Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2021., 10:43   #61
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Život bi mi bio puno lakši da makar 1blok okrenem, da odmah osjetim da nisam bezveze ulazio u to

Al da, bez uloga nećeš ništa dobiti van

BTW: dal je itko pokušao na SSD-u od 512GB istovremeno 2 plota raditi k32, u teoriji bi trebalo prolaziti ako je SSD dediciran za plotanje i nema ničeg drugog na njemu?
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 10:44   #62
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor bleh Pregled postova
ajme meni vidio sam ovaj sajt prije mozda 10 dana i plotovi su bili 4-5 eura, fino fino
Da, radi po principu aukcije i cijene stalno rastu
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2021., 10:51   #63
bleh
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
BTW: dal je itko pokušao na SSD-u od 512GB istovremeno 2 plota raditi k32, u teoriji bi trebalo prolaziti ako je SSD dediciran za plotanje i nema ničeg drugog na njemu?
zauzece diska kroz vrijeme: https://i.redd.it/xkvlphyobjv61.png

pusti prvo jedan pa za 3h drugi pa onda nek idu dalje paralelno konstantno, al da ne zapocnu skroz istovremeno, samo u jednom trenutku pred fazu 3 je zauzece blizu tih max 256gb

mislim u teoriji i oba cijelo vrijeme istovremeno ne bi trebala prec tih 512gb, al ovo je i bolje zbog faze 1
bleh je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 10:53   #64
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Citiraj:
Autor bleh Pregled postova
zauzece diska kroz vrijeme: https://i.redd.it/xkvlphyobjv61.png

pusti prvo jedan pa za 3h drugi pa onda nek idu dalje paralelno konstantno, al da ne zapocnu skroz istovremeno, samo u jednom trenutku pred fazu 3 je zauzece blizu tih max 256gb

mislim u teoriji i oba cijelo vrijeme istovremeno ne bi trebala prec tih 512gb, al ovo je i bolje zbog faze 1
Tnx. Da kad već rade, da ih se skroz iskoristi. Krepat će nakon x zapisa kako god bilo, ali što prije dođem do x-a, prije će bit plotovi gotovi.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:03   #65
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni pise 2 mjeseca sa 6TB. Ja poceo neki dan plotati. I kako to mislis da nikad neces dobiti, pa cak i ako ti pise 2 godine, ako te posere mozes dobiti sutra, dok recimo u drugim vrstama rudarenja te nemoze posrat... ovdje te moze.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:06   #66
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Meni pise 2 mjeseca sa 6TB. Ja poceo neki dan plotati. I kako to mislis da nikad neces dobiti, pa cak i ako ti pise 2 godine, ako te posere mozes dobiti sutra, dok recimo u drugim vrstama rudarenja te nemoze posrat... ovdje te moze.
Isto tak te moze posrat da te baš nikad ne potrefi
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:06   #67
Robertinjo
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor bleh Pregled postova
ajme meni vidio sam ovaj sajt prije mozda 10 dana i plotovi su bili 4-5 eura, fino fino
tko placa 1 plot 25 eura? ja cu to radit za puno manje
Robertinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:08   #68
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Meni pise 2 mjeseca sa 6TB. Ja poceo neki dan plotati. I kako to mislis da nikad neces dobiti, pa cak i ako ti pise 2 godine, ako te posere mozes dobiti sutra, dok recimo u drugim vrstama rudarenja te nemoze posrat... ovdje te moze.
Može i u drugim "vrstama rudarenja", ako majnaš solo...teoretski imaš šansu na svom mobitelu izmajnat čitav BTC blok (6.25 BTC-a, tj 350k dolara), samo šansa je vjerojatno manja nego da dobiješ eurojackpot
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:10   #69
Robertinjo
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Meni pise 2 mjeseca sa 6TB. Ja poceo neki dan plotati. I kako to mislis da nikad neces dobiti, pa cak i ako ti pise 2 godine, ako te posere mozes dobiti sutra, dok recimo u drugim vrstama rudarenja te nemoze posrat... ovdje te moze.
Ak rudaris sa 500kn grafom dobis svaki dan.. na chie nisam dobio nista 2 tjedna.
Robertinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:12   #70
bleh
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor Robertinjo Pregled postova
Ak rudaris sa 500kn grafom dobis svaki dan.. na chie nisam dobio nista 2 tjedna.
da ponovim, doci ce poolovi ovaj mjesec, nisu stigli sve odmah implementirat i onda ces i sa 500kn diskom isto dobivat svaki dan
bleh je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2021., 11:16   #71
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor bleh Pregled postova
da ponovim, doci ce poolovi ovaj mjesec, nisu stigli sve odmah implementirat i onda ces i sa 500kn diskom isto dobivat svaki dan
A što mu nije napetije ovako čekat da ga potrefi 2 odjednom, nego svaki dan po 0.000001?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:20   #72
bleh
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
A što mu nije napetije ovako čekat da ga potrefi 2 odjednom, nego svaki dan po 0.000001?
ah, psiha, od 100 reddit threadova 99 ih je o poolingu, "farmam cak 6 dana a nisam jos nista dobio", "imam 3 plota necu nikad nista dobit", "glupi coin", "scam", ljudi bi sve sad i odmah, pogotovo kad vide da nekog potrefi s 1 plotom pa zasto nisu dobili i oni s 200, a cista sreca u pitanju
bleh je offline   Reply With Quote