Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2007., 15:38   #1
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Baterija za nokiu 6300

..kupila novu nokiu 6300, mobitel je odlican, boje super, sve super, samo kaj baterija odlazi za 2 dana..860 mAh LiIonska..ima li netko ideju moze li se negdje kupit jaca baterija za nju jer ovo je stvarno bolesno, imala sam povjerenja u nokiu i samo baterija mi i jest vazna..i sad jbg..ima li neko ideju moze li se i gdje za nju kupit jaca baterija pa da izdura bar 3-4 dana, s tim da ni ne razgovaram ni ne saljem bogzna kolko poruka..pomagajte jer cu popiz.... ada nije bas u nokijinom ducanu pa da me skuplje dodje baterija od cijelog mobitela..
  Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 15:44   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Vidi ovdje. Nažalost, ne znam točno koji je tip baterije, ali pogledaj šta piše na njoj. Ako ne nađeš šta ti odgovara, pogledaj u Hami.
http://www.baterije.hr/mobiteli_meni.htm

EDIT: našao sam da imaš BL-4C bateriju koja se tu nudi sa još manjim kapacitetom (720mAh) tako da ne vidim smisla kupovati ju

EDIT2: ako želiš da ti baterija traje nešto duže trebala bi isključiti BT, GPRS i one informacije o repetitoru (cell info). Ne znam kako drukčije da ti pomognem jer bi ta baterija po defaultu trebala trajati dosta duže nego tebi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 31.10.2007. u 15:58.
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2007., 15:56   #3
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidi ovdje. Nažalost, ne znam točno koji je tip baterije, ali pogledaj šta piše na njoj. Ako ne nađeš šta ti odgovara, pogledaj u Hami.
http://www.baterije.hr/mobiteli_meni.htm

EDIT: našao sam da imaš BL-4C bateriju koja se tu nudi sa još manjim kapacitetom (720mAh) tako da ne vidim smisla kupovati ju
Da, vidim , pogledat cu u Hami..hvala ti
  Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 20:07   #4
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ja sam ti pogledao na www.solvens.com ali tamo ima najjača od 830 mAh, tako da ništa bi od toga
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2007., 23:15   #5
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Ja sam ti pogledao na www.solvens.com ali tamo ima najjača od 830 mAh, tako da ništa bi od toga
hvala ti, bila sam i u hami , ni tamo nema jača..izgleda da ni ne postoji..a nista, zenskica mi je u ducanu rekla da se raspitam u nikijinom servisu mozda dal je to ok..a dotle punit cu je svaki drugi dan..na ovaj nacin sve ono kaj ona ima ...radio..mp3..kamera..nemres ni koristit..bezveze..nemojte slucajno kupovat taj mobitel..
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na