Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2010., 15:25   #3421
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
nemoj se ljutiti ali malo dramiš bezpotrebno.
Ja dramim, a vi se svi zavaravate da je Tržnica zatvorena radi par kretena i da se sve moglo riješiti s nekolko rigoroznih pravila.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:26   #3422
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
kupio sam jako dosta hardwarea preko ovog foruma i stvarno mi je zao sto su ju ukinuli zbog pojedinca.prijavio sam na PC Play trznici ovog Hrjaxa i pobrinut cu se da vise nikad ni ne priđe PC Playu.shvatio bih da je Hrjax kupio hardove i da je on prevaren na kraju ali ponuditi nekome jos jedan hard gratis samo da suti znaci sudjelovanje u prevari i da zeli nastaviti varati ljude.
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2010., 15:27   #3423
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Hahah, pa nije valjda da i preljubljeni Links ima prste u pekmezu?
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:29   #3424
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
Izgleda da se ovdje rijetko čita sa razumijevanjem jer nitko nije shvatio Dizelovo pitanje.....
Pa, hrpa forumaša prati samo tržnjak-nek mu netko i odgovori.
Nebu mu nitko ovdje išao provjeravat koji mejl ili nick koristi netko na njuzima, njuškalu ili nekom desetom forumu

Ili nek vam matori kad dođe sa posla vrati zle trgovce da možete čitat kaj je bilo...

Da se dotaknem i Dizela i spika sa "švercom" tipa da netko kupi ovdje jeftino a na njuzima dila skupo-to nije naš problem i ne vidim razloga da se uzbuđujemo zbog toga

Ali dobro su Visage i McG primjetili-da se zatvori pola foruma nebi nitko ni beknuo ali kad se radi o tržnjaku svi su se opako uznemirili
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:29   #3425
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Hahah, pa nije valjda da i preljubljeni Links ima prste u pekmezu?

e majkemi , još nemrem doć sebi nikak.

globalna urota i organizirani kriminal na pce.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:30   #3426
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
razumije se pitanje ali se iz nekog nepoznatog razloga ne želi javno!
ma to je ok i razumljivo samo je način odgovora bezvezan.

Iako sam tržnicu dosta koristio i preko nje sam prodao i kupio cuda toga slažem se da bi bilo dobro da se ugasi barem privremeno jer zbog raznoraznih gluposti su normalni članovi koji ju koriste počeli biti maltretirani sa bezveznim pravilima i svakojakim pizdarijama...

a ovi prijedlozi da bi PCE trebao postati "ebay" su također bezvezarije, tržnica je prije bila nešto usputno no kao da je postala jedino bitno u međuvremenu....


Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:30   #3427
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Hahah, pa nije valjda da i preljubljeni Links ima prste u pekmezu?
ja se samo brinem da nije i moja 5850 s laznom garom u linksu (a valjda necu morati ni saznati)
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:34   #3428
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 463
nama "balkancima" je trgovina u krvi,mos ga j...t,ali tak je,svi nekaj kupuju,mjenjaju,prodaju,i to je meni osobno postal ajmo tak reci hobi,non stop se nesto mijenja od HW-a,mada za to nekog razloga nema,a trznica je bila idealna za to,ja sam cak prestao oglasavati na njuskalu i njuzima,nego samo na trznici,i kako je vec neko prije rekao,nije mi uopce bila bitna zarada,nego sami gust trgovanja tu na pce

zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:38   #3429
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
sve je to super...ali podatke poput imena,prezimena,adrese i broja telefona se ne nebi trebalo davati tek tako...
na neki način ti se treba jamčiti zaštita osjetljivih podataka.
npr.
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...5/0100006.html
uneseš broj mobitela koji je osjetljiv podatak u nesigurnu bazu dogodi ti se iznad opisano
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:38   #3430
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ako je netko pratil situaciju na lošim trgovcima, mogli ste primjetiti da je tu bilo i falsificiranja uplatnica (dobro, ja se sjećam samo jedne)
radi čega je lik dobio prijavu mupu

@McG
znači, zato jer želim spasiti tržnicu, ja sam muljator?

@zweitkat
rekel sam, u manju ruku je oštećena strana kriva.
ne zato jer pokušava izmuljati nekoga, nego zato jer zbog lijenosti ne želi provjeriti papire pa nehotice ošteti slijedeću osobu kojoj proda dotični komad hardvera

a i uostalom, kako je lik zaslužio da mu vjeruješ za račun kad se danas sve da falsificirati?
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2010., 15:39   #3431
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ali dobro su Visage i McG primjetili-da se zatvori pola foruma nebi nitko ni beknuo ali kad se radi o tržnjaku svi su se opako uznemirili
Ma nije stvar zatvaranja trznice nego smo RADOZNALI . Ipak se govori o nekakvim kriminalnim radnjama na PCE i prijavama nadleznim ustanovama. Ipak je ta tema malo vaznija od Bicikla sto se mene tice.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:42   #3432
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@McG
znači, zato jer želim spasiti tržnicu, ja sam muljator?
Ja to nigde nisam rekel i ne vidim potrebu da se moj post izvlači iz konteksta. Tržnica se zatvorila i sad su naravno najglasniji oni koji su na tom podforumu "bili doma" i koji su registrirani samo radi trgovanja. Opet ponavljam, zavaravate se ako mislite da je muljatora bila samo bijedna šačica. Danas ih je više nego ikad, tj. u zadnjih par godina su iz Tržnice napravili šou i kaos, te cijeli podforum podredili svojim muljažama. Na kraj im ne stane dragi Isus Bog.

Da preformuliram prijašni post, tak da ne bude zabune. Muljatorima se s gašenjem Tržnice srušila kula od karata, a sad svi ostali pošteni i vredu forumaši iz petnih žila daju planove za povratak Tržnice.
Za kaj? Da vas opet nakon nekolko mjeseci mirnog trgovanja počnu yebati u zdrav mozak, muljati i praktički pljačkati. Shvatite da im je ovo bila zlatna koka i da budu svaku novu Tržnicu syebali, na štetu normalnih ljudi. Vi budete opet pokušavali spasiti stvar i cijeli cirkus se vrti u začaranom krugu.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 11.05.2010. u 15:58.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:52   #3433
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Deathclaw13 Pregled postova
ja se samo brinem da nije i moja 5850 s laznom garom u linksu (a valjda necu morati ni saznati)
Ja sam uzeo 5850 ovdje na forumu, i imam totalno cudan racun od Linksa. Redovno tamo kupujem, ali ovakav racun nisam vidio. Morat cu provjerit.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:53   #3434
mirdaVG
Premium
Moj komp
 
mirdaVG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica/Zagreb
Postovi: 77
Neki "trgovci" su se već počeli pojavljivati na bug-ovom forumu . Tamo bi također uskoro moglo postati zanimljivo!
mirdaVG je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:54   #3435
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
kukanje skroz vodecih ljudi nemoze se ovo ono, broj postva, staz na forumu po vama nemoze nist pomoc, pa bokte mazo normalno da sad nemoze kad je sve oslo u kurac, ako ce se otvorit trznica opet jednom onda treba razmotrit sve prjedloge i poostrit pravila, ako neko od modova nije sposoban za to onda nek prepusti mjesto nekom ko je.

hvala ljepo
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:55   #3436
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
@McG

a da bude gore ,ja ovako iza ekrana nit ne vidim o kome se radi!dali je to neki preprodavač,dal je zapravo hardver od drugog vlasnika (ako nije navedeno) a on je zbog sličnih radnji popio ban.

@dejan -znači uvest nekakvu "Željeznu ruku pravde"


il zaposlit Chucka Norrisa da čuva tržnicu
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:56   #3437
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
mnogi od nas su bili na trznici cisto iz potrebe da rijese neke komponente kako bi mogli ubost nove jer im je eto, bas taj tren, uletjelo nesto novo/bolje pa su se morali rjesit starog kako bi ono gore otplatili.

zato je trznica bila super jer si mogao dost brzo prodat te komponente, mogao si nac dosta stvari kojih nije bilo drugdje, itd.

zbog toga sam i ja dosao tu komentirat.

druga stvar je sto je masa ljudi koristila istu samo za sverc i zayebavanje drugih.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:57   #3438
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ja bih se samo nadovezao na onu prevaru.

U petak sam na kupovini stavio oglas da kupujem wd640gb aaks (blue), da bi koju min kasnije dobio PM od kolege 'chumaman' s preporukom na ovaj link, kako je on kupio i sve 5 uredno te ima i garanciju.
Nisam se odmah išao javit, a kasnije dobio PM od hrjax-a da on ima wd black. Na što sam mu odgovorio da baš želim blue pošto već imam 2. On mi odgovorio da do pon može nabavit blue. Još sam ga pitao dal on također prodaje na njuškalu 2 wd blacka da ne kontaktiram jednog te istog čovjeka bezveze, kaže on: da. Ok, ja reko da bi onda uzeo i kad nabavi nek mi se javi. -još mi se nije javio

Znači želim napomenut da su ovaj na njuškalu(mucekzg) i hrjax najvjerojatnije isti čovjek, ILI možda ovaj od kog hrjax kupuje. Pošto nisam provjeravao dal možda još neko prodaje blackove na njuškalu, ne garantiram da je to isti user. Nego, ako ćete kupovat wd black/blue.. pripazite.

- a sad vezano uz tržnicu:
Ja bih da se vrati tržnica, jer mi je bolje tu kupovat/prodavat nego bilo gdje drugdje iz razloga što se dosta ljudi stvarno potrudi kod prodaje te stavi linkove na slike,recenzije,oc mogućnosti i ostale korisne stvari vezano uz predmet koji se prodaje.

Nadam se da mi nećte ovaj post uzet kao spam
domina je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 15:59   #3439
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Efo ja imam Prijedlog. Svi expertovci lijepo na njuškalo (može i kupiprodaj)otvoriti profil i napisat nick sa pc expert foruma te prodaju dogovarati isključivo ovdje preko pm-a. Dakle ne preko mobitela da nebi bilo muljaža
Moderatori jel bi to bilo u skladu sa novim pravilima?
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:01   #3440
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
Eto ja sam se ovdje registrirao radi servisiranja laptopa i tržnica mi je pomogla jer sam ne zaposlen i hranim blizance od 2 i pol godine. Nisam nikoga zavaljao, kupcima sam davao moju adresu da dodju kod mene na servis. Kroz vrijeme počeli su mi slati laptope na popravak iz drugih gradova a ja popravak naplaćivao "otkupninom". Sad će mi posao pasti radi lopova
žao mi je al podržavam odgovorne za podforum....
MMI je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:02   #3441
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
@dejan -znači uvest nekakvu "Željeznu ruku pravde"


il zaposlit Chucka Norrisa da čuva tržnicu
pa da dobro ti kazes bolje kukat i neradit nista
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:03   #3442
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Na njuškalu radite što god, PCE izostavite iz priče.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:05   #3443
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Kad i ako se smiri ovo, apeliram na matorog i ostale da se trznica ipak ne ukine na ovom forumu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:08   #3444
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
zašto je maknuta lista loših trgovaca? http://htp.bloger.hr/
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:11   #3445
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova
kukanje skroz vodecih ljudi nemoze se ovo ono, broj postva, staz na forumu po vama nemoze nist pomoc, pa bokte mazo normalno da sad nemoze kad je sve oslo u kurac, ako ce se otvorit trznica opet jednom onda treba razmotrit sve prjedloge i poostrit pravila, ako neko od modova nije sposoban za to onda nek prepusti mjesto nekom ko je.

hvala ljepo
Gle dečko

Naše je samo ovo:

PCE ne odgovara ni na koji način za ponudu i sadržaj oglasa objavljenih na forumu!

I ništa više.
Pravila o postovima bi samo generirala spam.
A mi nismo nečije mame i tate da savjetujemo dječicu gdje budu trošili svoje novce, da 100 puta upozoravamo ljude da ne trguju sa nekim tko posta samo na tržnjaku ili slično....na tržnjaku je 5 modova +kaj smo Tor i ja potrošili hrpu vremena na provjeru i bananje dupljaka-a to nam nije posao.

Posao je kupca da se osigura, traži podatke i na kraju krajeva prijavi prevaru a mi budemo drage volje dali službenim "organima" popis logova i adresa.

A ne da nam netko cendra jer se polakomio na 40% nižu cijenu i popušio.
Na kraju krajeva-mi tu radimo besplatno i održavamo forum iz entuzijazma a izgleda da je produkt takvog posla samo flejm po nama.

Nadam se da si shvatio kaj sam mislio reći
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:15   #3446
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Gle dečko

Naše je samo ovo:

PCE ne odgovara ni na koji način za ponudu i sadržaj oglasa objavljenih na forumu!

I ništa više.
Pravila o postovima bi samo generirala spam.
A mi nismo nečije mame i tate da savjetujemo dječicu gdje budu trošili svoje novce, da 100 puta upozoravamo ljude da ne trguju sa nekim tko posta samo na tržnjaku ili slično....na tržnjaku je 5 modova +kaj smo Tor i ja potrošili hrpu vremena na provjeru i bananje dupljaka-a to nam nije posao.

Posao je kupca da se osigura, traži podatke i na kraju krajeva prijavi prevaru a mi budemo drage volje dali službenim "organima" popis logova i adresa.

A ne da nam netko cendra jer se polakomio na 40% nižu cijenu i popušio.
Na kraju krajeva-mi tu radimo besplatno i održavamo forum iz entuzijazma a izgleda da je produkt takvog posla samo flejm po nama.

Nadam se da si shvatio kaj sam mislio reći

nisam ja uperio prstom u tebe niti nikog odrjedjenog nego kazem ak oce bit trznica da se vise razmotre sve molbe usera da bi forum bio "kvalitetniji", nista vise, kazem ako se to nemoze uredit onda trznica ni netreba.

ljepi pozdrav

p.s. decko vise nisam
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:22   #3447
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova
nisam ja uperio prstom u tebe niti nikog odrjedjenog nego kazem ak oce bit trznica da se vise razmotre sve molbe usera da bi forum bio "kvalitetniji", nista vise, kazem ako se to nemoze uredit onda trznica ni netreba.

ljepi pozdrav

p.s. decko vise nisam
Pa kakve molbe-budi malo određeniji.
OiB
JMGB?
Da zaposlimo još 5 neplaćenih modova nebili pazili na to?

Da provjeravamo jel račun fejkan ili nije?

Ako se mene pita-ne.
Samo ono boldano
Sve ostalo nema smisla....
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:22   #3448
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Tržnica se zatvorila i sad su naravno najglasniji oni koji su na tom podforumu "bili doma" i koji su registrirani samo radi trgovanja.



Ne osudujem te ljude,ali pcekspert nije plac forum, pcekspert je mjesto di mi laici naucimo ponesto vise o kompovima,a ne di se trampaju razliciti komadi hardvera.

Onima koji su tu radi pceksperta samog, nece nedostajati trznica.

slazem se sa mcgom !
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:23   #3449
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa kakve molbe-budi malo određeniji.
OiB
JMGB?
Da zaposlimo još 5 neplaćenih modova nebili pazili na to?

Da provjeravamo jel račun fejkan ili nije?

Ako se mene pita-ne.
Samo ono boldano
Sve ostalo nema smisla....
a nist mislio sam da onaj thread komentari i prjedlozi sluzi svrsi al ocito nista od toga, al dobro necu se uvalict u rasprave.
uzivaj
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 16:24   #3450
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Gle dečko

Naše je samo ovo:

PCE ne odgovara ni na koji način za ponudu i sadržaj oglasa objavljenih na forumu!

I ništa više.
Pravila o postovima bi samo generirala spam.
A mi nismo nečije mame i tate da savjetujemo dječicu gdje budu trošili svoje novce, da 100 puta upozoravamo ljude da ne trguju sa nekim tko posta samo na tržnjaku ili slično....na tržnjaku je 5 modova +kaj smo Tor i ja potrošili hrpu vremena na provjeru i bananje dupljaka-a to nam nije posao.

Posao je kupca da se osigura, traži podatke i na kraju krajeva prijavi prevaru a mi budemo drage volje dali službenim "organima" popis logova i adresa.

A ne da nam netko cendra jer se polakomio na 40% nižu cijenu i popušio.
Na kraju krajeva-mi tu radimo besplatno i održavamo forum iz entuzijazma a izgleda da je produkt takvog posla samo flejm po nama.

Nadam se da si shvatio kaj sam mislio reći
pa koji je onda point u micanju tržnice ako ste vi čisti sa "pravne strane"?!
koja je svrha micanja liste loših trgovaca ,koji se možda oglašavaju na xy oglasnicima pod baš tim nickom?!

udjelite banana i prijavite nadležnim organima ,predajte logove,kako god već išla procedura i bok!pa nije da je ovo prvi slučaj ovakvog nečeg,možda ne u ovolikim razmjerima ,al svejedno. ,valika ili mala ,muljaža je muljaža.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na