disney i slične programe pod izgovorom da su isti bili zabunom uključeni u nekom promotivnom periodu.

Ugovor mi je istekao prije godinu-dvije i usluga se nastavila uz povećanje cijene.

Uspio sam doznati na SZK da im je stav da je zabunom sve ostalo uključeno korisnicima 3u1 Total optike.

Kazu da imam neki ugovor iz 2013., ne znam točno da li je to još za aDSL ili optiku, no da im nešto ostane uključeno toliko godina i da to bez ikakvog dodatnog objašnjenja ukinu je neprofesionalno.

Ne služi me pamćenje dobro no nešto mi zuji da je bila nekakva akcija FTTH 100/100 za 300kna na 2 godine sa -50% prvu ili -25% obje godine + HBO i ostale điđe.

Obzirom da su isključili ekipi dodatne programe, oni tvrde da su ti "extra paketi" HBO (i slični) bili samo prvi mjesec. No, ako nisu onda bi se trebali nastaviti isti uvjeti koje smo imali.

Jedno pitanje, koliko nas ima kojima su isključeni programi te da li ima netko konkretne podatke o njihovim promotivnim akcijama, jerbo brišu linkove istih te je nemoguće samo preko web arhive doći do istih.
ritchbe je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 19:57   #5596
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Probaj u ovom cjeniku pronaci svoju opciju paketa:
http://www.amis.hr/cjenici/novi/Amis_cjenik.pdf
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2017., 17:37   #5597
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Ako se ne varam, to je bio onaj HBO total paket (ja sam ga isto uzeo onda). Kada mi je ugovor isticao, rekli su da više nemaju taj paket u ponudi i da mogu produžiti ugovor uz neki popust + HBO paket programa.
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2017., 22:13   #5598
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
U petak je prestalo raditi preko pola programa na starom Albisu 7742 s porukom da nije aktivna pretplata za programe.

Morao sam spojiti novi Albis 8080, ali proradio je tek nakon duljeg natezanja sa SZK, resetiranja routera i svakih čuda. Na kraju se čini da taj Albis ne zna ili nije namješten tako da zapamti svoju IP adresu već mu treba DHCP dodijeliti istu. Ako ne dobije IP adresu uopće se ne boota već samo stoji Amis TV loading... što je ekstremno glupo jer stari prijamnik javi kad nema vezu.

U routeru DHCP nije enablan jer je router u bridge modu, pa da STB radi treba ga enablati, startati STB i onda disablati. Nakon toga STB najbolje ne gasiti, već samo u standby. Tako je barem kod mene...
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2017., 09:44   #5599
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
U petak je prestalo raditi preko pola programa na starom Albisu 7742 s porukom da nije aktivna pretplata za programe.

Morao sam spojiti novi Albis 8080, ali proradio je tek nakon duljeg natezanja sa SZK, resetiranja routera i svakih čuda. Na kraju se čini da taj Albis ne zna ili nije namješten tako da zapamti svoju IP adresu već mu treba DHCP dodijeliti istu. Ako ne dobije IP adresu uopće se ne boota već samo stoji Amis TV loading... što je ekstremno glupo jer stari prijamnik javi kad nema vezu.

U routeru DHCP nije enablan jer je router u bridge modu, pa da STB radi treba ga enablati, startati STB i onda disablati. Nakon toga STB najbolje ne gasiti, već samo u standby. Tako je barem kod mene...
Meni se to desi svako malo.
Kod mene je slučaj da router izgubi vezu (mislio sam da je u pitanju onaj ciklus od 24 sata pa ponovna dodjela IP adrese), ali nije. Router random gubi vezu i ponovno se spaja. Kad se to dogodi, STB poblesavi i dobijem samo programe u osnovnom paketu (extra + HBO ne rade). Nakon toga moram ugasiti STB pričekati par minuta i ponovno uključiti da potegne sve aktivne pakete programa. U rijetkim slučajevima moram zvat SZK. Radi se isto o optici.
I da, poslali su mi izračun penala za prijevremeno raskidanje ugovora (1.804,00 KN). Izgleda da budem još malo kod njih.
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 10:24   #5600
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
imam dva klijenta spojeno na tehcnicolor lan kabelom. znaci komp i PS4. i jucer gledam nemam konekcije na PS4. Inace mi je na PS4 staticka IP adresa i podesen DMZ na routeru. I pogledam u ruter i vec zovem AMIS a kad ono DHCP je tu staticku adresu dodijelio kompu i naravno da zbog konflikta je PS4 ostao bez konekcije. Samo sam disejblao mreznu na kompu i kad je PS4 proradio piknuo sam enable i onda je kompu dodijeljena nova ip adresa. Mislim si kakve su sanse da mi DHCP pogodi bas tu adresu..ako se to pocne cesce dogadjat ili cu staviti i staticku IP adresu na komp ili cu u ruteru podesiti da pool ne obuhvaca staticku adresu od plejke.....
ALi ono nikad mi se to nije dogodilo prije, vec sam mislio da je to zbog migrecije VIP nesto zeznuo...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 10:30   #5601
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Podesi pool DHCP adresa da ne obuhvaca staticke.

Sent from my D5803 using Tapatalk
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 10:35   #5602
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
nije problem samo mi je cudno u tom cijelom rang-u kako mi je potrefio bas tu...iako sve opcije u routeru uzimam s rezervom s obzirom na taj šit od rutera...npr. DMZ sam morao zvati da mi oni podese jer ruter nije prihvacao postavke..sad neznam da li je to do rutera ili do user prava..s tim da su mi rekli da DMZ nemogu podesiti na klijenta koji je spojen bezicno nego samo kablom....i to nisam siguran da li je tocno...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2017., 21:05   #5603
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Jedno brzinsko ak netko zna - presao danas na Tcom i zvao Amis SZK (koji je sada VIP SZK) i nemaju pojma kuda da vratim Amisovu opremu (router i STB) jer iako su dio VIP-a, ta starija Amisova oprema nije njihova.

Korisni, kao i uvijek.

Prvi VIP centar ili?
Jer im se do centrale Bogu iza nogu na Vrtnom putu ne mislim voziti niti trositi vrijeme/gorivo.

dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2017., 08:29   #5604
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Na papiru kojeg si dobio od Amisa (VIP-a) kad si sklapao ili produzavao uslugu ti lijepo pise:
Povrat termalne opreme mozes izvrsiti:
- osobno na adresu Bani 75, Zagreb
- putem nase dostavne sluzbe, na vas trosak sukladno vazecem cjeniku
- putem bilo koje dostavne sluzbe, na vas trosak
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2017., 09:58   #5605
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
Jedno brzinsko ak netko zna - presao danas na Tcom i zvao Amis SZK (koji je sada VIP SZK) i nemaju pojma kuda da vratim Amisovu opremu (router i STB) jer iako su dio VIP-a, ta starija Amisova oprema nije njihova.

Korisni, kao i uvijek.

Prvi VIP centar ili?
Jer im se do centrale Bogu iza nogu na Vrtnom putu ne mislim voziti niti trositi vrijeme/gorivo.

Nemoras vratiti opremu sve dok ti na racunu ne zaracunaju istu. I onda od tog dana imas 2 tjedan za vratiti opremu. Tako da se ne sekiraj. Ako je oprema malo starija mozda i zaborave na nju.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 13:38   #5606
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Koliko od vas koji ste na optici ima i dalje smetnje kod telefoniranja?

Ono nakon 5 minuta krčanje u trajanju od 5 sekundi pa se to ponavlja nakon par minuta.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 13:47   #5607
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Koliko od vas koji ste na optici ima i dalje smetnje kod telefoniranja?

Ono nakon 5 minuta krčanje u trajanju od 5 sekundi pa se to ponavlja nakon par minuta.
Nisam primijetio takvo što.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 13:51   #5608
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Kod mene sve radi bez ikakvih problema. ��
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2017., 17:30   #5609
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Koliko od vas koji ste na optici ima i dalje smetnje kod telefoniranja?

Ono nakon 5 minuta krčanje u trajanju od 5 sekundi pa se to ponavlja nakon par minuta.
Meni ovisi od slučaja do slučaja. Nekad krči, nekad ne. Sugovornici s druge strane vele da čuju jeku u telefoni i tak...
Isto tako svako malo gubim konekciju s telefonom (blinka voip lampica).

P.S. Da li netko ima problema s brzinom uploada na optici? Meni danas ne ide iznad 7 Mbps?


Zadnje izmijenjeno od: wizard0207. 12.09.2017. u 17:40.
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2017., 17:34   #5610
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Koliko od vas koji ste na optici ima i dalje smetnje kod telefoniranja?

Ono nakon 5 minuta krčanje u trajanju od 5 sekundi pa se to ponavlja nakon par minuta.
Evo ukratko moj problem sa voip-om

http://forum.pcekspert.com/showthrea...61972&page=183

znači to je samo kratko ima inače cijeli roman bili su mi valjda 10x tolko kod nikog predpostavljam tehničari nisu bili i ukratko da ti kažem uzalud, sad opet probam kad to bude vip onda ću vip zvat pa istu stvar prijavit.

Znači ima nas još, a ja sam tu stalno postove stavljao za VoIP i užasnu sliku, ali nitko baš se nije javljao sa sličnim problemom. Uglavnom sad kad to bude VIP treba treba prijavljivat da fino poprave taj VoIP kao i stream da to ima smisla, ovako je to banana.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na